4.10.2019

VSK Technika Brno – HC Spartak Uherský Brod 4:2 (1:0, 1:1, 2:1)

Branky a asistence: 26. Juračka (Hendrych), 49. Kadlic (Juračka)

Sestava: Hendrych Michael – Máca, Bouček, Macharáček – Juračka, Kadlic, Hendrych Filip – Fuga, Polehňa, Nezval – Pospišil, Kužílek – Uhříček, Forman – Kadlčík, Skřivan, Vaculík

Hlas trenéra Romana Uhříčka: Dnes jsme chtěli favorita potrápit, pokusit se urvat nějaký bod. Měli jsme k tomu hodně blízko. Za stavu 2:1 pro Techniku jsme šli do třetí třetiny. Prvních pět minut jsme Techniku přehrávali, měli jsme vyložené šance. Bohužel z ojedinelé akce jsme inkasovali. Kluci to nezabalili a opět jsme brankou Kadlice stáhli na rozdíl jediného gólu 2:3. Opět jsme byli blízko vyrovnání, ale rozhodla chybička na útočné modré čáře. Soupeř upravil na 4:2. Už jsme nedokázali gólově reagovat. Dnes jsme podali solidní výkon, bohužel, aspoň bodík by nám slušel.