Liga dorostu


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
So 18.9.2021 13:00 Brumov-Bylnice 1 HC Brumov-BylniceTigers Zlín3:10 (0:1, 2:4, 1:5)
So 18.9.2021 16:00 Rožnov pod Radhoštěm 1 HC Černí VlciHC SPARTAK Uherský Brod4:6 (1:3, 1:2, 2:1)
So 18.9.2021 12:00 Valašské Meziříčí 1 HC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské Hradiště3:6 (0:1, 1:3, 2:2)
Ne 19.9.2021 13:00 Zlín 2 Tigers ZlínHC Uherské Hradiště5:3 (0:1, 3:0, 2:2)
Ne 19.9.2021 16:30 Uherský Brod 2 HC SPARTAK Uherský BrodHK Kroměříž7:4 (3:1, 3:0, 1:3)
Ne 19.9.2021 11:00 Brumov-Bylnice 2 HC Brumov-BylniceHC Černí Vlci5:3 (1:1, 1:0, 3:2)
So 25.9.2021 16:00 Kopřivnice, Zimní stadion 3 HC Černí VlciTigers Zlín1:10 (0:4, 0:4, 1:2)
So 25.9.2021 09:30 Kroměříž 3 HK KroměřížHC Brumov-Bylnice7:1 (0:0, 2:0, 5:1)
So 25.9.2021 14:00 Valašské Meziříčí 3 HC Bobři Val. MeziříčíHC SPARTAK Uherský Brod9:8 (4:2, 3:5, 2:1)
So 25.9.2021 15:00 Uherské Hradiště 3 HC Uherské HradištěSK Prostějov 1913, spolek2:6 (0:2, 2:0, 0:4)
Ne 26.9.2021 10:00 Zlín 4 Tigers ZlínSK Prostějov 1913, spolek3:4 (1:1, 1:0, 1:2, 0:0, 0:1)
Ne 26.9.2021 16:30 Uherský Brod 4 HC SPARTAK Uherský BrodHC Uherské Hradiště3:4 (1:2, 1:1, 1:1)
Ne 26.9.2021 13:00 Brumov-Bylnice 4 HC Brumov-BylniceHC Bobři Val. Meziříčí3:5 (1:0, 2:2, 0:3)
Ne 26.9.2021 13:30 Kopřivnice, Zimní stadion 4 HC Černí VlciHK Kroměříž1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
Út 28.9.2021 09:30 Kroměříž 5 HK KroměřížTigers Zlín2:4 (1:2, 1:2, 0:0)
Út 28.9.2021 09:00 Valašské Meziříčí 5 HC Bobři Val. MeziříčíHC Černí Vlci4:2 (2:0, 2:2, 0:0)
Út 28.9.2021 10:15 Uherské Hradiště 5 HC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice3:4 (0:2, 1:1, 2:1)
Út 28.9.2021 16:00 Prostějov 5 SK Prostějov 1913, spolekHC SPARTAK Uherský Brod5:4 (0:1, 2:1, 2:2, 0:0, 1:0)
Pá 1.10.2021 16:30 Rožnov pod Radhoštěm 6 HC Černí VlciHC Uherské Hradiště3:7 (1:1, 1:4, 1:2)
So 2.10.2021 10:00 Zlín 6 Tigers ZlínHC SPARTAK Uherský Brod7:1 (1:0, 3:0, 3:1)
Ne 3.10.2021 09:00 Brumov-Bylnice 6 HC Brumov-BylniceSK Prostějov 1913, spolek4:2 (1:1, 2:1, 1:0)
Ne 3.10.2021 09:30 Kroměříž 6 HK KroměřížHC Bobři Val. Meziříčí7:4 (4:0, 1:1, 2:3)
So 9.10.2021 09:00 Valašské Meziříčí 7 HC Bobři Val. MeziříčíTigers Zlín7:10 (2:5, 2:3, 3:2)
So 9.10.2021 10:00 Uherské Hradiště 7 HC Uherské HradištěHK Kroměříž6:2 (0:0, 4:2, 2:0)
So 9.10.2021 13:15 Prostějov 7 SK Prostějov 1913, spolekHC Černí Vlci8:0 (4:0, 2:0, 2:0)
So 9.10.2021 13:30 Uherský Brod 7 HC SPARTAK Uherský BrodHC Brumov-Bylnice4:5 (2:1, 0:1, 2:2, 0:1)
Ne 10.10.2021 10:00 Zlín 8 Tigers ZlínHC Brumov-Bylnice5:0 (3:0, 1:0, 1:0)
Ne 10.10.2021 16:30 Uherský Brod 8 HC SPARTAK Uherský BrodHC Černí Vlci4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
Ne 10.10.2021 17:45 Prostějov 8 SK Prostějov 1913, spolekHK Kroměříž6:0 (1:0, 3:0, 2:0)
Ne 10.10.2021 09:30 Uherské Hradiště 8 HC Uherské HradištěHC Bobři Val. Meziříčí5:3 (1:2, 1:1, 3:0)
Pá 15.10.2021 16:00 Kopřivnice, Zimní stadion 9 HC Černí VlciHC Brumov-Bylnice6:3 (0:1, 3:2, 3:0)
So 16.10.2021 11:15 Uherské Hradiště 9 HC Uherské HradištěTigers Zlín1:5 (0:1, 1:2, 0:2)
So 16.10.2021 12:00 Valašské Meziříčí 9 HC Bobři Val. MeziříčíSK Prostějov 1913, spolek2:9 (0:1, 1:5, 1:3)
So 16.10.2021 09:30 Kroměříž 9 HK KroměřížHC SPARTAK Uherský Brod4:5 (2:3, 2:1, 0:1)
Pá 22.10.2021 18:00 Zlín 10 Tigers ZlínHC Černí Vlci8:2 (3:0, 3:1, 2:1)
So 23.10.2021 09:00 Brumov-Bylnice 10 HC Brumov-BylniceHK Kroměříž6:1 (0:1, 0:0, 6:0)
So 23.10.2021 13:30 Uherský Brod 10 HC SPARTAK Uherský BrodHC Bobři Val. Meziříčí6:7 (1:4, 3:2, 2:1)
So 23.10.2021 15:30 Prostějov 10 SK Prostějov 1913, spolekHC Uherské Hradiště3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Ne 24.10.2021 15:30 Prostějov 11 SK Prostějov 1913, spolekTigers Zlín4:2 (1:0, 0:2, 3:0)
Ne 24.10.2021 13:15 Uherské Hradiště 11 HC Uherské HradištěHC SPARTAK Uherský Brod5:2 (0:0, 3:0, 2:2)
Ne 24.10.2021 13:00 Valašské Meziříčí 11 HC Bobři Val. MeziříčíHC Brumov-Bylnice3:7 (1:5, 2:1, 0:1)
Ne 24.10.2021 12:00 Kroměříž 11 HK KroměřížHC Černí Vlci2:1 (0:1, 0:0, 1:0, 0:0, 1:0)
St 27.10.2021 11:15 Prostějov 2 SK Prostějov 1913, spolekHC Bobři Val. Meziříčí7:2 (2:2, 3:0, 2:0)
Čt 28.10.2021 09:00 Kroměříž 1 HK KroměřížSK Prostějov 1913, spolek3:7 (0:5, 2:1, 1:1)
So 30.10.2021 11:00 Rožnov pod Radhoštěm 12 HC Černí VlciHC Bobři Val. Meziříčí2:7 (0:1, 2:3, 0:3)
So 30.10.2021 09:00 Brumov-Bylnice 12 HC Brumov-BylniceHC Uherské Hradiště5:3 (3:1, 0:1, 2:1)
Ne 31.10.2021 10:00 Zlín 12 Tigers ZlínHK Kroměříž6:0 (4:0, 0:0, 2:0)
Ne 31.10.2021 16:30 Uherský Brod 12 HC SPARTAK Uherský BrodSK Prostějov 1913, spolek5:9 (3:1, 2:4, 0:4)
So 6.11.2021 10:30 Uherský Brod 13 HC SPARTAK Uherský BrodTigers Zlín2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
So 6.11.2021 16:15 Prostějov 13 SK Prostějov 1913, spolekHC Brumov-Bylnice12:2 (5:0, 5:0, 2:2)
So 6.11.2021 11:15 Uherské Hradiště 13 HC Uherské HradištěHC Černí Vlci6:2 (2:1, 1:0, 3:1)
So 6.11.2021 12:00 Valašské Meziříčí 13 HC Bobři Val. MeziříčíHK Kroměříž0:5
Ne 7.11.2021 10:00 Zlín 14 Tigers ZlínHC Bobři Val. Meziříčí5:0
Ne 7.11.2021 12:00 Kroměříž 14 HK KroměřížHC Uherské Hradiště2:3 (1:0, 0:2, 1:0, 0:0, 0:1)
Ne 7.11.2021 13:00 Kopřivnice, Zimní stadion 14 HC Černí VlciSK Prostějov 1913, spolek2:13 (1:4, 0:6, 1:3)
Ne 7.11.2021 12:15 Brumov-Bylnice 14 HC Brumov-BylniceHC SPARTAK Uherský Brod7:8 (1:1, 3:4, 3:3)
Pá 12.11.2021 18:45 Boskovice 1 HC BoskoviceHC Orli Znojmo-mládež, z.s.0:14 (0:3, 0:8, 0:3)
Ne 14.11.2021 09:45 Uherský Brod 1 HC SPARTAK Uherský BrodHK Kroměříž4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
So 20.11.2021 13:30 Brno 2 TECHNIKA HOCKEY BRNOHC SPARTAK Uherský Brod8:2 (1:1, 3:0, 4:1)
Ne 21.11.2021 13:00 Hodonín 2 SHKM HodonínHC Orli Znojmo-mládež, z.s.5:3 (1:2, 3:0, 1:1)
Pá 26.11.2021 18:45 Boskovice 3 HC BoskoviceTECHNIKA HOCKEY BRNO0:25 (0:6, 0:7, 0:12)
So 27.11.2021 12:00 Znojmo 3 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.HK Kroměříž6:3 (2:0, 2:3, 2:0)
Ne 28.11.2021 16:30 Uherský Brod 3 HC SPARTAK Uherský BrodSHKM Hodonín9:4 (1:0, 1:1, 7:3)
Pá 3.12.2021 17:15 Brno 4 TECHNIKA HOCKEY BRNOHC Orli Znojmo-mládež, z.s.
Pá 3.12.2021 18:45 Boskovice 5 HC BoskoviceSHKM Hodonín
So 4.12.2021 10:45 Hodonín 4 SHKM HodonínHK Kroměříž
So 4.12.2021 10:30 Uherský Brod 4 HC SPARTAK Uherský BrodHC Boskovice
Ne 5.12.2021 13:15 Znojmo 5 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.HC SPARTAK Uherský Brod
Ne 5.12.2021 12:00 Kroměříž 5 HK KroměřížTECHNIKA HOCKEY BRNO
So 11.12.2021 10:30 Hodonín 6 SHKM HodonínTECHNIKA HOCKEY BRNO
So 11.12.2021 09:30 Kroměříž 6 HK KroměřížHC SPARTAK Uherský Brod
Ne 12.12.2021 11:30 Znojmo 6 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.HC Boskovice
So 18.12.2021 Znojmo 7 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.SHKM Hodonín
So 18.12.2021 Boskovice 7 HC BoskoviceHK Kroměříž
So 18.12.2021 10:30 Uherský Brod 7 HC SPARTAK Uherský BrodTECHNIKA HOCKEY BRNO
Út 21.12.2021 17:15 Brno 1 TECHNIKA HOCKEY BRNOSHKM Hodonín
So 8.1.2022 Hodonín 8 SHKM HodonínHC SPARTAK Uherský Brod
So 8.1.2022 Brno 8 TECHNIKA HOCKEY BRNOHC Boskovice
So 8.1.2022 Kroměříž 8 HK KroměřížHC Orli Znojmo-mládež, z.s.
Ne 9.1.2022 Kroměříž 9 HK KroměřížSHKM Hodonín
Ne 9.1.2022 Znojmo 9 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.TECHNIKA HOCKEY BRNO
Ne 9.1.2022 Boskovice 9 HC BoskoviceHC SPARTAK Uherský Brod
Ne 16.1.2022 Hodonín 10 SHKM HodonínHC Boskovice
Ne 16.1.2022 Uherský Brod 10 HC SPARTAK Uherský BrodHC Orli Znojmo-mládež, z.s.
Ne 16.1.2022 Brno 10 TECHNIKA HOCKEY BRNOHK Kroměříž
So 29.1.2022 Brno 11 TECHNIKA HOCKEY BRNOSHKM Hodonín
So 29.1.2022 Uherský Brod 11 HC SPARTAK Uherský BrodHK Kroměříž
So 29.1.2022 Boskovice 11 HC BoskoviceHC Orli Znojmo-mládež, z.s.
Ne 30.1.2022 Hodonín 12 SHKM HodonínHC Orli Znojmo-mládež, z.s.
Ne 30.1.2022 Kroměříž 12 HK KroměřížHC Boskovice
Ne 30.1.2022 Brno 12 TECHNIKA HOCKEY BRNOHC SPARTAK Uherský Brod
Ne 6.2.2022 Uherský Brod 13 HC SPARTAK Uherský BrodSHKM Hodonín
Ne 6.2.2022 Boskovice 13 HC BoskoviceTECHNIKA HOCKEY BRNO
Ne 6.2.2022 Znojmo 13 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.HK Kroměříž
Ne 13.2.2022 Hodonín 14 SHKM HodonínHK Kroměříž
Ne 13.2.2022 Brno 14 TECHNIKA HOCKEY BRNOHC Orli Znojmo-mládež, z.s.
Ne 13.2.2022 Uherský Brod 14 HC SPARTAK Uherský BrodHC Boskovice
So 19.2.2022 Boskovice 15 HC BoskoviceSHKM Hodonín
So 19.2.2022 Znojmo 15 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.HC SPARTAK Uherský Brod
So 19.2.2022 Kroměříž 15 HK KroměřížTECHNIKA HOCKEY BRNO
Ne 20.2.2022 Hodonín 16 SHKM HodonínTECHNIKA HOCKEY BRNO
Ne 20.2.2022 Kroměříž 16 HK KroměřížHC SPARTAK Uherský Brod
Ne 20.2.2022 Znojmo 16 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.HC Boskovice
Ne 27.2.2022 Znojmo 17 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.SHKM Hodonín
Ne 27.2.2022 Boskovice 17 HC BoskoviceHK Kroměříž
Ne 27.2.2022 Uherský Brod 17 HC SPARTAK Uherský BrodTECHNIKA HOCKEY BRNO
Ne 6.3.2022 Hodonín 18 SHKM HodonínHC SPARTAK Uherský Brod
Ne 6.3.2022 Brno 18 TECHNIKA HOCKEY BRNOHC Boskovice
Ne 6.3.2022 Kroměříž 18 HK KroměřížHC Orli Znojmo-mládež, z.s.
Ne 13.3.2022 Kroměříž 19 HK KroměřížSHKM Hodonín
Ne 13.3.2022 Znojmo 19 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.TECHNIKA HOCKEY BRNO
Ne 13.3.2022 Boskovice 19 HC BoskoviceHC SPARTAK Uherský Brod
Ne 20.3.2022 Hodonín 20 SHKM HodonínHC Boskovice
Ne 20.3.2022 Uherský Brod 20 HC SPARTAK Uherský BrodHC Orli Znojmo-mládež, z.s.
Ne 20.3.2022 Brno 20 TECHNIKA HOCKEY BRNOHK Kroměříž
Čt 31.3.2022 Kroměříž 2 HK KroměřížHC Boskovice
error

Staň se naším fanouškem i na sociálních sítích!