Mladší žáci bodovali ve Zlíně

V dalším kole soutěže žáci bojovali na ledě Zlína, se kterým letos v předchozích zápasech nedokázali získat ani bod.

S mladšími žáky to dlouho vypadalo tak, že se budou opět vracet bez bodů. Zlín byl v útoku nebezpečnější a hlavně dokázal své šance na rozdíl od broďanů proměnit. 5 minut před koncem za stavu 3:0 ale konečně Spartak dokázal odčarovat kouzlo domácí svatyně a snižuje na 3:1. V 59. minutě využíváme přesilovku v době, kdy navíc hrajeme už bez brankáře – 3:2. Zlín je pod velkým tlakem a v další powerplay půl minuty před koncem malí Spartakovci skórují potřetí a odváží ze Zlína cenný bodík za zaslouženou remízu.

Starší žáci první třetinu pokrývali soupeřovy útočníky a těm se podařilo skórovat jenom jedenkrát. Bohužel ve druhé třetině soupeř využil našich chyb a získal rozhodující náskok. Ve třetí třetině už naši kluci opět nepouští soupeře do vyložených šancí, utkání už je ale dávno rozhodnuté.

 

Mladší žáci – 25. kolo 10.3.2019

PSG Berani Zlín – HC Spartak Uherský Brod 3:3 (0:0, 2:0, 1:3)

Sestava: Vrága, Čechman – Sedláček, Gábrová, Brulík, Horenský – Surý, Dubrava, Šimek, Salinger, Šmíd, Kužela, Fikes, Chromek, Škubal J.

Branky: Kužela (Brulík, Horenský), Kužela (Dubrava, Surý), Dubrava

 

Starší žáci – 25. kolo 10.3.2019

PSG Berani Zlín – HC Spartak Uherský Brod 9:3 (1:0, 6:1, 2:2)

Sestava: Popelka – Kopřiva, Martinec, Dlabaja, Konečný – Pešák, Šobáň, Horenský D., Machalík, Gonzalez, Honza, Škubal F.

Branky: Dlabaja, Pešák (Horenský), Dlabaja

Komentujte

  Subscribe  
Upozornit na
error

Staň se naším fanouškem i na sociálních sítích!