Datum | | Místo | Kolo | Domácí | Hosté | Výsledek |
Pá 29.9.2023 |
17:40 |
Soběslav |
2. |
HC Tábor B | HC Střelci Jindřichův Hradec | 4:2 (1:0, 1:1, 2:1) |
Ne 1.10.2023 |
11:30 |
Český Krumlov, Zimní stadion |
3. |
Slavoj Český Krumlov | HC Tábor B | 3:5 (1:2, 0:2, 2:1) |
Pá 13.10.2023 |
17:40 |
Soběslav |
5. |
HC Tábor B | HC Lední medvědi Pelhřimov | 3:6 (1:0, 2:2, 0:4) |
Ne 15.10.2023 |
18:40 |
České Budějovice |
6. |
HC DDM Č.Budějovice | HC Tábor B | 3:4n (1:2, 1:1, 1:0, 0:0, 0:1) |
Ne 22.10.2023 |
11:40 |
Soběslav |
7. |
HC Tábor B | HC Lev Benešov | 5:4 (4:2, 1:1, 0:1) |
Pá 27.10.2023 |
17:40 |
Soběslav |
8. |
HC Tábor B | HC MAD BULL | 2:3 (0:1, 1:1, 1:1) |
Ne 29.10.2023 |
14:00 |
Telč, Zimní stadion |
9. |
SK Telč | HC Tábor B | 2:15 (1:1, 0:9, 1:5) |
So 4.11.2023 |
18:10 |
Soběslav |
10. |
HC Tábor B | HC Světlá n. Sáz. | 5:3 (2:0, 2:1, 1:2) |
Ne 12.11.2023 |
16:25 |
Jindřichův Hradec, Zimní stadi |
12. |
HC Střelci Jindřichův Hradec | HC Tábor B | 6:5n (2:1, 2:2, 1:2, 0:0, 1:0) |
So 18.11.2023 |
17:15 |
Kolín, Zimní stadion |
13. |
SC Kolín | HC Tábor B | 5:4 (1:0, 1:0, 3:4) |
Pá 24.11.2023 |
17:40 |
Soběslav |
14. |
HC Tábor B | Slavoj Český Krumlov | 5:2 (2:0, 1:0, 2:2) |
Ne 26.11.2023 |
14:45 |
Pelhřimov, Zimní stadion |
15. |
HC Lední medvědi Pelhřimov | HC Tábor B | 4:12 (2:4, 2:2, 0:6) |
Pá 8.12.2023 |
17:40 |
Soběslav |
17. |
HC Tábor B | HC DDM Č.Budějovice | 9:1 (3:1, 3:0, 3:0) |
Ne 10.12.2023 |
13:15 |
České Budějovice |
18. |
HC MAD BULL | HC Tábor B | 3:5 (0:2, 0:2, 3:1) |
Ne 17.12.2023 |
11:40 |
Soběslav |
19. |
HC Tábor B | SK Telč | 10:2 (3:1, 5:0, 2:1) |
Čt 21.12.2023 |
18:30 |
Poděbrady |
16. |
HC Poděbrady | HC Tábor B | 5:1 (4:0, 0:1, 1:0) |
Ne 7.1.2024 |
11:40 |
Soběslav |
20. |
HC Tábor B | SK Sršni Kutná Hora | 3:4 (2:0, 1:3, 0:1) |
Ne 14.1.2024 |
09:10 |
Soběslav |
22. |
HC Tábor B | HC Střelci Jindřichův Hradec | 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) |
Ne 21.1.2024 |
12:00 |
Velké Popovice, Zimní stadion |
23. |
Slavoj Vel.Popovice | HC Tábor B | 5:6 (3:2, 0:2, 2:2) |
So 27.1.2024 |
12:00 |
Český Krumlov, Zimní stadion |
24. |
Slavoj Český Krumlov | HC Tábor B | 3:5 (2:2, 0:2, 1:1) |
Ne 28.1.2024 |
09:10 |
Soběslav |
25. |
HC Tábor B | HC Lední medvědi Pelhřimov | 3:2 (1:0, 1:1, 1:1) |
Pá 2.2.2024 |
19:40 |
České Budějovice |
26. |
HC DDM Č.Budějovice | HC Tábor B | 3:8 (1:3, 1:1, 1:4) |
Ne 4.2.2024 |
11:40 |
Soběslav |
27. |
HC Tábor B | HC MAD BULL | 3:2 (1:0, 0:1, 2:1) |
So 10.2.2024 |
15:30 |
Telč, Zimní stadion |
28. |
SK Telč | HC Tábor B | 4:10 (3:3, 1:4, 0:3) |
Datum | | Místo | Kolo | Domácí | Hosté | Výsledek |
Pá 16.2.2024 |
17:40 |
Soběslav |
1 |
HC Tábor B | HC Střelci Jindřichův Hradec | 3:4 (0:2, 2:0, 1:2) |
Ne 18.2.2024 |
12:45 |
Žďár nad Sázavou |
2 |
SKLH Žďár n. Sázavou | HC Tábor B | 1:7 (0:1, 0:4, 1:2) |
Pá 23.2.2024 |
15:55 |
Soběslav |
3 |
HC Tábor B | HC Poděbrady | 2:5 (0:2, 2:1, 0:2) |
Ne 25.2.2024 |
14:30 |
Kolín, Zimní stadion |
4 |
SC Kolín | HC Tábor B | 12:3 (1:1, 4:1, 7:1) |
Pá 1.3.2024 |
18:25 |
Soběslav |
5 |
HC Tábor B | Loko. Česká Třebová | 4:6 (1:2, 3:0, 0:4) |
Ne 3.3.2024 |
14:10 |
Jindřichův Hradec, Zimní stadi |
6 |
HC Střelci Jindřichův Hradec | HC Tábor B | 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) |
Pá 8.3.2024 |
15:55 |
Soběslav |
7 |
HC Tábor B | SKLH Žďár n. Sázavou | 3:2n (0:2, 1:0, 1:0, 0:0, 1:0) |
Ne 10.3.2024 |
14:20 |
Poděbrady |
8 |
HC Poděbrady | HC Tábor B | 5:0 |
Pá 15.3.2024 |
18:25 |
Soběslav |
9 |
HC Tábor B | SC Kolín | 2:6 (0:0, 0:1, 2:5) |
Ne 17.3.2024 |
16:45 |
Česká Třebová |
10 |
Loko. Česká Třebová | HC Tábor B | 7:2 (4:0, 2:1, 1:1) |
U zápasů bez přesného času je uvedené datum pouze orientační.