Spartak vydřel vítězství nad Blanskem

Do utkání s Blanskem vstoupili domácí impozantně. Po úniku a blafáku Vaculína v první minutě skončil puk ještě na tyčce. Hned nato Vaculín zužitkoval přihrávku Klusáka zpoza brány a ve 34. vteřině vedl Spartak 1:0. Broďanům ale tato psychická výhoda nepomohla a nechali soupeře tvořit hru. Tlak Blanska přinesl hostům mnoho šancí, všechny ale ztroskotaly na skvělém Málkovi. A byli to naopak domácí, kteří navýšili vedení na 2:0. Mikulec využil pobídky Gergely, který zachytil rozehrávku Blanska.

Na začátku druhé třetiny byli naopak aktivnější domácí. Přesto trestuhodně pouštěli Blansko do šancí a bylo jasné, že Málek nemůže vychytat všechno. Hosté zakončili jeden bleskurychlý protiútok. Naštěstí vedení Spartaku navyšuje přesnou střelou Bařinka. Ještě ve druhé třetině ale dostává Blansko výhodu přesilovky 5 na 3 a tu využívají ke snížení.

Ve třetí třetině měl Spartak více ze hry, přesto se domácím nepodařilo přidat další góly a museli opět děkovat Málkovi, že zneškodnil všechny šance hostů a tři důležité body zůstaly doma.

HC Spartak Uherský Brod – Dynamiters Blansko HK 3:2 (2:0, 1:2, 0:0)

Branky: 1. Vaculín (Klusák, Kotek), 19. Mikulec (Gergela), 35. Bařinka (Hladiš, Kotek) – 29. Drenčko (Majola), 37. Šmahel (Drenčko, Grünwald)

Sestava: Málek (Chovanec) – Tomek, Gureň (A) – Mojžíš, Kubiš – Heča, Hladiš  – Kotek, Klusák (C), Vaculín – Mikulec, Gergela, Hlaváč – Bujáček, Vaněk, Bařinka – Pavlůsek D.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
error

Staň se naším fanouškem i na sociálních sítích!