Další utkání juniorky

Regionální liga juniorů

 

7.10.2018

HC Boskovice- HC Spartak Uherský Brod 6:2 ( 2:0,1:1,3:1)

Hlas trenéra: Zápas nám celkově nevyšel. Na oko jsme byli aktivnějším týmem, více na puku, ale chyběl nám důraz před oběma brankami. Zasloužená prohra.

 

12.10.2018

HC Spartak Uherský Brod: HC Hodonín 3:4 (0:1,3:1,0:2)

Hlas trenéra: Při vší úctě k výkonu Hodonínského týmu, opět nás z větší části porazil jejich golman. Jmenuje se Král a v brankovišti opravdu kraluje. První třetinu jsme byli jednoznačně lepší, spousta střel, šancí, ale stačila ojedinělá střela a do kabin jsme šli za stavu 0:1.

Druhá třetina, stejný obraz, dokonce jsme nedali 2x trestné střílení, ale i přesto jsme zápas otočili a do třetí třetiny jsme šli s vedením 3:2.

10 sekunda třetí třetiny, chyba za naší brankou a srovnáno na 3:3. Trenér soupeře stáhl na dvě lajny a hra se srovnala, bohužel jsme ještě jednou inkasovali a naše šance v poklidu řešil mladík Král.

Jestliže nedokážeme na golmana vytvořit takový tlak, aby chyboval, nedokážeme dorazit jednoznačné puky do brány a pak uděláme individuální chyby, prostě nemůžeme vyhrát, nemám na to výmluvu.

Ještě nás čeká jeden zápas základní části na půdě favorita soutěže Brněnského Warrioru.

Po skončení základní části, nás čeká ještě spoustu zápasů .Jestli bude ze strany prvního mužstva zájem, můžeme některé vyspělejší hráče posunout do „A“ mužstva. My tak budeme mít prostor co nejvíce dostat do hry hráče, kteří nebyli do současné doby ještě dostatečně vytěžováni.

Komentujte

  Subscribe  
Upozornit na
error

Staň se naším fanouškem i na sociálních sítích!