Žáci již v polovině soutěže

O víkendu žáci uzavřeli první polovinu soutěže domácími zápasy s Brumovem.

Utkání mladších žáků přesně zapadlo do celého dosavadního účinkování týmu v soutěži. Opticky vyrovnané utkání skončilo jednoznačným vítězstvím hostů. Zatímco hráči našeho týmu i přes časté držení kotouče nedokážou proměnit šance, hosté nekompromisně trestají naše chyby. Bohužel je z toho tedy po polovině soutěže pouze předposlední příčka v tabulce. Nic se ale neděje, letos soupeři mladší žáky vyloženě přehráli snad jenom ve dvou utkáních.

Brumovští starší žáci vlétli na Spartak jako uragán. Kluci po dvou výhrách opět poznali, jak hraje kvalitní soupeř s vysokým nasazením. Velice milosrdný byl stav 1:3 po první třetině. Po přestávce ale Brumov začal zbytečně komplikovat hru a naši kluci toho využili. Zaskočený Brumov nechal po druhé třetině dojít stav až na vyrovnaný výsledek 5:5. V závěrečné třetině však opět největší hvězdy Brumova, na kterých celý tým stojí, zjednodušily hru a nasázely Spartaku dostatek gólů na to, aby hosté utkání v poklidu dohráli. Starší žáci jsou po polovině soutěže stejně jako mladší na předposlední pozici. Důležité ale je, že výkon týmu šel v posledních kolech nahoru a kluci dokáží odehrát se soupeři vyrovnané utkání.

 

Mladší žáci – 14. kolo 15.12.2018

HC Spartak Uherský Brod – HC Brumov-Bylnice 2:6 (1:3, 0:2, 1:1)

Sestava: Vrága – Sedláček, Obadal, Gábrová, Horenský T. – Surý, Dubrava, Šimek, Kužela, Šmíd, Plšek, Salinger, Škubal J.

Branky: Dubrava (Surý, Gábrová), Surý (Šimek)

 

Starší žáci – 14. kolo 15.12.2018

HC Spartak Uherský Brod – HC Brumov-Bylnice 6:11 (1:3, 4:2, 1:6)

Sestava: Popelka (Man) – Dlabaja, Konečný, Martinec, Kopřiva – Pešák, Šobáň, Machalík, Gonzalez, Horenský D., Škubal F., Honza

Branky: Kopřiva, Šobáň (Dlabaja, Pešák), Dlabaja (Horenský), Šobáň (Pešák, Martinec), Kopřiva (Pešák), Dlabaja

Komentujte

  Subscribe  
Upozornit na
error

Staň se naším fanouškem i na sociálních sítích!