Dnes nás čeká první slovácké derby s Hradištěm!

V letošní sezóně nám rozlosování krajské ligy mužů připravilo první slovácké derby ve 4. kole. Přivítáme tak v sobotu 07.10. od 17.00 hodin souseda z Uherského Hradiště. A opět se máme na co těšit. Naši kluci mají odehrané 2 zápasy, v úvodním podlehli těsně Kroměříži 2:3, druhé se vinou pokažené rolby nehrálo a ve třetím jsme již plně bodovali 7:2 s Blanskem.

Kabina SPARTAKU byla mezitím doplněna o další hráče, do obrany přišli Nikolai Tolokonnikov a Patrik Kovář, do útoku Martin Koutník a všichni se hned parádně zapojili a přispěli k jednoznačnému vítězství nad Blanskem.

Dnešní soupeř HC Uherské Hradiště vede jako hlavní trenér zkušený Zdeněk Čech, který ve své bohaté kariéře trénoval v loňské sezóně zrovna v Brodě juniorský mančaft. Poslední sestava našeho soupeře: Oharek (Jakubčík) – Studený, Kotačka – Hrabec, Lišaník – Škubal, Kojecký – Kubal, Šrenk, Červenka – Nohál, Burša, Tomešek – Bednařík, Weintritt, Forman. Na soupisce jim dále figurují Fridrich, Christov, Lažek, Kršjak, Dobeš, Hubáček, Dokulil a rovněž syn trenéra Filip Čech. Předpokládáme, že dneska dorazí v nejsilnější sestavě.

Domácí SPARTAK figuruje na 7. místě tabulky se 3 body a skóre 9:5 (+4) za odehrané 2 zápasy.
Hostující Hradiště tabulku uzavírá na 11. místě bez bodového zisku a se skóre 8:20 (-12) za 3 odehrané zápasy.

Vzájemné zápasy z minulé sezóny a dvě jednoznačné výhry pro broďany:
HC SPARTAK UB – HC UH  9:3
HC UH – HC SPARTAK UB  4:6

Prodloužíme tak další vítězství? Jak letošní sezóny, tak šňůru s Hradištěm?
Věříme, že ano, přijďte se na to podívat v 17.00 hodin kdy se vhazuje úvodní buly!

Komentujte

  Subscribe  
Upozornit na
error

Staň se naším fanouškem i na sociálních sítích!