Liga starších žáků "B"
Liga starších žáků "B" sk. 19 – Středočeská II. 2023/24
Datum | Místo | Kolo | Domácí | Hosté | Výsledek | |
Ne 10.9.2023 | 14:25 | Kralupy nad Vltavou | 1 | HK Kralupy n.Vltavou | SK Černošice | 9:9 (1:1, 4:4, 4:4) |
So 23.9.2023 | 09:00 | Černošice | 14 | SK Černošice | HC Rakovník | 1:5 (0:1, 0:2, 1:2) |
Ne 24.9.2023 | 11:10 | Kralupy nad Vltavou | 2 | HK Kralupy n.Vltavou B | SK Černošice | 2:9 (0:2, 0:6, 2:1) |
Čt 28.9.2023 | 13:30 | Praha, Zimní stadion HC Kobra | 1 | HC Kobra Praha | HK Kralupy n.Vltavou B | 11:0 (3:0, 3:0, 5:0) |
Čt 28.9.2023 | 15:30 | Velké Popovice, Zimní stadion | 1 | Slavoj Vel.Popovice | HC Rakovník | 2:9 (0:4, 0:1, 2:4) |
Ne 1.10.2023 | 16:40 | Kralupy nad Vltavou | 2 | HK Kralupy n.Vltavou | Slavoj Vel.Popovice | 6:6 (1:1, 2:3, 3:2) |
Ne 1.10.2023 | 11:15 | Praha, Zimní stadion Eden | 2 | HC Slavia Praha | HC Kobra Praha | 31:2 (7:1, 12:0, 12:1) |
So 7.10.2023 | 09:00 | Černošice | 3 | SK Černošice | HC Slavia Praha | 1:10 (0:5, 1:4, 0:1) |
So 7.10.2023 | 11:15 | Velké Popovice, Zimní stadion | 3 | Slavoj Vel.Popovice | HK Kralupy n.Vltavou B | 16:4 (6:0, 6:3, 4:1) |
So 7.10.2023 | 12:15 | Rakovník | 3 | HC Rakovník | HK Kralupy n.Vltavou | 11:3 (3:0, 6:1, 2:2) |
Ne 8.10.2023 | 11:25 | Kralupy nad Vltavou | 4 | HK Kralupy n.Vltavou B | HC Rakovník | 2:13 (1:4, 1:5, 0:4) |
Ne 8.10.2023 | 11:30 | Praha, Zimní stadion Eden | 4 | HC Slavia Praha | Slavoj Vel.Popovice | 23:3 (5:1, 7:1, 11:1) |
Ne 8.10.2023 | 10:00 | Praha, Zimní stadion HC Kobra | 4 | HC Kobra Praha | SK Černošice | 14:2 (3:1, 6:1, 5:0) |
So 14.10.2023 | 09:00 | Velké Popovice, Zimní stadion | 5 | Slavoj Vel.Popovice | HC Kobra Praha | 8:4 (0:0, 4:3, 4:1) |
So 14.10.2023 | 11:10 | Kralupy nad Vltavou | 5 | HK Kralupy n.Vltavou | HK Kralupy n.Vltavou B | 12:3 (4:1, 5:1, 3:1) |
So 21.10.2023 | 15:30 | Praha, Zimní stadion Eden | 6 | HC Slavia Praha | HK Kralupy n.Vltavou | 27:4 (8:2, 7:1, 12:1) |
So 21.10.2023 | 10:00 | Praha, Zimní stadion HC Kobra | 6 | HC Kobra Praha | HC Rakovník | 1:12 (0:5, 0:5, 1:2) |
So 21.10.2023 | 09:00 | Černošice | 6 | SK Černošice | Slavoj Vel.Popovice | 8:6 (1:1, 5:2, 2:3) |
Ne 22.10.2023 | 10:45 | Rakovník | 7 | HC Rakovník | SK Černošice | 12:0 (4:0, 3:0, 5:0) |
Ne 22.10.2023 | 11:25 | Kralupy nad Vltavou | 7 | HK Kralupy n.Vltavou | HC Kobra Praha | 4:5 (1:2, 1:1, 2:2) |
Ne 22.10.2023 | 16:40 | Kralupy nad Vltavou | 7 | HK Kralupy n.Vltavou B | HC Slavia Praha | 2:40 (0:15, 0:11, 2:14) |
Čt 26.10.2023 | 17:00 | Rakovník | 5 | HC Rakovník | HC Slavia Praha | 4:17 (0:6, 0:4, 4:7) |
So 28.10.2023 | 09:25 | Kralupy nad Vltavou | 8 | HK Kralupy n.Vltavou B | HC Kobra Praha | 4:10 (2:2, 1:1, 1:7) |
Ne 29.10.2023 | 11:30 | Černošice | 8 | SK Černošice | HK Kralupy n.Vltavou | 6:5 (1:1, 2:4, 3:0) |
Ne 29.10.2023 | 12:45 | Rakovník | 8 | HC Rakovník | Slavoj Vel.Popovice | 13:2 (7:0, 4:0, 2:2) |
So 4.11.2023 | 09:00 | Velké Popovice, Zimní stadion | 9 | Slavoj Vel.Popovice | HK Kralupy n.Vltavou | 6:5 (2:2, 1:1, 3:2) |
So 4.11.2023 | 09:00 | Černošice | 9 | SK Černošice | HK Kralupy n.Vltavou B | 8:1 (1:1, 3:0, 4:0) |
So 4.11.2023 | 07:45 | Praha, Zimní stadion HC Kobra | 9 | HC Kobra Praha | HC Slavia Praha | 2:23 (0:9, 1:9, 1:5) |
Ne 5.11.2023 | 11:15 | Praha, Zimní stadion Eden | 10 | HC Slavia Praha | SK Černošice | 12:6 (2:0, 4:3, 6:3) |
Ne 5.11.2023 | 11:10 | Kralupy nad Vltavou | 10 | HK Kralupy n.Vltavou | HC Rakovník | 3:10 (2:5, 1:2, 0:3) |
So 11.11.2023 | 12:15 | Rakovník | 11 | HC Rakovník | HK Kralupy n.Vltavou B | 13:0 (2:0, 4:0, 7:0) |
So 11.11.2023 | 10:30 | Velké Popovice, Zimní stadion | 11 | Slavoj Vel.Popovice | HC Slavia Praha | 4:14 (4:6, 0:3, 0:5) |
So 11.11.2023 | 10:30 | Černošice | 11 | SK Černošice | HC Kobra Praha | 19:3 (5:1, 7:2, 7:0) |
Ne 12.11.2023 | 11:10 | Kralupy nad Vltavou | 10 | HK Kralupy n.Vltavou B | Slavoj Vel.Popovice | 3:8 (0:2, 1:3, 2:3) |
So 18.11.2023 | 09:45 | Praha, Zimní stadion HC Kobra | 12 | HC Kobra Praha | Slavoj Vel.Popovice | 10:4 (7:1, 3:2, 0:1) |
So 18.11.2023 | 16:15 | Praha, Zimní stadion Eden | 12 | HC Slavia Praha | HC Rakovník | 6:1 (3:0, 1:0, 2:1) |
So 18.11.2023 | 10:40 | Kralupy nad Vltavou | 12 | HK Kralupy n.Vltavou B | HK Kralupy n.Vltavou | 1:11 (0:4, 0:2, 1:5) |
Ne 19.11.2023 | 11:25 | Kralupy nad Vltavou | 13 | HK Kralupy n.Vltavou | HC Slavia Praha | 6:10 (3:4, 1:2, 2:4) |
Ne 19.11.2023 | 12:45 | Rakovník | 13 | HC Rakovník | HC Kobra Praha | 11:1 (2:1, 2:0, 7:0) |
Ne 19.11.2023 | 11:45 | Velké Popovice, Zimní stadion | 13 | Slavoj Vel.Popovice | SK Černošice | 3:8 (1:1, 1:3, 1:4) |
Ne 26.11.2023 | 17:00 | Praha, Zimní stadion HC Kobra | 14 | HC Kobra Praha | HK Kralupy n.Vltavou | 6:7 (1:3, 1:1, 4:3) |
Ne 26.11.2023 | 11:30 | Praha, Zimní stadion Eden | 14 | HC Slavia Praha | HK Kralupy n.Vltavou B | 30:0 (5:0, 12:0, 13:0) |
Liga starších žáků "B" sk. 26 – Moravskoslezská 2023/24
Datum | Místo | Kolo | Domácí | Hosté | Výsledek | |
Ne 10.9.2023 | 13:00 | Kopřivnice, Zimní stadion | 6 | HC Kopřivnice | Metropolia Silesia | 7:5 (3:1, 1:1, 3:3) |
Pá 15.9.2023 | 16:30 | Kopřivnice, Zimní stadion | 2 | HC Kopřivnice | HC Vítkovice RIDERA | 2:21 (0:7, 1:8, 1:6) |
So 16.9.2023 | 10:15 | Nový Jičín, Zimní stadion | 1 | HK Nový Jičín | HC Kopřivnice | 8:2 (3:1, 1:0, 4:1) |
So 16.9.2023 | 10:00 | Ostrava | 1 | HC Vítkovice RIDERA | HC Oceláři Třinec | 4:2 (3:1, 0:1, 1:0) |
So 16.9.2023 | 10:30 | Český Těšín, Zimní stadion | 1 | HC Vlci Český Těšín | HC Frýdek-Místek | 1:4 (0:1, 1:2, 0:1) |
So 16.9.2023 | 11:10 | Karviná, Zimní stadion | 1 | HK Karviná | HC RT Torax Poruba | 1:1 (1:0, 0:1, 0:0) |
Ne 17.9.2023 | 10:00 | Frýdek - Místek | 2 | HC Frýdek-Místek | HK Karviná | 4:10 (2:1, 1:7, 1:2) |
Ne 17.9.2023 | 11:15 | Třinec | 2 | HC Oceláři Třinec | HC Vlci Český Těšín | 13:1 (6:0, 3:0, 4:1) |
Ne 17.9.2023 | 09:00 | Havířov, Zimní stadion | 2 | HC AZ Havířov 2010 | HK Nový Jičín | 4:4 (0:1, 1:0, 3:3) |
St 20.9.2023 | 16:30 | Orlová | 1 | MSK Orlová | Metropolia Silesia | 9:6 (5:2, 3:3, 1:1) |
So 23.9.2023 | 09:15 | Český Těšín, Zimní stadion | 3 | HC Vlci Český Těšín | HC Kopřivnice | 4:7 (1:1, 0:1, 3:5) |
So 23.9.2023 | 11:10 | Karviná, Zimní stadion | 3 | HK Karviná | HC Oceláři Třinec | 4:9 (0:3, 1:2, 3:4) |
So 23.9.2023 | 09:30 | Orlová | 3 | MSK Orlová | HC Frýdek-Místek | 1:10 (1:3, 0:4, 0:3) |
So 23.9.2023 | 10:15 | Bohumín | 3 | Metropolia Silesia | HC RT Torax Poruba | 8:5 (3:2, 2:0, 3:3) |
Ne 24.9.2023 | 15:15 | Frýdek - Místek | 4 | HC Frýdek-Místek | Metropolia Silesia | 6:2 (1:0, 2:1, 3:1) |
St 27.9.2023 | 16:30 | Orlová | 2 | MSK Orlová | HC RT Torax Poruba | 9:3 (3:1, 3:1, 3:1) |
Čt 28.9.2023 | 10:00 | Třinec | 4 | HC Oceláři Třinec | MSK Orlová | 11:0 (7:0, 3:0, 1:0) |
Čt 28.9.2023 | 10:30 | Havířov, Zimní stadion | 4 | HC AZ Havířov 2010 | HC Vlci Český Těšín | 5:6 (1:1, 3:3, 1:2) |
Čt 28.9.2023 | 09:00 | Nový Jičín, Zimní stadion | 4 | HK Nový Jičín | HC Vítkovice RIDERA | 2:10 (1:4, 0:5, 1:1) |
So 30.9.2023 | 09:15 | Český Těšín, Zimní stadion | 5 | HC Vlci Český Těšín | HK Nový Jičín | 3:5 (2:0, 1:2, 0:3) |
So 30.9.2023 | 13:25 | Karviná, Zimní stadion | 5 | HK Karviná | HC AZ Havířov 2010 | 9:4 (3:0, 5:1, 1:3) |
So 30.9.2023 | 09:30 | Orlová | 5 | MSK Orlová | HC Kopřivnice | 13:4 (5:1, 5:0, 3:3) |
So 30.9.2023 | 12:30 | Bohumín | 5 | Metropolia Silesia | HC Oceláři Třinec | 3:10 (2:1, 1:7, 0:2) |
So 30.9.2023 | 15:00 | Frýdek - Místek | 5 | HC Frýdek-Místek | HC RT Torax Poruba | 8:2 (2:1, 4:1, 2:0) |
Ne 1.10.2023 | 11:30 | Třinec | 6 | HC Oceláři Třinec | HC RT Torax Poruba | 11:0 (2:0, 5:0, 4:0) |
Ne 1.10.2023 | 09:00 | Orlová | 6 | MSK Orlová | HC AZ Havířov 2010 | 5:6 (3:0, 1:2, 1:4) |
Ne 1.10.2023 | 10:15 | Nový Jičín, Zimní stadion | 6 | HK Nový Jičín | HK Karviná | 6:10 (1:2, 4:3, 1:5) |
So 7.10.2023 | 11:00 | Karviná, Zimní stadion | 7 | HK Karviná | HC Vítkovice RIDERA | 4:4 (3:1, 1:2, 0:1) |
Ne 8.10.2023 | 09:00 | Orlová | 7 | MSK Orlová | HK Nový Jičín | 5:3 (2:0, 1:2, 2:1) |
Ne 8.10.2023 | 14:30 | Frýdek - Místek | 7 | HC Frýdek-Místek | HC Oceláři Třinec | 3:10 (1:2, 1:4, 1:4) |
St 11.10.2023 | 17:15 | Kopřivnice, Zimní stadion | 7 | HC Kopřivnice | HC RT Torax Poruba | 1:21 (1:8, 0:4, 0:9) |
So 14.10.2023 | 12:45 | Kopřivnice, Zimní stadion | 8 | HC Kopřivnice | HC Frýdek-Místek | 0:28 (0:5, 0:9, 0:14) |
So 14.10.2023 | 12:45 | Havířov, Zimní stadion | 8 | HC AZ Havířov 2010 | HC RT Torax Poruba | 4:9 (2:2, 0:3, 1:4) |
So 14.10.2023 | 10:15 | Nový Jičín, Zimní stadion | 8 | HK Nový Jičín | Metropolia Silesia | 1:14 (0:6, 0:5, 1:3) |
So 14.10.2023 | 10:00 | Ostrava | 8 | HC Vítkovice RIDERA | MSK Orlová | 11:1 (4:1, 4:0, 3:0) |
So 14.10.2023 | 10:30 | Český Těšín, Zimní stadion | 8 | HC Vlci Český Těšín | HK Karviná | 1:12 (0:4, 1:4, 0:4) |
Ne 15.10.2023 | 09:30 | Orlová | 9 | MSK Orlová | HC Vlci Český Těšín | 5:1 (3:0, 2:0, 0:1) |
Ne 15.10.2023 | 10:15 | Nový Jičín, Zimní stadion | 9 | HK Nový Jičín | HC RT Torax Poruba | 5:11 (0:1, 2:6, 3:4) |
Ne 15.10.2023 | 10:00 | Frýdek - Místek | 9 | HC Frýdek-Místek | HC AZ Havířov 2010 | 8:4 (3:1, 3:1, 2:2) |
Ne 15.10.2023 | 15:45 | Třinec | 9 | HC Oceláři Třinec | HC Kopřivnice | 22:0 (7:0, 5:0, 10:0) |
Pá 20.10.2023 | 16:30 | Kopřivnice, Zimní stadion | 4 | HC Kopřivnice | HK Karviná | 0:15 (0:6, 0:5, 0:4) |
So 21.10.2023 | 12:30 | Nový Jičín, Zimní stadion | 10 | HK Nový Jičín | HC Frýdek-Místek | 5:7 (1:1, 1:3, 3:3) |
So 21.10.2023 | 17:45 | Ostrava | 10 | HC Vítkovice RIDERA | HC RT Torax Poruba | 10:2 (1:1, 5:0, 4:1) |
So 21.10.2023 | 11:30 | Český Těšín, Zimní stadion | 10 | HC Vlci Český Těšín | Metropolia Silesia | 5:4 (1:3, 2:0, 2:1) |
Ne 22.10.2023 | 11:30 | Ostrava, Multifunkční hala | 9 | Metropolia Silesia | HC Vítkovice RIDERA | 6:12 (2:7, 1:3, 3:2) |
Ne 22.10.2023 | 12:00 | Havířov, Zimní stadion | 10 | HC AZ Havířov 2010 | HC Oceláři Třinec | 5:22 (3:10, 2:6, 0:6) |
Čt 26.10.2023 | 18:00 | Jastrzebie | 7 | Metropolia Silesia | HC AZ Havířov 2010 | 10:4 (4:1, 3:1, 3:2) |
Čt 26.10.2023 | 14:10 | Karviná, Zimní stadion | 10 | HK Karviná | MSK Orlová | 3:2 (1:1, 0:1, 2:0) |
Pá 27.10.2023 | 16:30 | Kopřivnice, Zimní stadion | 12 | HC Kopřivnice | HK Nový Jičín | 1:12 (1:4, 0:5, 0:3) |
So 28.10.2023 | 10:15 | Bohumín | 11 | Metropolia Silesia | HK Karviná | 4:8 (1:2, 2:5, 1:1) |
So 28.10.2023 | 11:30 | Český Těšín, Zimní stadion | 11 | HC Vlci Český Těšín | HC RT Torax Poruba | 5:12 (1:4, 3:3, 1:5) |
So 28.10.2023 | 11:15 | Frýdek - Místek | 11 | HC Frýdek-Místek | HC Vítkovice RIDERA | 3:13 (2:2, 0:6, 1:5) |
So 28.10.2023 | 15:45 | Třinec | 11 | HC Oceláři Třinec | HK Nový Jičín | 13:2 (6:0, 1:2, 6:0) |
So 28.10.2023 | 12:15 | Kopřivnice, Zimní stadion | 11 | HC Kopřivnice | HC AZ Havířov 2010 | 0:16 (0:1, 0:5, 0:10) |
Ne 29.10.2023 | 11:00 | Třinec | 12 | HC Oceláři Třinec | HC Vítkovice RIDERA | 4:7 (2:2, 1:2, 1:3) |
Ne 29.10.2023 | 11:45 | Frýdek - Místek | 12 | HC Frýdek-Místek | HC Vlci Český Těšín | 9:1 (2:1, 3:0, 4:0) |
Ne 29.10.2023 | 13:30 | Jastrzebie | 12 | Metropolia Silesia | MSK Orlová | 10:5 (4:2, 3:1, 3:2) |
St 1.11.2023 | 17:15 | Kopřivnice, Zimní stadion | 14 | HC Kopřivnice | HC Vlci Český Těšín | 13:10 (7:5, 2:4, 4:1) |
Pá 3.11.2023 | 15:30 | Nový Jičín, Zimní stadion | 13 | HK Nový Jičín | HC AZ Havířov 2010 | 3:4 (0:2, 1:1, 2:1) |
So 4.11.2023 | 11:10 | Karviná, Zimní stadion | 13 | HK Karviná | HC Frýdek-Místek | 2:11 (0:3, 1:2, 1:6) |
So 4.11.2023 | 10:30 | Český Těšín, Zimní stadion | 13 | HC Vlci Český Těšín | HC Oceláři Třinec | 1:19 (1:4, 0:9, 0:6) |
Ne 5.11.2023 | 09:00 | Havířov, Zimní stadion | 14 | HC AZ Havířov 2010 | HC Vítkovice RIDERA | 1:16 (1:4, 0:5, 0:7) |
Ne 5.11.2023 | 14:00 | Třinec | 14 | HC Oceláři Třinec | HK Karviná | 5:4 (0:0, 3:1, 2:3) |
Ne 5.11.2023 | 10:00 | Frýdek - Místek | 14 | HC Frýdek-Místek | MSK Orlová | 17:5 (4:0, 5:2, 8:3) |
Pá 10.11.2023 | 19:00 | Orlová | 15 | MSK Orlová | HC Oceláři Třinec | 5:8 (1:3, 3:1, 1:4) |
So 11.11.2023 | 14:25 | Karviná, Zimní stadion | 15 | HK Karviná | HC Kopřivnice | 13:4 (3:2, 6:2, 4:0) |
So 11.11.2023 | 11:30 | Český Těšín, Zimní stadion | 15 | HC Vlci Český Těšín | HC AZ Havířov 2010 | 5:4 (0:3, 2:0, 3:1) |
So 11.11.2023 | 13:15 | Ostrava | 15 | HC Vítkovice RIDERA | HK Nový Jičín | 8:5 (2:1, 3:2, 3:2) |
St 15.11.2023 | 16:30 | Orlová | 13 | HC RT Torax Poruba | MSK Orlová | 4:11 (0:4, 1:4, 3:3) |
St 15.11.2023 | 17:15 | Kopřivnice, Zimní stadion | 17 | Metropolia Silesia | HC Kopřivnice | 3:13 (0:3, 3:4, 0:6) |
Pá 17.11.2023 | 10:00 | Nový Jičín, Zimní stadion | 16 | HK Nový Jičín | HC Vlci Český Těšín | 2:6 (0:3, 1:0, 1:3) |
Pá 17.11.2023 | 10:30 | Havířov, Zimní stadion | 16 | HC AZ Havířov 2010 | HK Karviná | 4:12 (1:4, 2:5, 1:3) |
Pá 17.11.2023 | 10:00 | Kopřivnice, Zimní stadion | 16 | HC Kopřivnice | MSK Orlová | 0:16 (0:2, 0:4, 0:10) |
Pá 17.11.2023 | 18:00 | Třinec | 16 | HC Oceláři Třinec | Metropolia Silesia | 10:3 (2:1, 3:0, 5:2) |
Pá 17.11.2023 | 09:00 | Ostrava | 16 | HC RT Torax Poruba | HC Frýdek-Místek | 3:10 (2:3, 0:4, 1:3) |
So 18.11.2023 | 15:00 | Ostrava | 17 | HC RT Torax Poruba | HC Oceláři Třinec | 0:5 (0:0, 0:3, 0:2) |
So 18.11.2023 | 11:45 | Havířov, Zimní stadion | 17 | HC AZ Havířov 2010 | MSK Orlová | 1:3 (0:2, 1:1, 0:0) |
So 18.11.2023 | 11:10 | Karviná, Zimní stadion | 17 | HK Karviná | HK Nový Jičín | 4:3 (2:1, 0:0, 2:2) |
So 18.11.2023 | 10:30 | Český Těšín, Zimní stadion | 17 | HC Vlci Český Těšín | HC Vítkovice RIDERA | 3:14 (0:3, 2:4, 1:7) |
Ne 19.11.2023 | 11:30 | Ostrava | 13 | HC Vítkovice RIDERA | HC Kopřivnice | 32:1 (9:1, 7:0, 16:0) |
So 25.11.2023 | 12:30 | Nový Jičín, Zimní stadion | 18 | HK Nový Jičín | MSK Orlová | 4:5 (0:3, 4:1, 0:1) |
So 25.11.2023 | 09:00 | Havířov, Zimní stadion | 18 | HC AZ Havířov 2010 | Metropolia Silesia | 5:2 (0:2, 3:0, 2:0) |
So 25.11.2023 | 15:45 | Třinec | 18 | HC Oceláři Třinec | HC Frýdek-Místek | 12:3 (3:0, 7:0, 2:3) |
Ne 26.11.2023 | 17:15 | Ostrava | 14 | HC RT Torax Poruba | Metropolia Silesia | 9:4 (2:3, 4:0, 3:1) |
Ne 26.11.2023 | 11:00 | Ostrava | 18 | HC Vítkovice RIDERA | HK Karviná | 8:2 (4:1, 1:1, 3:0) |
Pá 1.12.2023 | 16:30 | Ostrava | 3 | HC Vítkovice RIDERA | HC AZ Havířov 2010 | 13:3 (4:2, 4:0, 5:1) |
So 2.12.2023 | 11:15 | Frýdek - Místek | 19 | HC Frýdek-Místek | HC Kopřivnice | 23:1 (4:1, 12:0, 7:0) |
So 2.12.2023 | 12:30 | Bohumín | 19 | Metropolia Silesia | HK Nový Jičín | 7:3 (3:1, 2:1, 2:1) |
So 2.12.2023 | 11:10 | Karviná, Zimní stadion | 19 | HK Karviná | HC Vlci Český Těšín | 17:2 (4:2, 8:0, 5:0) |
Ne 3.12.2023 | 17:30 | Ostrava | 19 | HC RT Torax Poruba | HC AZ Havířov 2010 | 10:2 (4:1, 3:1, 3:0) |
Ne 3.12.2023 | 09:00 | Orlová | 19 | MSK Orlová | HC Vítkovice RIDERA | 1:10 (0:4, 0:3, 1:3) |
St 6.12.2023 | 18:00 | Ostrava | 6 | HC Vítkovice RIDERA | HC Vlci Český Těšín | 8:2 (4:0, 0:1, 4:1) |
Čt 7.12.2023 | 17:30 | Jastrzebie | 15 | Metropolia Silesia | HC Frýdek-Místek | 10:8 (6:1, 2:3, 2:4) |
So 9.12.2023 | 11:30 | Český Těšín, Zimní stadion | 20 | HC Vlci Český Těšín | MSK Orlová | 3:4 (0:2, 1:1, 2:1) |
So 9.12.2023 | 15:00 | Ostrava | 20 | HC RT Torax Poruba | HK Nový Jičín | 4:1 (1:0, 2:1, 1:0) |
So 9.12.2023 | 09:45 | Havířov, Zimní stadion | 20 | HC AZ Havířov 2010 | HC Frýdek-Místek | 1:7 (0:2, 0:3, 1:2) |
Čt 14.12.2023 | 15:00 | Ostrava | 18 | HC RT Torax Poruba | HC Kopřivnice | 6:3 (1:1, 4:1, 1:1) |
Pá 15.12.2023 | 15:30 | Nový Jičín, Zimní stadion | 22 | HK Nový Jičín | HC Oceláři Třinec | 6:6 (0:2, 3:1, 3:3) |
So 16.12.2023 | 10:45 | Kopřivnice, Zimní stadion | 20 | HC Kopřivnice | HC Oceláři Třinec | 2:24 (0:9, 0:13, 2:2) |
So 16.12.2023 | 15:00 | Frýdek - Místek | 21 | HC Frýdek-Místek | HK Nový Jičín | 8:4 (0:2, 5:2, 3:0) |
So 16.12.2023 | 11:15 | Ostrava | 21 | HC RT Torax Poruba | HC Vítkovice RIDERA | 3:5 (0:2, 1:1, 2:2) |
So 16.12.2023 | 12:15 | Bohumín | 21 | Metropolia Silesia | HC Vlci Český Těšín | 8:7 (3:3, 4:2, 1:2) |
So 16.12.2023 | 09:00 | Orlová | 21 | MSK Orlová | HK Karviná | 5:8 (1:1, 1:2, 3:5) |
Ne 17.12.2023 | 10:00 | Ostrava | 20 | HC Vítkovice RIDERA | Metropolia Silesia | 16:2 (6:1, 4:1, 6:0) |
Ne 17.12.2023 | 16:00 | Třinec | 21 | HC Oceláři Třinec | HC AZ Havířov 2010 | 10:1 (5:1, 2:0, 3:0) |
Čt 21.12.2023 | 13:45 | Ostrava | 12 | HC RT Torax Poruba | HK Karviná | 4:6 (2:1, 0:2, 2:3) |
Liga starších žáků "B" sk. 21 – Středočeská IV. 2023/24
Liga starších žáků "B" sk. 9 – Karlovarská 2023/24
Liga starších žáků "B" sk. 14 – Liberecká 2023/24
Datum | Místo | Kolo | Domácí | Hosté | Výsledek | |
Pá 22.9.2023 | 16:15 | Liberec, Svijanská aréna | 2 | Bílí Tygři Liberec | TJ HC Jablonec n/N. | 10:4 (6:3, 4:0, 0:1) |
So 23.9.2023 | 17:15 | Liberec, Svijanská aréna | 1 | Bílí Tygři Liberec | BK Mladá Boleslav | 4:3 (0:0, 1:2, 3:1) |
Čt 28.9.2023 | 11:00 | Frýdlant | 1 | HC Frýdlant | HC Turnov 1931 | 1:15 (1:2, 0:6, 0:7) |
So 30.9.2023 | 12:00 | Mladá Boleslav | 2 | BK Mladá Boleslav | Lomnice nad Popelkou | 15:2 (5:0, 4:2, 6:0) |
So 30.9.2023 | 11:00 | Turnov, Zimní stadion | 2 | HC Turnov 1931 | HC Česká Lípa | 5:7 (1:4, 2:2, 2:1) |
So 30.9.2023 | 14:30 | Varnsdorf, Zimní stadion | 2 | HC TS Varnsdorf | HC Frýdlant | 8:11 (1:2, 4:5, 3:4) |
So 7.10.2023 | 11:45 | Jablonec nad Nisou, Zimní stad | 3 | TJ HC Jablonec n/N. | BK Mladá Boleslav | 6:11 (1:0, 3:6, 2:5) |
So 7.10.2023 | 11:00 | Frýdlant | 3 | HC Frýdlant | Bílí Tygři Liberec | 0:15 (0:2, 0:6, 0:6) |
So 7.10.2023 | 12:30 | Česká Lípa | 3 | HC Česká Lípa | HC TS Varnsdorf | 14:0 (5:0, 3:0, 6:0) |
So 7.10.2023 | 12:30 | Lomnice nad Popelkou | 3 | Lomnice nad Popelkou | HC Turnov 1931 | 4:8 (2:3, 0:3, 2:2) |
Ne 8.10.2023 | 11:00 | Mladá Boleslav | 4 | BK Mladá Boleslav | HC Turnov 1931 | 6:6 (1:3, 2:2, 3:1) |
Ne 8.10.2023 | 14:15 | Varnsdorf, Zimní stadion | 4 | HC TS Varnsdorf | Lomnice nad Popelkou | 5:11 (2:3, 0:3, 3:5) |
Ne 8.10.2023 | 10:00 | Liberec, Svijanská aréna | 4 | Bílí Tygři Liberec | HC Česká Lípa | 7:2 (3:1, 4:0, 0:1) |
Ne 8.10.2023 | 10:00 | Jablonec nad Nisou, Zimní stad | 4 | TJ HC Jablonec n/N. | HC Frýdlant | 18:2 (9:1, 4:0, 5:1) |
So 14.10.2023 | 13:00 | Lomnice nad Popelkou | 5 | Lomnice nad Popelkou | Bílí Tygři Liberec | 0:10 (0:4, 0:4, 0:2) |
So 14.10.2023 | 09:00 | Turnov, Zimní stadion | 5 | HC Turnov 1931 | HC TS Varnsdorf | 12:1 (3:0, 4:1, 5:0) |
Ne 15.10.2023 | 10:00 | Frýdlant | 5 | HC Frýdlant | BK Mladá Boleslav | 4:8 (3:3, 1:5, 0:0) |
Ne 15.10.2023 | 10:30 | Česká Lípa | 5 | HC Česká Lípa | TJ HC Jablonec n/N. | 8:1 (3:0, 2:1, 3:0) |
So 21.10.2023 | 11:00 | Mladá Boleslav | 6 | BK Mladá Boleslav | HC TS Varnsdorf | 20:6 (5:2, 11:2, 4:2) |
So 21.10.2023 | 11:15 | Turnov, Zimní stadion | 6 | HC Turnov 1931 | Bílí Tygři Liberec | 1:12 (0:4, 0:3, 1:5) |
So 21.10.2023 | 10:15 | Jablonec nad Nisou, Zimní stad | 6 | TJ HC Jablonec n/N. | Lomnice nad Popelkou | 11:4 (3:3, 3:0, 5:1) |
So 21.10.2023 | 09:00 | Frýdlant | 6 | HC Frýdlant | HC Česká Lípa | 1:14 (0:3, 1:6, 0:5) |
Ne 22.10.2023 | 09:15 | Jablonec nad Nisou, Zimní stad | 1 | TJ HC Jablonec n/N. | HC TS Varnsdorf | 16:5 (7:2, 6:0, 3:3) |
Čt 26.10.2023 | 10:00 | Česká Lípa | 1 | HC Česká Lípa | Lomnice nad Popelkou | 12:2 (4:0, 3:0, 5:2) |
So 28.10.2023 | 10:30 | Česká Lípa | 7 | HC Česká Lípa | BK Mladá Boleslav | 5:8 (3:3, 1:2, 1:3) |
So 28.10.2023 | 12:30 | Lomnice nad Popelkou | 7 | Lomnice nad Popelkou | HC Frýdlant | 12:4 (3:1, 4:0, 5:3) |
So 28.10.2023 | 11:00 | Turnov, Zimní stadion | 7 | HC Turnov 1931 | TJ HC Jablonec n/N. | 3:3 (2:2, 1:1, 0:0) |
So 28.10.2023 | 14:30 | Varnsdorf, Zimní stadion | 7 | HC TS Varnsdorf | Bílí Tygři Liberec | 2:20 (1:7, 1:6, 0:7) |
Ne 29.10.2023 | 11:45 | Mladá Boleslav | 8 | BK Mladá Boleslav | Bílí Tygři Liberec | 0:7 (0:2, 0:4, 0:1) |
Ne 29.10.2023 | 12:30 | Varnsdorf, Zimní stadion | 8 | HC TS Varnsdorf | TJ HC Jablonec n/N. | 5:11 (3:4, 1:2, 1:5) |
Ne 29.10.2023 | 13:00 | Turnov, Zimní stadion | 8 | HC Turnov 1931 | HC Frýdlant | 18:1 (4:1, 7:0, 7:0) |
Ne 29.10.2023 | 16:45 | Lomnice nad Popelkou | 8 | Lomnice nad Popelkou | HC Česká Lípa | 4:5 (2:1, 1:3, 1:1) |
So 4.11.2023 | 14:00 | Česká Lípa | 9 | HC Česká Lípa | HC Turnov 1931 | 6:4 (2:0, 2:2, 2:2) |
So 4.11.2023 | 09:30 | Frýdlant | 9 | HC Frýdlant | HC TS Varnsdorf | 9:9 (5:2, 4:1, 0:6) |
So 4.11.2023 | 09:15 | Jablonec nad Nisou, Zimní stad | 9 | TJ HC Jablonec n/N. | Bílí Tygři Liberec | 0:4 (0:1, 0:1, 0:2) |
Ne 5.11.2023 | 12:00 | Lomnice nad Popelkou | 9 | Lomnice nad Popelkou | BK Mladá Boleslav | 2:15 (0:5, 1:8, 1:2) |
So 11.11.2023 | 14:30 | Mladá Boleslav | 10 | BK Mladá Boleslav | TJ HC Jablonec n/N. | 8:4 (1:1, 4:3, 3:0) |
So 11.11.2023 | 17:45 | Liberec, Svijanská aréna | 10 | Bílí Tygři Liberec | HC Frýdlant | 22:0 (8:0, 5:0, 9:0) |
So 11.11.2023 | 12:30 | Varnsdorf, Zimní stadion | 10 | HC TS Varnsdorf | HC Česká Lípa | 3:16 (3:5, 0:5, 0:6) |
So 11.11.2023 | 11:00 | Turnov, Zimní stadion | 10 | HC Turnov 1931 | Lomnice nad Popelkou | 10:8 (4:2, 3:4, 3:2) |
Ne 12.11.2023 | 12:00 | Turnov, Zimní stadion | 11 | HC Turnov 1931 | BK Mladá Boleslav | 7:9 (3:3, 1:3, 3:3) |
Ne 12.11.2023 | 09:15 | Lomnice nad Popelkou | 11 | Lomnice nad Popelkou | HC TS Varnsdorf | 16:7 (8:2, 3:2, 5:3) |
Ne 12.11.2023 | 12:30 | Česká Lípa | 11 | HC Česká Lípa | Bílí Tygři Liberec | 3:7 (0:2, 2:1, 1:4) |
Ne 12.11.2023 | 15:45 | Frýdlant | 11 | HC Frýdlant | TJ HC Jablonec n/N. | 1:21 (1:6, 0:9, 0:6) |
Pá 17.11.2023 | 11:15 | Jablonec nad Nisou, Zimní stad | 12 | TJ HC Jablonec n/N. | HC Česká Lípa | 12:10 (5:1, 2:5, 5:4) |
Pá 17.11.2023 | 09:00 | Liberec, Svijanská aréna | 12 | Bílí Tygři Liberec | Lomnice nad Popelkou | 14:0 (5:0, 7:0, 2:0) |
So 18.11.2023 | 11:00 | Mladá Boleslav | 12 | BK Mladá Boleslav | HC Frýdlant | 17:1 (4:0, 5:1, 8:0) |
So 18.11.2023 | 13:30 | Varnsdorf, Zimní stadion | 12 | HC TS Varnsdorf | HC Turnov 1931 | 2:9 (0:2, 2:5, 0:2) |
So 25.11.2023 | 12:30 | Varnsdorf, Zimní stadion | 13 | HC TS Varnsdorf | BK Mladá Boleslav | 4:13 (0:3, 2:2, 2:8) |
So 25.11.2023 | 12:00 | Liberec | 13 | Bílí Tygři Liberec | HC Turnov 1931 | 8:5 (4:2, 2:1, 2:2) |
So 25.11.2023 | 10:30 | Lomnice nad Popelkou | 13 | Lomnice nad Popelkou | TJ HC Jablonec n/N. | 3:10 (2:7, 0:1, 1:2) |
So 25.11.2023 | 14:45 | Česká Lípa | 13 | HC Česká Lípa | HC Frýdlant | 16:1 (5:0, 5:0, 6:1) |
So 2.12.2023 | 12:00 | Mladá Boleslav | 14 | BK Mladá Boleslav | HC Česká Lípa | 7:2 (3:0, 3:0, 1:2) |
So 2.12.2023 | 10:00 | Frýdlant | 14 | HC Frýdlant | Lomnice nad Popelkou | 6:8 (0:2, 2:5, 4:1) |
So 2.12.2023 | 09:15 | Jablonec nad Nisou, Zimní stad | 14 | TJ HC Jablonec n/N. | HC Turnov 1931 | 8:2 (3:1, 3:1, 2:0) |
So 2.12.2023 | 11:15 | Liberec, Svijanská aréna | 14 | Bílí Tygři Liberec | HC TS Varnsdorf | 16:0 (7:0, 7:0, 2:0) |
Liga starších žáků "B" sk. 17 – Pardubická 2023/24
Datum | Místo | Kolo | Domácí | Hosté | Výsledek | |
Čt 28.9.2023 | 09:00 | Hlinsko | 1. | HC Hlinsko | TJ Lanškroun | 12:3 (6:0, 2:3, 4:0) |
Čt 28.9.2023 | 14:30 | Pardubice | 1. | HC DYNAMO PARDUBICE | HC Spartak Polička | 2:6 (0:2, 1:2, 1:2) |
Čt 28.9.2023 | 11:00 | Česká Třebová | 1. | Loko. Česká Třebová | HC Litomyšl | 8:5 (3:1, 2:1, 3:3) |
Čt 28.9.2023 | 11:00 | Moravská Třebová | 1. | Slovan Morav.Třebová | HC Chrudim | 22:0 (11:0, 4:0, 7:0) |
So 30.9.2023 | 09:00 | Litomyšl | 2. | HC Litomyšl | Slovan Morav.Třebová | 3:14 (0:3, 2:6, 1:5) |
So 30.9.2023 | 09:00 | Polička | 2. | HC Spartak Polička | Loko. Česká Třebová | 19:0 (7:0, 5:0, 7:0) |
So 30.9.2023 | 11:30 | Hlinsko | 2. | HC Hlinsko | HC DYNAMO PARDUBICE | 4:3 (1:1, 1:1, 2:1) |
So 7.10.2023 | 09:00 | Pardubice | 3. | HC DYNAMO PARDUBICE | TJ Lanškroun | 16:1 (7:1, 5:0, 4:0) |
So 7.10.2023 | 11:00 | Česká Třebová | 3. | Loko. Česká Třebová | HC Hlinsko | 11:5 (4:0, 3:4, 4:1) |
So 7.10.2023 | 11:00 | Moravská Třebová | 3. | Slovan Morav.Třebová | HC Spartak Polička | 4:13 (1:5, 2:3, 1:5) |
So 7.10.2023 | 13:00 | Chrudim, Zimní stadion | 3. | HC Chrudim | HC Litomyšl | 3:10 (2:1, 0:5, 1:4) |
Ne 8.10.2023 | 10:00 | Lanškroun | 4. | TJ Lanškroun | HC Litomyšl | 2:8 (0:1, 2:4, 0:3) |
Ne 8.10.2023 | 09:00 | Polička | 4. | HC Spartak Polička | HC Chrudim | 39:0 (15:0, 11:0, 13:0) |
Ne 8.10.2023 | 11:00 | Hlinsko | 4. | HC Hlinsko | Slovan Morav.Třebová | 3:5 (2:2, 0:1, 1:2) |
Ne 8.10.2023 | 14:30 | Pardubice | 4. | HC DYNAMO PARDUBICE | Loko. Česká Třebová | 10:7 (6:1, 1:1, 3:5) |
So 14.10.2023 | 09:45 | Česká Třebová | 5. | Loko. Česká Třebová | TJ Lanškroun | 12:2 (2:0, 7:2, 3:0) |
So 14.10.2023 | 11:00 | Moravská Třebová | 5. | Slovan Morav.Třebová | HC DYNAMO PARDUBICE | 3:9 (1:1, 1:4, 1:4) |
So 14.10.2023 | 11:00 | Litomyšl | 5. | HC Litomyšl | HC Spartak Polička | 7:22 (3:7, 1:8, 3:7) |
Ne 15.10.2023 | 12:15 | Chrudim, Zimní stadion | 5. | HC Chrudim | HC Hlinsko | 11:1 (8:0, 2:1, 1:0) |
So 21.10.2023 | 11:30 | Lanškroun | 6. | TJ Lanškroun | HC Spartak Polička | 1:20 (0:2, 0:8, 1:10) |
So 21.10.2023 | 11:30 | Hlinsko | 6. | HC Hlinsko | HC Litomyšl | 11:4 (2:1, 5:1, 4:2) |
Ne 22.10.2023 | 14:30 | Pardubice | 6. | HC DYNAMO PARDUBICE | HC Chrudim | 9:1 (1:0, 3:1, 5:0) |
Ne 22.10.2023 | 09:00 | Litomyšl | 8. | HC Litomyšl | Loko. Česká Třebová | 3:6 (2:3, 0:2, 1:1) |
St 25.10.2023 | 18:15 | Lanškroun | 2. | TJ Lanškroun | HC Chrudim | 3:18 (1:3, 2:9, 0:6) |
So 28.10.2023 | 11:00 | Moravská Třebová | 7. | Slovan Morav.Třebová | TJ Lanškroun | 24:2 (10:0, 5:1, 9:1) |
So 28.10.2023 | 13:15 | Chrudim, Zimní stadion | 7. | HC Chrudim | Loko. Česká Třebová | 20:3 (3:1, 12:0, 5:2) |
So 28.10.2023 | 11:00 | Litomyšl | 7. | HC Litomyšl | HC DYNAMO PARDUBICE | 5:11 (3:5, 2:3, 0:3) |
So 28.10.2023 | 11:30 | Polička | 7. | HC Spartak Polička | HC Hlinsko | 13:3 (5:0, 6:0, 2:3) |
Ne 29.10.2023 | 10:00 | Lanškroun | 8. | TJ Lanškroun | HC Hlinsko | 3:13 (2:4, 0:5, 1:4) |
Ne 29.10.2023 | 09:00 | Polička | 8. | HC Spartak Polička | HC DYNAMO PARDUBICE | 1:6 (1:1, 0:3, 0:2) |
Ne 29.10.2023 | 09:00 | Chrudim, Zimní stadion | 8. | HC Chrudim | Slovan Morav.Třebová | 5:2 (2:1, 3:0, 0:1) |
So 4.11.2023 | 10:45 | Chrudim, Zimní stadion | 9. | HC Chrudim | TJ Lanškroun | 4:5 (1:1, 2:2, 1:2) |
So 4.11.2023 | 12:30 | Česká Třebová | 9. | Loko. Česká Třebová | HC Spartak Polička | 0:19 (0:6, 0:5, 0:8) |
So 4.11.2023 | 09:00 | Pardubice | 9. | HC DYNAMO PARDUBICE | HC Hlinsko | 3:1 (1:0, 0:1, 2:0) |
Ne 5.11.2023 | 11:00 | Moravská Třebová | 9. | Slovan Morav.Třebová | HC Litomyšl | 13:5 (3:2, 3:2, 7:1) |
Po 6.11.2023 | 18:00 | Česká Třebová | 6. | Loko. Česká Třebová | Slovan Morav.Třebová | 5:13 (2:2, 3:7, 0:4) |
So 11.11.2023 | 10:00 | Lanškroun | 10. | TJ Lanškroun | HC DYNAMO PARDUBICE | 2:22 (0:6, 2:8, 0:8) |
So 11.11.2023 | 11:30 | Hlinsko | 10. | HC Hlinsko | Loko. Česká Třebová | 9:3 (4:2, 3:0, 2:1) |
So 11.11.2023 | 09:00 | Polička | 10. | HC Spartak Polička | Slovan Morav.Třebová | 18:4 (4:1, 7:2, 7:1) |
So 11.11.2023 | 09:00 | Litomyšl | 10. | HC Litomyšl | HC Chrudim | 18:2 (6:1, 3:1, 9:0) |
Ne 12.11.2023 | 09:00 | Litomyšl | 11. | HC Litomyšl | TJ Lanškroun | 11:1 (3:1, 4:0, 4:0) |
Ne 12.11.2023 | 11:45 | Chrudim, Zimní stadion | 11. | HC Chrudim | HC Spartak Polička | 0:12 (0:4, 0:4, 0:4) |
Ne 12.11.2023 | 13:00 | Moravská Třebová | 11. | Slovan Morav.Třebová | HC Hlinsko | 4:4 (0:1, 4:1, 0:2) |
Ne 12.11.2023 | 10:45 | Česká Třebová | 11. | Loko. Česká Třebová | HC DYNAMO PARDUBICE | 1:8 (0:4, 1:2, 0:2) |
Pá 17.11.2023 | 09:00 | Pardubice | 12. | HC DYNAMO PARDUBICE | Slovan Morav.Třebová | 6:9 (6:4, 0:2, 0:3) |
So 18.11.2023 | 11:30 | Lanškroun | 12. | TJ Lanškroun | Loko. Česká Třebová | 1:14 (0:3, 0:5, 1:6) |
So 18.11.2023 | 13:30 | Hlinsko | 12. | HC Hlinsko | HC Chrudim | 16:1 (4:0, 8:0, 4:1) |
So 18.11.2023 | 11:30 | Polička | 12. | HC Spartak Polička | HC Litomyšl | 22:1 (7:0, 7:0, 8:1) |
So 25.11.2023 | 10:45 | Chrudim, Zimní stadion | 13. | HC Chrudim | HC DYNAMO PARDUBICE | 1:3 (0:1, 0:2, 1:0) |
So 25.11.2023 | 11:00 | Moravská Třebová | 13. | Slovan Morav.Třebová | Loko. Česká Třebová | 7:9 (4:4, 0:2, 3:3) |
So 25.11.2023 | 09:00 | Polička | 13 | HC Spartak Polička | TJ Lanškroun | 38:0 (10:0, 13:0, 15:0) |
Ne 26.11.2023 | 16:00 | Litomyšl | 13. | HC Litomyšl | HC Hlinsko | 3:7 (2:1, 0:1, 1:5) |
Út 28.11.2023 | 18:00 | Pardubice | 14. | HC DYNAMO PARDUBICE | HC Litomyšl | 7:3 (2:0, 5:2, 0:1) |
So 2.12.2023 | 14:30 | Lanškroun | 14. | TJ Lanškroun | Slovan Morav.Třebová | 0:22 (0:7, 0:7, 0:8) |
So 2.12.2023 | 09:45 | Česká Třebová | 14. | Loko. Česká Třebová | HC Chrudim | 5:3 (1:1, 0:0, 4:2) |
So 2.12.2023 | 11:30 | Hlinsko | 14. | HC Hlinsko | HC Spartak Polička | 3:7 (0:0, 3:3, 0:4) |
Liga starších žáků "B" sk. 18 – Středočeská I. 2023/24
Liga starších žáků "B" sk. 24 – Jihomoravská 2023/24
Liga starších žáků "B" sk. 23 – Zlínská 2023/24
Liga starších žáků "B" sk. 10 – Ústecká 2023/24
Datum | Místo | Kolo | Domácí | Hosté | Výsledek | |
Čt 28.9.2023 | 12:30 | Ústí nad Labem, Zimní stadion | 1 | Slovan Ústí n.Labem | SK Kadaň | 3:15 (1:6, 1:3, 1:6) |
Čt 28.9.2023 | 11:00 | Most, Zimní stadion | 1 | MOSTEČTÍ LVI | HC Tygři Klášterec nad Ohří | 2:15 (2:5, 0:5, 0:5) |
Čt 28.9.2023 | 11:00 | Louny, Zimní stadion | 1 | HC Slovan Louny | Piráti Chomutov | 1:13 (0:3, 0:4, 1:6) |
Čt 28.9.2023 | 12:15 | Litvínov | 1 | HC Litvínov | HC Teplice | 13:3 (4:1, 5:1, 4:1) |
Čt 28.9.2023 | 09:30 | Roudnice nad Labem | 1 | HC Roudnice n.L. | HC Děčín | 4:16 (1:5, 3:6, 0:5) |
So 30.9.2023 | 12:00 | Děčín, Zimní stadion | 2 | HC Děčín | HC Draci Bílina | 13:5 (4:0, 3:3, 6:2) |
So 30.9.2023 | 12:45 | Klášterec nad Ohří, Zimní stad | 2 | HC Tygři Klášterec nad Ohří | HC Slovan Louny | 11:1 (5:0, 3:1, 3:0) |
So 30.9.2023 | 12:00 | Ústí nad Labem, Zimní stadion | 2 | Slovan Ústí n.Labem | MOSTEČTÍ LVI | 14:11 (5:4, 3:5, 6:2) |
Ne 1.10.2023 | 12:00 | Kadaň, Zimní stadion | 2 | SK Kadaň | HC Stadion Litoměřice | 15:3 (5:0, 7:2, 3:1) |
Ne 1.10.2023 | 11:45 | Teplice | 2 | HC Teplice | HC Roudnice n.L. | 2:7 (1:2, 1:2, 0:3) |
Ne 1.10.2023 | 14:45 | Chomutov, Zimní stadion | 2 | Piráti Chomutov | HC Litvínov | 3:11 (0:2, 2:5, 1:4) |
So 7.10.2023 | 11:00 | Louny, Zimní stadion | 3 | HC Slovan Louny | Slovan Ústí n.Labem | 7:4 (2:0, 3:2, 2:2) |
So 7.10.2023 | 11:30 | Roudnice nad Labem | 3 | HC Roudnice n.L. | Piráti Chomutov | 0:15 (0:7, 0:3, 0:5) |
So 7.10.2023 | 08:30 | Bílina, Zimní stadion | 3 | HC Draci Bílina | HC Teplice | 6:7 (3:1, 2:2, 1:4) |
Ne 8.10.2023 | 11:00 | Most, Zimní stadion | 3 | MOSTEČTÍ LVI | SK Kadaň | 5:8 (2:5, 1:2, 2:1) |
Ne 8.10.2023 | 12:00 | Litvínov | 3 | HC Litvínov | HC Tygři Klášterec nad Ohří | 4:4 (1:1, 2:0, 1:3) |
Ne 8.10.2023 | 13:15 | Litoměřice, Kalich Arena Litom | 3 | HC Stadion Litoměřice | HC Děčín | 7:9 (1:2, 1:4, 5:3) |
So 14.10.2023 | 12:00 | Kadaň, Zimní stadion | 4 | SK Kadaň | HC Děčín | 11:6 (1:3, 5:1, 5:2) |
So 14.10.2023 | 12:30 | Teplice | 4 | HC Teplice | HC Stadion Litoměřice | 3:10 (1:3, 1:3, 1:4) |
So 14.10.2023 | 15:00 | Chomutov, Zimní stadion | 4 | Piráti Chomutov | HC Draci Bílina | 16:1 (5:0, 6:1, 5:0) |
So 14.10.2023 | 12:00 | Klášterec nad Ohří, Zimní stad | 4 | HC Tygři Klášterec nad Ohří | HC Roudnice n.L. | 23:2 (10:1, 7:1, 6:0) |
So 14.10.2023 | 12:00 | Ústí nad Labem, Zimní stadion | 4 | Slovan Ústí n.Labem | HC Litvínov | 6:7 (3:4, 3:2, 0:1) |
So 14.10.2023 | 12:00 | Most, Zimní stadion | 4 | MOSTEČTÍ LVI | HC Slovan Louny | 16:3 (4:1, 5:1, 7:1) |
Ne 15.10.2023 | 09:00 | Louny, Zimní stadion | 5 | HC Slovan Louny | SK Kadaň | 0:11 (0:3, 0:2, 0:6) |
Ne 15.10.2023 | 10:00 | Litvínov | 5 | HC Litvínov | MOSTEČTÍ LVI | 7:5 (0:0, 4:3, 3:2) |
Ne 15.10.2023 | 09:00 | Roudnice nad Labem | 5 | HC Roudnice n.L. | Slovan Ústí n.Labem | 9:6 (2:1, 5:3, 2:2) |
Ne 15.10.2023 | 11:00 | Chomutov | 5 | HC Draci Bílina | HC Tygři Klášterec nad Ohří | 1:20 (0:7, 0:6, 1:7) |
Ne 15.10.2023 | 10:00 | Litoměřice, Kalich Arena Litom | 5 | HC Stadion Litoměřice | Piráti Chomutov | 4:5 (0:3, 3:1, 1:1) |
Ne 15.10.2023 | 09:00 | Děčín, Zimní stadion | 5 | HC Děčín | HC Teplice | 7:4 (2:1, 1:1, 4:2) |
So 21.10.2023 | 11:30 | Kadaň, Zimní stadion | 6 | SK Kadaň | HC Teplice | 12:3 (2:1, 3:2, 7:0) |
So 21.10.2023 | 11:00 | Ústí nad Labem, Zimní stadion | 6 | Slovan Ústí n.Labem | HC Draci Bílina | 10:3 (3:1, 3:1, 4:1) |
So 21.10.2023 | 12:30 | Most, Zimní stadion | 6 | MOSTEČTÍ LVI | HC Roudnice n.L. | 5:3 (1:1, 1:0, 3:2) |
So 21.10.2023 | 11:00 | Louny, Zimní stadion | 6 | HC Slovan Louny | HC Litvínov | 0:11 (0:5, 0:5, 0:1) |
So 28.10.2023 | 10:00 | Litvínov | 7 | HC Litvínov | SK Kadaň | 7:3 (2:0, 4:2, 1:1) |
So 28.10.2023 | 16:30 | Roudnice nad Labem | 7 | HC Roudnice n.L. | HC Slovan Louny | 9:6 (4:5, 3:0, 2:1) |
So 28.10.2023 | 09:00 | Bílina, Zimní stadion | 7 | HC Draci Bílina | MOSTEČTÍ LVI | 7:16 (2:2, 2:8, 3:6) |
So 28.10.2023 | 11:00 | Litoměřice, Kalich Arena Litom | 7 | HC Stadion Litoměřice | Slovan Ústí n.Labem | 4:7 (1:1, 0:3, 3:3) |
Ne 29.10.2023 | 12:00 | Bílina, Zimní stadion | 1 | HC Draci Bílina | HC Stadion Litoměřice | 3:13 (0:5, 2:5, 1:3) |
Ne 29.10.2023 | 12:45 | Teplice | 7 | HC Teplice | Piráti Chomutov | 2:11 (1:2, 0:5, 1:4) |
So 4.11.2023 | 10:00 | Kadaň, Zimní stadion | 8 | SK Kadaň | Piráti Chomutov | 7:7 (2:1, 3:2, 2:4) |
So 4.11.2023 | 10:00 | Klášterec nad Ohří, Zimní stad | 8 | HC Tygři Klášterec nad Ohří | HC Teplice | 21:1 (4:0, 12:1, 5:0) |
So 4.11.2023 | 10:00 | Ústí nad Labem, Zimní stadion | 8 | Slovan Ústí n.Labem | HC Děčín | 6:1 (2:0, 3:0, 1:1) |
So 4.11.2023 | 12:30 | Most, Zimní stadion | 8 | MOSTEČTÍ LVI | HC Stadion Litoměřice | 7:11 (2:0, 3:5, 2:6) |
So 4.11.2023 | 09:00 | Louny, Zimní stadion | 8 | HC Slovan Louny | HC Draci Bílina | 9:3 (5:0, 1:0, 3:3) |
So 4.11.2023 | 12:00 | Litvínov | 8 | HC Litvínov | HC Roudnice n.L. | 7:0 (2:0, 1:0, 4:0) |
Ne 5.11.2023 | 16:30 | Roudnice nad Labem | 9 | HC Roudnice n.L. | SK Kadaň | 1:12 (0:4, 1:5, 0:3) |
Ne 5.11.2023 | 12:00 | Litoměřice, Kalich Arena Litom | 9 | HC Stadion Litoměřice | HC Slovan Louny | 5:2 (1:0, 3:1, 1:1) |
Ne 5.11.2023 | 10:30 | Bílina, Zimní stadion | 9 | HC Teplice | Slovan Ústí n.Labem | 4:5 (2:2, 1:1, 1:2) |
Ne 5.11.2023 | 12:00 | Chomutov, Zimní stadion | 9 | Piráti Chomutov | HC Tygři Klášterec nad Ohří | 7:7 (3:2, 3:3, 1:2) |
So 11.11.2023 | 10:00 | Ústí nad Labem, Zimní stadion | 10 | Slovan Ústí n.Labem | Piráti Chomutov | 4:10 (1:4, 1:3, 2:3) |
So 11.11.2023 | 11:00 | Louny, Zimní stadion | 10 | HC Slovan Louny | HC Děčín | 2:9 (0:3, 0:0, 2:6) |
Ne 12.11.2023 | 10:00 | Kadaň, Zimní stadion | 10 | SK Kadaň | HC Tygři Klášterec nad Ohří | 2:7 (1:3, 1:2, 0:2) |
Ne 12.11.2023 | 12:45 | Most, Zimní stadion | 10 | MOSTEČTÍ LVI | HC Teplice | 9:0 (5:0, 2:0, 2:0) |
Ne 12.11.2023 | 12:30 | Litvínov | 10 | HC Litvínov | HC Stadion Litoměřice | 9:1 (2:0, 4:0, 3:1) |
Ne 12.11.2023 | 11:30 | Roudnice nad Labem | 10 | HC Roudnice n.L. | HC Draci Bílina | 6:5 (1:0, 3:1, 2:4) |
Pá 17.11.2023 | 10:00 | Klášterec nad Ohří, Zimní stad | 6 | HC Tygři Klášterec nad Ohří | HC Stadion Litoměřice | 10:5 (4:2, 3:2, 3:1) |
Pá 17.11.2023 | 10:00 | Bílina, Zimní stadion | 11 | HC Draci Bílina | SK Kadaň | 0:15 (0:3, 0:6, 0:6) |
Pá 17.11.2023 | 13:15 | Děčín, Zimní stadion | 11 | HC Děčín | HC Litvínov | 2:5 (1:2, 1:1, 0:2) |
Pá 17.11.2023 | 11:30 | Chomutov, Zimní stadion | 11 | Piráti Chomutov | MOSTEČTÍ LVI | 3:7 (0:1, 2:2, 1:4) |
So 18.11.2023 | 13:15 | Litoměřice, Kalich Arena Litom | 11 | HC Stadion Litoměřice | HC Roudnice n.L. | 15:1 (3:0, 4:1, 8:0) |
Ne 19.11.2023 | 16:00 | Bílina, Zimní stadion | 11 | HC Teplice | HC Slovan Louny | 6:6 (2:4, 2:0, 2:2) |
Ne 19.11.2023 | 11:00 | Klášterec nad Ohří, Zimní stad | 11 | HC Tygři Klášterec nad Ohří | Slovan Ústí n.Labem | 8:1 (1:0, 3:1, 4:0) |
So 25.11.2023 | 09:45 | Kadaň, Zimní stadion | 12 | SK Kadaň | Slovan Ústí n.Labem | 11:14 (3:4, 5:3, 3:7) |
So 25.11.2023 | 10:00 | Klášterec nad Ohří, Zimní stad | 12 | HC Tygři Klášterec nad Ohří | MOSTEČTÍ LVI | 16:2 (4:1, 8:0, 4:1) |
So 25.11.2023 | 11:30 | Chomutov | 12 | Piráti Chomutov | HC Slovan Louny | 12:5 (3:1, 5:1, 4:3) |
So 25.11.2023 | 12:30 | Bílina, Zimní stadion | 12 | HC Teplice | HC Litvínov | 1:23 (1:7, 0:6, 0:10) |
So 25.11.2023 | 09:45 | Děčín, Zimní stadion | 12 | HC Děčín | HC Roudnice n.L. | 8:5 (1:1, 4:1, 3:3) |
So 25.11.2023 | 16:15 | Litoměřice, Kalich Arena Litom | 12 | HC Stadion Litoměřice | HC Draci Bílina | 12:3 (2:2, 6:1, 4:0) |
Ne 26.11.2023 | 14:30 | Litoměřice, Kalich Arena Litom | 13 | HC Stadion Litoměřice | SK Kadaň | 8:11 (1:3, 5:5, 2:3) |
Ne 26.11.2023 | 09:00 | Bílina, Zimní stadion | 13 | HC Draci Bílina | HC Děčín | 4:16 (1:6, 1:5, 2:5) |
Ne 26.11.2023 | 16:15 | Roudnice nad Labem | 13 | HC Roudnice n.L. | HC Teplice | 5:8 (2:1, 0:3, 3:4) |
Ne 26.11.2023 | 10:00 | Litvínov | 13 | HC Litvínov | Piráti Chomutov | 12:1 (3:1, 4:0, 5:0) |
Ne 26.11.2023 | 09:00 | Louny, Zimní stadion | 13 | HC Slovan Louny | HC Tygři Klášterec nad Ohří | 1:15 (0:3, 0:6, 1:6) |
Ne 26.11.2023 | 12:00 | Most, Zimní stadion | 13 | MOSTEČTÍ LVI | Slovan Ústí n.Labem | 8:10 (1:2, 4:4, 3:4) |
So 2.12.2023 | 12:00 | Kadaň, Zimní stadion | 14 | SK Kadaň | MOSTEČTÍ LVI | 3:3 (0:0, 2:1, 1:2) |
So 2.12.2023 | 11:15 | Ústí nad Labem, Zimní stadion | 14 | Slovan Ústí n.Labem | HC Slovan Louny | 8:2 (1:0, 4:0, 3:2) |
So 2.12.2023 | 10:00 | Klášterec nad Ohří, Zimní stad | 14 | HC Tygři Klášterec nad Ohří | HC Litvínov | 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) |
So 2.12.2023 | 12:45 | Chomutov, Zimní stadion | 14 | Piráti Chomutov | HC Roudnice n.L. | 19:0 (4:0, 7:0, 8:0) |
So 2.12.2023 | 09:45 | Děčín, Zimní stadion | 14 | HC Děčín | HC Stadion Litoměřice | 7:13 (3:3, 1:6, 3:4) |
So 9.12.2023 | 14:45 | Litoměřice, Kalich Arena Litom | 15 | HC Stadion Litoměřice | HC Teplice | 11:5 (4:1, 4:3, 3:1) |
So 9.12.2023 | 14:00 | Chomutov | 15 | HC Draci Bílina | Piráti Chomutov | 1:10 (1:1, 0:6, 0:3) |
So 9.12.2023 | 09:00 | Roudnice nad Labem | 15 | HC Roudnice n.L. | HC Tygři Klášterec nad Ohří | 1:22 (0:9, 0:10, 1:3) |
So 9.12.2023 | 12:00 | Litvínov | 15 | HC Litvínov | Slovan Ústí n.Labem | 9:1 (0:1, 4:0, 5:0) |
So 9.12.2023 | 10:45 | Louny, Zimní stadion | 15 | HC Slovan Louny | MOSTEČTÍ LVI | 10:3 (4:2, 2:1, 4:0) |
Ne 10.12.2023 | 12:00 | Bílina, Zimní stadion | 9 | HC Draci Bílina | HC Litvínov | 4:20 (0:5, 2:7, 2:8) |
Ne 10.12.2023 | 09:45 | Děčín, Zimní stadion | 15 | HC Děčín | SK Kadaň | 12:7 (2:4, 3:1, 7:2) |
So 16.12.2023 | 10:00 | Kadaň, Zimní stadion | 16 | SK Kadaň | HC Slovan Louny | 11:2 (3:0, 3:0, 5:2) |
So 16.12.2023 | 11:30 | Most, Zimní stadion | 16 | MOSTEČTÍ LVI | HC Litvínov | 2:17 (0:4, 1:5, 1:8) |
So 16.12.2023 | 12:45 | Ústí nad Labem, Zimní stadion | 16 | Slovan Ústí n.Labem | HC Roudnice n.L. | 3:7 (0:3, 2:4, 1:0) |
So 16.12.2023 | 14:30 | Bílina, Zimní stadion | 16 | HC Teplice | HC Děčín | 6:11 (3:4, 2:3, 1:4) |
Ne 17.12.2023 | 13:30 | Děčín, Zimní stadion | 17 | HC Děčín | Piráti Chomutov | 3:9 (2:2, 0:3, 1:4) |
Ne 17.12.2023 | 13:15 | Litoměřice, Kalich Arena Litom | 17 | HC Stadion Litoměřice | HC Tygři Klášterec nad Ohří | 8:14 (3:5, 3:6, 2:3) |
Ne 17.12.2023 | 09:30 | Bílina, Zimní stadion | 17 | HC Draci Bílina | Slovan Ústí n.Labem | 4:10 (3:2, 0:5, 1:3) |
Ne 17.12.2023 | 16:15 | Roudnice nad Labem | 17 | HC Roudnice n.L. | MOSTEČTÍ LVI | 9:9 (4:4, 3:2, 2:3) |
Ne 17.12.2023 | 10:00 | Litvínov | 17 | HC Litvínov | HC Slovan Louny | 15:1 (6:1, 4:0, 5:0) |
So 6.1.2024 | 11:30 | Kadaň, Zimní stadion | 18 | SK Kadaň | HC Litvínov | 2:8 (1:1, 1:6, 0:1) |
So 6.1.2024 | 12:15 | Ústí nad Labem, Zimní stadion | 18 | Slovan Ústí n.Labem | HC Stadion Litoměřice | 8:10 (0:4, 4:3, 4:3) |
So 6.1.2024 | 10:00 | Klášterec nad Ohří, Zimní stad | 18 | HC Tygři Klášterec nad Ohří | HC Děčín | 14:0 (3:0, 6:0, 5:0) |
Ne 7.1.2024 | 11:00 | Louny, Zimní stadion | 18 | HC Slovan Louny | HC Roudnice n.L. | 6:9 (2:4, 1:2, 3:3) |
St 10.1.2024 | 17:15 | Děčín, Zimní stadion | 9 | HC Děčín | MOSTEČTÍ LVI | 8:8 (1:2, 6:3, 1:3) |
Čt 11.1.2024 | 17:30 | Děčín, Zimní stadion | 7 | HC Děčín | HC Tygři Klášterec nad Ohří | 2:12 (2:3, 0:4, 0:5) |
So 13.1.2024 | 12:45 | Chomutov | 19 | Piráti Chomutov | SK Kadaň | 4:5 (1:4, 1:1, 2:0) |
So 13.1.2024 | 14:00 | Bílina, Zimní stadion | 19 | HC Teplice | HC Tygři Klášterec nad Ohří | 2:20 (2:5, 0:9, 0:6) |
So 13.1.2024 | 09:45 | Děčín, Zimní stadion | 19 | HC Děčín | Slovan Ústí n.Labem | 6:1 (0:0, 2:1, 4:0) |
So 13.1.2024 | 13:00 | Litoměřice, Kalich Arena Litom | 19 | HC Stadion Litoměřice | MOSTEČTÍ LVI | 9:8 (3:4, 4:1, 2:3) |
So 13.1.2024 | 09:00 | Bílina, Zimní stadion | 19 | HC Draci Bílina | HC Slovan Louny | 1:12 (0:4, 0:2, 1:6) |
So 13.1.2024 | 11:30 | Roudnice nad Labem | 19 | HC Roudnice n.L. | HC Litvínov | 0:13 (0:3, 0:5, 0:5) |
Ne 14.1.2024 | 11:45 | Kadaň, Zimní stadion | 20 | SK Kadaň | HC Roudnice n.L. | 9:1 (2:0, 6:0, 1:1) |
Ne 14.1.2024 | 09:00 | Litvínov | 20 | HC Litvínov | HC Draci Bílina | 16:3 (5:0, 7:1, 4:2) |
Ne 14.1.2024 | 09:00 | Louny, Zimní stadion | 20 | HC Slovan Louny | HC Stadion Litoměřice | 5:10 (1:0, 2:7, 2:3) |
Ne 14.1.2024 | 12:00 | Most, Zimní stadion | 20 | MOSTEČTÍ LVI | HC Děčín | 9:3 (1:1, 4:0, 4:2) |
Ne 14.1.2024 | 12:00 | Ústí nad Labem, Zimní stadion | 20 | Slovan Ústí n.Labem | HC Teplice | 6:6 (1:4, 2:1, 3:1) |
Ne 14.1.2024 | 10:00 | Klášterec nad Ohří, Zimní stad | 20 | HC Tygři Klášterec nad Ohří | Piráti Chomutov | 4:5 (0:1, 1:2, 3:2) |
Po 15.1.2024 | 16:30 | Bílina, Zimní stadion | 14 | HC Teplice | HC Draci Bílina | 21:3 (9:0, 9:2, 3:1) |
St 17.1.2024 | 17:30 | Klášterec nad Ohří, Zimní stad | 16 | HC Tygři Klášterec nad Ohří | HC Draci Bílina | 18:0 (10:0, 4:0, 4:0) |
Čt 18.1.2024 | 17:30 | Děčín, Zimní stadion | 6 | Piráti Chomutov | HC Děčín | 6:4 (1:1, 5:0, 0:3) |
Čt 18.1.2024 | 17:45 | Most, Zimní stadion | 18 | MOSTEČTÍ LVI | HC Draci Bílina | 14:2 (4:0, 7:2, 3:0) |
Pá 19.1.2024 | 18:30 | Chomutov | 16 | Piráti Chomutov | HC Stadion Litoměřice | 6:6 (3:3, 2:0, 1:3) |
Pá 19.1.2024 | 18:00 | Teplice | 17 | HC Teplice | SK Kadaň | 11:6 (4:0, 5:4, 2:2) |
So 20.1.2024 | 13:00 | Klášterec nad Ohří, Zimní stad | 21 | HC Tygři Klášterec nad Ohří | SK Kadaň | 21:1 (4:1, 13:0, 4:0) |
So 20.1.2024 | 14:30 | Chomutov | 21 | Piráti Chomutov | Slovan Ústí n.Labem | 6:2 (1:1, 4:1, 1:0) |
So 20.1.2024 | 08:00 | Bílina, Zimní stadion | 21 | HC Teplice | MOSTEČTÍ LVI | 6:9 (3:3, 2:1, 1:5) |
So 20.1.2024 | 12:00 | Děčín, Zimní stadion | 21 | HC Děčín | HC Slovan Louny | 6:3 (0:1, 4:1, 2:1) |
So 20.1.2024 | 13:00 | Litoměřice, Kalich Arena Litom | 21 | HC Stadion Litoměřice | HC Litvínov | 6:10 (2:1, 3:5, 1:4) |
So 20.1.2024 | 12:45 | Bílina, Zimní stadion | 21 | HC Draci Bílina | HC Roudnice n.L. | 1:8 (1:2, 0:5, 0:1) |
Ne 21.1.2024 | 09:45 | Kadaň, Zimní stadion | 22 | SK Kadaň | HC Draci Bílina | 5:0 |
Ne 21.1.2024 | 16:15 | Roudnice nad Labem | 22 | HC Roudnice n.L. | HC Stadion Litoměřice | 7:6 (2:4, 3:1, 2:1) |
Ne 21.1.2024 | 12:00 | Litvínov | 22 | HC Litvínov | HC Děčín | 8:0 (3:0, 3:0, 2:0) |
Ne 21.1.2024 | 11:00 | Louny, Zimní stadion | 22 | HC Slovan Louny | HC Teplice | 7:6 (1:2, 2:2, 4:2) |
Ne 21.1.2024 | 12:30 | Most, Zimní stadion | 22 | MOSTEČTÍ LVI | Piráti Chomutov | 1:11 (0:7, 1:1, 0:3) |
Ne 21.1.2024 | 11:00 | Ústí nad Labem, Zimní stadion | 22 | Slovan Ústí n.Labem | HC Tygři Klášterec nad Ohří | 1:11 (0:3, 0:3, 1:5) |
Liga starších žáků "B" sk. 11 – Plzeňská 2023/24
Datum | Místo | Kolo | Domácí | Hosté | Výsledek | |
Čt 28.9.2023 | 13:30 | Plzeň - Košutka | 1 | HC Pilsen Wolves | HC ŠKODA PLZEŇ | 1:14 (0:5, 1:3, 0:6) |
Čt 28.9.2023 | 11:00 | Rokycany | 1 | HC Rokycany z.s. | HC Klatovy B | 1:19 (0:6, 0:5, 1:8) |
So 30.9.2023 | 12:15 | Plzeň - Košutka | 2 | HC Pilsen Wolves | HC Domažlice | 5:7 (2:2, 2:3, 1:2) |
Ne 1.10.2023 | 11:00 | Plzeň | 2 | HC ŠKODA PLZEŇ | HC Klatovy B | 13:3 (4:1, 4:2, 5:0) |
Ne 1.10.2023 | 12:00 | Třemošná | 2 | HC Meteor Třemošná | HC Rokycany z.s. | 14:2 (2:0, 9:1, 3:1) |
Pá 6.10.2023 | 17:30 | Domažlice | 1 | HC Domažlice | HC Meteor Třemošná | 4:9 (1:4, 2:2, 1:3) |
So 7.10.2023 | 10:00 | Domažlice | 3 | HC Domažlice | HC ŠKODA PLZEŇ | 0:23 (0:6, 0:8, 0:9) |
Ne 8.10.2023 | 09:45 | Rokycany | 3 | HC Rokycany z.s. | HC Pilsen Wolves | 2:21 (2:5, 0:6, 0:10) |
Ne 8.10.2023 | 15:25 | Klatovy, Zimní stadion | 3 | HC Klatovy B | HC Meteor Třemošná | 1:23 (1:10, 0:8, 0:5) |
So 14.10.2023 | 10:15 | Plzeň - Košutka | 4 | HC Pilsen Wolves | HC Klatovy B | 8:4 (4:1, 3:1, 1:2) |
So 14.10.2023 | 10:00 | Domažlice | 4 | HC Domažlice | HC Rokycany z.s. | 11:1 (4:1, 3:0, 4:0) |
Ne 15.10.2023 | 14:15 | Plzeň | 4 | HC ŠKODA PLZEŇ | HC Meteor Třemošná | 9:5 (2:1, 3:0, 4:4) |
So 21.10.2023 | 11:00 | Rokycany | 5 | HC Rokycany z.s. | HC ŠKODA PLZEŇ | 0:19 (0:8, 0:6, 0:5) |
Ne 22.10.2023 | 10:55 | Klatovy, Zimní stadion | 5 | HC Klatovy B | HC Domažlice | 5:5 (1:4, 4:1, 0:0) |
So 28.10.2023 | 12:30 | Třemošná | 6 | HC Meteor Třemošná | HC Domažlice | 18:3 (2:0, 7:2, 9:1) |
Ne 29.10.2023 | 09:25 | Klatovy, Zimní stadion | 6 | HC Klatovy B | HC Rokycany z.s. | 11:9 (3:3, 4:4, 4:2) |
So 4.11.2023 | 11:00 | Rokycany | 7 | HC Rokycany z.s. | HC Meteor Třemošná | 1:18 (0:7, 1:4, 0:7) |
Ne 5.11.2023 | 09:25 | Klatovy, Zimní stadion | 7 | HC Klatovy B | HC ŠKODA PLZEŇ | 3:12 (0:4, 1:3, 2:5) |
So 11.11.2023 | 15:30 | Plzeň | 8 | HC ŠKODA PLZEŇ | HC Domažlice | 17:2 (3:1, 9:1, 5:0) |
So 11.11.2023 | 09:45 | Plzeň - Košutka | 8 | HC Pilsen Wolves | HC Rokycany z.s. | 9:1 (5:1, 1:0, 3:0) |
Ne 12.11.2023 | 15:30 | Třemošná | 8 | HC Meteor Třemošná | HC Klatovy B | 9:4 (2:1, 4:2, 3:1) |
Po 13.11.2023 | 14:30 | Plzeň | 6 | HC ŠKODA PLZEŇ | HC Pilsen Wolves | 12:4 (2:2, 4:0, 6:2) |
Pá 17.11.2023 | 13:45 | Třemošná | 5 | HC Meteor Třemošná | HC Pilsen Wolves | 7:2 (0:1, 2:0, 5:1) |
So 18.11.2023 | 13:45 | Třemošná | 9 | HC Meteor Třemošná | HC ŠKODA PLZEŇ | 5:5 (1:1, 0:2, 4:2) |
So 18.11.2023 | 11:00 | Rokycany | 9 | HC Rokycany z.s. | HC Domažlice | 5:8 (3:5, 1:1, 1:2) |
Ne 19.11.2023 | 11:40 | Klatovy, Zimní stadion | 9 | HC Klatovy B | HC Pilsen Wolves | 3:5 (2:2, 1:1, 0:2) |
Čt 23.11.2023 | 16:45 | Domažlice | 7 | HC Domažlice | HC Pilsen Wolves | 4:7 (0:3, 1:3, 3:1) |
So 25.11.2023 | 12:00 | Plzeň | 10 | HC ŠKODA PLZEŇ | HC Rokycany z.s. | 13:3 (2:0, 6:1, 5:2) |
Ne 26.11.2023 | 10:00 | Domažlice | 10 | HC Domažlice | HC Klatovy B | 7:3 (4:1, 0:2, 3:0) |
Ne 26.11.2023 | 11:00 | Plzeň - Košutka | 10 | HC Pilsen Wolves | HC Meteor Třemošná | 0:5 (0:2, 0:0, 0:3) |
Liga starších žáků "B" sk. 15 – Královéhradecká I. 2023/24
Liga starších žáků "B" sk. 16 – Královéhradecká II. 2023/24
Datum | Místo | Kolo | Domácí | Hosté | Výsledek | |
Čt 28.9.2023 | 13:45 | Náchod | 1 | HC Náchod | HC Skuteč | 0:5 (0:1, 1:3, 5:1) |
Čt 28.9.2023 | 09:00 | Choceň, Zimní stadion | 1 | HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU | HC Spartak Choceň | 1:9 (0:2, 1:4, 0:3) |
Čt 28.9.2023 | 09:30 | Nové Město nad Metují | 1 | Sp.Nové Město n.Met. | Stadion Nový Bydžov | 2:7 (0:4, 1:3, 1:0) |
Čt 28.9.2023 | 10:30 | Opočno | 1 | HC Opočno | HC Dvůr Králové n.L. | 5:5 (1:3, 1:1, 3:1) |
So 30.9.2023 | 15:30 | Skuteč, Zimní stadion | 2 | HC Skuteč | HC Dvůr Králové n.L. | 3:2 (0:0, 2:0, 1:2) |
So 30.9.2023 | 11:30 | Nový Bydžov | 2 | Stadion Nový Bydžov | HC Opočno | 2:5 (0:3, 1:0, 1:2) |
So 30.9.2023 | 11:00 | Choceň, Zimní stadion | 2 | HC Spartak Choceň | Sp.Nové Město n.Met. | 16:0 (7:0, 3:0, 6:0) |
So 30.9.2023 | 10:00 | Náchod | 2 | HC Náchod | HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU | 0:5 (3:2, 3:0, 7:0) |
So 7.10.2023 | 09:05 | Rychnov nad Kněžnou | 3 | HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU | HC Skuteč | 6:7 (1:3, 4:1, 1:3) |
So 7.10.2023 | 08:30 | Nové Město nad Metují | 3 | Sp.Nové Město n.Met. | HC Náchod | 2:16 (0:3, 0:8, 2:5) |
So 7.10.2023 | 10:30 | Opočno | 3 | HC Opočno | HC Spartak Choceň | 2:14 (0:7, 1:3, 1:4) |
So 7.10.2023 | 11:10 | Dvůr Králové nad Labem, Zimní | 3 | HC Dvůr Králové n.L. | Stadion Nový Bydžov | 6:0 (1:0, 2:0, 3:0) |
Ne 8.10.2023 | 16:45 | Choceň, Zimní stadion | 4 | HC Spartak Choceň | HC Dvůr Králové n.L. | 10:1 (3:1, 5:0, 2:0) |
Ne 8.10.2023 | 10:00 | Náchod | 4 | HC Náchod | HC Opočno | 3:6 (1:2, 1:2, 1:2) |
Ne 8.10.2023 | 16:20 | Rychnov nad Kněžnou | 4 | HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU | Sp.Nové Město n.Met. | 7:3 (1:0, 5:2, 1:1) |
So 14.10.2023 | 11:15 | Nové Město nad Metují | 5 | Sp.Nové Město n.Met. | HC Skuteč | 1:7 (1:4, 0:3, 0:0) |
So 14.10.2023 | 11:00 | Opočno | 5 | HC Opočno | HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU | 3:3 (2:0, 1:0, 0:3) |
So 14.10.2023 | 11:30 | Nový Bydžov | 5 | Stadion Nový Bydžov | HC Spartak Choceň | 0:9 (0:3, 0:2, 0:4) |
So 21.10.2023 | 15:30 | Skuteč, Zimní stadion | 6 | HC Skuteč | HC Spartak Choceň | 0:9 (0:2, 0:4, 0:3) |
So 21.10.2023 | 11:30 | Nový Bydžov | 6 | Stadion Nový Bydžov | HC Náchod | 1:9 (0:4, 1:0, 0:5) |
So 21.10.2023 | 11:50 | Rychnov nad Kněžnou | 6 | HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU | HC Dvůr Králové n.L. | 11:10 (4:4, 4:2, 3:4) |
So 21.10.2023 | 09:00 | Nové Město nad Metují | 6 | Sp.Nové Město n.Met. | HC Opočno | 3:13 (1:3, 1:7, 1:3) |
Ne 22.10.2023 | 16:30 | Skuteč, Zimní stadion | 4 | HC Skuteč | Stadion Nový Bydžov | 7:4 (2:2, 4:1, 1:1) |
Čt 26.10.2023 | 16:25 | Dvůr Králové nad Labem, Zimní | 5 | HC Dvůr Králové n.L. | HC Náchod | 5:8 (2:2, 2:3, 1:3) |
So 28.10.2023 | 15:10 | Dvůr Králové nad Labem, Zimní | 7 | HC Dvůr Králové n.L. | Sp.Nové Město n.Met. | 17:0 (4:0, 7:0, 6:0) |
So 28.10.2023 | 11:30 | Nový Bydžov | 7 | Stadion Nový Bydžov | HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU | 3:3 (0:0, 1:2, 2:1) |
Ne 29.10.2023 | 16:45 | Choceň, Zimní stadion | 8 | HC Spartak Choceň | HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU | 9:2 (4:1, 4:1, 1:0) |
Ne 29.10.2023 | 09:00 | Nový Bydžov | 8 | Stadion Nový Bydžov | Sp.Nové Město n.Met. | 4:1 (1:0, 2:1, 1:0) |
Ne 29.10.2023 | 09:55 | Dvůr Králové nad Labem, Zimní | 8 | HC Dvůr Králové n.L. | HC Opočno | 6:4 (2:0, 2:4, 2:0) |
Ne 5.11.2023 | 13:10 | Dvůr Králové nad Labem, Zimní | 9 | HC Dvůr Králové n.L. | HC Skuteč | 9:4 (3:2, 2:2, 4:0) |
Ne 5.11.2023 | 13:00 | Opočno | 9 | HC Opočno | Stadion Nový Bydžov | 4:4 (2:0, 2:2, 0:2) |
Ne 5.11.2023 | 10:40 | Rychnov nad Kněžnou | 9 | HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU | HC Náchod | 4:8 (2:3, 2:3, 0:2) |
So 11.11.2023 | 09:00 | Skuteč, Zimní stadion | 10 | HC Skuteč | HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU | 4:5 (2:1, 1:3, 1:1) |
So 11.11.2023 | 10:30 | Choceň, Zimní stadion | 10 | HC Spartak Choceň | HC Opočno | 17:1 (5:0, 5:0, 7:1) |
So 11.11.2023 | 11:30 | Nový Bydžov | 10 | Stadion Nový Bydžov | HC Dvůr Králové n.L. | 5:2 (3:1, 1:1, 1:0) |
Ne 12.11.2023 | 09:00 | Nový Bydžov | 11 | Stadion Nový Bydžov | HC Skuteč | 5:3 (3:2, 0:1, 2:0) |
Ne 12.11.2023 | 10:00 | Dvůr Králové nad Labem, Zimní | 11 | HC Dvůr Králové n.L. | HC Spartak Choceň | 0:5 (0:2, 0:3, 0:0) |
Ne 12.11.2023 | 11:00 | Opočno | 11 | HC Opočno | HC Náchod | 2:7 (0:3, 0:2, 2:2) |
Pá 17.11.2023 | 16:30 | Choceň, Zimní stadion | 7 | HC Spartak Choceň | HC Náchod | 7:6 (3:2, 2:3, 2:1) |
Pá 17.11.2023 | 09:00 | Skuteč, Zimní stadion | 12 | HC Skuteč | Sp.Nové Město n.Met. | 10:4 (4:1, 5:3, 1:0) |
Pá 17.11.2023 | 11:20 | Rychnov nad Kněžnou | 12 | HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU | HC Opočno | 7:4 (2:1, 1:1, 4:2) |
So 18.11.2023 | 13:30 | Skuteč, Zimní stadion | 8 | HC Skuteč | HC Náchod | 2:6 (0:1, 0:3, 2:2) |
So 18.11.2023 | 09:00 | Choceň, Zimní stadion | 12 | HC Spartak Choceň | Stadion Nový Bydžov | 15:1 (3:0, 4:0, 8:1) |
Ne 19.11.2023 | 11:15 | Nové Město nad Metují | 11 | Sp.Nové Město n.Met. | HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU | 5:10 (1:1, 2:4, 2:5) |
So 25.11.2023 | 09:00 | Choceň, Zimní stadion | 13 | HC Spartak Choceň | HC Skuteč | 13:1 (2:0, 7:0, 4:1) |
So 25.11.2023 | 11:30 | Náchod | 13 | HC Náchod | Stadion Nový Bydžov | 9:1 (2:1, 2:0, 5:0) |
So 25.11.2023 | 11:10 | Dvůr Králové nad Labem, Zimní | 13 | HC Dvůr Králové n.L. | HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU | 1:4 (0:1, 0:2, 1:1) |
So 25.11.2023 | 11:00 | Opočno | 13 | HC Opočno | Sp.Nové Město n.Met. | 15:3 (3:0, 7:1, 5:2) |
Ne 26.11.2023 | 09:00 | Opočno | 7 | HC Opočno | HC Skuteč | 4:1 (1:1, 2:0, 1:0) |
Ne 26.11.2023 | 09:30 | Nové Město nad Metují | 9 | Sp.Nové Město n.Met. | HC Spartak Choceň | 1:14 (0:5, 0:5, 1:4) |
St 29.11.2023 | 17:30 | Náchod | 10 | HC Náchod | Sp.Nové Město n.Met. | 9:1 (3:0, 0:0, 6:1) |
So 2.12.2023 | 09:00 | Skuteč, Zimní stadion | 14 | HC Skuteč | HC Opočno | 1:3 (0:0, 1:2, 0:1) |
So 2.12.2023 | 11:50 | Rychnov nad Kněžnou | 14 | HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU | Stadion Nový Bydžov | 9:2 (3:1, 1:0, 5:1) |
So 2.12.2023 | 10:00 | Náchod | 14 | HC Náchod | HC Spartak Choceň | 0:6 (0:0, 0:2, 0:4) |
So 2.12.2023 | 11:30 | Nové Město nad Metují | 14 | Sp.Nové Město n.Met. | HC Dvůr Králové n.L. | 4:4 (3:2, 1:2, 0:0) |
Ne 3.12.2023 | 09:00 | Náchod | 12 | HC Náchod | HC Dvůr Králové n.L. | 10:3 (2:0, 3:2, 5:1) |
Liga starších žáků "B" sk. 20 – Středočeská III. 2023/24
Datum | Místo | Kolo | Domácí | Hosté | Výsledek | |
Čt 28.9.2023 | 10:00 | Praha - Strašnice | 1 | HC Smíchov 1913 | HC Nymburský Lev, z.s. | 6:7 (3:0, 1:6, 2:1) |
Čt 28.9.2023 | 12:00 | Benátky nad Jizerou | 1 | HC Benátky n.J. | HC Junior Mělník | 2:2 (0:0, 0:0, 2:2) |
Čt 28.9.2023 | 13:45 | Neratovice | 1 | HC Buldoci Neratovice | HK LEV Slaný | 6:5 (2:1, 3:2, 1:2) |
So 30.9.2023 | 11:00 | Mělník, Zimní stadion | 2 | HC Junior Mělník | HC Buldoci Neratovice | 4:9 (0:3, 3:3, 1:3) |
So 30.9.2023 | 10:30 | Nymburk, Zimní stadion | 2 | HC Nymburský Lev, z.s. | HC Benátky n.J. | 3:9 (0:4, 2:2, 1:3) |
So 30.9.2023 | 11:15 | Praha, ICE ARENA | 2 | HC Letci Letňany | HC Smíchov 1913 | 14:0 (2:0, 4:0, 8:0) |
So 7.10.2023 | 09:00 | Praha, ICE ARENA | 3 | HC Letci Letňany | HC Benátky n.J. | 5:1 (0:1, 2:0, 3:0) |
So 7.10.2023 | 10:30 | Neratovice | 3 | HC Buldoci Neratovice | HC Nymburský Lev, z.s. | 8:7 (1:3, 3:2, 4:2) |
So 7.10.2023 | 13:15 | Slaný, Zimní stadion | 3 | HK LEV Slaný | HC Junior Mělník | 13:3 (4:2, 7:0, 2:1) |
Ne 8.10.2023 | 10:30 | Nymburk, Zimní stadion | 4 | HC Nymburský Lev, z.s. | HK LEV Slaný | 4:10 (3:4, 0:4, 1:2) |
Ne 8.10.2023 | 11:30 | Praha, ICE ARENA | 4 | HC Letci Letňany | HC Buldoci Neratovice | 8:6 (2:1, 3:2, 3:3) |
Ne 8.10.2023 | 10:00 | Praha - Strašnice | 4 | HC Smíchov 1913 | HC Benátky n.J. | 3:6 (1:2, 0:0, 2:4) |
So 14.10.2023 | 16:00 | Slaný, Zimní stadion | 5 | HK LEV Slaný | HC Letci Letňany | 6:12 (5:5, 0:3, 1:4) |
So 14.10.2023 | 11:00 | Mělník, Zimní stadion | 5 | HC Junior Mělník | HC Nymburský Lev, z.s. | 7:2 (2:0, 5:1, 0:1) |
Ne 15.10.2023 | 10:30 | Neratovice | 5 | HC Buldoci Neratovice | HC Smíchov 1913 | 10:2 (4:0, 3:1, 3:1) |
So 21.10.2023 | 12:30 | Praha, ICE ARENA | 6 | HC Letci Letňany | HC Junior Mělník | 16:1 (5:1, 7:0, 4:0) |
So 21.10.2023 | 14:30 | Velké Popovice, Zimní stadion | 6 | HC Smíchov 1913 | HK LEV Slaný | 7:8 (1:2, 3:3, 3:3) |
So 21.10.2023 | 17:45 | Benátky nad Jizerou | 6 | HC Benátky n.J. | HC Buldoci Neratovice | 3:3 (2:0, 1:2, 0:1) |
Ne 22.10.2023 | 12:45 | Slaný, Zimní stadion | 7 | HK LEV Slaný | HC Benátky n.J. | 7:5 (4:1, 1:1, 2:3) |
Ne 22.10.2023 | 10:15 | Mělník, Zimní stadion | 7 | HC Junior Mělník | HC Smíchov 1913 | 10:7 (3:3, 3:2, 4:2) |
Ne 22.10.2023 | 10:00 | Nymburk, Zimní stadion | 7 | HC Nymburský Lev, z.s. | HC Letci Letňany | 2:22 (0:8, 2:8, 0:6) |
So 28.10.2023 | 11:00 | Mělník, Zimní stadion | 8 | HC Junior Mělník | HC Benátky n.J. | 6:7 (3:2, 2:2, 1:3) |
Ne 29.10.2023 | 10:00 | Nymburk, Zimní stadion | 8 | HC Nymburský Lev, z.s. | HC Smíchov 1913 | 5:9 (1:4, 4:1, 0:4) |
Ne 29.10.2023 | 10:30 | Slaný, Zimní stadion | 8 | HK LEV Slaný | HC Buldoci Neratovice | 3:12 (0:5, 1:5, 2:2) |
So 4.11.2023 | 16:45 | Neratovice | 9 | HC Buldoci Neratovice | HC Junior Mělník | 11:2 (2:2, 4:0, 5:0) |
So 4.11.2023 | 17:45 | Benátky nad Jizerou | 9 | HC Benátky n.J. | HC Nymburský Lev, z.s. | 10:4 (6:1, 3:1, 1:2) |
So 4.11.2023 | 11:30 | Velké Popovice, Zimní stadion | 9 | HC Smíchov 1913 | HC Letci Letňany | 1:13 (0:4, 1:4, 0:5) |
Ne 5.11.2023 | 11:30 | Benátky nad Jizerou | 10 | HC Benátky n.J. | HC Letci Letňany | 2:6 (1:3, 0:2, 1:1) |
Ne 5.11.2023 | 14:30 | Nymburk, Zimní stadion | 10 | HC Nymburský Lev, z.s. | HC Buldoci Neratovice | 3:13 (1:4, 1:6, 1:3) |
Ne 5.11.2023 | 12:15 | Mělník, Zimní stadion | 10 | HC Junior Mělník | HK LEV Slaný | 6:11 (1:2, 1:4, 4:5) |
So 11.11.2023 | 13:15 | Slaný, Zimní stadion | 11 | HK LEV Slaný | HC Nymburský Lev, z.s. | 13:4 (4:1, 1:1, 8:2) |
So 11.11.2023 | 13:15 | Neratovice | 11 | HC Buldoci Neratovice | HC Letci Letňany | 6:4 (1:1, 3:3, 2:0) |
So 11.11.2023 | 15:30 | Benátky nad Jizerou | 11 | HC Benátky n.J. | HC Smíchov 1913 | 13:1 (5:0, 5:0, 3:1) |
Čt 16.11.2023 | 18:15 | Slaný, Zimní stadion | 13 | HK LEV Slaný | HC Smíchov 1913 | 8:2 (1:0, 5:2, 2:0) |
Pá 17.11.2023 | 15:30 | Velké Popovice, Zimní stadion | 12 | HC Smíchov 1913 | HC Buldoci Neratovice | 1:13 (0:5, 0:5, 1:3) |
So 18.11.2023 | 15:00 | Praha, ICE ARENA | 12 | HC Letci Letňany | HK LEV Slaný | 9:3 (6:0, 3:1, 0:2) |
So 18.11.2023 | 12:45 | Nymburk, Zimní stadion | 12 | HC Nymburský Lev, z.s. | HC Junior Mělník | 3:11 (0:2, 1:4, 2:5) |
Ne 19.11.2023 | 10:15 | Mělník, Zimní stadion | 13 | HC Junior Mělník | HC Letci Letňany | 3:8 (1:4, 0:1, 2:3) |
Ne 19.11.2023 | 09:00 | Neratovice | 13 | HC Buldoci Neratovice | HC Benátky n.J. | 10:0 (3:0, 4:0, 3:0) |
So 25.11.2023 | 10:00 | Praha 5 | 14 | HC Smíchov 1913 | HC Junior Mělník | 5:7 (2:2, 1:4, 2:1) |
Ne 26.11.2023 | 11:00 | Benátky nad Jizerou | 14 | HC Benátky n.J. | HK LEV Slaný | 0:6 (0:0, 0:4, 0:2) |
Ne 26.11.2023 | 14:00 | Praha, ICE ARENA | 14 | HC Letci Letňany | HC Nymburský Lev, z.s. | 13:6 (7:1, 3:3, 3:2) |
Liga starších žáků "B" sk. 22 – Vysočina 2023/24
Liga starších žáků "B" sk. 25 – Olomoucká 2023/24
Liga starších žáků "B" sk. 12 – Jihočeská I. 2023/24
Datum | Místo | Kolo | Domácí | Hosté | Výsledek | |
So 30.9.2023 | 13:15 | Bratislava | 1 | HC Motor České Budějovice | HC Klatovy | 5:2 (2:1, 1:1, 2:0) |
So 30.9.2023 | 11:00 | Písek, Zimní stadion | 1 | IHC Králové Písek | HC Milevsko 1934 | 4:3 (1:1, 1:0, 2:2) |
Ne 1.10.2023 | 11:00 | Strakonice | 1 | HC Strakonice | HC Vimperk | 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) |
Ne 1.10.2023 | 12:00 | České Budějovice | 2 | HC Motor České Budějovice | IHC Králové Písek | 8:3 (1:0, 2:1, 5:2) |
So 7.10.2023 | 10:55 | Klatovy, Zimní stadion | 2 | HC Klatovy | HC Vimperk | 16:1 (3:0, 9:1, 4:0) |
So 7.10.2023 | 12:15 | Milevsko | 2 | HC Milevsko 1934 | HC Strakonice | 3:0 (2:0, 0:0, 1:0) |
Ne 8.10.2023 | 10:00 | Písek, Zimní stadion | 3 | IHC Králové Písek | HC Klatovy | 6:12 (0:4, 4:3, 2:5) |
Ne 8.10.2023 | 13:15 | Strakonice | 3 | HC Strakonice | HC Motor České Budějovice | 6:2 (2:0, 3:2, 1:0) |
Ne 8.10.2023 | 09:45 | Vimperk | 3 | HC Vimperk | HC Milevsko 1934 | 3:10 (1:2, 0:3, 2:5) |
So 14.10.2023 | 11:00 | Písek, Zimní stadion | 4 | IHC Králové Písek | HC Strakonice | 4:7 (1:0, 1:2, 2:5) |
Ne 15.10.2023 | 14:40 | Klatovy, Zimní stadion | 4 | HC Klatovy | HC Milevsko 1934 | 9:1 (2:0, 5:1, 2:0) |
Ne 15.10.2023 | 09:00 | Bratislava | 4 | HC Motor České Budějovice | HC Vimperk | 7:7 (2:3, 2:3, 3:1) |
So 21.10.2023 | 09:15 | Strakonice | 5 | HC Strakonice | HC Klatovy | 0:10 (0:2, 0:5, 0:3) |
So 21.10.2023 | 14:00 | Vimperk | 5 | HC Vimperk | IHC Králové Písek | 4:10 (1:4, 2:4, 1:2) |
So 21.10.2023 | 10:00 | Milevsko | 5 | HC Milevsko 1934 | HC Motor České Budějovice | 1:11 (0:5, 0:2, 1:4) |
So 28.10.2023 | 13:10 | Klatovy, Zimní stadion | 6 | HC Klatovy | HC Motor České Budějovice | 3:4 (3:0, 0:1, 0:3) |
So 28.10.2023 | 10:01 | Milevsko | 6 | HC Milevsko 1934 | IHC Králové Písek | 3:4 (1:2, 2:2, 0:0) |
Ne 29.10.2023 | 12:00 | Vimperk | 6 | HC Vimperk | HC Strakonice | 6:2 (1:1, 3:0, 2:1) |
So 4.11.2023 | 15:30 | Vimperk | 7 | HC Vimperk | HC Klatovy | 3:6 (1:1, 1:4, 1:1) |
So 4.11.2023 | 09:15 | Strakonice | 7 | HC Strakonice | HC Milevsko 1934 | 4:3 (0:0, 2:2, 2:1) |
Ne 5.11.2023 | 09:00 | Písek, Zimní stadion | 7 | IHC Králové Písek | HC Motor České Budějovice | 4:5 (2:1, 2:2, 0:2) |
So 11.11.2023 | 09:25 | Klatovy, Zimní stadion | 8 | HC Klatovy | IHC Králové Písek | 16:1 (6:0, 4:0, 6:1) |
So 11.11.2023 | 09:45 | České Budějovice | 8 | HC Motor České Budějovice | HC Strakonice | 6:3 (0:1, 2:2, 4:0) |
So 11.11.2023 | 10:00 | Milevsko | 8 | HC Milevsko 1934 | HC Vimperk | 16:8 (3:2, 6:3, 7:3) |
So 18.11.2023 | 09:00 | Milevsko | 9 | HC Milevsko 1934 | HC Klatovy | 3:8 (0:3, 0:4, 3:1) |
So 18.11.2023 | 14:30 | Strakonice | 9 | HC Strakonice | IHC Králové Písek | 7:5 (3:0, 1:3, 3:2) |
Ne 19.11.2023 | 13:45 | Vimperk | 9 | HC Vimperk | HC Motor České Budějovice | 4:14 (1:5, 2:6, 1:3) |
So 25.11.2023 | 10:55 | Klatovy, Zimní stadion | 10 | HC Klatovy | HC Strakonice | 11:2 (3:1, 6:0, 2:1) |
So 25.11.2023 | 12:00 | Bratislava | 10 | HC Motor České Budějovice | HC Milevsko 1934 | 11:3 (3:1, 3:0, 5:2) |
Ne 26.11.2023 | 09:00 | Písek, Zimní stadion | 10 | IHC Králové Písek | HC Vimperk | 6:3 (2:1, 2:1, 2:1) |
Liga starších žáků "B" sk. 13 – Jihočeská II. 2023/24
Datum | Místo | Kolo | Domácí | Hosté | Výsledek | |
So 30.9.2023 | 11:15 | Český Krumlov, Zimní stadion | 1 | Slavoj Český Krumlov | HC Tábor | 4:5 (2:2, 1:0, 1:3) |
Ne 1.10.2023 | 09:50 | Jindřichův Hradec, Zimní stadi | 1 | HC Střelci Jindřichův Hradec | Spartak Soběslav | 3:11 (1:7, 1:3, 1:1) |
Ne 1.10.2023 | 16:00 | Veselí nad Lužnicí | 1 | Loko. Veselí n.Luž. | HC MAD BULL | 9:3 (5:1, 3:0, 1:2) |
So 7.10.2023 | 10:00 | Soběslav | 2 | Spartak Soběslav | HC MAD BULL | 16:5 (2:1, 8:2, 6:2) |
So 7.10.2023 | 09:45 | Tábor, Zimní stadion | 2 | HC Tábor | Loko. Veselí n.Luž. | 3:8 (0:3, 2:4, 1:1) |
So 7.10.2023 | 12:00 | Jindřichův Hradec, Zimní stadi | 2 | HC Střelci Jindřichův Hradec | Slavoj Český Krumlov | 4:2 (0:1, 2:0, 2:1) |
Ne 8.10.2023 | 11:00 | Český Krumlov, Zimní stadion | 3 | Slavoj Český Krumlov | Spartak Soběslav | 6:5 (1:1, 3:3, 2:1) |
Ne 8.10.2023 | 12:30 | Veselí nad Lužnicí | 3 | Loko. Veselí n.Luž. | HC Střelci Jindřichův Hradec | 7:1 (2:0, 4:0, 1:1) |
Ne 8.10.2023 | 13:15 | České Budějovice | 3 | HC MAD BULL | HC Tábor | 1:14 (0:4, 0:6, 1:4) |
So 14.10.2023 | 10:00 | Soběslav | 4 | Spartak Soběslav | HC Tábor | 9:4 (4:0, 3:1, 2:3) |
So 14.10.2023 | 12:30 | Český Krumlov, Zimní stadion | 4 | Slavoj Český Krumlov | Loko. Veselí n.Luž. | 3:7 (2:0, 1:3, 0:4) |
Ne 15.10.2023 | 12:00 | Jindřichův Hradec, Zimní stadi | 4 | HC Střelci Jindřichův Hradec | HC MAD BULL | 2:4 (0:2, 2:2, 0:0) |
So 21.10.2023 | 11:15 | České Budějovice | 5 | HC MAD BULL | Slavoj Český Krumlov | 3:9 (2:2, 0:1, 1:6) |
So 21.10.2023 | 09:45 | Tábor, Zimní stadion | 5 | HC Tábor | HC Střelci Jindřichův Hradec | 7:4 (2:1, 5:2, 0:1) |
Ne 22.10.2023 | 12:30 | Veselí nad Lužnicí | 5 | Loko. Veselí n.Luž. | Spartak Soběslav | 10:3 (4:0, 4:2, 2:1) |
So 28.10.2023 | 10:00 | Soběslav | 6 | Spartak Soběslav | HC Střelci Jindřichův Hradec | 17:0 (6:0, 6:0, 5:0) |
So 28.10.2023 | 13:15 | České Budějovice | 6 | HC MAD BULL | Loko. Veselí n.Luž. | 2:15 (0:5, 1:4, 1:6) |
Ne 29.10.2023 | 14:30 | Tábor, Zimní stadion | 6 | HC Tábor | Slavoj Český Krumlov | 6:1 (1:0, 2:0, 3:1) |
So 4.11.2023 | 11:15 | České Budějovice | 7 | HC MAD BULL | Spartak Soběslav | 5:8 (2:2, 2:3, 1:3) |
So 4.11.2023 | 12:30 | Český Krumlov, Zimní stadion | 7 | Slavoj Český Krumlov | HC Střelci Jindřichův Hradec | 5:2 (2:1, 1:0, 2:1) |
Ne 5.11.2023 | 13:00 | Veselí nad Lužnicí | 7 | Loko. Veselí n.Luž. | HC Tábor | 7:1 (0:0, 3:1, 4:0) |
So 11.11.2023 | 10:00 | Soběslav | 8 | Spartak Soběslav | Slavoj Český Krumlov | 8:3 (4:1, 3:1, 1:1) |
Ne 12.11.2023 | 11:50 | Jindřichův Hradec, Zimní stadi | 8 | HC Střelci Jindřichův Hradec | Loko. Veselí n.Luž. | 5:8 (2:0, 1:5, 2:3) |
Ne 12.11.2023 | 12:00 | Tábor, Zimní stadion | 8 | HC Tábor | HC MAD BULL | 10:3 (3:0, 3:1, 4:2) |
So 18.11.2023 | 12:15 | Tábor, Zimní stadion | 9 | HC Tábor | Spartak Soběslav | 13:3 (5:0, 3:1, 5:2) |
So 18.11.2023 | 15:30 | České Budějovice | 9 | HC MAD BULL | HC Střelci Jindřichův Hradec | 3:4 (2:1, 1:1, 0:2) |
Ne 19.11.2023 | 13:00 | Veselí nad Lužnicí | 9 | Loko. Veselí n.Luž. | Slavoj Český Krumlov | 9:3 (2:0, 1:1, 6:2) |
So 25.11.2023 | 10:00 | Soběslav | 10 | Spartak Soběslav | Loko. Veselí n.Luž. | 9:3 (3:3, 3:0, 3:0) |
So 25.11.2023 | 12:30 | Český Krumlov, Zimní stadion | 10 | Slavoj Český Krumlov | HC MAD BULL | 6:0 (0:0, 4:0, 2:0) |
Ne 26.11.2023 | 12:00 | Jindřichův Hradec, Zimní stadi | 10 | HC Střelci Jindřichův Hradec | HC Tábor | 8:8 (1:4, 2:3, 5:1) |
Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 18 - 21 r. 2023/24
Datum | Místo | Kolo | Domácí | Hosté | Výsledek | |
So 2.12.2023 | 12:45 | Praha | 1 | HC Sparta Praha | SC Kolín | 11:0 (5:0, 2:0, 4:0) |
So 2.12.2023 | 10:15 | Příbram | 1 | HC Příbram | HC Lev Benešov | 6:3 (2:1, 3:1, 1:1) |
So 2.12.2023 | 10:30 | Říčany u Prahy | 1 | HC Com-Sys Říčany | HC Poděbrady | 12:2 (3:1, 4:0, 5:1) |
So 2.12.2023 | 19:00 | Černošice | 1 | SK Černošice | HC Letci Letňany | 4:13 (0:4, 4:6, 0:3) |
Ne 3.12.2023 | 11:00 | Praha, Zimní stadion Eden | 1 | HC Slavia Praha | HK LEV Slaný | 14:5 (5:2, 4:1, 5:2) |
Ne 3.12.2023 | 15:00 | Neratovice | 1 | HC Buldoci Neratovice | HC Rakovník | 5:1 (2:0, 2:1, 1:0) |
So 9.12.2023 | 11:00 | Kolín, Zimní stadion | 2 | SC Kolín | HC Letci Letňany | 3:10 (1:3, 0:3, 2:4) |
So 9.12.2023 | 11:15 | Neratovice | 2 | HC Buldoci Neratovice | SK Černošice | 4:2 (1:0, 2:1, 1:1) |
So 9.12.2023 | 13:40 | Benešov | 2 | HC Lev Benešov | HC Com-Sys Říčany | 8:1 (1:0, 1:0, 6:1) |
So 9.12.2023 | 09:00 | Praha | 2 | HC Sparta Praha | HC Příbram | 8:3 (2:2, 5:0, 1:1) |
So 9.12.2023 | 09:00 | Poděbrady | 3 | HC Poděbrady | HC Rakovník | 4:4 (1:1, 1:2, 2:1) |
Ne 10.12.2023 | 17:30 | Slaný, Zimní stadion | 2 | HK LEV Slaný | HC Rakovník | 6:4 (2:1, 1:1, 3:2) |
Ne 10.12.2023 | 10:00 | Poděbrady | 2 | HC Poděbrady | HC Slavia Praha | 1:11 (1:4, 0:5, 0:2) |
Pá 15.12.2023 | 17:45 | Praha, ICE ARENA | 3 | HC Letci Letňany | HC Buldoci Neratovice | 3:4 (0:2, 0:2, 3:0) |
So 16.12.2023 | 14:30 | Kolín, Zimní stadion | 4 | SC Kolín | HC Buldoci Neratovice | 0:12 (0:0, 0:8, 0:4) |
So 16.12.2023 | 09:00 | Slaný, Zimní stadion | 4 | HK LEV Slaný | HC Letci Letňany | 0:7 (0:1, 0:4, 0:2) |
So 16.12.2023 | 11:00 | Poděbrady | 4 | HC Poděbrady | SK Černošice | 8:6 (2:1, 2:1, 4:4) |
So 16.12.2023 | 09:10 | Benešov | 4 | HC Lev Benešov | HC Rakovník | 2:11 (0:1, 0:4, 2:6) |
So 16.12.2023 | 09:00 | Praha | 4 | HC Sparta Praha | HC Slavia Praha | 5:5 (1:2, 1:2, 3:1) |
Ne 17.12.2023 | 12:00 | Praha, Zimní stadion Eden | 3 | HC Slavia Praha | HC Lev Benešov | 19:4 (4:1, 8:1, 7:2) |
Ne 17.12.2023 | 17:30 | Černošice | 3 | SK Černošice | HK LEV Slaný | 3:6 (0:1, 1:2, 2:3) |
Pá 5.1.2024 | 17:00 | Neratovice | 5 | HC Buldoci Neratovice | HK LEV Slaný | 12:0 (3:0, 3:0, 6:0) |
So 6.1.2024 | 12:20 | Říčany u Prahy | 5 | HC Com-Sys Říčany | SC Kolín | 9:1 (1:0, 4:1, 4:0) |
So 6.1.2024 | 11:15 | Příbram | 5 | HC Příbram | HC Slavia Praha | 7:15 (2:4, 4:4, 1:7) |
So 6.1.2024 | 12:15 | Rakovník | 5 | HC Rakovník | HC Sparta Praha | 8:5 (1:1, 4:3, 3:1) |
Ne 7.1.2024 | 09:30 | Příbram | 3 | HC Příbram | SC Kolín | 7:1 (1:0, 3:1, 3:0) |
Ne 7.1.2024 | 10:45 | Černošice | 5 | SK Černošice | HC Lev Benešov | 4:8 (1:2, 2:4, 1:2) |
Pá 12.1.2024 | 16:00 | Říčany u Prahy | 3 | HC Com-Sys Říčany | HC Sparta Praha | 4:8 (0:2, 2:6, 2:0) |
So 13.1.2024 | 10:00 | Kolín, Zimní stadion | 6 | SC Kolín | HK LEV Slaný | 4:18 (1:5, 0:7, 3:6) |
So 13.1.2024 | 11:00 | Poděbrady | 6 | HC Poděbrady | HC Buldoci Neratovice | 3:10 (2:2, 0:1, 1:7) |
So 13.1.2024 | 09:00 | Benešov | 6 | HC Lev Benešov | HC Letci Letňany | 3:12 (0:3, 1:3, 2:6) |
So 13.1.2024 | 09:00 | Praha | 6 | HC Sparta Praha | SK Černošice | 16:1 (3:0, 6:0, 7:1) |
So 13.1.2024 | 13:45 | Příbram | 6 | HC Příbram | HC Rakovník | 5:3 (0:1, 2:2, 3:0) |
So 13.1.2024 | 14:40 | Říčany u Prahy | 6 | HC Com-Sys Říčany | HC Slavia Praha | 0:6 (0:1, 0:3, 0:2) |
Ne 14.1.2024 | 09:00 | Praha, Zimní stadion Eden | 7 | HC Slavia Praha | SC Kolín | 18:2 (8:1, 2:1, 8:0) |
Ne 14.1.2024 | 11:30 | Rakovník | 7 | HC Rakovník | HC Com-Sys Říčany | 5:8 (2:2, 0:2, 3:4) |
Ne 14.1.2024 | 10:45 | Černošice | 7 | SK Černošice | HC Příbram | 4:5 (2:0, 1:2, 1:3) |
Ne 14.1.2024 | 09:00 | Praha, ICE ARENA | 7 | HC Letci Letňany | HC Sparta Praha | 1:5 (0:2, 0:2, 1:1) |
Ne 14.1.2024 | 09:00 | Neratovice | 7 | HC Buldoci Neratovice | HC Lev Benešov | 10:4 (3:2, 3:2, 4:0) |
Ne 14.1.2024 | 11:15 | Slaný, Zimní stadion | 7 | HK LEV Slaný | HC Poděbrady | 5:11 (2:1, 2:7, 1:3) |
So 20.1.2024 | 12:00 | Praha, ICE ARENA | 5 | HC Letci Letňany | HC Poděbrady | 3:8 (1:1, 0:4, 2:3) |
So 20.1.2024 | 09:00 | Praha | 8 | HC Sparta Praha | HC Buldoci Neratovice | 5:1 (0:0, 2:0, 3:1) |
So 20.1.2024 | 10:45 | Říčany u Prahy | 8 | HC Com-Sys Říčany | SK Černošice | 8:6 (2:1, 2:4, 4:1) |
So 20.1.2024 | 15:30 | Kolín, Zimní stadion | 9 | SC Kolín | HC Rakovník | 4:6 (2:1, 1:1, 1:4) |
Ne 21.1.2024 | 13:15 | Kolín, Zimní stadion | 8 | SC Kolín | HC Poděbrady | 3:9 (0:3, 0:3, 3:3) |
Ne 21.1.2024 | 11:45 | Příbram | 8 | HC Příbram | HC Letci Letňany | 4:9 (1:5, 1:3, 2:1) |
Ne 21.1.2024 | 14:45 | Praha, Zimní stadion Eden | 8 | HC Slavia Praha | HC Rakovník | 9:6 (2:3, 4:2, 3:1) |
St 24.1.2024 | 17:45 | Příbram | 4 | HC Příbram | HC Com-Sys Říčany | 6:3 (3:0, 2:2, 1:1) |
So 27.1.2024 | 09:00 | Černošice | 9 | SK Černošice | HC Slavia Praha | 2:17 (1:4, 0:5, 1:8) |
So 27.1.2024 | 13:15 | Praha, ICE ARENA | 9 | HC Letci Letňany | HC Com-Sys Říčany | 9:1 (5:0, 1:0, 3:1) |
So 27.1.2024 | 13:00 | Slaný, Zimní stadion | 9 | HK LEV Slaný | HC Sparta Praha | 2:9 (0:3, 0:2, 2:4) |
So 27.1.2024 | 11:00 | Poděbrady | 9 | HC Poděbrady | HC Lev Benešov | 8:1 (3:0, 4:0, 1:1) |
Ne 28.1.2024 | 12:45 | Kolín, Zimní stadion | 10 | SC Kolín | HC Lev Benešov | 8:5 (1:1, 3:3, 4:1) |
Ne 28.1.2024 | 10:15 | Praha | 10 | HC Sparta Praha | HC Poděbrady | 6:6 (1:3, 3:0, 2:3) |
Ne 28.1.2024 | 12:15 | Příbram | 10 | HC Příbram | HK LEV Slaný | 10:1 (1:0, 4:1, 5:0) |
Ne 28.1.2024 | 13:35 | Říčany u Prahy | 10 | HC Com-Sys Říčany | HC Buldoci Neratovice | 5:5 (1:2, 2:2, 2:1) |
Ne 28.1.2024 | 08:00 | Praha, Zimní stadion Eden | 10 | HC Slavia Praha | HC Letci Letňany | 3:7 (2:2, 1:3, 0:2) |
Ne 28.1.2024 | 16:15 | Černošice | 10 | SK Černošice | HC Rakovník | 5:4 (1:1, 1:1, 3:2) |
So 3.2.2024 | 09:00 | Neratovice | 11 | HC Buldoci Neratovice | HC Slavia Praha | 3:5 (2:3, 0:2, 1:0) |
Ne 4.2.2024 | 13:15 | Praha, ICE ARENA | 11 | HC Letci Letňany | HC Rakovník | 2:8 (0:0, 1:3, 1:5) |
Ne 4.2.2024 | 09:45 | Slaný, Zimní stadion | 11 | HK LEV Slaný | HC Com-Sys Říčany | 4:8 (1:2, 2:3, 1:3) |
Ne 4.2.2024 | 14:00 | Poděbrady | 11 | HC Poděbrady | HC Příbram | 6:4 (2:3, 2:0, 2:1) |
Ne 4.2.2024 | 11:20 | Benešov | 11 | HC Lev Benešov | HC Sparta Praha | 1:18 (0:5, 1:7, 0:6) |
So 10.2.2024 | 14:45 | Kolín, Zimní stadion | 12 | SC Kolín | HC Sparta Praha | 2:13 (1:3, 1:5, 0:5) |
So 10.2.2024 | 09:00 | Benešov | 12 | HC Lev Benešov | HC Příbram | 6:8 (2:1, 2:3, 2:4) |
So 10.2.2024 | 09:00 | Poděbrady | 12 | HC Poděbrady | HC Com-Sys Říčany | 4:7 (0:4, 3:1, 1:2) |
So 10.2.2024 | 17:30 | Slaný, Zimní stadion | 12 | HK LEV Slaný | HC Slavia Praha | 5:14 (0:3, 2:7, 3:4) |
So 10.2.2024 | 11:15 | Praha, ICE ARENA | 12 | HC Letci Letňany | SK Černošice | 3:2 (1:0, 1:0, 1:2) |
Ne 11.2.2024 | 11:15 | Praha, ICE ARENA | 13 | HC Letci Letňany | SC Kolín | 11:0 (1:0, 7:0, 3:0) |
Ne 11.2.2024 | 10:45 | Černošice | 13 | SK Černošice | HC Buldoci Neratovice | 2:8 (0:2, 1:1, 1:5) |
Ne 11.2.2024 | 13:00 | Rakovník | 13 | HC Rakovník | HK LEV Slaný | 7:2 (2:1, 2:1, 3:0) |
Ne 11.2.2024 | 13:45 | Praha, Zimní stadion Eden | 13 | HC Slavia Praha | HC Poděbrady | 16:3 (8:0, 5:2, 3:1) |
Ne 11.2.2024 | 09:30 | Příbram | 13 | HC Příbram | HC Sparta Praha | 2:10 (0:8, 0:1, 2:1) |
So 17.2.2024 | 12:30 | Kolín, Zimní stadion | 14 | SC Kolín | HC Příbram | 1:12 (1:4, 0:3, 0:5) |
So 17.2.2024 | 09:00 | Praha | 14 | HC Sparta Praha | HC Com-Sys Říčany | 12:0 (4:0, 5:0, 3:0) |
So 17.2.2024 | 13:40 | Benešov | 14 | HC Lev Benešov | HC Slavia Praha | 5:17 (2:7, 2:5, 1:5) |
So 17.2.2024 | 12:15 | Rakovník | 14 | HC Rakovník | HC Poděbrady | 3:7 (2:1, 0:3, 1:3) |
So 17.2.2024 | 15:15 | Slaný, Zimní stadion | 14 | HK LEV Slaný | SK Černošice | 5:2 (1:0, 4:2, 0:0) |
Ne 18.2.2024 | 09:15 | Černošice | 15 | SK Černošice | HC Poděbrady | 8:4 (1:0, 4:2, 3:2) |
Ne 18.2.2024 | 13:00 | Rakovník | 15 | HC Rakovník | HC Lev Benešov | 17:2 (6:0, 7:1, 4:1) |
Ne 18.2.2024 | 14:30 | Praha, Zimní stadion Eden | 15 | HC Slavia Praha | HC Sparta Praha | 5:7 (1:1, 1:4, 3:2) |
Ne 18.2.2024 | 11:30 | Říčany u Prahy | 15 | HC Com-Sys Říčany | HC Příbram | 2:12 (1:3, 0:5, 1:4) |
Pá 23.2.2024 | 15:00 | Černošice | 11 | SK Černošice | SC Kolín | 2:8 (0:3, 2:1, 0:4) |
So 24.2.2024 | 09:00 | Benešov | 8 | HC Lev Benešov | HK LEV Slaný | 7:10 (2:5, 3:1, 2:4) |
So 24.2.2024 | 14:30 | Praha, Zimní stadion Eden | 16 | HC Slavia Praha | HC Příbram | 13:2 (7:1, 1:1, 5:0) |
Ne 25.2.2024 | 12:15 | Kolín, Zimní stadion | 16 | SC Kolín | HC Com-Sys Říčany | 5:4 (0:2, 3:1, 2:1) |
Ne 25.2.2024 | 11:40 | Benešov | 16 | HC Lev Benešov | SK Černošice | 2:12 (0:6, 1:2, 1:4) |
Ne 25.2.2024 | 11:30 | Poděbrady | 16 | HC Poděbrady | HC Letci Letňany | 3:10 (1:3, 1:3, 1:4) |
So 2.3.2024 | 15:00 | Slaný, Zimní stadion | 17 | HK LEV Slaný | SC Kolín | 9:3 (5:1, 2:1, 2:1) |
So 2.3.2024 | 09:00 | Praha, ICE ARENA | 17 | HC Letci Letňany | HC Lev Benešov | 11:3 (3:2, 5:1, 3:0) |
So 2.3.2024 | 09:00 | Černošice | 17 | SK Černošice | HC Sparta Praha | 0:9 (0:2, 0:3, 0:4) |
So 2.3.2024 | 12:15 | Rakovník | 17 | HC Rakovník | HC Příbram | 3:7 (2:1, 1:2, 0:4) |
So 2.3.2024 | 18:00 | Praha, Zimní stadion Eden | 17 | HC Slavia Praha | HC Com-Sys Říčany | 13:0 (4:0, 5:0, 4:0) |
Ne 3.3.2024 | 12:30 | Kolín, Zimní stadion | 18 | SC Kolín | HC Slavia Praha | 0:18 (0:8, 0:6, 0:4) |
Ne 3.3.2024 | 12:00 | Říčany u Prahy | 18 | HC Com-Sys Říčany | HC Rakovník | 6:13 (4:2, 0:7, 2:4) |
Ne 3.3.2024 | 09:30 | Příbram | 18 | HC Příbram | SK Černošice | 7:4 (3:1, 2:1, 2:2) |
Ne 3.3.2024 | 09:00 | Praha | 18 | HC Sparta Praha | HC Letci Letňany | 16:1 (4:0, 6:1, 6:0) |
Ne 3.3.2024 | 11:30 | Benešov | 18 | HC Lev Benešov | HC Buldoci Neratovice | 1:8 (0:2, 0:4, 1:2) |
Ne 3.3.2024 | 10:00 | Poděbrady | 18 | HC Poděbrady | HK LEV Slaný | 7:4 (3:0, 2:2, 2:2) |
So 9.3.2024 | 15:30 | Slaný, Zimní stadion | 19 | HK LEV Slaný | HC Lev Benešov | 8:4 (5:1, 3:0, 0:3) |
So 9.3.2024 | 09:00 | Neratovice | 19 | HC Buldoci Neratovice | HC Sparta Praha | 0:5 (0:0, 0:3, 0:2) |
So 9.3.2024 | 09:00 | Praha, ICE ARENA | 19 | HC Letci Letňany | HC Příbram | 6:5 (3:3, 2:2, 1:0) |
So 9.3.2024 | 10:30 | Černošice | 19 | SK Černošice | HC Com-Sys Říčany | 4:2 (2:1, 0:1, 2:0) |
Ne 10.3.2024 | 09:00 | Neratovice | 9 | HC Buldoci Neratovice | HC Příbram | 8:4 (2:0, 2:2, 4:2) |
Ne 10.3.2024 | 09:00 | Praha, ICE ARENA | 15 | HC Letci Letňany | HK LEV Slaný | 8:1 (3:0, 4:1, 1:0) |
Ne 10.3.2024 | 12:00 | Poděbrady | 19 | HC Poděbrady | SC Kolín | 7:2 (2:0, 2:1, 3:1) |
Ne 10.3.2024 | 11:30 | Rakovník | 19 | HC Rakovník | HC Slavia Praha | 2:6 (1:3, 0:1, 1:2) |
Pá 15.3.2024 | 16:45 | Neratovice | 14 | HC Buldoci Neratovice | HC Letci Letňany | 7:2 (2:1, 4:0, 1:1) |
Pá 15.3.2024 | 15:50 | Říčany u Prahy | 22 | HC Com-Sys Říčany | HK LEV Slaný | 11:1 (3:0, 5:1, 3:0) |
So 16.3.2024 | 12:15 | Rakovník | 20 | HC Rakovník | SC Kolín | 10:1 (1:1, 6:0, 3:0) |
So 16.3.2024 | 09:00 | Říčany u Prahy | 20 | HC Com-Sys Říčany | HC Letci Letňany | 5:7 (3:2, 0:3, 2:2) |
So 16.3.2024 | 09:00 | Praha | 20 | HC Sparta Praha | HK LEV Slaný | 11:1 (6:1, 2:0, 3:0) |
So 16.3.2024 | 11:20 | Benešov | 20 | HC Lev Benešov | HC Poděbrady | 5:9 (1:2, 2:1, 2:6) |
Ne 17.3.2024 | 11:15 | Praha, Zimní stadion Eden | 20 | HC Slavia Praha | SK Černošice | 14:4 (6:1, 4:0, 4:3, 0:0) |
Ne 17.3.2024 | 09:00 | Příbram | 20 | HC Příbram | HC Buldoci Neratovice | 5:8 (3:3, 2:4, 0:1) |
Ne 17.3.2024 | 13:00 | Rakovník | 22 | HC Rakovník | HC Letci Letňany | 1:4 (1:2, 0:2, 0:0) |
Út 19.3.2024 | 15:00 | Neratovice | 17 | HC Buldoci Neratovice | HC Poděbrady | |
Čt 21.3.2024 | 16:30 | Neratovice | 15 | HC Buldoci Neratovice | SC Kolín | |
Pá 22.3.2024 | 18:30 | Kolín, Zimní stadion | 22 | SC Kolín | SK Černošice | |
So 23.3.2024 | 09:00 | Benešov | 21 | HC Lev Benešov | SC Kolín | |
So 23.3.2024 | 12:45 | Slaný, Zimní stadion | 21 | HK LEV Slaný | HC Příbram | |
So 23.3.2024 | 09:00 | Neratovice | 21 | HC Buldoci Neratovice | HC Com-Sys Říčany | |
Ne 24.3.2024 | 11:30 | Slaný, Zimní stadion | 16 | HK LEV Slaný | HC Buldoci Neratovice | |
Ne 24.3.2024 | 12:00 | Poděbrady | 21 | HC Poděbrady | HC Sparta Praha | |
Ne 24.3.2024 | 09:15 | Rakovník | 21 | HC Rakovník | SK Černošice | |
Út 26.3.2024 | 16:00 | Praha, ICE ARENA | 21 | HC Letci Letňany | HC Slavia Praha | |
Pá 29.3.2024 | 11:25 | Říčany u Prahy | 13 | HC Com-Sys Říčany | HC Lev Benešov | |
So 30.3.2024 | 10:15 | Příbram | 22 | HC Příbram | HC Poděbrady | |
So 30.3.2024 | 09:00 | Praha | 22 | HC Sparta Praha | HC Lev Benešov | |
Ne 31.3.2024 | Praha, Zimní stadion Eden | 22 | HC Slavia Praha | HC Buldoci Neratovice |
Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 18 - 21 r. 2023/24
Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 11 - 13 r. 2023/24
Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 14 - 17A r. 2023/24
Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 11 - 13 r. 2023/24
Datum | Místo | Kolo | Domácí | Hosté | Výsledek | |
So 9.12.2023 | 15:30 | Domažlice | 1 | HC Domažlice | HC MAD BULL | 10:2 (3:0, 5:0, 2:2) |
Ne 10.12.2023 | 10:40 | Klatovy, Zimní stadion | 1 | HC Klatovy B | HC Střelci Jindřichův Hradec | 2:19 (0:7, 1:6, 1:6) |
Ne 10.12.2023 | 14:45 | Rokycany | 1 | HC Rokycany z.s. | Slavoj Český Krumlov | 0:4 (0:1, 0:2, 0:1) |
Ne 10.12.2023 | 09:00 | Písek, Zimní stadion | 1 | IHC Králové Písek | HC Milevsko 1934 | 4:3 (0:1, 2:0, 2:2) |
So 16.12.2023 | 15:15 | České Budějovice | 2 | HC MAD BULL | HC Milevsko 1934 | 4:2 (2:0, 1:1, 1:1) |
So 16.12.2023 | 09:45 | Vimperk | 2 | HC Vimperk | IHC Králové Písek | 1:9 (0:2, 1:0, 0:7) |
So 16.12.2023 | 17:00 | Český Krumlov, Zimní stadion | 2 | Slavoj Český Krumlov | HC Strakonice | 2:2 (0:1, 2:1, 0:0) |
So 16.12.2023 | 12:20 | Jindřichův Hradec, Zimní stadi | 2 | HC Střelci Jindřichův Hradec | HC Rokycany z.s. | 3:4 (0:0, 1:1, 2:3) |
Ne 17.12.2023 | 13:10 | Klatovy, Zimní stadion | 3 | HC Klatovy B | HC MAD BULL | 10:3 (5:1, 2:0, 3:2) |
Ne 17.12.2023 | 13:00 | Rokycany | 3 | HC Rokycany z.s. | HC Domažlice | 9:4 (2:2, 4:1, 3:1) |
Ne 17.12.2023 | 16:30 | Strakonice | 3 | HC Strakonice | HC Střelci Jindřichův Hradec | 4:1 (2:0, 2:1, 0:0) |
Ne 17.12.2023 | 13:30 | Písek, Zimní stadion | 3 | IHC Králové Písek | Slavoj Český Krumlov | 3:5 (0:2, 1:1, 2:2) |
Ne 17.12.2023 | 13:30 | Milevsko | 3 | HC Milevsko 1934 | HC Vimperk | 4:10 (1:3, 2:5, 1:2) |
Čt 21.12.2023 | 17:00 | Domažlice | 2 | HC Domažlice | HC Klatovy B | 5:2 (3:1, 2:0, 0:1) |
So 6.1.2024 | 11:15 | České Budějovice | 4 | HC MAD BULL | HC Vimperk | 6:2 (3:1, 2:1, 1:0) |
So 6.1.2024 | 10:00 | Domažlice | 4 | HC Domažlice | HC Strakonice | 5:7 (2:3, 1:1, 2:3) |
So 6.1.2024 | 09:25 | Klatovy, Zimní stadion | 4 | HC Klatovy B | HC Rokycany z.s. | 2:11 (1:2, 0:5, 1:4) |
Ne 7.1.2024 | 11:00 | Český Krumlov, Zimní stadion | 4 | Slavoj Český Krumlov | HC Milevsko 1934 | 7:3 (4:1, 0:2, 3:0) |
Ne 7.1.2024 | 13:20 | Jindřichův Hradec, Zimní stadi | 4 | HC Střelci Jindřichův Hradec | IHC Králové Písek | 4:2 (1:2, 2:0, 1:0) |
So 13.1.2024 | 12:00 | Rokycany | 5 | HC Rokycany z.s. | HC MAD BULL | 7:4 (1:0, 3:3, 3:1) |
So 13.1.2024 | 09:15 | Strakonice | 5 | HC Strakonice | HC Klatovy B | 6:3 (2:1, 2:1, 2:1) |
So 13.1.2024 | 11:15 | Písek, Zimní stadion | 5 | IHC Králové Písek | HC Domažlice | 5:7 (2:2, 3:3, 0:2) |
So 13.1.2024 | 12:30 | Milevsko | 5 | HC Milevsko 1934 | HC Střelci Jindřichův Hradec | 6:4 (1:0, 2:1, 3:3) |
So 13.1.2024 | 09:45 | Vimperk | 5 | HC Vimperk | Slavoj Český Krumlov | 8:10 (6:4, 0:2, 2:4) |
Ne 14.1.2024 | 11:00 | Český Krumlov, Zimní stadion | 6 | Slavoj Český Krumlov | HC MAD BULL | 6:6 (1:2, 4:3, 1:1) |
Ne 14.1.2024 | 09:50 | Jindřichův Hradec, Zimní stadi | 6 | HC Střelci Jindřichův Hradec | HC Vimperk | 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) |
Ne 14.1.2024 | 10:30 | Domažlice | 6 | HC Domažlice | HC Milevsko 1934 | 7:3 (4:1, 1:0, 2:2) |
Ne 14.1.2024 | 09:15 | Klatovy, Zimní stadion | 6 | HC Klatovy B | IHC Králové Písek | 1:13 (1:5, 0:6, 0:2) |
Ne 14.1.2024 | 13:00 | Rokycany | 6 | HC Rokycany z.s. | HC Strakonice | 1:5 (0:1, 1:1, 0:3) |
So 20.1.2024 | 12:15 | Český Krumlov, Zimní stadion | 7 | Slavoj Český Krumlov | HC Střelci Jindřichův Hradec | 2:2 (1:0, 0:0, 1:2) |
Ne 21.1.2024 | 15:15 | České Budějovice | 7 | HC MAD BULL | HC Strakonice | 4:2 (2:1, 1:1, 1:0) |
Ne 21.1.2024 | 10:00 | Písek, Zimní stadion | 7 | IHC Králové Písek | HC Rokycany z.s. | 12:7 (4:3, 4:2, 4:2) |
Ne 21.1.2024 | 10:30 | Vimperk | 7 | HC Vimperk | HC Domažlice | 1:7 (0:4, 0:2, 1:1) |
So 27.1.2024 | 13:15 | České Budějovice | 8 | HC MAD BULL | HC Střelci Jindřichův Hradec | 7:3 (2:0, 3:1, 2:2) |
So 27.1.2024 | 10:00 | Domažlice | 8 | HC Domažlice | Slavoj Český Krumlov | 4:6 (2:3, 0:2, 2:1) |
So 27.1.2024 | 12:00 | Rokycany | 8 | HC Rokycany z.s. | HC Milevsko 1934 | 2:4 (2:0, 0:3, 0:1) |
So 27.1.2024 | 09:15 | Strakonice | 8 | HC Strakonice | IHC Králové Písek | 9:6 (3:2, 3:2, 3:2) |
So 3.2.2024 | 13:30 | Písek, Zimní stadion | 9 | IHC Králové Písek | HC MAD BULL | 8:6 (4:2, 2:1, 2:3) |
So 3.2.2024 | 11:30 | Vimperk | 9 | HC Vimperk | HC Rokycany z.s. | 3:5 (1:1, 2:2, 0:2) |
So 3.2.2024 | 12:15 | Český Krumlov, Zimní stadion | 9 | Slavoj Český Krumlov | HC Klatovy B | 9:0 (5:0, 2:0, 2:0) |
So 3.2.2024 | 11:20 | Jindřichův Hradec, Zimní stadi | 9 | HC Střelci Jindřichův Hradec | HC Domažlice | 3:5 (1:1, 1:1, 1:3) |
Ne 4.2.2024 | 14:00 | Jindřichův Hradec, Zimní stadi | 10 | HC Střelci Jindřichův Hradec | HC Klatovy B | 5:1 (0:0, 2:0, 3:1) |
Ne 4.2.2024 | 12:30 | Milevsko | 10 | HC Milevsko 1934 | IHC Králové Písek | 9:4 (3:1, 6:2, 0:1) |
So 10.2.2024 | 12:30 | Milevsko | 11 | HC Milevsko 1934 | HC MAD BULL | 7:4 (2:1, 3:1, 2:2) |
So 10.2.2024 | 09:00 | Písek, Zimní stadion | 11 | IHC Králové Písek | HC Vimperk | 12:3 (1:1, 5:1, 6:1) |
So 10.2.2024 | 15:15 | Strakonice | 11 | HC Strakonice | Slavoj Český Krumlov | 3:1 (0:0, 0:1, 3:0) |
So 10.2.2024 | 13:15 | Rokycany | 11 | HC Rokycany z.s. | HC Střelci Jindřichův Hradec | 4:3 (3:1, 0:0, 1:2) |
Ne 11.2.2024 | 11:00 | Český Krumlov, Zimní stadion | 10 | Slavoj Český Krumlov | HC Rokycany z.s. | 11:2 (4:1, 4:1, 3:0) |
Ne 11.2.2024 | 10:40 | Klatovy, Zimní stadion | 11 | HC Klatovy B | HC Domažlice | 1:15 (1:2, 0:4, 0:9) |
So 17.2.2024 | 13:00 | České Budějovice | 12 | HC MAD BULL | HC Klatovy B | 11:0 (3:0, 4:0, 4:0) |
So 17.2.2024 | 14:00 | Domažlice | 12 | HC Domažlice | HC Rokycany z.s. | 7:6 (2:3, 3:3, 2:0) |
So 17.2.2024 | 15:20 | Jindřichův Hradec, Zimní stadi | 12 | HC Střelci Jindřichův Hradec | HC Strakonice | 1:5 (0:2, 0:1, 1:2) |
So 17.2.2024 | 12:00 | Český Krumlov, Zimní stadion | 12 | Slavoj Český Krumlov | IHC Králové Písek | 8:5 (3:2, 1:2, 4:1) |
So 17.2.2024 | 12:00 | Vimperk | 12 | HC Vimperk | HC Milevsko 1934 | 3:6 (2:1, 0:3, 1:2) |
Ne 18.2.2024 | 09:15 | Vimperk | 13 | HC Vimperk | HC MAD BULL | 5:9 (2:2, 3:4, 0:3) |
Ne 18.2.2024 | 10:00 | Milevsko | 13 | HC Milevsko 1934 | Slavoj Český Krumlov | 2:6 (1:1, 0:4, 1:1) |
Ne 18.2.2024 | 13:15 | Písek, Zimní stadion | 13 | IHC Králové Písek | HC Střelci Jindřichův Hradec | 13:4 (4:1, 7:1, 2:2) |
Ne 18.2.2024 | 11:30 | Strakonice | 13 | HC Strakonice | HC Domažlice | 4:4 (0:2, 3:1, 1:1) |
Ne 18.2.2024 | 09:45 | Rokycany | 13 | HC Rokycany z.s. | HC Klatovy B | 4:1 (0:0, 2:0, 2:1) |
St 21.2.2024 | 17:15 | Milevsko | 7 | HC Milevsko 1934 | HC Klatovy B | 8:0 (2:0, 4:0, 2:0) |
So 24.2.2024 | 11:15 | České Budějovice | 14 | HC MAD BULL | HC Rokycany z.s. | 4:10 (1:2, 2:4, 1:4) |
So 24.2.2024 | 12:40 | Klatovy, Zimní stadion | 14 | HC Klatovy B | HC Strakonice | 0:3 (0:0, 0:3, 0:0) |
So 24.2.2024 | 10:00 | Domažlice | 14 | HC Domažlice | IHC Králové Písek | 4:4 (1:3, 0:1, 3:0) |
So 24.2.2024 | 12:00 | Český Krumlov, Zimní stadion | 14 | Slavoj Český Krumlov | HC Vimperk | 6:2 (1:0, 3:2, 2:0) |
Ne 25.2.2024 | 11:15 | Jindřichův Hradec, Zimní stadi | 14 | HC Střelci Jindřichův Hradec | HC Milevsko 1934 | 8:3 (3:2, 3:0, 2:1) |
St 28.2.2024 | 16:55 | Klatovy, Zimní stadion | 8 | HC Klatovy B | HC Vimperk | 1:6 (1:4, 0:2, 0:0) |
So 2.3.2024 | 13:15 | České Budějovice | 15 | HC MAD BULL | Slavoj Český Krumlov | 1:7 (0:1, 1:1, 0:5) |
So 2.3.2024 | 13:45 | Vimperk | 15 | HC Vimperk | HC Střelci Jindřichův Hradec | 3:7 (2:2, 1:3, 0:2) |
So 2.3.2024 | 09:30 | Milevsko | 15 | HC Milevsko 1934 | HC Domažlice | 1:10 (1:1, 0:5, 0:4) |
So 2.3.2024 | 11:30 | Strakonice | 15 | HC Strakonice | HC Rokycany z.s. | 5:1 (3:0, 2:1, 0:0) |
Ne 3.3.2024 | 12:45 | Strakonice | 1 | HC Strakonice | HC Vimperk | 7:1 (5:1, 1:0, 1:0) |
Ne 3.3.2024 | 13:15 | České Budějovice | 10 | HC MAD BULL | HC Domažlice | 4:1 (2:1, 1:0, 1:0) |
Ne 3.3.2024 | 13:15 | Písek, Zimní stadion | 15 | IHC Králové Písek | HC Klatovy B | 4:5 (1:2, 2:1, 1:2) |
So 9.3.2024 | 10:00 | Domažlice | 16 | HC Domažlice | HC Vimperk | 12:1 (2:0, 6:0, 4:1) |
Ne 10.3.2024 | 13:30 | Strakonice | 16 | HC Strakonice | HC MAD BULL | 6:3 (1:0, 2:3, 3:0) |
Ne 10.3.2024 | 12:00 | Rokycany | 16 | HC Rokycany z.s. | IHC Králové Písek | 4:5 (1:1, 3:1, 0:3) |
Ne 10.3.2024 | 11:40 | Klatovy, Zimní stadion | 16 | HC Klatovy B | HC Milevsko 1934 | 4:12 (3:4, 1:4, 0:4) |
St 13.3.2024 | 17:15 | Milevsko | 9 | HC Milevsko 1934 | HC Strakonice | 2:10 (1:3, 0:4, 1:3) |
So 16.3.2024 | 15:30 | Jindřichův Hradec, Zimní stadi | 17 | HC Střelci Jindřichův Hradec | HC MAD BULL | 11:0 (5:0, 2:0, 4:0) |
So 16.3.2024 | 09:00 | Písek, Zimní stadion | 17 | IHC Králové Písek | HC Strakonice | 3:8 (0:1, 2:3, 1:4) |
Ne 17.3.2024 | 11:00 | Český Krumlov, Zimní stadion | 17 | Slavoj Český Krumlov | HC Domažlice | 5:4 (2:2, 1:1, 2:1) |
Ne 17.3.2024 | 15:15 | Vimperk | 17 | HC Vimperk | HC Klatovy B | 9:4 (4:1, 2:2, 3:1) |
Po 18.3.2024 | 16:45 | Milevsko | 17 | HC Milevsko 1934 | HC Rokycany z.s. | |
Út 19.3.2024 | 18:05 | Jindřichův Hradec, Zimní stadi | 16 | HC Střelci Jindřichův Hradec | Slavoj Český Krumlov | |
St 20.3.2024 | 17:45 | Vimperk | 10 | HC Vimperk | HC Strakonice | |
Čt 21.3.2024 | 17:00 | Strakonice | 18 | HC Strakonice | HC Milevsko 1934 | |
So 23.3.2024 | 13:15 | České Budějovice | 18 | HC MAD BULL | IHC Králové Písek | |
So 23.3.2024 | 11:00 | Rokycany | 18 | HC Rokycany z.s. | HC Vimperk | |
So 23.3.2024 | 12:00 | Domažlice | 18 | HC Domažlice | HC Střelci Jindřichův Hradec | |
Ne 24.3.2024 | 11:40 | Klatovy, Zimní stadion | 18 | HC Klatovy B | Slavoj Český Krumlov |
Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 14 - 17B r. 2023/24
Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 14 - 17C r. 2023/24
Datum | Místo | Kolo | Domácí | Hosté | Výsledek | |
So 9.12.2023 | 11:00 | Vrchlabí, Elektromont Aréna | 1 | HC Stadion Vrchlabí | Sp.Nové Město n.Met. | 9:1 (4:0, 1:0, 4:1) |
So 9.12.2023 | 09:00 | Trutnov, Zimní stadion | 1 | HC Trutnov | HC Dvůr Králové n.L. | 11:7 (2:4, 3:1, 6:2) |
So 9.12.2023 | 12:30 | Opočno | 1 | HC Opočno | SK Třebechovice p.O. | 8:3 (1:0, 5:2, 2:1) |
So 16.12.2023 | 08:30 | Nové Město nad Metují | 2 | Sp.Nové Město n.Met. | SK Třebechovice p.O. | 6:7 (2:4, 1:2, 3:1) |
So 16.12.2023 | 09:00 | Trutnov, Zimní stadion | 2 | HC Trutnov | HC Wikov Hronov | 6:2 (2:0, 2:1, 2:1) |
Ne 17.12.2023 | 17:40 | Dvůr Králové nad Labem, Zimní | 2 | HC Dvůr Králové n.L. | HC Opočno | 4:5 (2:3, 0:0, 2:2) |
So 6.1.2024 | 11:30 | Náchod | 3 | HC Náchod | Sp.Nové Město n.Met. | 9:0 (1:0, 4:0, 4:0) |
So 6.1.2024 | 09:00 | Trutnov, Zimní stadion | 3 | HC Trutnov | HC Stadion Vrchlabí | 10:3 (2:1, 2:0, 6:2) |
So 6.1.2024 | 09:00 | Opočno | 3 | HC Opočno | HC Wikov Hronov | 6:2 (2:1, 3:0, 1:1) |
So 6.1.2024 | 18:45 | Třebechovice pod Orebem | 3 | SK Třebechovice p.O. | HC Dvůr Králové n.L. | 5:8 (1:2, 1:4, 3:2) |
So 13.1.2024 | 09:00 | Hronov | 4 | HC Wikov Hronov | SK Třebechovice p.O. | 3:5 (2:2, 1:2, 0:1) |
So 13.1.2024 | 09:00 | Vrchlabí, Elektromont Aréna | 4 | HC Stadion Vrchlabí | HC Opočno | 9:1 (1:0, 5:0, 3:1) |
So 13.1.2024 | 10:00 | Náchod | 4 | HC Náchod | HC Trutnov | 7:5 (1:2, 2:3, 4:0) |
Po 15.1.2024 | 17:00 | Vrchlabí, Elektromont Aréna | 2 | HC Stadion Vrchlabí | HC Náchod | 13:7 (7:2, 3:1, 3:4) |
So 20.1.2024 | 11:30 | Trutnov, Zimní stadion | 5 | HC Trutnov | Sp.Nové Město n.Met. | 15:3 (5:0, 4:0, 6:3) |
So 20.1.2024 | 17:30 | Opočno | 5 | HC Opočno | HC Náchod | 5:2 (1:1, 1:1, 3:0) |
So 20.1.2024 | 16:00 | Třebechovice pod Orebem | 5 | SK Třebechovice p.O. | HC Stadion Vrchlabí | 3:5 (1:1, 2:0, 0:4) |
So 20.1.2024 | 11:10 | Dvůr Králové nad Labem, Zimní | 5 | HC Dvůr Králové n.L. | HC Wikov Hronov | 5:1 (2:0, 2:0, 1:1) |
So 27.1.2024 | 11:15 | Nové Město nad Metují | 6 | Sp.Nové Město n.Met. | HC Wikov Hronov | 6:6 (3:2, 2:2, 1:2) |
So 27.1.2024 | 09:00 | Vrchlabí, Elektromont Aréna | 6 | HC Stadion Vrchlabí | HC Dvůr Králové n.L. | 8:3 (1:0, 2:1, 5:2) |
So 27.1.2024 | 11:00 | Náchod | 6 | HC Náchod | SK Třebechovice p.O. | 14:0 (7:0, 4:0, 3:0) |
So 27.1.2024 | 09:00 | Trutnov, Zimní stadion | 6 | HC Trutnov | HC Opočno | 9:4 (3:1, 3:2, 3:1) |
So 3.2.2024 | 11:00 | Opočno | 7 | HC Opočno | Sp.Nové Město n.Met. | 9:6 (4:1, 2:0, 3:5) |
So 3.2.2024 | 16:30 | Dvůr Králové nad Labem, Zimní | 7 | HC Dvůr Králové n.L. | HC Náchod | 0:11 (0:4, 0:3, 0:4) |
So 3.2.2024 | 11:00 | Hronov | 7 | HC Wikov Hronov | HC Stadion Vrchlabí | 3:9 (1:3, 1:3, 1:3) |
Ne 4.2.2024 | 08:00 | Náchod | 1 | HC Náchod | HC Wikov Hronov | 10:1 (3:0, 3:0, 4:1) |
So 10.2.2024 | 16:30 | Nové Město nad Metují | 8 | Sp.Nové Město n.Met. | HC Stadion Vrchlabí | 5:8 (2:3, 2:3, 1:2) |
So 10.2.2024 | 16:10 | Dvůr Králové nad Labem, Zimní | 8 | HC Dvůr Králové n.L. | HC Trutnov | 4:7 (2:4, 1:2, 1:1) |
So 10.2.2024 | 10:30 | Třebechovice pod Orebem | 8 | SK Třebechovice p.O. | HC Opočno | 4:6 (0:3, 2:3, 2:0) |
So 17.2.2024 | 16:00 | Třebechovice pod Orebem | 9 | SK Třebechovice p.O. | Sp.Nové Město n.Met. | 4:4 (1:1, 1:0, 2:3) |
So 17.2.2024 | 11:00 | Opočno | 9 | HC Opočno | HC Dvůr Králové n.L. | 6:4 (0:0, 1:3, 5:1) |
So 17.2.2024 | 11:00 | Hronov | 9 | HC Wikov Hronov | HC Trutnov | 3:17 (0:5, 2:8, 1:4) |
Ne 18.2.2024 | 11:15 | Nové Město nad Metují | 4 | Sp.Nové Město n.Met. | HC Dvůr Králové n.L. | 9:5 (2:3, 4:1, 3:1) |
Ne 18.2.2024 | 12:30 | Náchod | 9 | HC Náchod | HC Stadion Vrchlabí | 4:2 (1:1, 1:1, 2:0) |
So 24.2.2024 | 11:15 | Nové Město nad Metují | 10 | Sp.Nové Město n.Met. | HC Náchod | 2:14 (1:4, 0:6, 1:4) |
So 24.2.2024 | 11:10 | Dvůr Králové nad Labem, Zimní | 10 | HC Dvůr Králové n.L. | SK Třebechovice p.O. | 5:6 (2:2, 1:2, 2:2) |
So 2.3.2024 | 13:10 | Dvůr Králové nad Labem, Zimní | 11 | HC Dvůr Králové n.L. | Sp.Nové Město n.Met. | 9:5 (2:3, 5:1, 2:1) |
So 2.3.2024 | 16:00 | Třebechovice pod Orebem | 11 | SK Třebechovice p.O. | HC Wikov Hronov | 8:4 (2:2, 3:1, 3:1) |
So 2.3.2024 | 16:45 | Opočno | 11 | HC Opočno | HC Stadion Vrchlabí | 7:3 (5:1, 2:1, 0:1) |
Čt 7.3.2024 | 17:20 | Třebechovice pod Orebem | 7 | SK Třebechovice p.O. | HC Trutnov | 4:9 (0:3, 2:3, 2:3) |
So 9.3.2024 | 11:30 | Náchod | 12 | HC Náchod | HC Opočno | 2:5 (2:2, 0:0, 0:3) |
So 9.3.2024 | 09:00 | Vrchlabí, Elektromont Aréna | 12 | HC Stadion Vrchlabí | SK Třebechovice p.O. | 7:4 (2:0, 2:1, 3:3) |
Ne 10.3.2024 | 10:30 | Opočno | 13 | HC Opočno | HC Trutnov | 1:9 (0:6, 1:2, 0:1) |
Pá 15.3.2024 | 17:45 | Opočno | 10 | HC Wikov Hronov | HC Opočno | 1:7 (0:3, 0:2, 1:2) |
So 16.3.2024 | 11:00 | Hronov | 13 | HC Wikov Hronov | Sp.Nové Město n.Met. | 9:1 (3:1, 4:0, 2:0) |
So 16.3.2024 | 10:00 | Třebechovice pod Orebem | 13 | SK Třebechovice p.O. | HC Náchod | 3:19 (3:6, 0:7, 0:6) |
Čt 21.3.2024 | 16:00 | Vrchlabí, Elektromont Aréna | 10 | HC Stadion Vrchlabí | HC Trutnov | |
So 23.3.2024 | 11:15 | Nové Město nad Metují | 14 | Sp.Nové Město n.Met. | HC Opočno | |
So 23.3.2024 | 09:00 | Trutnov, Zimní stadion | 14 | HC Trutnov | SK Třebechovice p.O. | |
So 23.3.2024 | 11:30 | Náchod | 14 | HC Náchod | HC Dvůr Králové n.L. | |
So 23.3.2024 | 09:00 | Vrchlabí, Elektromont Aréna | 14 | HC Stadion Vrchlabí | HC Wikov Hronov | |
Ne 24.3.2024 | 18:15 | Hronov | 8 | HC Wikov Hronov | HC Náchod |
Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 14 - 17D r. 2023/24
Datum | Místo | Kolo | Domácí | Hosté | Výsledek | |
So 9.12.2023 | 10:15 | Lanškroun | 1. | TJ Lanškroun | Loko. Česká Třebová | 2:9 (2:2, 0:5, 0:2) |
So 9.12.2023 | 10:45 | Chrudim, Zimní stadion | 1. | HC Chrudim | HC Litomyšl | 13:2 (2:0, 7:2, 4:0) |
Ne 10.12.2023 | 12:30 | Nový Bydžov | 1. | Stadion Nový Bydžov | HC Hlinsko | 1:10 (0:2, 0:6, 1:2) |
Pá 15.12.2023 | 17:15 | Skuteč, Zimní stadion | 1. | HC Skuteč | Slovan Morav.Třebová | 1:3 (0:1, 0:1, 1:1) |
So 16.12.2023 | 11:00 | Moravská Třebová | 2. | Slovan Morav.Třebová | HC Litomyšl | 9:4 (3:2, 4:1, 2:1) |
So 16.12.2023 | 09:00 | Skuteč, Zimní stadion | 2. | HC Skuteč | Stadion Nový Bydžov | 3:6 (0:2, 0:3, 3:1) |
Ne 17.12.2023 | 16:45 | Česká Třebová | 2. | Loko. Česká Třebová | HC Chrudim | 10:3 (3:0, 3:1, 4:2) |
So 6.1.2024 | 11:30 | Nový Bydžov | 3. | Stadion Nový Bydžov | Slovan Morav.Třebová | 5:14 (1:4, 1:3, 3:7) |
So 6.1.2024 | 10:15 | Lanškroun | 3. | TJ Lanškroun | HC Skuteč | 2:5 (0:0, 2:2, 0:3) |
So 6.1.2024 | 11:00 | Chrudim, Zimní stadion | 3. | HC Chrudim | HC Hlinsko | 1:17 (0:8, 1:3, 0:6) |
So 13.1.2024 | 13:45 | Skuteč, Zimní stadion | 4. | HC Skuteč | HC Chrudim | 3:6 (1:1, 0:4, 2:1) |
So 13.1.2024 | 11:30 | Nový Bydžov | 4. | Stadion Nový Bydžov | TJ Lanškroun | 7:2 (3:0, 1:1, 3:1) |
Ne 14.1.2024 | 11:00 | Moravská Třebová | 4. | Slovan Morav.Třebová | Loko. Česká Třebová | 8:7 (4:1, 1:2, 3:4) |
St 17.1.2024 | 16:15 | Litomyšl | 3. | HC Litomyšl | Loko. Česká Třebová | 2:7 (0:4, 1:1, 1:2) |
So 20.1.2024 | 11:30 | Lanškroun | 5. | TJ Lanškroun | Slovan Morav.Třebová | 1:8 (1:0, 0:3, 0:5) |
So 20.1.2024 | 13:00 | Chrudim, Zimní stadion | 5. | HC Chrudim | Stadion Nový Bydžov | 1:2 (0:1, 0:1, 1:0) |
So 20.1.2024 | 11:00 | Litomyšl | 5. | HC Litomyšl | HC Skuteč | 12:1 (1:0, 4:1, 7:0) |
So 20.1.2024 | 16:45 | Česká Třebová | 5. | Loko. Česká Třebová | HC Hlinsko | 2:6 (0:4, 1:0, 1:2) |
Ne 21.1.2024 | 15:30 | Hlinsko | 2. | HC Hlinsko | TJ Lanškroun | 24:2 (6:0, 12:1, 6:1) |
So 27.1.2024 | 13:30 | Skuteč, Zimní stadion | 6. | HC Skuteč | Loko. Česká Třebová | 0:13 (0:3, 0:5, 0:5) |
So 27.1.2024 | 09:30 | Nový Bydžov | 6. | Stadion Nový Bydžov | HC Litomyšl | 0:4 (0:2, 0:1, 0:1) |
Ne 28.1.2024 | 09:00 | Moravská Třebová | 6. | Slovan Morav.Třebová | HC Hlinsko | 6:8 (3:4, 1:2, 2:2) |
So 3.2.2024 | 09:00 | Litomyšl | 7. | HC Litomyšl | TJ Lanškroun | 6:2 (1:0, 1:1, 4:1) |
So 3.2.2024 | 17:00 | Nový Bydžov | 7. | Stadion Nový Bydžov | Loko. Česká Třebová | 3:4 (1:1, 1:1, 1:2) |
Ne 4.2.2024 | 09:00 | Hlinsko | 4. | HC Hlinsko | HC Litomyšl | 4:2 (0:0, 2:2, 2:0) |
So 10.2.2024 | 12:30 | Moravská Třebová | 8. | Slovan Morav.Třebová | HC Skuteč | 12:2 (4:0, 3:0, 5:2) |
So 10.2.2024 | 16:00 | Litomyšl | 8. | HC Litomyšl | HC Chrudim | 6:2 (3:1, 3:1, 0:0) |
Ne 11.2.2024 | 09:00 | Hlinsko | 8. | HC Hlinsko | Stadion Nový Bydžov | 6:1 (2:0, 1:0, 3:1) |
Ne 11.2.2024 | 11:30 | Česká Třebová | 8. | Loko. Česká Třebová | TJ Lanškroun | 8:4 (2:0, 3:1, 3:3) |
Ne 11.2.2024 | 11:00 | Litomyšl | 9. | HC Litomyšl | Slovan Morav.Třebová | 5:6 (0:2, 3:3, 2:1) |
So 17.2.2024 | 13:00 | Chrudim, Zimní stadion | 9. | HC Chrudim | Loko. Česká Třebová | 6:13 (4:6, 1:1, 1:6) |
So 17.2.2024 | 09:45 | Lanškroun | 9. | TJ Lanškroun | HC Hlinsko | 3:14 (0:1, 2:5, 1:8) |
So 17.2.2024 | 11:30 | Nový Bydžov | 9. | Stadion Nový Bydžov | HC Skuteč | 9:1 (3:0, 2:0, 4:1) |
Ne 18.2.2024 | 09:00 | Hlinsko | 7. | HC Hlinsko | HC Skuteč | 14:0 (7:0, 1:0, 6:0) |
So 24.2.2024 | 09:45 | Česká Třebová | 10. | Loko. Česká Třebová | HC Litomyšl | 7:8 (2:2, 2:3, 3:3) |
Ne 25.2.2024 | 11:00 | Moravská Třebová | 10. | Slovan Morav.Třebová | Stadion Nový Bydžov | 5:3 (1:0, 1:1, 3:2) |
Ne 25.2.2024 | 09:00 | Hlinsko | 10. | HC Hlinsko | HC Chrudim | 5:4 (2:1, 2:1, 1:2) |
Pá 1.3.2024 | 17:15 | Skuteč, Zimní stadion | 14. | HC Skuteč | HC Hlinsko | 3:12 (2:4, 0:6, 1:2) |
So 2.3.2024 | 16:45 | Česká Třebová | 11. | Loko. Česká Třebová | Slovan Morav.Třebová | 5:9 (4:3, 0:2, 1:4) |
So 2.3.2024 | 09:00 | Litomyšl | 11. | HC Litomyšl | HC Hlinsko | 4:9 (1:4, 3:3, 0:2) |
So 2.3.2024 | 13:00 | Chrudim, Zimní stadion | 11. | HC Chrudim | HC Skuteč | 4:3 (1:1, 1:1, 2:1) |
So 2.3.2024 | 10:15 | Lanškroun | 11. | TJ Lanškroun | Stadion Nový Bydžov | 2:3 (0:0, 2:1, 0:2) |
Ne 3.3.2024 | 11:30 | Lanškroun | 6. | TJ Lanškroun | HC Chrudim | 3:6 (2:3, 1:2, 0:1) |
Ne 3.3.2024 | 16:00 | Litomyšl | 13. | HC Litomyšl | Stadion Nový Bydžov | 20:1 (5:1, 11:0, 4:0) |
Út 5.3.2024 | 16:30 | Skuteč, Zimní stadion | 10. | HC Skuteč | TJ Lanškroun | 8:2 (4:1, 1:1, 3:0) |
Čt 7.3.2024 | 16:30 | Hlinsko | 12. | HC Hlinsko | Loko. Česká Třebová | 7:3 (2:0, 3:2, 2:1) |
So 9.3.2024 | 09:00 | Moravská Třebová | 12. | Slovan Morav.Třebová | TJ Lanškroun | 13:0 (3:0, 3:0, 7:0) |
So 9.3.2024 | 09:00 | Skuteč, Zimní stadion | 12. | HC Skuteč | HC Litomyšl | 0:17 (0:4, 0:8, 0:5) |
Ne 10.3.2024 | 12:00 | Nový Bydžov | 12. | Stadion Nový Bydžov | HC Chrudim | 2:4 (0:1, 1:1, 1:2) |
So 16.3.2024 | 10:30 | Hlinsko | 13. | HC Hlinsko | Slovan Morav.Třebová | 5:4 (2:1, 0:1, 3:2) |
So 16.3.2024 | 11:00 | Chrudim, Zimní stadion | 13. | HC Chrudim | TJ Lanškroun | 8:12 (1:3, 3:3, 4:6) |
Ne 17.3.2024 | 10:45 | Česká Třebová | 13. | Loko. Česká Třebová | HC Skuteč | 12:3 (5:0, 4:0, 3:3) |
St 20.3.2024 | 18:00 | Chrudim, Zimní stadion | 7. | HC Chrudim | Slovan Morav.Třebová | |
Pá 22.3.2024 | 17:30 | Moravská Třebová | 14. | Slovan Morav.Třebová | HC Chrudim | |
So 23.3.2024 | 09:45 | Lanškroun | 14. | TJ Lanškroun | HC Litomyšl | |
So 23.3.2024 | 11:30 | Česká Třebová | 14. | Loko. Česká Třebová | Stadion Nový Bydžov |
Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 25 - 26 r. 2023/24
Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 25 - 26 r. 2023/24
Datum | Místo | Kolo | Domácí | Hosté | Výsledek | |
So 6.1.2024 | 15:45 | Prostějov | 1 | SK Prostějov 1913 | Metropolia Silesia | 7:2 (1:1, 3:1, 3:0) |
So 6.1.2024 | 09:15 | Šumperk, Zimní stadion | 1 | HK MD Šumperk | HC Kopřivnice | 12:1 (2:0, 7:0, 3:1) |
So 6.1.2024 | 11:45 | Rožnov pod Radhoštěm | 1 | HC Černí Vlci | HC Vlci Český Těšín | 7:4 (0:1, 4:1, 3:2) |
So 6.1.2024 | 09:55 | Uničov | 1 | HC Uničov | HK Nový Jičín | 0:12 (0:2, 0:4, 0:6) |
So 6.1.2024 | 13:30 | Ostrava | 1 | HC RT Torax Poruba | HC AZ Havířov 2010 | 9:0 (2:0, 4:0, 3:0) |
So 13.1.2024 | 13:30 | Jastrzebie | 2 | Metropolia Silesia | HC AZ Havířov 2010 | 7:5 (4:2, 3:1, 0:2) |
So 13.1.2024 | 10:30 | Český Těšín, Zimní stadion | 2 | HC Vlci Český Těšín | HC Uničov | 10:2 (1:1, 4:0, 5:1) |
So 13.1.2024 | 12:45 | Kopřivnice, Zimní stadion | 2 | HC Kopřivnice | HC Černí Vlci | 7:6 (1:1, 2:3, 4:2) |
So 13.1.2024 | 13:15 | Prostějov | 2 | SK Prostějov 1913 | HK MD Šumperk | 5:2 (1:2, 1:0, 3:0) |
St 17.1.2024 | 17:30 | Kopřivnice, Zimní stadion | 4 | HC Kopřivnice | HC RT Torax Poruba | 2:15 (1:2, 0:9, 1:4) |
So 20.1.2024 | 11:45 | Rožnov pod Radhoštěm | 3 | HC Černí Vlci | SK Prostějov 1913 | 3:3 (2:0, 1:0, 0:3) |
So 20.1.2024 | 09:55 | Uničov | 3 | HC Uničov | HC Kopřivnice | 7:7 (5:2, 1:2, 1:3) |
So 20.1.2024 | 17:00 | Ostrava | 3 | HC RT Torax Poruba | HC Vlci Český Těšín | 7:5 (2:1, 2:2, 3:2) |
So 20.1.2024 | 13:45 | Havířov, Zimní stadion | 3 | HC AZ Havířov 2010 | HK Nový Jičín | 6:5 (1:2, 2:2, 3:1) |
Ne 21.1.2024 | 16:15 | Český Těšín, Zimní stadion | 4 | HC Vlci Český Těšín | HC AZ Havířov 2010 | 6:6 (0:1, 3:2, 3:3) |
Ne 21.1.2024 | 13:45 | Prostějov | 4 | SK Prostějov 1913 | HC Uničov | 20:2 (7:1, 8:0, 5:1) |
Ne 21.1.2024 | 12:00 | Šumperk, Zimní stadion | 4 | HK MD Šumperk | HC Černí Vlci | 8:4 (2:0, 2:3, 4:1) |
Po 22.1.2024 | 15:00 | Nový Jičín, Zimní stadion | 2 | HK Nový Jičín | HC RT Torax Poruba | 3:5 (0:3, 3:1, 0:1) |
St 24.1.2024 | 17:30 | Rožnov pod Radhoštěm | 5 | HC Černí Vlci | Metropolia Silesia | 2:4 (1:2, 1:1, 0:1) |
Pá 26.1.2024 | 15:00 | Nový Jičín, Zimní stadion | 5 | HK Nový Jičín | HC Vlci Český Těšín | 11:4 (2:2, 4:2, 5:0) |
So 27.1.2024 | 13:00 | Nový Jičín, Zimní stadion | 4 | Metropolia Silesia | HK Nový Jičín | 2:4 (0:0, 2:2, 0:2) |
So 27.1.2024 | 11:00 | Ostrava, Zimní stadion Ostrava | 5 | HC RT Torax Poruba | SK Prostějov 1913 | 3:5 (2:1, 0:2, 1:2) |
So 27.1.2024 | 14:00 | Havířov, Zimní stadion | 5 | HC AZ Havířov 2010 | HC Kopřivnice | 13:2 (6:1, 3:1, 4:0) |
Ne 28.1.2024 | 12:00 | Šumperk, Zimní stadion | 3 | HK MD Šumperk | Metropolia Silesia | 12:1 (5:1, 1:0, 6:0) |
So 3.2.2024 | 15:30 | Jastrzebie | 6 | Metropolia Silesia | HC Vlci Český Těšín | 6:3 (2:0, 2:2, 2:1) |
So 3.2.2024 | 15:00 | Kopřivnice, Zimní stadion | 6 | HC Kopřivnice | HK Nový Jičín | 2:12 (0:4, 2:7, 0:1) |
So 3.2.2024 | 13:00 | Prostějov | 6 | SK Prostějov 1913 | HC AZ Havířov 2010 | 12:2 (5:0, 3:0, 4:2) |
So 3.2.2024 | 11:30 | Šumperk, Zimní stadion | 6 | HK MD Šumperk | HC RT Torax Poruba | 2:6 (0:0, 2:2, 0:4) |
So 3.2.2024 | 11:45 | Rožnov pod Radhoštěm | 6 | HC Černí Vlci | HC Uničov | 8:2 (0:0, 3:0, 5:2) |
Ne 4.2.2024 | 12:15 | Uničov | 7 | HC Uničov | Metropolia Silesia | 0:17 (0:7, 0:4, 0:6) |
Ne 4.2.2024 | 10:00 | Ostrava | 7 | HC RT Torax Poruba | HC Černí Vlci | 4:8 (1:2, 2:2, 1:4) |
Ne 4.2.2024 | 13:30 | Havířov, Zimní stadion | 7 | HC AZ Havířov 2010 | HK MD Šumperk | 2:2 (1:1, 1:0, 0:1) |
Ne 4.2.2024 | 14:15 | Nový Jičín, Zimní stadion | 7 | HK Nový Jičín | SK Prostějov 1913 | 6:3 (2:2, 2:0, 2:1) |
Ne 4.2.2024 | 12:00 | Český Těšín, Zimní stadion | 7 | HC Vlci Český Těšín | HC Kopřivnice | 14:5 (6:2, 5:1, 3:2) |
So 10.2.2024 | 13:30 | Jastrzebie | 8 | Metropolia Silesia | HC Kopřivnice | 16:1 (5:0, 6:0, 5:1) |
So 10.2.2024 | 14:45 | Prostějov | 8 | SK Prostějov 1913 | HC Vlci Český Těšín | 9:1 (2:1, 5:0, 2:0) |
So 10.2.2024 | 17:00 | Rožnov pod Radhoštěm | 8 | HC Černí Vlci | HC AZ Havířov 2010 | 5:6 (3:2, 2:3, 0:1) |
Ne 11.2.2024 | 11:15 | Šumperk, Zimní stadion | 8 | HK MD Šumperk | HK Nový Jičín | 3:3 (1:1, 1:1, 1:1) |
Ne 11.2.2024 | 11:00 | Uničov | 8 | HC Uničov | HC RT Torax Poruba | 2:19 (1:7, 0:7, 1:5) |
So 17.2.2024 | 11:30 | Ostrava, Zimní stadion Ostrava | 9 | HC RT Torax Poruba | Metropolia Silesia | 6:2 (1:2, 2:0, 3:0) |
So 17.2.2024 | 13:45 | Havířov, Zimní stadion | 9 | HC AZ Havířov 2010 | HC Uničov | 7:1 (2:0, 4:0, 1:1) |
So 17.2.2024 | 12:15 | Nový Jičín, Zimní stadion | 9 | HK Nový Jičín | HC Černí Vlci | 12:3 (5:3, 3:0, 4:0) |
So 17.2.2024 | 11:45 | Český Těšín, Zimní stadion | 9 | HC Vlci Český Těšín | HK MD Šumperk | 0:13 (0:3, 0:7, 0:3) |
So 17.2.2024 | 14:30 | Kopřivnice, Zimní stadion | 9 | HC Kopřivnice | SK Prostějov 1913 | 2:9 (0:2, 1:4, 1:3) |
Ne 18.2.2024 | 13:30 | Jastrzebie | 10 | Metropolia Silesia | SK Prostějov 1913 | 4:7 (3:2, 0:3, 1:2) |
Ne 18.2.2024 | 12:15 | Kopřivnice, Zimní stadion | 10 | HC Kopřivnice | HK MD Šumperk | 2:7 (0:2, 1:1, 1:4) |
Ne 18.2.2024 | 12:00 | Český Těšín, Zimní stadion | 10 | HC Vlci Český Těšín | HC Černí Vlci | 4:5 (1:1, 1:1, 2:3) |
Ne 18.2.2024 | 10:15 | Nový Jičín, Zimní stadion | 10 | HK Nový Jičín | HC Uničov | 3:9 (0:1, 2:3, 1:5) |
St 21.2.2024 | 16:00 | Uničov | 5 | HC Uničov | HK MD Šumperk | 4:7 (2:4, 1:3, 1:0) |
So 24.2.2024 | 13:30 | Jastrzebie | 11 | HC AZ Havířov 2010 | Metropolia Silesia | 10:5 (2:1, 4:1, 4:3) |
So 24.2.2024 | 15:00 | Ostrava, Zimní stadion Ostrava | 11 | HC RT Torax Poruba | HK Nový Jičín | 6:7 (2:2, 3:2, 1:3) |
So 24.2.2024 | 11:45 | Rožnov pod Radhoštěm | 11 | HC Černí Vlci | HC Kopřivnice | 11:2 (4:0, 5:1, 2:1) |
So 24.2.2024 | 12:00 | Šumperk, Zimní stadion | 11 | HK MD Šumperk | SK Prostějov 1913 | 8:2 (2:1, 3:1, 3:0) |
Ne 25.2.2024 | 11:20 | Uničov | 11 | HC Uničov | HC Vlci Český Těšín | 7:2 (2:1, 3:1, 2:0) |
Po 26.2.2024 | 15:30 | Nový Jičín, Zimní stadion | 17 | HK Nový Jičín | HK MD Šumperk | 5:2 (4:1, 1:0, 0:1) |
So 2.3.2024 | 11:00 | Prostějov | 12 | SK Prostějov 1913 | HC Černí Vlci | 8:4 (5:1, 2:2, 1:1) |
So 2.3.2024 | 10:00 | Kopřivnice, Zimní stadion | 12 | HC Kopřivnice | HC Uničov | 14:1 (4:0, 8:0, 2:1) |
So 2.3.2024 | 11:30 | Český Těšín, Zimní stadion | 12 | HC Vlci Český Těšín | HC RT Torax Poruba | 2:7 (1:3, 0:3, 1:1) |
So 2.3.2024 | 12:30 | Nový Jičín, Zimní stadion | 12 | HK Nový Jičín | HC AZ Havířov 2010 | 5:3 (3:1, 2:0, 0:2) |
Ne 3.3.2024 | 10:15 | Nový Jičín, Zimní stadion | 13 | HK Nový Jičín | Metropolia Silesia | 15:2 (7:0, 7:1, 1:1) |
Ne 3.3.2024 | 09:00 | Havířov, Zimní stadion | 13 | HC AZ Havířov 2010 | HC Vlci Český Těšín | 4:4 (1:4, 2:0, 1:0) |
Ne 3.3.2024 | 11:15 | Ostrava, Zimní stadion Ostrava | 13 | HC RT Torax Poruba | HC Kopřivnice | 10:1 (1:0, 8:1, 1:0) |
Ne 3.3.2024 | 09:00 | Uničov | 13 | HC Uničov | SK Prostějov 1913 | 1:7 (0:3, 0:2, 1:2) |
Ne 3.3.2024 | 13:45 | Rožnov pod Radhoštěm | 13 | HC Černí Vlci | HK MD Šumperk | 4:4 (1:2, 0:1, 3:1) |
St 6.3.2024 | 16:15 | Havířov, Zimní stadion | 10 | HC AZ Havířov 2010 | HC RT Torax Poruba | 5:8 (1:5, 3:2, 1:1) |
So 9.3.2024 | 10:00 | Rožnov pod Radhoštěm | 14 | Metropolia Silesia | HC Černí Vlci | 13:3 (4:0, 4:1, 5:2) |
So 9.3.2024 | 12:30 | Šumperk, Zimní stadion | 14 | HK MD Šumperk | HC Uničov | 16:4 (7:0, 3:1, 6:3) |
So 9.3.2024 | 12:15 | Kopřivnice, Zimní stadion | 14 | HC Kopřivnice | HC AZ Havířov 2010 | 3:16 (2:3, 0:5, 1:8) |
So 9.3.2024 | 11:45 | Český Těšín, Zimní stadion | 14 | HC Vlci Český Těšín | HK Nový Jičín | 4:3 (0:0, 1:1, 3:2) |
St 13.3.2024 | 17:30 | Kopřivnice, Zimní stadion | 16 | HC Kopřivnice | HC Vlci Český Těšín | 4:2 (2:1, 2:0, 0:1) |
Pá 15.3.2024 | 14:15 | Bohumín | 12 | Metropolia Silesia | HK MD Šumperk | 9:2 (4:1, 0:0, 5:1) |
So 16.3.2024 | 11:30 | Český Těšín, Zimní stadion | 15 | HC Vlci Český Těšín | Metropolia Silesia | 8:11 (2:3, 3:3, 3:5) |
So 16.3.2024 | 10:00 | Ostrava, Zimní stadion Ostrava | 15 | HC RT Torax Poruba | HK MD Šumperk | 6:3 (0:0, 0:3, 6:0) |
So 16.3.2024 | 09:55 | Uničov | 15 | HC Uničov | HC Černí Vlci | 4:5 (0:1, 4:1, 0:3) |
Ne 17.3.2024 | 17:45 | Rožnov pod Radhoštěm | 16 | HC Černí Vlci | HC RT Torax Poruba | 9:5 (2:0, 5:2, 2:3) |
Ne 17.3.2024 | 13:45 | Prostějov | 16 | SK Prostějov 1913 | HK Nový Jičín | 7:3 (2:1, 2:0, 3:2) |
Po 18.3.2024 | 15:00 | Nový Jičín, Zimní stadion | 15 | HK Nový Jičín | HC Kopřivnice | |
St 20.3.2024 | 16:30 | Uničov | 18 | HC Uničov | HC AZ Havířov 2010 | |
Čt 21.3.2024 | 16:00 | Šumperk, Zimní stadion | 16 | HK MD Šumperk | HC AZ Havířov 2010 | |
Pá 22.3.2024 | 16:30 | Bohumín | 16 | Metropolia Silesia | HC Uničov | |
Pá 22.3.2024 | 17:30 | Český Těšín, Zimní stadion | 17 | HC Vlci Český Těšín | SK Prostějov 1913 | |
So 23.3.2024 | 12:15 | Prostějov | 14 | SK Prostějov 1913 | HC RT Torax Poruba | |
So 23.3.2024 | 12:00 | Havířov, Zimní stadion | 17 | HC AZ Havířov 2010 | HC Černí Vlci | |
Ne 24.3.2024 | 10:00 | Kopřivnice, Zimní stadion | 17 | HC Kopřivnice | Metropolia Silesia | |
Ne 24.3.2024 | 09:00 | Ostrava, Zimní stadion Ostrava | 17 | HC RT Torax Poruba | HC Uničov | |
Út 26.3.2024 | 17:15 | Havířov, Zimní stadion | 15 | HC AZ Havířov 2010 | SK Prostějov 1913 | |
St 27.3.2024 | 16:00 | Šumperk, Zimní stadion | 18 | HK MD Šumperk | HC Vlci Český Těšín | |
St 27.3.2024 | 16:15 | Prostějov | 18 | SK Prostějov 1913 | HC Kopřivnice | |
Pá 29.3.2024 | 11:45 | Rožnov pod Radhoštěm | 18 | HC Černí Vlci | HK Nový Jičín | |
So 30.3.2024 | 13:30 | Jastrzebie | 18 | Metropolia Silesia | HC RT Torax Poruba |
Liga starších žáků „B“ - o umístění skupiny 24 r. 2023/24
Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 23 - 24 r. 2023/24
Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 9 - 10 r. 2023/24
Liga starších žáků „B“ - o umístění skupiny 10 r. 2023/24
Datum | Místo | Kolo | Domácí | Hosté | Výsledek | |
So 27.1.2024 | 15:45 | Ústí nad Labem, Zimní stadion | 1 | Slovan Ústí n.Labem | HC Roudnice n.L. | 7:4 (3:0, 3:4, 1:0) |
Ne 28.1.2024 | 11:45 | Děčín, Zimní stadion | 1 | HC Děčín | HC Teplice | 14:2 (5:1, 5:1, 4:0) |
Ne 28.1.2024 | 09:00 | Most, Zimní stadion | 1 | MOSTEČTÍ LVI | HC Slovan Louny | 11:3 (3:0, 4:3, 4:0) |
St 31.1.2024 | 17:30 | Louny, Zimní stadion | 2 | HC Slovan Louny | Slovan Ústí n.Labem | 4:2 (3:2, 0:0, 1:0) |
So 3.2.2024 | 15:45 | Bílina, Zimní stadion | 2 | HC Teplice | MOSTEČTÍ LVI | 2:14 (0:2, 2:5, 0:7) |
Ne 4.2.2024 | 11:45 | Kadaň, Zimní stadion | 2 | SK Kadaň | HC Roudnice n.L. | 17:1 (2:0, 5:0, 10:1) |
Ne 11.2.2024 | 13:45 | Litoměřice, Kalich Arena Litom | 1 | HC Stadion Litoměřice | SK Kadaň | 15:5 (7:0, 4:3, 4:2) |
Ne 11.2.2024 | 15:00 | Ústí nad Labem, Zimní stadion | 3 | Slovan Ústí n.Labem | HC Teplice | 11:1 (5:0, 4:0, 2:1) |
So 17.2.2024 | 11:45 | Kadaň, Zimní stadion | 4 | SK Kadaň | HC Slovan Louny | 10:5 (4:2, 2:0, 4:3) |
So 17.2.2024 | 10:30 | Bílina, Zimní stadion | 4 | HC Teplice | HC Roudnice n.L. | 9:4 (2:1, 2:1, 5:2) |
So 24.2.2024 | 12:15 | Most, Zimní stadion | 5 | MOSTEČTÍ LVI | SK Kadaň | 12:7 (3:1, 5:2, 4:4) |
So 24.2.2024 | 09:00 | Ústí nad Labem, Zimní stadion | 5 | Slovan Ústí n.Labem | HC Děčín | 6:5 (2:2, 0:2, 4:1) |
So 24.2.2024 | 16:15 | Roudnice nad Labem | 5 | HC Roudnice n.L. | HC Stadion Litoměřice | 4:12 (1:1, 1:6, 2:5) |
So 24.2.2024 | 16:15 | Louny, Zimní stadion | 5 | HC Slovan Louny | HC Teplice | 13:3 (3:0, 4:2, 6:1) |
Ne 25.2.2024 | 12:00 | Litoměřice, Kalich Arena Litom | 2 | HC Stadion Litoměřice | HC Děčín | 8:3 (4:2, 1:1, 3:0) |
St 28.2.2024 | 17:00 | Most, Zimní stadion | 3 | MOSTEČTÍ LVI | HC Stadion Litoměřice | 2:6 (1:1, 1:3, 0:2) |
St 28.2.2024 | 17:45 | Roudnice nad Labem | 3 | HC Roudnice n.L. | HC Slovan Louny | 5:5 (4:1, 1:1, 0:3) |
So 2.3.2024 | 14:30 | Litoměřice, Kalich Arena Litom | 6 | HC Stadion Litoměřice | HC Slovan Louny | 9:7 (2:3, 6:2, 1:2) |
So 2.3.2024 | 12:00 | Děčín, Zimní stadion | 6 | HC Děčín | HC Roudnice n.L. | 5:7 (1:2, 4:2, 0:3) |
So 2.3.2024 | 10:00 | Most, Zimní stadion | 6 | MOSTEČTÍ LVI | Slovan Ústí n.Labem | 5:2 (3:0, 1:2, 1:0) |
Ne 3.3.2024 | 11:45 | Kadaň, Zimní stadion | 6 | SK Kadaň | HC Teplice | 6:3 (0:1, 4:1, 2:1) |
Po 4.3.2024 | 17:30 | Děčín, Zimní stadion | 3 | HC Děčín | SK Kadaň | 11:3 (3:1, 5:1, 3:1) |
St 6.3.2024 | 17:45 | Roudnice nad Labem | 7 | HC Roudnice n.L. | MOSTEČTÍ LVI | 1:8 (0:2, 0:3, 1:3) |
Ne 10.3.2024 | 11:15 | Ústí nad Labem, Zimní stadion | 7 | Slovan Ústí n.Labem | SK Kadaň | 9:7 (3:0, 4:3, 2:4) |
Ne 10.3.2024 | 09:00 | Bílina, Zimní stadion | 7 | HC Teplice | HC Stadion Litoměřice | 3:15 (1:10, 1:2, 1:3) |
Út 12.3.2024 | 16:30 | Děčín, Zimní stadion | 4 | HC Děčín | MOSTEČTÍ LVI | 4:5 (1:1, 3:0, 0:4) |
St 13.3.2024 | 17:30 | Louny, Zimní stadion | 7 | HC Slovan Louny | HC Děčín | 2:6 (0:1, 1:3, 1:2) |
So 16.3.2024 | 13:00 | Litoměřice, Kalich Arena Litom | 4 | HC Stadion Litoměřice | Slovan Ústí n.Labem | 13:2 (5:1, 5:0, 3:1) |
Liga starších žáků „B“ - o umístění skupiny 23 r. 2023/24
Liga starších žáků „B“ - o umístění skupiny 9 r. 2023/24
Datum | Místo | Kolo | Domácí | Hosté | Výsledek | |
Pá 2.2.2024 | 10:00 | Cheb, Zimní stadion | 2 | HC Stadion Cheb | HC Baník Sokolov | 4:12 (1:3, 2:5, 1:4) |
Ne 4.2.2024 | 13:00 | Nejdek | 2 | HC Rebel Město Nejdek | HC Mariánské Lázně | 5:2 (2:1, 1:0, 2:1) |
So 10.2.2024 | 09:00 | Nejdek | 3 | HC Rebel Město Nejdek | HC Stadion Cheb | 5:4 (1:0, 1:2, 3:2) |
Ne 11.2.2024 | 17:15 | Sokolov, Zimní stadion | 3 | HC Baník Sokolov | HC Mariánské Lázně | 9:3 (4:1, 2:1, 3:1) |
So 24.2.2024 | 14:30 | Nejdek | 4 | HC Rebel Město Nejdek | HC Baník Sokolov | 5:14 (0:5, 1:4, 4:5) |
So 24.2.2024 | 10:00 | Cheb, Zimní stadion | 4 | HC Stadion Cheb | HC Mariánské Lázně | 6:3 (1:0, 1:2, 4:1) |
Čt 29.2.2024 | 17:30 | Mariánské Lázně | 1 | HC Mariánské Lázně | HC Stadion Cheb | 5:11 (2:2, 2:5, 1:4) |
So 2.3.2024 | 13:00 | Sokolov, Zimní stadion | 5 | HC Baník Sokolov | HC Stadion Cheb | 10:4 (3:1, 2:1, 5:2) |
Ne 10.3.2024 | 17:10 | Mariánské Lázně | 6 | HC Mariánské Lázně | HC Baník Sokolov | 5:13 (1:4, 2:3, 2:6) |
Ne 10.3.2024 | 13:15 | Cheb, Zimní stadion | 6 | HC Stadion Cheb | HC Rebel Město Nejdek | 11:6 (4:1, 4:2, 3:3) |
St 13.3.2024 | 16:30 | Sokolov, Zimní stadion | 1 | HC Baník Sokolov | HC Rebel Město Nejdek | 19:4 (4:2, 10:0, 5:2) |
Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 14 - 17A - o 1. až 4. místo r. 2023/24
Datum | Místo | Kolo | Domácí | Hosté | Výsledek | |
So 2.3.2024 | 11:30 | Polička | 1 | HC Spartak Polička | HC DYNAMO PARDUBICE | 6:5 (2:0, 2:3, 2:2) |
Pá 8.3.2024 | 17:30 | Hradec Králové | 1 | Mountfield HK, a.s. | Bílí Tygři Liberec | 2:3 (0:0, 2:2, 0:1) |
So 9.3.2024 | 14:30 | Pardubice | 2 | HC DYNAMO PARDUBICE | Bílí Tygři Liberec | 1:3 (1:0, 0:2, 0:1) |
So 9.3.2024 | 11:30 | Polička | 2 | HC Spartak Polička | Mountfield HK, a.s. | 9:1 (3:1, 3:0, 3:0) |
So 16.3.2024 | 11:30 | Polička | 3 | HC Spartak Polička | Bílí Tygři Liberec | 5:3 (3:1, 1:2, 1:0) |
Ne 17.3.2024 | 10:00 | Liberec, Svijanská aréna | 4 | Bílí Tygři Liberec | Mountfield HK, a.s. | 3:8 (0:0, 1:3, 2:5) |
St 20.3.2024 | 17:30 | Pardubice | 4 | HC DYNAMO PARDUBICE | HC Spartak Polička | |
So 23.3.2024 | 13:00 | Hradec Králové | 5 | Mountfield HK, a.s. | HC Spartak Polička | |
Ne 24.3.2024 | 10:00 | Liberec, Svijanská aréna | 5 | Bílí Tygři Liberec | HC DYNAMO PARDUBICE | |
So 30.3.2024 | Pardubice | 6 | HC DYNAMO PARDUBICE | Mountfield HK, a.s. | ||
So 30.3.2024 | 11:15 | Liberec, Svijanská aréna | 6 | Bílí Tygři Liberec | HC Spartak Polička |