ZÁPASY RLD (2021 - 2022)


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
So 18.9.2021 16:00 Rožnov pod Radhoštěm 1 HC Černí VlciHC SPARTAK Uherský Brod4:6 (1:3, 1:2, 2:1)
Ne 19.9.2021 16:30 Uherský Brod 2 HC SPARTAK Uherský BrodHK Kroměříž7:4 (3:1, 3:0, 1:3)
So 25.9.2021 14:00 Valašské Meziříčí 3 HC Bobři Val. MeziříčíHC SPARTAK Uherský Brod9:8 (4:2, 3:5, 2:1)
Ne 26.9.2021 16:30 Uherský Brod 4 HC SPARTAK Uherský BrodHC Uherské Hradiště3:4 (1:2, 1:1, 1:1)
Út 28.9.2021 16:00 Prostějov 5 SK Prostějov 1913, spolekHC SPARTAK Uherský Brod5:4 (0:1, 2:1, 2:2, 0:0, 1:0)
So 2.10.2021 10:00 Zlín 6 Tigers ZlínHC SPARTAK Uherský Brod7:1 (1:0, 3:0, 3:1)
So 9.10.2021 13:30 Uherský Brod 7 HC SPARTAK Uherský BrodHC Brumov-Bylnice4:5 (2:1, 0:1, 2:2, 0:1)
Ne 10.10.2021 16:30 Uherský Brod 8 HC SPARTAK Uherský BrodHC Černí Vlci4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
So 16.10.2021 09:30 Kroměříž 9 HK KroměřížHC SPARTAK Uherský Brod4:5 (2:3, 2:1, 0:1)
So 23.10.2021 13:30 Uherský Brod 10 HC SPARTAK Uherský BrodHC Bobři Val. Meziříčí6:7 (1:4, 3:2, 2:1)
Ne 24.10.2021 13:15 Uherské Hradiště 11 HC Uherské HradištěHC SPARTAK Uherský Brod5:2 (0:0, 3:0, 2:2)
Ne 31.10.2021 16:30 Uherský Brod 12 HC SPARTAK Uherský BrodSK Prostějov 1913, spolek5:9 (3:1, 2:4, 0:4)
So 6.11.2021 10:30 Uherský Brod 13 HC SPARTAK Uherský BrodTigers Zlín2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
Ne 7.11.2021 12:15 Brumov-Bylnice 14 HC Brumov-BylniceHC SPARTAK Uherský Brod7:8 (1:1, 3:4, 3:3)
Ne 14.11.2021 09:45 Uherský Brod 1 HC SPARTAK Uherský BrodHK Kroměříž4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
So 20.11.2021 13:30 Brno 2 TECHNIKA HOCKEY BRNOHC SPARTAK Uherský Brod8:2 (1:1, 3:0, 4:1)
Ne 28.11.2021 16:30 Uherský Brod 3 HC SPARTAK Uherský BrodSHKM Hodonín9:4 (1:0, 1:1, 7:3)
So 4.12.2021 10:30 Uherský Brod 4 HC SPARTAK Uherský BrodHC Boskovice13:1 (8:1, 2:0, 3:0)
Ne 5.12.2021 13:15 Znojmo 5 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.HC SPARTAK Uherský Brod7:4 (2:0, 2:1, 3:3)
So 11.12.2021 09:30 Kroměříž 6 HK KroměřížHC SPARTAK Uherský Brod3:6 (0:1, 1:1, 2:4)
So 18.12.2021 10:30 Uherský Brod 7 HC SPARTAK Uherský BrodTECHNIKA HOCKEY BRNO4:2 (2:1, 2:1, 0:0)
So 8.1.2022 10:45 Hodonín 8 SHKM HodonínHC SPARTAK Uherský Brod4:5 (1:0, 2:3, 1:1, 0:0, 0:1)
Ne 9.1.2022 13:00 Boskovice 9 HC BoskoviceHC SPARTAK Uherský Brod1:8 (1:1, 0:2, 0:5)
Ne 16.1.2022 16:30 Uherský Brod 10 HC SPARTAK Uherský BrodHC Orli Znojmo-mládež, z.s.3:4 (0:1, 1:2, 2:0, 0:0, 0:1)
So 29.1.2022 09:30 Kroměříž 11 HK KroměřížHC SPARTAK Uherský Brod2:3 (1:1, 0:2, 1:0)
Ne 30.1.2022 09:15 Brno 12 TECHNIKA HOCKEY BRNOHC SPARTAK Uherský Brod5:2 (2:1, 0:0, 3:1)
Pá 4.2.2022 15:15 Uherský Brod 13 HC SPARTAK Uherský BrodSHKM Hodonín5:3 (1:3, 2:0, 2:0)
So 12.2.2022 11:30 Uherský Brod 14 HC SPARTAK Uherský BrodHC Boskovice15:0 (2:0, 5:0, 8:0)
So 19.2.2022 14:00 Znojmo 15 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.HC SPARTAK Uherský Brod2:3 (1:1, 0:0, 1:2)
Ne 20.2.2022 16:30 Uherský Brod 16 HC SPARTAK Uherský BrodHK Kroměříž4:3 (3:1, 1:1, 0:1)
Ne 27.2.2022 16:30 Uherský Brod 17 HC SPARTAK Uherský BrodTECHNIKA HOCKEY BRNO4:6 (1:1, 2:3, 1:2)
Ne 6.3.2022 10:45 Hodonín 18 SHKM HodonínHC SPARTAK Uherský Brod2:5 (0:2, 2:1, 0:2)
Ne 13.3.2022 14:00 Boskovice 19 HC BoskoviceHC SPARTAK Uherský Brod1:12 (0:4, 0:4, 1:4, 0:0)
So 19.3.2022 13:45 Uherský Brod 20 HC SPARTAK Uherský BrodHC Orli Znojmo-mládež, z.s.2:8 (1:1, 1:4, 0:3)
error

Staň se naším fanouškem i na sociálních sítích!