4.třída na dalších turnajích

Komentář k zápasům 4. tříd pohledem vedoucího mužstva:

Sobota 13.10.2018 Uherský Ostroh
Soupeřem v Uherském Ostrohu nám byli domácí hokejisté a hokejisté Uherského Hradiště. Nutno říct, že obě utkání se nesly v dost bojovném duchu, kdy hned z kraje utkání jsme přišli o jednoho hráče, který bohužel musel po nezaviněném zranění odstoupit z utkání. To znamená, že jsme hned od začátku museli sestavu točit s menším počtem hráčů. A i to se pak projevilo hlavně na fyzickém fondu všech hráčů. Kluci srdnatě bojovali, ale na dobrý výsledek to bohužel nestačilo. Mimo to bylo vidět, že herní sehranost soupeřů je přeci jenom víc secvičená a jejich kombinace nám i spolu s místy tvrdší hrou dělala problémy. Tento turnaj prostě bolel, ale i tato zkušenost se počítá. Zranění hráče se nakonec ukázalo jako lehčí i když tekla krev a tak od listopadu ho opět uvítáme na trénincích spolu s kamarády.

Sobota 27.10.2018 Uherské Hradiště
Do turnaje v Uherském Hradišti jsme nastupovali v silně lepené sestavě zaviněné zraněním několika hráčů. Tradiční pomoc přišla z týmu 3. tříd v počtu šesti hráčů. Sestava obou našich týmů byla promíchaná a tak se dalo očekávat, že budeme sledovat vyrovnaná utkání na jedné i druhé straně. V prvním utkání proti Uherskému Hradišti se předpoklad naplnil hned od prvních minut utkání, kdy byla vidět snaha všech hráčů podat co nejlepší výkon, podpořená výbornými výkony obou gólmanů. Utkání na jedné straně vítězné a na druhé prohra, která nebyla nijak výrazná. Druhé utkání proti Brumovu bylo také od začátku vyrovnané a až postupným úbytkem fyzických sil se dostávalo do více či méně křečových situací, které připomínaly spíše boj s vlastním časem stráveným na ledě než snahu nebo možnost založit nějakou pohlednou kombinaci. V tomto bodě bych ocenil aspoň snahu hráčů dohrát utkání i když opět fyzicky odešli dřív než by bylo potřeba. Podrželi nás hráči, kteří již trénují s kategoriemi mladších žáků a tam nabité zkušenosti zúročili ve prospěch celého týmu. Přesto si neodpustím poznámku k některým fanouškům z tribuny, kdy by právě ty hráče, kteří už tzv. potí krev měli spíš podpořit než je kritizovat. Ale to je asi věc každého zvlášť. Utkání mělo nakonec na jedné straně vítěznou tečku a na druhé straně plichtu, takže to byl vydařený turnaj a hráči zaslouží velký dík za podaný výkon. Neusnout na vavřínech a trpělivost růže přináší i co se týká fyzické přípravy. S věkem poroste chuť i myšlení tak hlavně ať to děti pořád baví, ale k tomu mají zase nás rodiče.

Sestava: Čechman Ondřej, Stehlík Lukáš, Krupka Tobiáš, Šesták Oliver, Man Filip, Krištof Štěpán, Šimoník Jakub, Kundrata David, Mošťková Daniela, Müller Tibor, Škubal Jakub, Heča Marek, Patka Teodor, Šmíd Oskar, Šiller Lukáš, Fojtách Max, Bodiš Samuel, Sedláček Jaroslav, Sebastian Vilém, Osatský Samuel, Hložek Martin

Komentujte

  Subscribe  
Upozornit na
error

Staň se naším fanouškem i na sociálních sítích!