Regionální liga juniorů

Datum Místo Část Kolo Domácí Hosté Výsledek
08.09.2018 14:30 Brno Skupina L 1 VSK Technika Brno HC Spartak Uherský Brod 1:3
09.09.2018 11:00 Boskovice Skupina L 1 HC Boskovice SHKM Hodonín 6:3
14.09.2018 17:15 Uherský Brod Skupina L 2 HC Spartak Uherský Brod HC Boskovice 7:1
14.09.2018 17:55 Brno Skupina L 2 HCM Warrior Brno VSK Technika Brno 4:1
16.09.2018 17:00 Boskovice Skupina L 3 HC Boskovice HCM Warrior Brno 3:6
16.09.2018 13:00 Hodonín Skupina L 3 SHKM Hodonín HC Spartak Uherský Brod 4:1
23.09.2018 14:56 Brno Skupina L 4 HCM Warrior Brno SHKM Hodonín 7:3
22.09.2018 10:45 Brno Skupina L 4 VSK Technika Brno HC Boskovice 5:2
28.09.2018 14:45 Hodonín Skupina L 5 SHKM Hodonín VSK Technika Brno 6:2
28.09.2018 15:15 Uherský Brod Skupina L 5 HC Spartak Uherský Brod HCM Warrior Brno 0:2
30.09.2018 16:30 Uherský Brod Skupina L 6 HC Spartak Uherský Brod VSK Technika Brno 4:3
30.09.2018 13:30 Hodonín Skupina L 6 SHKM Hodonín HC Boskovice 5:3
07.10.2018 17:00 Boskovice Skupina L 7 HC Boskovice HC Spartak Uherský Brod 6:2
07.10.2018 11:15 Brno Skupina L 7 VSK Technika Brno HCM Warrior Brno 2:3n
12.10.2018 17:56 Brno Skupina L 8 HCM Warrior Brno HC Boskovice 4:3
12.10.2018 17:15 Uherský Brod Skupina L 8 HC Spartak Uherský Brod SHKM Hodonín 3:4
14.10.2018 13:30 Hodonín Skupina L 9 SHKM Hodonín HCM Warrior Brno 1:5
14.10.2018 17:00 Boskovice Skupina L 9 HC Boskovice VSK Technika Brno 4:8
21.10.2018 10:00 Brno Skupina L 10 VSK Technika Brno SHKM Hodonín 2:3n
21.10.2018 10:45 Brno Skupina L 10 HCM Warrior Brno HC Spartak Uherský Brod
09.09.2018 15:00 Prostějov Skupina M 1 SK PROSTĚJOV 1913 HC Šumperk 0:6
09.09.2018 09:30 Kroměříž Skupina M 1 HK Kroměříž HC Černí Vlci 6:2
09.09.2018 11:00 Valašské Meziříčí Skupina M 1 HC Valašské Meziříčí HC Nový Jičín 8:0
14.09.2018 18:30 Šumperk, Zimní stadion Skupina M 2 HC Šumperk HC Nový Jičín 14:1
14.09.2018 16:00 Kopřivnice, Zimní stadion Skupina M 2 HC Černí Vlci HC Valašské Meziříčí 4:7
14.09.2018 18:00 Prostějov Skupina M 2 SK PROSTĚJOV 1913 HK Kroměříž 0:2
16.09.2018 09:30 Kroměříž Skupina M 3 HK Kroměříž HC Šumperk 2:3
16.09.2018 13:00 Valašské Meziříčí Skupina M 3 HC Valašské Meziříčí SK PROSTĚJOV 1913 5:6
16.09.2018 13:30 Nový Jičín, Zimní stadion Skupina M 3 HC Nový Jičín HC Černí Vlci 0:9
23.09.2018 11:30 Šumperk, Zimní stadion Skupina M 4 HC Šumperk HC Černí Vlci 7:0
23.09.2018 17:45 Prostějov Skupina M 4 SK PROSTĚJOV 1913 HC Nový Jičín 2:10
23.09.2018 09:30 Kroměříž Skupina M 4 HK Kroměříž HC Valašské Meziříčí 4:3n
28.09.2018 11:00 Valašské Meziříčí Skupina M 5 HC Valašské Meziříčí HC Šumperk 4:5n
28.09.2018 09:15 Nový Jičín, Zimní stadion Skupina M 5 HC Nový Jičín HK Kroměříž 0:3
28.09.2018 16:00 Rožnov pod Radhoštěm, Zimní st Skupina M 5 HC Černí Vlci SK PROSTĚJOV 1913 3:9
30.09.2018 11:30 Šumperk, Zimní stadion Skupina M 6 HC Šumperk SK PROSTĚJOV 1913 13:2
30.09.2018 10:00 Kopřivnice, Zimní stadion Skupina M 6 HC Černí Vlci HK Kroměříž 5:3
30.09.2018 12:30 Nový Jičín, Zimní stadion Skupina M 6 HC Nový Jičín HC Valašské Meziříčí 2:7
07.10.2018 13:30 Nový Jičín, Zimní stadion Skupina M 7 HC Nový Jičín HC Šumperk 1:8
07.10.2018 13:00 Valašské Meziříčí Skupina M 7 HC Valašské Meziříčí HC Černí Vlci 7:5
07.10.2018 09:30 Kroměříž Skupina M 7 HK Kroměříž SK PROSTĚJOV 1913 0:1
12.10.2018 18:30 Šumperk, Zimní stadion Skupina M 8 HC Šumperk HK Kroměříž 5:2
12.10.2018 18:00 Prostějov Skupina M 8 SK PROSTĚJOV 1913 HC Valašské Meziříčí 1:2
11.10.2018 18:30 Rožnov pod Radhoštěm, Zimní st Skupina M 8 HC Černí Vlci HC Nový Jičín 5:2
14.10.2018 10:00 Kopřivnice, Zimní stadion Skupina M 9 HC Černí Vlci HC Šumperk 0:7
14.10.2018 13:30 Nový Jičín, Zimní stadion Skupina M 9 HC Nový Jičín SK PROSTĚJOV 1913 1:8
14.10.2018 14:00 Valašské Meziříčí Skupina M 9 HC Valašské Meziříčí HK Kroměříž 2:8
19.10.2018 18:30 Šumperk, Zimní stadion Skupina M 10 HC Šumperk HC Valašské Meziříčí 3:4n
20.10.2018 09:30 Kroměříž Skupina M 10 HK Kroměříž HC Nový Jičín 9:1
21.10.2018 16:30 Prostějov Skupina M 10 SK PROSTĚJOV 1913 HC Černí Vlci
09.09.2018 13:30 Ostrava, Zimní stadion Ostrava Skupina N 1 HC RT Torax Poruba HC Orlová 7:2
09.09.2018 12:00 Opava, Zimní stadion Skupina N 1 HC Slezan Opava TJ Slavoj Český Těšín 2:3
08.09.2018 10:30 Karviná, Zimní stadion Skupina N 1 SK Karviná HC Frýdek-Místek 1:6
14.09.2018 15:00 Orlová – Lutyně, Zimní stadion Skupina N 2 HC Orlová HC Frýdek-Místek 5:4
14.09.2018 19:15 Karviná, Zimní stadion Skupina N 2 TJ Slavoj Český Těšín SK Karviná 3:2n
14.09.2018 17:30 Ostrava, Zimní stadion Ostrava Skupina N 2 HC RT Torax Poruba HC Slezan Opava 4:5n
16.09.2018 12:00 Opava, Zimní stadion Skupina N 3 HC Slezan Opava HC Orlová 11:2
17.09.2018 19:15 Karviná, Zimní stadion Skupina N 3 SK Karviná HC RT Torax Poruba 2:4
16.09.2018 16:00 Frýdek – Místek, Zimní stadion Skupina N 3 HC Frýdek-Místek TJ Slavoj Český Těšín 3:4n
20.10.2018 10:00 Orlová – Lutyně, Zimní stadion Skupina N 4 HC Orlová TJ Slavoj Český Těšín
23.09.2018 14:45 Ostrava, Zimní stadion Ostrava Skupina N 4 HC RT Torax Poruba HC Frýdek-Místek 3:1
23.09.2018 15:45 Opava, Zimní stadion Skupina N 4 HC Slezan Opava SK Karviná 5:2
29.09.2018 10:30 Karviná, Zimní stadion Skupina N 5 SK Karviná HC Orlová 4:5
28.09.2018 15:15 Frýdek – Místek, Zimní stadion Skupina N 5 HC Frýdek-Místek HC Slezan Opava 1:5
05.10.2018 17:30 Ostrava, Zimní stadion Ostrava Skupina N 5 HC RT Torax Poruba TJ Slavoj Český Těšín 4:1
30.09.2018 11:45 Orlová – Lutyně, Zimní stadion Skupina N 6 HC Orlová HC RT Torax Poruba 2:4
30.09.2018 15:00 Opava, Zimní stadion Skupina N 6 HC Slezan Opava TJ Slavoj Český Těšín 3:4n
30.09.2018 10:00 Frýdek – Místek, Zimní stadion Skupina N 6 HC Frýdek-Místek SK Karviná 6:1
07.10.2018 12:45 Frýdek – Místek, Zimní stadion Skupina N 7 HC Frýdek-Místek HC Orlová 4:5
16.10.2018 16:45 Český Těšín, Zimní stadion Skupina N 7 TJ Slavoj Český Těšín SK Karviná 4:2
07.10.2018 12:00 Opava, Zimní stadion Skupina N 7 HC Slezan Opava HC RT Torax Poruba 4:3
12.10.2018 19:00 Orlová – Lutyně, Zimní stadion Skupina N 8 HC Orlová HC Slezan Opava 0:11
12.10.2018 17:30 Ostrava, Zimní stadion Ostrava Skupina N 8 HC RT Torax Poruba SK Karviná 9:4
12.10.2018 17:30 Český Těšín, Zimní stadion Skupina N 8 TJ Slavoj Český Těšín HC Frýdek-Místek 6:1
14.10.2018 11:45 Český Těšín, Zimní stadion Skupina N 9 TJ Slavoj Český Těšín HC Orlová 5:3
14.10.2018 15:30 Frýdek – Místek, Zimní stadion Skupina N 9 HC Frýdek-Místek HC RT Torax Poruba 5:2
14.10.2018 12:30 Karviná, Zimní stadion Skupina N 9 SK Karviná HC Slezan Opava 3:4
21.10.2018 10:00 Orlová – Lutyně, Zimní stadion Skupina N 10 HC Orlová SK Karviná 8:5
21.10.2018 16:15 Opava, Zimní stadion Skupina N 10 HC Slezan Opava HC Frýdek-Místek
21.10.2018 14:45 Ostrava, Zimní stadion Ostrava Skupina N 10 HC RT Torax Poruba TJ Slavoj Český Těšín

Staň se naším fanouškem i na sociálních sítích!