Datum Místo Kolo Domácí Hosté Výsledek
14.10.2018 13:30 Zlín 1 PSG Berani Zlín „A“ HK Kroměříž Odehráno
14.10.2018 13:30 Zlín 1 PSG Berani Zlín „B“ HK Kroměříž „B“ Odehráno
14.10.2018 14:30 Zlín 1 HK Kroměříž HC Brumov – Bylnice Odehráno
14.10.2018 14:30 Zlín 1 HK Kroměříž „B“ HC Brumov – Bylnice „B“ Odehráno
14.10.2018 15:45 Zlín 1 HC Brumov – Bylnice Valašský hokejový klub Odehráno
14.10.2018 15:45 Zlín 1 HC Brumov – Bylnice Valašský hokejový klub Odehráno
14.10.2018 15:45 Zlín 1 HC Brumov – Bylnice „B“ Valašský hokejový klub „B“ Odehráno
14.10.2018 16:45 Zlín 1 Valašský hokejový klub PSG Berani Zlín „A“ Odehráno
14.10.2018 16:45 Zlín 1 Valašský hokejový klub PSG Berani Zlín „A“ Odehráno
14.10.2018 16:45 Zlín 1 Valašský hokejový klub „B“ PSG Berani Zlín „B“ Odehráno
14.10.2018 16:45 Zlín 1 Valašský hokejový klub „B“ PSG Berani Zlín „B“ Odehráno
14.10.2018 09:00 Valašské Meziříčí 1 HC Bobři Valašské Meziříčí Hokej Uherský Ostroh „A“ Odehráno
14.10.2018 09:00 Valašské Meziříčí 1 HC Bobři Valašské Meziříčí Hokej Uherský Ostroh „A“ Odehráno
14.10.2018 09:00 Valašské Meziříčí 1 HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ Hokej Uherský Ostroh „B“ Odehráno
14.10.2018 09:00 Valašské Meziříčí 1 HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ Hokej Uherský Ostroh „B“ Odehráno
14.10.2018 10:00 Valašské Meziříčí 1 Hokej Uherský Ostroh „A“ HC Spartak Uherský Brod Odehráno
14.10.2018 10:00 Valašské Meziříčí 1 Hokej Uherský Ostroh „B“ HC Spartak Uherský Brod „B“ Odehráno
14.10.2018 11:00 Valašské Meziříčí 1 HC Spartak Uherský Brod HC Uherské Hradiště Odehráno
14.10.2018 11:00 Valašské Meziříčí 1 HC Spartak Uherský Brod „B“ HC Uherské Hradiště „B“ Odehráno
14.10.2018 12:00 Valašské Meziříčí 1 HC Uherské Hradiště HC Bobři Valašské Meziříčí Odehráno
14.10.2018 12:00 Valašské Meziříčí 1 HC Uherské Hradiště „B“ HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ Odehráno
10.11.2018 11:30 Uherské Hradiště 2 HC Uherské Hradiště HC Bobři Valašské Meziříčí
10.11.2018 11:30 Uherské Hradiště 2 HC Uherské Hradiště „B“ HC Bobři Valašské Meziříčí „B“
10.11.2018 12:30 Uherské Hradiště 2 HC Bobři Valašské Meziříčí Valašský hokejový klub
10.11.2018 12:30 Uherské Hradiště 2 HC Bobři Valašské Meziříčí Valašský hokejový klub
10.11.2018 12:30 Uherské Hradiště 2 HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ Valašský hokejový klub „B“
10.11.2018 13:45 Uherské Hradiště 2 Valašský hokejový klub Hokej Uherský Ostroh „A“
10.11.2018 13:45 Uherské Hradiště 2 Valašský hokejový klub Hokej Uherský Ostroh „A“
10.11.2018 13:45 Uherské Hradiště 2 Valašský hokejový klub „B“ Hokej Uherský Ostroh „B“
10.11.2018 13:45 Uherské Hradiště 2 Valašský hokejový klub „B“ Hokej Uherský Ostroh „B“
10.11.2018 14:45 Uherské Hradiště 2 Hokej Uherský Ostroh „A“ HC Uherské Hradiště
10.11.2018 14:45 Uherské Hradiště 2 Hokej Uherský Ostroh „B“ HC Uherské Hradiště „B“
10.11.2018 14:45 Uherské Hradiště 2 Hokej Uherský Ostroh „B“ HC Uherské Hradiště „B“
11.11.2018 09:00 Uherský Brod 2 HC Spartak Uherský Brod HC Brumov – Bylnice
11.11.2018 09:00 Uherský Brod 2 HC Spartak Uherský Brod „B“ HC Brumov – Bylnice „B“
11.11.2018 10:00 Uherský Brod 2 HC Brumov – Bylnice HK Kroměříž
11.11.2018 10:00 Uherský Brod 2 HC Brumov – Bylnice „B“ HK Kroměříž „B“
11.11.2018 11:15 Uherský Brod 2 HK Kroměříž PSG Berani Zlín „A“
11.11.2018 11:15 Uherský Brod 2 HK Kroměříž PSG Berani Zlín „A“
11.11.2018 11:15 Uherský Brod 2 HK Kroměříž „B“ PSG Berani Zlín „B“
11.11.2018 11:15 Uherský Brod 2 HK Kroměříž „B“ PSG Berani Zlín „B“
11.11.2018 12:15 Uherský Brod 2 PSG Berani Zlín „A“ HC Spartak Uherský Brod
11.11.2018 12:15 Uherský Brod 2 PSG Berani Zlín „B“ HC Spartak Uherský Brod „B“
09.12.2018 Vsetín 3 Valašský hokejový klub HC Spartak Uherský Brod
09.12.2018 Vsetín 3 Valašský hokejový klub „B“ HC Spartak Uherský Brod „B“
09.12.2018 Vsetín 3 HC Spartak Uherský Brod HC Bobři Valašské Meziříčí
09.12.2018 Vsetín 3 HC Spartak Uherský Brod „B“ HC Bobři Valašské Meziříčí „B“
09.12.2018 Vsetín 3 HC Bobři Valašské Meziříčí HK Kroměříž
09.12.2018 Vsetín 3 HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ HK Kroměříž „B“
09.12.2018 Vsetín 3 HK Kroměříž Valašský hokejový klub
09.12.2018 Vsetín 3 HK Kroměříž „B“ Valašský hokejový klub „B“
09.12.2018 Uherský Ostroh 3 Hokej Uherský Ostroh „A“ PSG Berani Zlín „A“
09.12.2018 Uherský Ostroh 3 Hokej Uherský Ostroh „B“ PSG Berani Zlín „B“
09.12.2018 Uherský Ostroh 3 PSG Berani Zlín „A“ HC Brumov – Bylnice
09.12.2018 Uherský Ostroh 3 PSG Berani Zlín „B“ HC Brumov – Bylnice „B“
09.12.2018 Uherský Ostroh 3 HC Brumov – Bylnice HC Uherské Hradiště
09.12.2018 Uherský Ostroh 3 HC Brumov – Bylnice „B“ HC Uherské Hradiště „B“
09.12.2018 Uherský Ostroh 3 HC Uherské Hradiště Hokej Uherský Ostroh „A“
09.12.2018 Uherský Ostroh 3 HC Uherské Hradiště „B“ Hokej Uherský Ostroh „B“
13.01.2019 Kroměříž 4 HK Kroměříž HC Spartak Uherský Brod
13.01.2019 Kroměříž 4 HK Kroměříž „B“ HC Spartak Uherský Brod „B“
13.01.2019 Kroměříž 4 HC Spartak Uherský Brod Valašský hokejový klub
13.01.2019 Kroměříž 4 HC Spartak Uherský Brod „B“ Valašský hokejový klub „B“
13.01.2019 Kroměříž 4 Valašský hokejový klub HC Uherské Hradiště
13.01.2019 Kroměříž 4 Valašský hokejový klub „B“ HC Uherské Hradiště „B“
13.01.2019 Kroměříž 4 HC Uherské Hradiště HK Kroměříž
13.01.2019 Kroměříž 4 HC Uherské Hradiště „B“ HK Kroměříž „B“
13.01.2019 Brumov-Bylnice 4 HC Brumov – Bylnice HC Bobři Valašské Meziříčí
13.01.2019 Brumov-Bylnice 4 HC Brumov – Bylnice „B“ HC Bobři Valašské Meziříčí „B“
13.01.2019 Brumov-Bylnice 4 HC Bobři Valašské Meziříčí PSG Berani Zlín „A“
13.01.2019 Brumov-Bylnice 4 HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ PSG Berani Zlín „B“
13.01.2019 Brumov-Bylnice 4 PSG Berani Zlín „A“ Hokej Uherský Ostroh „A“
13.01.2019 Brumov-Bylnice 4 PSG Berani Zlín „B“ Hokej Uherský Ostroh „B“
13.01.2019 Brumov-Bylnice 4 Hokej Uherský Ostroh „A“ HC Brumov – Bylnice
13.01.2019 Brumov-Bylnice 4 Hokej Uherský Ostroh „B“ HC Brumov – Bylnice „B“
10.02.2019 Zlín 5 PSG Berani Zlín „A“ HC Spartak Uherský Brod
10.02.2019 Zlín 5 PSG Berani Zlín „B“ HC Spartak Uherský Brod „B“
10.02.2019 Zlín 5 HC Spartak Uherský Brod Hokej Uherský Ostroh „A“
10.02.2019 Zlín 5 HC Spartak Uherský Brod „B“ Hokej Uherský Ostroh „B“
10.02.2019 Zlín 5 Hokej Uherský Ostroh „A“ HC Bobři Valašské Meziříčí
10.02.2019 Zlín 5 Hokej Uherský Ostroh „B“ HC Bobři Valašské Meziříčí „B“
10.02.2019 Zlín 5 HC Bobři Valašské Meziříčí PSG Berani Zlín „A“
10.02.2019 Zlín 5 HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ PSG Berani Zlín „B“
10.02.2019 Brumov-Bylnice 5 HC Brumov – Bylnice HC Uherské Hradiště
10.02.2019 Brumov-Bylnice 5 HC Brumov – Bylnice „B“ HC Uherské Hradiště „B“
10.02.2019 Brumov-Bylnice 5 HC Uherské Hradiště HK Kroměříž
10.02.2019 Brumov-Bylnice 5 HC Uherské Hradiště „B“ HK Kroměříž „B“
10.02.2019 Brumov-Bylnice 5 HK Kroměříž Valašský hokejový klub
10.02.2019 Brumov-Bylnice 5 HK Kroměříž „B“ Valašský hokejový klub „B“
10.02.2019 Brumov-Bylnice 5 Valašský hokejový klub HC Brumov – Bylnice
10.02.2019 Brumov-Bylnice 5 Valašský hokejový klub „B“ HC Brumov – Bylnice „B“
10.03.2019 Uherské Hradiště 6 HC Uherské Hradiště PSG Berani Zlín „A“
10.03.2019 Uherské Hradiště 6 HC Uherské Hradiště „B“ PSG Berani Zlín „B“
10.03.2019 Uherské Hradiště 6 PSG Berani Zlín „A“ HC Brumov – Bylnice
10.03.2019 Uherské Hradiště 6 PSG Berani Zlín „B“ HC Brumov – Bylnice „B“
10.03.2019 Uherské Hradiště 6 HC Brumov – Bylnice HC Spartak Uherský Brod
10.03.2019 Uherské Hradiště 6 HC Brumov – Bylnice „B“ HC Spartak Uherský Brod „B“
10.03.2019 Uherské Hradiště 6 HC Spartak Uherský Brod HC Uherské Hradiště
10.03.2019 Uherské Hradiště 6 HC Spartak Uherský Brod „B“ HC Uherské Hradiště „B“
10.03.2019 Uherský Ostroh 6 Hokej Uherský Ostroh „A“ Valašský hokejový klub
10.03.2019 Uherský Ostroh 6 Hokej Uherský Ostroh „B“ Valašský hokejový klub „B“
10.03.2019 Uherský Ostroh 6 Valašský hokejový klub HC Bobři Valašské Meziříčí
10.03.2019 Uherský Ostroh 6 Valašský hokejový klub „B“ HC Bobři Valašské Meziříčí „B“
10.03.2019 Uherský Ostroh 6 HC Bobři Valašské Meziříčí HK Kroměříž
10.03.2019 Uherský Ostroh 6 HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ HK Kroměříž „B“
10.03.2019 Uherský Ostroh 6 HK Kroměříž Hokej Uherský Ostroh „A“
10.03.2019 Uherský Ostroh 6 HK Kroměříž „B“ Hokej Uherský Ostroh „B“

Staň se naším fanouškem i na sociálních sítích!