Datum Místo Kolo Domácí Hosté Výsledek
06.10.2018 12:00 Zlín 1 PSG Berani Zlín „A“ HC Uherské Hradiště Odehráno
06.10.2018 12:00 Zlín 1 PSG Berani Zlín „B“ HC Uherské Hradiště „B“ Odehráno
06.10.2018 13:00 Zlín 1 HC Uherské Hradiště HC Brumov – Bylnice Odehráno
06.10.2018 13:00 Zlín 1 HC Uherské Hradiště „B“ HC Brumov – Bylnice „B“ Odehráno
06.10.2018 14:00 Zlín 1 HC Brumov – Bylnice PSG Berani Zlín „A“ Odehráno
06.10.2018 14:00 Zlín 1 HC Brumov – Bylnice „B“ PSG Berani Zlín „B“ Odehráno
06.10.2018 09:30 Kroměříž 1 HK Kroměříž Hokej Uherský Ostroh „A“ Odehráno
06.10.2018 09:30 Kroměříž 1 HK Kroměříž „B“ Hokej Uherský Ostroh „B“ Odehráno
06.10.2018 10:30 Kroměříž 1 Hokej Uherský Ostroh „A“ PSG Berani Zlín „C“ Odehráno
06.10.2018 10:30 Kroměříž 1 Hokej Uherský Ostroh „B“ PSG Berani Zlín „D“ Odehráno
06.10.2018 11:30 Kroměříž 1 PSG Berani Zlín „C“ HK Kroměříž Odehráno
06.10.2018 11:30 Kroměříž 1 PSG Berani Zlín „D“ HK Kroměříž „B“ Odehráno
06.10.2018 11:30 Vsetín 1 Valašský hokejový klub HC Spartak Uherský Brod Odehráno
06.10.2018 11:30 Vsetín 1 Valašský hokejový klub „B“ HC Spartak Uherský Brod „B“ Odehráno
06.10.2018 12:30 Vsetín 1 HC Spartak Uherský Brod HC Bobři Valašské Meziříčí Odehráno
06.10.2018 12:30 Vsetín 1 HC Spartak Uherský Brod „B“ HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ Odehráno
06.10.2018 13:45 Vsetín 1 HC Bobři Valašské Meziříčí Valašský hokejový klub Odehráno
06.10.2018 13:45 Vsetín 1 HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ Valašský hokejový klub „B“ Odehráno
20.10.2018 12:15 Uherské Hradiště 2 HC Uherské Hradiště HK Kroměříž Odehráno
20.10.2018 12:15 Uherské Hradiště 2 HC Uherské Hradiště „B“ HK Kroměříž „B“ Odehráno
20.10.2018 13:15 Uherské Hradiště 2 HK Kroměříž HC Bobři Valašské Meziříčí Odehráno
20.10.2018 13:15 Uherské Hradiště 2 HK Kroměříž „B“ HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ Odehráno
20.10.2018 14:30 Uherské Hradiště 2 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Uherské Hradiště Odehráno
20.10.2018 14:30 Uherské Hradiště 2 HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ HC Uherské Hradiště „B“ Odehráno
20.10.2018 11:15 Uherský Ostroh 2 Hokej Uherský Ostroh „A“ Valašský hokejový klub Odehráno
20.10.2018 11:15 Uherský Ostroh 2 Hokej Uherský Ostroh „B“ Valašský hokejový klub „B“ Odehráno
20.10.2018 12:15 Uherský Ostroh 2 Valašský hokejový klub HC Brumov – Bylnice Odehráno
20.10.2018 12:15 Uherský Ostroh 2 Valašský hokejový klub „B“ HC Brumov – Bylnice „B“ Odehráno
20.10.2018 13:30 Uherský Ostroh 2 HC Brumov – Bylnice Hokej Uherský Ostroh „A“ Odehráno
20.10.2018 13:30 Uherský Ostroh 2 HC Brumov – Bylnice „B“ Hokej Uherský Ostroh „B“ Odehráno
20.10.2018 09:00 Uherský Brod 2 HC Spartak Uherský Brod PSG Berani Zlín „A“ Odehráno
20.10.2018 09:00 Uherský Brod 2 HC Spartak Uherský Brod „B“ PSG Berani Zlín „B“ Odehráno
20.10.2018 10:00 Uherský Brod 2 PSG Berani Zlín „A“ PSG Berani Zlín „C“ Odehráno
20.10.2018 10:00 Uherský Brod 2 PSG Berani Zlín „B“ PSG Berani Zlín „D“ Odehráno
20.10.2018 11:15 Uherský Brod 2 PSG Berani Zlín „C“ HC Spartak Uherský Brod Odehráno
20.10.2018 11:15 Uherský Brod 2 PSG Berani Zlín „D“ HC Spartak Uherský Brod „B“ Odehráno
04.11.2018 09:30 Brumov-Bylnice 3 HC Brumov – Bylnice HK Kroměříž
04.11.2018 09:30 Brumov-Bylnice 3 HC Brumov – Bylnice „B“ HK Kroměříž „B“
04.11.2018 10:30 Brumov-Bylnice 3 HK Kroměříž HC Spartak Uherský Brod
04.11.2018 10:30 Brumov-Bylnice 3 HK Kroměříž „B“ HC Spartak Uherský Brod „B“
04.11.2018 11:30 Brumov-Bylnice 3 HC Spartak Uherský Brod HC Brumov – Bylnice
04.11.2018 11:30 Brumov-Bylnice 3 HC Spartak Uherský Brod „B“ HC Brumov – Bylnice „B“
04.11.2018 13:30 Zlín 3 PSG Berani Zlín „C“ Valašský hokejový klub
04.11.2018 13:30 Zlín 3 PSG Berani Zlín „D“ Valašský hokejový klub „B“
04.11.2018 14:30 Zlín 3 Valašský hokejový klub HC Uherské Hradiště
04.11.2018 14:30 Zlín 3 Valašský hokejový klub „B“ HC Uherské Hradiště „B“
04.11.2018 16:00 Zlín 3 HC Uherské Hradiště PSG Berani Zlín „C“
04.11.2018 16:00 Zlín 3 HC Uherské Hradiště „B“ PSG Berani Zlín „D“
04.11.2018 09:00 Valašské Meziříčí 3 HC Bobři Valašské Meziříčí PSG Berani Zlín „A“
04.11.2018 09:00 Valašské Meziříčí 3 HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ PSG Berani Zlín „B“
04.11.2018 10:00 Valašské Meziříčí 3 PSG Berani Zlín „A“ Hokej Uherský Ostroh „A“
04.11.2018 10:00 Valašské Meziříčí 3 PSG Berani Zlín „B“ Hokej Uherský Ostroh „B“
04.11.2018 11:00 Valašské Meziříčí 3 Hokej Uherský Ostroh „A“ HC Bobři Valašské Meziříčí
04.11.2018 11:00 Valašské Meziříčí 3 Hokej Uherský Ostroh „B“ HC Bobři Valašské Meziříčí „B“
18.11.2018 Zlín 4 PSG Berani Zlín „A“ HK Kroměříž
18.11.2018 Zlín 4 PSG Berani Zlín „B“ HK Kroměříž „B“
18.11.2018 Zlín 4 HK Kroměříž Valašský hokejový klub
18.11.2018 Zlín 4 HK Kroměříž „B“ Valašský hokejový klub „B“
18.11.2018 Zlín 4 Valašský hokejový klub PSG Berani Zlín „A“
18.11.2018 Zlín 4 Valašský hokejový klub „B“ PSG Berani Zlín „B“
17.11.2018 11:15 Uherský Ostroh 4 Hokej Uherský Ostroh „A“ HC Uherské Hradiště
17.11.2018 11:15 Uherský Ostroh 4 Hokej Uherský Ostroh „B“ HC Uherské Hradiště „B“
17.11.2018 12:15 Uherský Ostroh 4 HC Uherské Hradiště HC Spartak Uherský Brod
17.11.2018 12:15 Uherský Ostroh 4 HC Uherské Hradiště „B“ HC Spartak Uherský Brod „B“
17.11.2018 13:30 Uherský Ostroh 4 HC Spartak Uherský Brod Hokej Uherský Ostroh „A“
17.11.2018 13:30 Uherský Ostroh 4 HC Spartak Uherský Brod „B“ Hokej Uherský Ostroh „B“
18.11.2018 Valašské Meziříčí 4 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Brumov – Bylnice
18.11.2018 Valašské Meziříčí 4 HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ HC Brumov – Bylnice „B“
18.11.2018 Valašské Meziříčí 4 HC Brumov – Bylnice PSG Berani Zlín „C“
18.11.2018 Valašské Meziříčí 4 HC Brumov – Bylnice „B“ PSG Berani Zlín „D“
18.11.2018 Valašské Meziříčí 4 PSG Berani Zlín „C“ HC Bobři Valašské Meziříčí
18.11.2018 Valašské Meziříčí 4 PSG Berani Zlín „D“ HC Bobři Valašské Meziříčí „B“
02.12.2018 Kroměříž 5 HK Kroměříž PSG Berani Zlín „A“
02.12.2018 Kroměříž 5 HK Kroměříž „B“ PSG Berani Zlín „B“
02.12.2018 Kroměříž 5 PSG Berani Zlín „A“ Valašský hokejový klub
02.12.2018 Kroměříž 5 PSG Berani Zlín „B“ Valašský hokejový klub „B“
02.12.2018 Kroměříž 5 Valašský hokejový klub HK Kroměříž
02.12.2018 Kroměříž 5 Valašský hokejový klub „B“ HK Kroměříž „B“
02.12.2018 15:45 Uherský Brod 5 HC Spartak Uherský Brod HC Uherské Hradiště
02.12.2018 15:45 Uherský Brod 5 HC Spartak Uherský Brod „B“ HC Uherské Hradiště „B“
02.12.2018 16:45 Uherský Brod 5 HC Uherské Hradiště Hokej Uherský Ostroh „A“
02.12.2018 16:45 Uherský Brod 5 HC Uherské Hradiště „B“ Hokej Uherský Ostroh „B“
02.12.2018 18:00 Uherský Brod 5 Hokej Uherský Ostroh „A“ HC Spartak Uherský Brod
02.12.2018 18:00 Uherský Brod 5 Hokej Uherský Ostroh „B“ HC Spartak Uherský Brod „B“
02.12.2018 Brumov-Bylnice 5 HC Brumov – Bylnice PSG Berani Zlín „C“
02.12.2018 Brumov-Bylnice 5 HC Brumov – Bylnice „B“ PSG Berani Zlín „D“
02.12.2018 Brumov-Bylnice 5 PSG Berani Zlín „C“ HC Bobři Valašské Meziříčí
02.12.2018 Brumov-Bylnice 5 PSG Berani Zlín „D“ HC Bobři Valašské Meziříčí „B“
02.12.2018 Brumov-Bylnice 5 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Brumov – Bylnice
02.12.2018 Brumov-Bylnice 5 HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ HC Brumov – Bylnice „B“
16.12.2018 Vsetín 6 Valašský hokejový klub Hokej Uherský Ostroh „A“
16.12.2018 Vsetín 6 Valašský hokejový klub „B“ Hokej Uherský Ostroh „B“
16.12.2018 Vsetín 6 Hokej Uherský Ostroh „A“ HC Bobři Valašské Meziříčí
16.12.2018 Vsetín 6 Hokej Uherský Ostroh „B“ HC Bobři Valašské Meziříčí „B“
16.12.2018 Vsetín 6 HC Bobři Valašské Meziříčí Valašský hokejový klub
16.12.2018 Vsetín 6 HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ Valašský hokejový klub „B“
16.12.2018 Uherské Hradiště 6 HC Uherské Hradiště PSG Berani Zlín „A“
16.12.2018 Uherské Hradiště 6 HC Uherské Hradiště „B“ PSG Berani Zlín „B“
16.12.2018 Uherské Hradiště 6 PSG Berani Zlín „A“ HC Brumov – Bylnice
16.12.2018 Uherské Hradiště 6 PSG Berani Zlín „B“ HC Brumov – Bylnice „B“
16.12.2018 Uherské Hradiště 6 HC Brumov – Bylnice HC Uherské Hradiště
16.12.2018 Uherské Hradiště 6 HC Brumov – Bylnice „B“ HC Uherské Hradiště „B“
16.12.2018 Zlín 6 PSG Berani Zlín „C“ HK Kroměříž
16.12.2018 Zlín 6 PSG Berani Zlín „D“ HK Kroměříž „B“
16.12.2018 Zlín 6 HK Kroměříž HC Spartak Uherský Brod
16.12.2018 Zlín 6 HK Kroměříž „B“ HC Spartak Uherský Brod „B“
16.12.2018 Zlín 6 HC Spartak Uherský Brod PSG Berani Zlín „C“
16.12.2018 Zlín 6 HC Spartak Uherský Brod „B“ PSG Berani Zlín „D“
06.01.2019 Zlín 7 PSG Berani Zlín „A“ HC Uherské Hradiště
06.01.2019 Zlín 7 PSG Berani Zlín „B“ HC Uherské Hradiště „B“
06.01.2019 Zlín 7 HC Uherské Hradiště HC Brumov – Bylnice
06.01.2019 Zlín 7 HC Uherské Hradiště „B“ HC Brumov – Bylnice „B“
06.01.2019 Zlín 7 HC Brumov – Bylnice PSG Berani Zlín „A“
06.01.2019 Zlín 7 HC Brumov – Bylnice „B“ PSG Berani Zlín „B“
06.01.2019 Kroměříž 7 HK Kroměříž Hokej Uherský Ostroh „A“
06.01.2019 Kroměříž 7 HK Kroměříž „B“ Hokej Uherský Ostroh „B“
06.01.2019 Kroměříž 7 Hokej Uherský Ostroh „A“ PSG Berani Zlín „C“
06.01.2019 Kroměříž 7 Hokej Uherský Ostroh „B“ PSG Berani Zlín „D“
06.01.2019 Kroměříž 7 PSG Berani Zlín „C“ HK Kroměříž
06.01.2019 Kroměříž 7 PSG Berani Zlín „D“ HK Kroměříž „B“
06.01.2019 Vsetín 7 Valašský hokejový klub HC Spartak Uherský Brod
06.01.2019 Vsetín 7 Valašský hokejový klub „B“ HC Spartak Uherský Brod „B“
06.01.2019 Vsetín 7 HC Spartak Uherský Brod HC Bobři Valašské Meziříčí
06.01.2019 Vsetín 7 HC Spartak Uherský Brod „B“ HC Bobři Valašské Meziříčí „B“
06.01.2019 Vsetín 7 HC Bobři Valašské Meziříčí Valašský hokejový klub
06.01.2019 Vsetín 7 HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ Valašský hokejový klub „B“
20.01.2019 Uherské Hradiště 8 HC Uherské Hradiště HK Kroměříž
20.01.2019 Uherské Hradiště 8 HC Uherské Hradiště „B“ HK Kroměříž „B“
20.01.2019 Uherské Hradiště 8 HK Kroměříž HC Bobři Valašské Meziříčí
20.01.2019 Uherské Hradiště 8 HK Kroměříž „B“ HC Bobři Valašské Meziříčí „B“
20.01.2019 Uherské Hradiště 8 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Uherské Hradiště
20.01.2019 Uherské Hradiště 8 HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ HC Uherské Hradiště „B“
20.01.2019 Uherský Ostroh 8 Hokej Uherský Ostroh „A“ Valašský hokejový klub
20.01.2019 Uherský Ostroh 8 Hokej Uherský Ostroh „B“ Valašský hokejový klub „B“
20.01.2019 Uherský Ostroh 8 Valašský hokejový klub HC Brumov – Bylnice
20.01.2019 Uherský Ostroh 8 Valašský hokejový klub „B“ HC Brumov – Bylnice „B“
20.01.2019 Uherský Ostroh 8 HC Brumov – Bylnice Hokej Uherský Ostroh „A“
20.01.2019 Uherský Ostroh 8 HC Brumov – Bylnice „B“ Hokej Uherský Ostroh „B“
20.01.2019 Uherský Brod 8 HC Spartak Uherský Brod PSG Berani Zlín „A“
20.01.2019 Uherský Brod 8 HC Spartak Uherský Brod „B“ PSG Berani Zlín „B“
20.01.2019 Uherský Brod 8 PSG Berani Zlín „A“ PSG Berani Zlín „C“
20.01.2019 Uherský Brod 8 PSG Berani Zlín „B“ PSG Berani Zlín „D“
20.01.2019 Uherský Brod 8 PSG Berani Zlín „C“ HC Spartak Uherský Brod
20.01.2019 Uherský Brod 8 PSG Berani Zlín „D“ HC Spartak Uherský Brod „B“
03.02.2019 Brumov-Bylnice 9 HC Brumov – Bylnice HK Kroměříž
03.02.2019 Brumov-Bylnice 9 HC Brumov – Bylnice „B“ HK Kroměříž „B“
03.02.2019 Brumov-Bylnice 9 HK Kroměříž HC Spartak Uherský Brod
03.02.2019 Brumov-Bylnice 9 HK Kroměříž „B“ HC Spartak Uherský Brod „B“
03.02.2019 Brumov-Bylnice 9 HC Spartak Uherský Brod HC Brumov – Bylnice
03.02.2019 Brumov-Bylnice 9 HC Spartak Uherský Brod „B“ HC Brumov – Bylnice „B“
03.02.2019 Zlín 9 PSG Berani Zlín „C“ Valašský hokejový klub
03.02.2019 Zlín 9 PSG Berani Zlín „D“ Valašský hokejový klub „B“
03.02.2019 Zlín 9 Valašský hokejový klub HC Uherské Hradiště
03.02.2019 Zlín 9 Valašský hokejový klub „B“ HC Uherské Hradiště „B“
03.02.2019 Zlín 9 HC Uherské Hradiště PSG Berani Zlín „C“
03.02.2019 Zlín 9 HC Uherské Hradiště „B“ PSG Berani Zlín „D“
03.02.2019 Valašské Meziříčí 9 HC Bobři Valašské Meziříčí PSG Berani Zlín „A“
03.02.2019 Valašské Meziříčí 9 HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ PSG Berani Zlín „B“
03.02.2019 Valašské Meziříčí 9 PSG Berani Zlín „A“ Hokej Uherský Ostroh „A“
03.02.2019 Valašské Meziříčí 9 PSG Berani Zlín „B“ Hokej Uherský Ostroh „B“
03.02.2019 Valašské Meziříčí 9 Hokej Uherský Ostroh „A“ HC Bobři Valašské Meziříčí
03.02.2019 Valašské Meziříčí 9 Hokej Uherský Ostroh „B“ HC Bobři Valašské Meziříčí „B“
17.02.2019 Zlín 10 PSG Berani Zlín „A“ HK Kroměříž
17.02.2019 Zlín 10 PSG Berani Zlín „B“ HK Kroměříž „B“
17.02.2019 Zlín 10 HK Kroměříž Valašský hokejový klub
17.02.2019 Zlín 10 HK Kroměříž „B“ Valašský hokejový klub „B“
17.02.2019 Zlín 10 Valašský hokejový klub PSG Berani Zlín „A“
17.02.2019 Zlín 10 Valašský hokejový klub „B“ PSG Berani Zlín „B“
17.02.2019 Uherský Ostroh 10 Hokej Uherský Ostroh „A“ HC Uherské Hradiště
17.02.2019 Uherský Ostroh 10 Hokej Uherský Ostroh „B“ HC Uherské Hradiště „B“
17.02.2019 Uherský Ostroh 10 HC Uherské Hradiště HC Spartak Uherský Brod
17.02.2019 Uherský Ostroh 10 HC Uherské Hradiště „B“ HC Spartak Uherský Brod „B“
17.02.2019 Uherský Ostroh 10 HC Spartak Uherský Brod Hokej Uherský Ostroh „A“
17.02.2019 Uherský Ostroh 10 HC Spartak Uherský Brod „B“ Hokej Uherský Ostroh „B“
17.02.2019 Valašské Meziříčí 10 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Brumov – Bylnice
17.02.2019 Valašské Meziříčí 10 HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ HC Brumov – Bylnice „B“
17.02.2019 Valašské Meziříčí 10 HC Brumov – Bylnice PSG Berani Zlín „C“
17.02.2019 Valašské Meziříčí 10 HC Brumov – Bylnice „B“ PSG Berani Zlín „D“
17.02.2019 Valašské Meziříčí 10 PSG Berani Zlín „C“ HC Bobři Valašské Meziříčí
17.02.2019 Valašské Meziříčí 10 PSG Berani Zlín „D“ HC Bobři Valašské Meziříčí „B“
03.03.2019 Kroměříž 11 HK Kroměříž PSG Berani Zlín „A“
03.03.2019 Kroměříž 11 HK Kroměříž „B“ PSG Berani Zlín „B“
03.03.2019 Kroměříž 11 PSG Berani Zlín „A“ Valašský hokejový klub
03.03.2019 Kroměříž 11 PSG Berani Zlín „B“ Valašský hokejový klub „B“
03.03.2019 Kroměříž 11 Valašský hokejový klub HK Kroměříž
03.03.2019 Kroměříž 11 Valašský hokejový klub „B“ HK Kroměříž „B“
03.03.2019 Uherský Brod 11 HC Spartak Uherský Brod HC Uherské Hradiště
03.03.2019 Uherský Brod 11 HC Spartak Uherský Brod „B“ HC Uherské Hradiště „B“
03.03.2019 Uherský Brod 11 HC Uherské Hradiště Hokej Uherský Ostroh „A“
03.03.2019 Uherský Brod 11 HC Uherské Hradiště „B“ Hokej Uherský Ostroh „B“
03.03.2019 Uherský Brod 11 Hokej Uherský Ostroh „A“ HC Spartak Uherský Brod
03.03.2019 Uherský Brod 11 Hokej Uherský Ostroh „B“ HC Spartak Uherský Brod „B“
03.03.2019 Brumov-Bylnice 11 HC Brumov – Bylnice PSG Berani Zlín „C“
03.03.2019 Brumov-Bylnice 11 HC Brumov – Bylnice „B“ PSG Berani Zlín „D“
03.03.2019 Brumov-Bylnice 11 PSG Berani Zlín „C“ HC Bobři Valašské Meziříčí
03.03.2019 Brumov-Bylnice 11 PSG Berani Zlín „D“ HC Bobři Valašské Meziříčí „B“
03.03.2019 Brumov-Bylnice 11 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Brumov – Bylnice
03.03.2019 Brumov-Bylnice 11 HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ HC Brumov – Bylnice „B“
17.03.2019 Vsetín 12 Valašský hokejový klub Hokej Uherský Ostroh „A“
17.03.2019 Vsetín 12 Valašský hokejový klub Hokej Uherský Ostroh „A“
17.03.2019 Vsetín 12 Valašský hokejový klub „B“ Hokej Uherský Ostroh „B“
17.03.2019 Vsetín 12 Valašský hokejový klub „B“ Hokej Uherský Ostroh „B“
17.03.2019 Vsetín 12 Hokej Uherský Ostroh „A“ HC Bobři Valašské Meziříčí
17.03.2019 Vsetín 12 Hokej Uherský Ostroh „A“ HC Bobři Valašské Meziříčí
17.03.2019 Vsetín 12 Hokej Uherský Ostroh „B“ HC Bobři Valašské Meziříčí „B“
17.03.2019 Vsetín 12 Hokej Uherský Ostroh „B“ HC Bobři Valašské Meziříčí „B“
17.03.2019 Vsetín 12 HC Bobři Valašské Meziříčí Valašský hokejový klub
17.03.2019 Vsetín 12 HC Bobři Valašské Meziříčí Valašský hokejový klub
17.03.2019 Vsetín 12 HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ Valašský hokejový klub „B“
17.03.2019 Vsetín 12 HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ Valašský hokejový klub „B“
17.03.2019 Uherské Hradiště 12 HC Uherské Hradiště PSG Berani Zlín „A“
17.03.2019 Uherské Hradiště 12 HC Uherské Hradiště PSG Berani Zlín „A“
17.03.2019 Uherské Hradiště 12 HC Uherské Hradiště „B“ PSG Berani Zlín „B“
17.03.2019 Uherské Hradiště 12 HC Uherské Hradiště „B“ PSG Berani Zlín „B“
17.03.2019 Uherské Hradiště 12 PSG Berani Zlín „A“ HC Brumov – Bylnice
17.03.2019 Uherské Hradiště 12 PSG Berani Zlín „B“ HC Brumov – Bylnice „B“
17.03.2019 Uherské Hradiště 12 PSG Berani Zlín „B“ HC Brumov – Bylnice „B“
17.03.2019 Uherské Hradiště 12 HC Brumov – Bylnice HC Uherské Hradiště
17.03.2019 Uherské Hradiště 12 HC Brumov – Bylnice HC Uherské Hradiště
17.03.2019 Uherské Hradiště 12 HC Brumov – Bylnice „B“ HC Uherské Hradiště „B“
17.03.2019 Uherské Hradiště 12 HC Brumov – Bylnice „B“ HC Uherské Hradiště „B“
17.03.2019 Zlín 12 PSG Berani Zlín „C“ HK Kroměříž
17.03.2019 Zlín 12 PSG Berani Zlín „C“ HK Kroměříž
17.03.2019 Zlín 12 PSG Berani Zlín „D“ HK Kroměříž „B“
17.03.2019 Zlín 12 HK Kroměříž HC Spartak Uherský Brod
17.03.2019 Zlín 12 HK Kroměříž „B“ HC Spartak Uherský Brod „B“
17.03.2019 Zlín 12 HC Spartak Uherský Brod PSG Berani Zlín „C“
17.03.2019 Zlín 12 HC Spartak Uherský Brod „B“ PSG Berani Zlín „D“

Staň se naším fanouškem i na sociálních sítích!