Datum | | Místo | Kolo | Domácí | Hosté | Výsledek |
Pá 29.9.2023 |
18:00 |
Světlá nad Sázavou, Zimní stad |
2. |
HC Světlá n. Sáz. | HC Poděbrady | 1:2 (1:1, 0:1, 0:0) |
Ne 1.10.2023 |
10:30 |
Kolín, Zimní stadion |
3. |
SC Kolín | HC Světlá n. Sáz. | 5:2 (1:2, 1:0, 3:0) |
So 7.10.2023 |
16:00 |
Světlá nad Sázavou, Zimní stad |
4. |
HC Světlá n. Sáz. | HC MAD BULL | 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) |
So 14.10.2023 |
12:00 |
Světlá nad Sázavou, Zimní stad |
5. |
HC Světlá n. Sáz. | HC Lev Benešov | 5:4 (0:2, 2:0, 3:2) |
Ne 15.10.2023 |
12:00 |
Kutná Hora |
6. |
SK Sršni Kutná Hora | HC Světlá n. Sáz. | 2:5 (0:1, 1:2, 1:2) |
So 21.10.2023 |
14:30 |
Telč, Zimní stadion |
7. |
SK Telč | HC Světlá n. Sáz. | 2:8 (1:1, 1:0, 0:7) |
So 28.10.2023 |
11:30 |
Světlá nad Sázavou, Zimní stad |
8. |
HC Světlá n. Sáz. | Slavoj Vel.Popovice | 2:1p (1:0, 0:1, 0:0, 1:0) |
Ne 29.10.2023 |
12:15 |
Poděbrady |
9. |
HC Poděbrady | HC Světlá n. Sáz. | 7:3 (2:0, 3:0, 2:3) |
So 4.11.2023 |
18:10 |
Soběslav |
10. |
HC Tábor B | HC Světlá n. Sáz. | 5:3 (2:0, 2:1, 1:2) |
So 11.11.2023 |
11:30 |
Světlá nad Sázavou, Zimní stad |
11. |
HC Světlá n. Sáz. | SC Kolín | 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) |
Pá 17.11.2023 |
19:00 |
Světlá nad Sázavou, Zimní stad |
13. |
HC Světlá n. Sáz. | HC Střelci Jindřichův Hradec | 4:3p (2:1, 0:0, 1:2, 1:0) |
So 25.11.2023 |
11:20 |
Benešov |
14. |
HC Lev Benešov | HC Světlá n. Sáz. | 2:4 (2:0, 0:1, 0:3) |
So 2.12.2023 |
12:45 |
Český Krumlov, Zimní stadion |
16. |
Slavoj Český Krumlov | HC Světlá n. Sáz. | 2:9 (1:2, 0:3, 1:4) |
So 9.12.2023 |
14:00 |
Světlá nad Sázavou, Zimní stad |
17. |
HC Světlá n. Sáz. | SK Sršni Kutná Hora | 1:8 (0:2, 0:4, 1:2) |
Ne 10.12.2023 |
12:00 |
Velké Popovice, Zimní stadion |
18. |
Slavoj Vel.Popovice | HC Světlá n. Sáz. | 5:7 (2:2, 2:1, 1:4) |
So 16.12.2023 |
11:30 |
Světlá nad Sázavou, Zimní stad |
19. |
HC Světlá n. Sáz. | HC Poděbrady | 4:0 (1:0, 1:0, 2:0) |
Čt 18.1.2024 |
17:30 |
Světlá nad Sázavou, Zimní stad |
24. |
HC Světlá n. Sáz. | HC Lev Benešov | 6:0 (2:0, 2:0, 2:0) |
Pá 19.1.2024 |
19:40 |
České Budějovice |
23. |
HC DDM Č.Budějovice | HC Světlá n. Sáz. | 6:3 (1:1, 3:2, 2:0) |
Ne 4.2.2024 |
12:00 |
Kutná Hora |
26. |
SK Sršni Kutná Hora | HC Světlá n. Sáz. | 2:3n (2:0, 0:0, 0:2, 0:0, 0:1) |
St 7.2.2024 |
18:30 |
Kolín, Zimní stadion |
21. |
SC Kolín | HC Světlá n. Sáz. | 6:1 (2:1, 1:0, 3:0) |
So 10.2.2024 |
14:00 |
Světlá nad Sázavou, Zimní stad |
28. |
HC Světlá n. Sáz. | Slavoj Vel.Popovice | 5:3 (1:2, 3:1, 1:0) |
Ne 11.2.2024 |
15:00 |
Světlá nad Sázavou, Zimní stad |
20. |
HC Světlá n. Sáz. | HC Lední medvědi Pelhřimov | 9:2 (4:0, 3:1, 2:1) |
Datum | | Místo | Kolo | Domácí | Hosté | Výsledek |
So 24.2.2024 |
10:00 |
Chotěboř |
2 |
HC Chotěboř | HC Světlá n. Sáz. | 2:15 (0:4, 2:5, 0:6) |
Ne 10.3.2024 |
13:00 |
Světlá nad Sázavou, Zimní stad |
4 |
HC Světlá n. Sáz. | HC Lední medvědi Pelhřimov | 2:3 (1:1, 0:2, 1:0) |
Ne 17.3.2024 |
13:00 |
Světlá nad Sázavou, Zimní stad |
5 |
HC Světlá n. Sáz. | HC Chotěboř | 7:1 (1:0, 3:0, 3:1) |
So 23.3.2024 |
11:15 |
Světlá nad Sázavou, Zimní stad |
3 |
HC Světlá n. Sáz. | SK Telč | 7:0 (1:0, 4:0, 2:0) |
Ne 24.3.2024 |
14:30 |
Telč, Zimní stadion |
6 |
SK Telč | HC Světlá n. Sáz. | 4:8 (1:3, 2:4, 1:1) |
Út 26.3.2024 |
18:25 |
Pelhřimov, Zimní stadion |
1 |
HC Lední medvědi Pelhřimov | HC Světlá n. Sáz. | 3:2 (0:1, 3:1, 0:0) |
U zápasů bez přesného času je uvedené datum pouze orientační.