5:3

(2:3, 2:0, 1:0)

Sestava: Maxim Kučera, Tomáš Krňa - Michal Fojtášek, Erik Siner, Christian Hep, Patrik Šimiček, David Němec, Radek Mituchovič - Adam Drastík, Patrik Kopřiva, David Valášek, Martin Dořičák, Samuel Rybár, Vojtěch Kučera, Mark Slezák, Jan Stáňa, Maroš Kriščák, René Siner, Dominik Lyčka
Sestava: Michael Hendrych - Michal Forman, Martin Kužílek, Daniel Pospíšil, Jakub Uhříček, Karel Man, Martin Skřivánek, Antonín Prokeš - Jan Macháň, František Fuga, Tomáš Stašek, Petr Vaculík, Jiří Macháč, Jaroslav Bouček, Roman Šobáň, Ondřej Polehňa
Branky a nahrávky: 15. Dominik Lyčka (Mark Slezák), 20. Mark Slezák, 31. Mark Slezák (Maroš Kriščák, Patrik Kopřiva), 40. René Siner (Vojtěch Kučera), 44. Dominik Lyčka (Maroš Kriščák, Michal Fojtášek) - 3. Roman Šobáň (Petr Vaculík), 8. Ondřej Polehňa, 9. Martin Kužílek (Jiří Macháč, Martin Skřivánek). Rozhodčí: Daniel Pavel - Lukáš Kudlička, Martin Tvrdý. Vyloučení: 5:3. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Střely: 33:30

Hlas trenéra Romana Uhříčka: V 9. minutě jsme vedli 3:0. I když jsme kluky upozornili, že zdaleka není po zápase, ustoupili jsme od své hry, bohužel soupeř toho využil a zápas otočil. Třetí třetinu jsme se zlepšili, soupeře jsme tlačili, ale bohužel v koncovce jsme byli špatní. Dnes jsme byli s výkonem celého mužstva nespokojení.