Datum | | Místo | Kolo | Domácí | Hosté | Výsledek |
Čt 28.9.2023 |
12:30 |
Ústí nad Labem, Zimní stadion |
1 |
Slovan Ústí n.Labem | SK Kadaň | 3:15 (1:6, 1:3, 1:6) |
So 30.9.2023 |
12:00 |
Ústí nad Labem, Zimní stadion |
2 |
Slovan Ústí n.Labem | MOSTEČTÍ LVI | 14:11 (5:4, 3:5, 6:2) |
So 7.10.2023 |
11:00 |
Louny, Zimní stadion |
3 |
HC Slovan Louny | Slovan Ústí n.Labem | 7:4 (2:0, 3:2, 2:2) |
So 14.10.2023 |
12:00 |
Ústí nad Labem, Zimní stadion |
4 |
Slovan Ústí n.Labem | HC Litvínov | 6:7 (3:4, 3:2, 0:1) |
Ne 15.10.2023 |
09:00 |
Roudnice nad Labem |
5 |
HC Roudnice n.L. | Slovan Ústí n.Labem | 9:6 (2:1, 5:3, 2:2) |
So 21.10.2023 |
11:00 |
Ústí nad Labem, Zimní stadion |
6 |
Slovan Ústí n.Labem | HC Draci Bílina | 10:3 (3:1, 3:1, 4:1) |
So 28.10.2023 |
11:00 |
Litoměřice, Kalich Arena Litom |
7 |
HC Stadion Litoměřice | Slovan Ústí n.Labem | 4:7 (1:1, 0:3, 3:3) |
So 4.11.2023 |
10:00 |
Ústí nad Labem, Zimní stadion |
8 |
Slovan Ústí n.Labem | HC Děčín | 6:1 (2:0, 3:0, 1:1) |
Ne 5.11.2023 |
10:30 |
Bílina, Zimní stadion |
9 |
HC Teplice | Slovan Ústí n.Labem | 4:5 (2:2, 1:1, 1:2) |
So 11.11.2023 |
10:00 |
Ústí nad Labem, Zimní stadion |
10 |
Slovan Ústí n.Labem | Piráti Chomutov | 4:10 (1:4, 1:3, 2:3) |
Ne 19.11.2023 |
11:00 |
Klášterec nad Ohří, Zimní stad |
11 |
HC Tygři Klášterec nad Ohří | Slovan Ústí n.Labem | 8:1 (1:0, 3:1, 4:0) |
So 25.11.2023 |
09:45 |
Kadaň, Zimní stadion |
12 |
SK Kadaň | Slovan Ústí n.Labem | 11:14 (3:4, 5:3, 3:7) |
Ne 26.11.2023 |
12:00 |
Most, Zimní stadion |
13 |
MOSTEČTÍ LVI | Slovan Ústí n.Labem | 8:10 (1:2, 4:4, 3:4) |
So 2.12.2023 |
11:15 |
Ústí nad Labem, Zimní stadion |
14 |
Slovan Ústí n.Labem | HC Slovan Louny | 8:2 (1:0, 4:0, 3:2) |
So 9.12.2023 |
12:00 |
Litvínov |
15 |
HC Litvínov | Slovan Ústí n.Labem | 9:1 (0:1, 4:0, 5:0) |
So 16.12.2023 |
12:45 |
Ústí nad Labem, Zimní stadion |
16 |
Slovan Ústí n.Labem | HC Roudnice n.L. | 3:7 (0:3, 2:4, 1:0) |
Ne 17.12.2023 |
09:30 |
Bílina, Zimní stadion |
17 |
HC Draci Bílina | Slovan Ústí n.Labem | 4:10 (3:2, 0:5, 1:3) |
So 6.1.2024 |
12:15 |
Ústí nad Labem, Zimní stadion |
18 |
Slovan Ústí n.Labem | HC Stadion Litoměřice | 8:10 (0:4, 4:3, 4:3) |
So 13.1.2024 |
09:45 |
Děčín, Zimní stadion |
19 |
HC Děčín | Slovan Ústí n.Labem | 6:1 (0:0, 2:1, 4:0) |
Ne 14.1.2024 |
12:00 |
Ústí nad Labem, Zimní stadion |
20 |
Slovan Ústí n.Labem | HC Teplice | 6:6 (1:4, 2:1, 3:1) |
So 20.1.2024 |
14:30 |
Chomutov |
21 |
Piráti Chomutov | Slovan Ústí n.Labem | 6:2 (1:1, 4:1, 1:0) |
Ne 21.1.2024 |
11:00 |
Ústí nad Labem, Zimní stadion |
22 |
Slovan Ústí n.Labem | HC Tygři Klášterec nad Ohří | 1:11 (0:3, 0:3, 1:5) |
Datum | | Místo | Kolo | Domácí | Hosté | Výsledek |
So 27.1.2024 |
15:45 |
Ústí nad Labem, Zimní stadion |
1 |
Slovan Ústí n.Labem | HC Roudnice n.L. | 7:4 (3:0, 3:4, 1:0) |
St 31.1.2024 |
17:30 |
Louny, Zimní stadion |
2 |
HC Slovan Louny | Slovan Ústí n.Labem | 4:2 (3:2, 0:0, 1:0) |
Ne 11.2.2024 |
15:00 |
Ústí nad Labem, Zimní stadion |
3 |
Slovan Ústí n.Labem | HC Teplice | 11:1 (5:0, 4:0, 2:1) |
So 24.2.2024 |
09:00 |
Ústí nad Labem, Zimní stadion |
5 |
Slovan Ústí n.Labem | HC Děčín | 6:5 (2:2, 0:2, 4:1) |
So 2.3.2024 |
10:00 |
Most, Zimní stadion |
6 |
MOSTEČTÍ LVI | Slovan Ústí n.Labem | 5:2 (3:0, 1:2, 1:0) |
Ne 10.3.2024 |
11:15 |
Ústí nad Labem, Zimní stadion |
7 |
Slovan Ústí n.Labem | SK Kadaň | 9:7 (3:0, 4:3, 2:4) |
So 16.3.2024 |
13:00 |
Litoměřice, Kalich Arena Litom |
4 |
HC Stadion Litoměřice | Slovan Ústí n.Labem | 13:2 (5:1, 5:0, 3:1) |
U zápasů bez přesného času je uvedené datum pouze orientační.