3:2

(1:0, 2:1, 0:1)

Sestava: Stojar (Švestka) - Horák, Buráň, Uhříček, Tomek, Vaněk, Budil - Mikulec, Matula, Řehoř, Bařinka, Macharáček, Stiksa, Kadlic, Klusák, Kotek, Vaculín, Šiller, Pavlůsek, Hlaváč
Sestava: Bartošek (Straník) - Novák, Vlček, Dittrich, Odvářka, Šidák Adam, Grman - Karásek, Vaverka, Račický, Jarolím, Dupljaku, Biolek, Petrčka, Bednář, Šidák Matěj, Štěpánek, Florek, Ondráček

Branky a nahrávky: 13. Klusák (Kotek, Vaculín), 24. Tomek (Klusák, Kotek), 24. Šiller (Stiksa) - 36. Bednář (Šidák Matěj, Florek), 51. Štěpánek. Rozhodčí: Tomas Šico - Libor Halás, Leon Wesley. Vyloučení: 3:8, navíc Tomáš Dittrich (SVB) 10. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0.

Ve druhém domácím zápase přivítali Broďané Velkou Bíteš. V první třetině byli hosté sice aktivnější, přesto to byli domácí, kdo se dostal do vedení. Ve 13. minutě byl na správném místě Michal Klusák, aby doklepl do sítě odražený puk.
Začátek druhé třetiny Spartaku opět vyšel. Hosté museli na trestnou za vyhození puku a přestože přesilovka zůstala nevyužitá, v následující minutě Klusák zavezl po pravé straně puk do útočného pásma a Matěj Tomek neměl problém jeho přihrávku nasměrovat do sítě. Navíc za necelou minutu Stiksa napodobil Klusákův průnik po pravé straně a kapitán Milan Šiller zvýšil náskok na tři branky. Do půli zápasu byli hosté v útlumu, postupně ale začali opět vystrkovat růžky a odměnou jim byl gól na 1:3.
V poslední třetině Velká Bíteš nevzdávala boj o body, výborné zákroky Stojara, často s velkým štěstím a nedůraz hostů zachránily Spartak od pohromy. Hosté pouze snížili na rozdíl jednoho gólu. Závěrečný tlak Bíteše se nekonal. Nedisciplinovanost jim nedovolila dohrát zápas v pěti hráčích.

Hlas hlavního trenéra Jaroslava Balaštíka: Důležité vítězství a 3 body do tabulky. S maximálním nasazením jsme vydrželi 30 minut a do té doby jsme měli zápas pod kontrolou. Po snížení soupeře na 3:2 jsme byli rádi, že jsme zápas dotáhli do vítězného konce. Nedaří se nám zatím přesilovky a na nich musíme v trénincích zapracovat.

18:12SVBFaulFilip Ondráček - 2 min. nedovolené bránění
20:17SVBFaulFilip Ondráček - 2 min. zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hřiště
23:03UHBGól 2:0Matěj Tomek (Michal Klusák, Patrik Kotek) - 5/5
23:50UHBGól 3:0Milan Šiller (Filip Stiksa) - 5/5
30:48SVBFaulAdam Šidák - 2 min. hákování
35:20SVBGól 3:1Roman Bednář (Matěj Šidák, Matěj Florek) - 5/5
40:33SVBFaulDavid Vlček - 2 min. hrubost
47:30SVBFaulMarcel Štěpánek - 2 min. podražení
50:44SVBGól 3:2Marcel Štěpánek - 5/5
51:13SVBFaulMatěj Florek - 2 min. držení