9:3

(3:0, 1:3, 5:0)

Sestava: Michael Hendrych - Daniel Pospíšil, Martin Kužílek, Jakub Uhříček, Martin Skřivánek, Michal Forman, Karel Man - Petr Vaculík, Jan Macháň, Jaroslav Bouček, Erik Juračka, Jiří Macháč, Ondřej Polehňa, Roman Šobáň, František Fuga
Sestava: Alexandra Hřívová (Jiří Nehasil) - Stanislav Kysučan, Filip Skácel, Kryštof Urban, Jan Holáň - David Juříček, Jakub Kadur, Petr Javora, David Birka, Šimon Jakubů, Christian Hájek
Branky a nahrávky: 6. Ondřej Polehňa (Martin Kužílek, Martin Skřivánek), 11. Ondřej Polehňa, 20. Erik Juračka (Ondřej Polehňa), 34. Martin Skřivánek (Jiří Macháč), 44. Ondřej Polehňa (František Fuga), 47. Jiří Macháč (Daniel Pospíšil), 54. Jakub Uhříček (Roman Šobáň, Karel Man), 57. Erik Juračka (Jiří Macháč, Jakub Uhříček), 58. Michal Forman (Jan Macháň) - 25. Šimon Jakubů (Jan Holáň), 27. Jan Holáň, 31. Šimon Jakubů (Filip Skácel). Rozhodčí: Jakub Šmíd - Martin Šobáň, Filip Kubiš. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:1. V oslabení: 0:2.

Hlas trenéra Romana Uhříčka: Po první třetině jsme vedli 3:0. Ve druhé třetině přišlo trestuhodné podcenění a snaživý soupeř srovnal na 3:3. Vzali jsme oddechový čas a kluky trochu srovnali, aby začali hrát svůj hokej. Ještě ve druhé třetině jsme šli opět do vedení. Třetí třetinu jsme už přesvědčivě vyhráli 5:0. Střelecky se dnes hatrickem blýskl Ondra Polehňa.