Trenér Kůdela se rozvykládal o nových posilách A-mužstva

Váženi sportovní fanoušci a příznivci Spartaku Uherský Brod.

Chtěl bych Vás přivítat na prahu nové sezoný 2018/19. Sdělit vám pár nových změn,které v našem novém týmu nastaly. S tím že se obnovíl tým HC Brumov Bylnice,tak i tím oděšli něktěří bývali hřáči do brumova. Samozřejmě jsme získali nové posily do našeho týmu v podobě Lukáše Vosátka,který bude zárověn působit jako hlavní trener mládeže. Dále Pavla Mojžíše,oba dva jsou kvalitní obranci se spoustu zkušeností jak ligových tak i extraligových tuzemských tak i zahraničních souteží.Poté jsme získali mladé hráče z nedalekého týmu HC PSG Zlín z juniorky a to Patrika Kotka, Radima Budila a Jana Mikulce, který byl našim bývalým hráčem do mládežnických kategorií
a pote odešel do Zlína, kde odehrál spoustu výborných sezon, jak v dorostu, tak i v juniorce. Po menší odmlce se vrací i David Pavlůsek, který taktéž zavíta do našich útočných řad. Pracujeme taky na doplňení v utočných nebo v obranných řadách, ještě nějakou tu posilu, ale bohužel ten trh je teď trošku spící, ale doufám, že se nám podaří ulovit nějakou tu zkušenou posilu,abychom přilákaly fanoušky do našich tribun.

Hlavní úprava bude v brankovišti,kde jsme zlákali zpátky Karla Málka.Určitě dostane šance i náš odchovanec Dominik Chovanec. A jako další golman přichází Vilém Odložílík také z zlínské juniorky, dříve chytal za naši juniorku společne s Dominikem Chovancem. Vilém by měl plnit brankařskou dvojici s Dominikem. S karlem jsme domluvení,dle toho jak bude jeho vytíženost v trenincích a jak se bude citít,tak podle toho bude naskakovat do utkání.

Doufám,že se nám podaří odčinit pro naše fanoušky, ty naše dvě poslední sezony,které se nám moc nepovedly výsledkově. Pokusíme se udělat v sezoně dobrý výsledek,samozřejmě ta zkušenost toho týmu neni až tak velká.Jsou to ve směs hráči v letech 22 až 26 let a ta zkušenost hráču nám určitě chvilku bude chybět,ale myslím si ,že bojovností a herním stylem,kterým chceme prezentovat naše mužstvo si určitě získáme nějaký respekt v souteži.

Samozřejmě zvu všechny naše fanoušky na všechny domácí utkání jak přípravné tak i mistrovské.

Zbyněk Kůdela

SPARTAK

Komentujte

  Subscribe  
Upozornit na
error

Staň se naším fanouškem i na sociálních sítích!