Datum Místo Kolo Domácí Hosté Výsledek
06.10.2018 12:00 Zlín 1 PSG Berani Zlín „A“ HC Uherské Hradiště Odehráno
06.10.2018 12:00 Zlín 1 PSG Berani Zlín „B“ HC Uherské Hradiště „B“ Odehráno
06.10.2018 13:00 Zlín 1 HC Uherské Hradiště HC Brumov – Bylnice Odehráno
06.10.2018 13:00 Zlín 1 HC Uherské Hradiště „B“ HC Brumov – Bylnice „B“ Odehráno
06.10.2018 14:00 Zlín 1 HC Brumov – Bylnice PSG Berani Zlín „A“ Odehráno
06.10.2018 14:00 Zlín 1 HC Brumov – Bylnice „B“ PSG Berani Zlín „B“ Odehráno
06.10.2018 09:30 Kroměříž 1 HK Kroměříž Hokej Uherský Ostroh „A“ Odehráno
06.10.2018 09:30 Kroměříž 1 HK Kroměříž „B“ Hokej Uherský Ostroh „B“ Odehráno
06.10.2018 10:30 Kroměříž 1 Hokej Uherský Ostroh „A“ PSG Berani Zlín „C“ Odehráno
06.10.2018 10:30 Kroměříž 1 Hokej Uherský Ostroh „B“ PSG Berani Zlín „D“ Odehráno
06.10.2018 11:30 Kroměříž 1 PSG Berani Zlín „C“ HK Kroměříž Odehráno
06.10.2018 11:30 Kroměříž 1 PSG Berani Zlín „D“ HK Kroměříž „B“ Odehráno
06.10.2018 11:30 Vsetín 1 Valašský hokejový klub HC Spartak Uherský Brod Odehráno
06.10.2018 11:30 Vsetín 1 Valašský hokejový klub „B“ HC Spartak Uherský Brod „B“ Odehráno
06.10.2018 12:30 Vsetín 1 HC Spartak Uherský Brod HC Bobři Valašské Meziříčí Odehráno
06.10.2018 12:30 Vsetín 1 HC Spartak Uherský Brod „B“ HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ Odehráno
06.10.2018 13:45 Vsetín 1 HC Bobři Valašské Meziříčí Valašský hokejový klub Odehráno
06.10.2018 13:45 Vsetín 1 HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ Valašský hokejový klub „B“ Odehráno
20.10.2018 12:15 Uherské Hradiště 2 HC Uherské Hradiště HK Kroměříž Odehráno
20.10.2018 12:15 Uherské Hradiště 2 HC Uherské Hradiště „B“ HK Kroměříž „B“ Odehráno
20.10.2018 13:15 Uherské Hradiště 2 HK Kroměříž HC Bobři Valašské Meziříčí Odehráno
20.10.2018 13:15 Uherské Hradiště 2 HK Kroměříž „B“ HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ Odehráno
20.10.2018 14:30 Uherské Hradiště 2 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Uherské Hradiště Odehráno
20.10.2018 14:30 Uherské Hradiště 2 HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ HC Uherské Hradiště „B“ Odehráno
20.10.2018 11:15 Uherský Ostroh 2 Hokej Uherský Ostroh „A“ Valašský hokejový klub Odehráno
20.10.2018 11:15 Uherský Ostroh 2 Hokej Uherský Ostroh „B“ Valašský hokejový klub „B“ Odehráno
20.10.2018 12:15 Uherský Ostroh 2 Valašský hokejový klub HC Brumov – Bylnice Odehráno
20.10.2018 12:15 Uherský Ostroh 2 Valašský hokejový klub „B“ HC Brumov – Bylnice „B“ Odehráno
20.10.2018 13:30 Uherský Ostroh 2 HC Brumov – Bylnice Hokej Uherský Ostroh „A“ Odehráno
20.10.2018 13:30 Uherský Ostroh 2 HC Brumov – Bylnice „B“ Hokej Uherský Ostroh „B“ Odehráno
20.10.2018 09:00 Uherský Brod 2 HC Spartak Uherský Brod PSG Berani Zlín „A“ Odehráno
20.10.2018 09:00 Uherský Brod 2 HC Spartak Uherský Brod „B“ PSG Berani Zlín „B“ Odehráno
20.10.2018 10:00 Uherský Brod 2 PSG Berani Zlín „A“ PSG Berani Zlín „C“ Odehráno
20.10.2018 10:00 Uherský Brod 2 PSG Berani Zlín „B“ PSG Berani Zlín „D“ Odehráno
20.10.2018 11:15 Uherský Brod 2 PSG Berani Zlín „C“ HC Spartak Uherský Brod Odehráno
20.10.2018 11:15 Uherský Brod 2 PSG Berani Zlín „D“ HC Spartak Uherský Brod „B“ Odehráno
04.11.2018 09:30 Brumov-Bylnice 3 HC Brumov – Bylnice HK Kroměříž Odehráno
04.11.2018 09:30 Brumov-Bylnice 3 HC Brumov – Bylnice „B“ HK Kroměříž „B“ Odehráno
04.11.2018 10:30 Brumov-Bylnice 3 HK Kroměříž HC Spartak Uherský Brod Odehráno
04.11.2018 10:30 Brumov-Bylnice 3 HK Kroměříž „B“ HC Spartak Uherský Brod „B“ Odehráno
04.11.2018 11:30 Brumov-Bylnice 3 HC Spartak Uherský Brod HC Brumov – Bylnice Odehráno
04.11.2018 11:30 Brumov-Bylnice 3 HC Spartak Uherský Brod „B“ HC Brumov – Bylnice „B“ Odehráno
04.11.2018 09:00 Zlín 3 PSG Berani Zlín „C“ Valašský hokejový klub Odehráno
04.11.2018 09:00 Zlín 3 PSG Berani Zlín „D“ Valašský hokejový klub „B“ Odehráno
04.11.2018 10:00 Zlín 3 Valašský hokejový klub HC Uherské Hradiště Odehráno
04.11.2018 10:00 Zlín 3 Valašský hokejový klub „B“ HC Uherské Hradiště „B“ Odehráno
04.11.2018 11:15 Zlín 3 HC Uherské Hradiště PSG Berani Zlín „C“ Odehráno
04.11.2018 11:15 Zlín 3 HC Uherské Hradiště „B“ PSG Berani Zlín „D“ Odehráno
04.11.2018 09:00 Valašské Meziříčí 3 HC Bobři Valašské Meziříčí PSG Berani Zlín „A“ Odehráno
04.11.2018 09:00 Valašské Meziříčí 3 HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ PSG Berani Zlín „B“ Odehráno
04.11.2018 10:00 Valašské Meziříčí 3 PSG Berani Zlín „A“ Hokej Uherský Ostroh „A“ Odehráno
04.11.2018 10:00 Valašské Meziříčí 3 PSG Berani Zlín „B“ Hokej Uherský Ostroh „B“ Odehráno
04.11.2018 11:00 Valašské Meziříčí 3 Hokej Uherský Ostroh „A“ HC Bobři Valašské Meziříčí Odehráno
04.11.2018 11:00 Valašské Meziříčí 3 Hokej Uherský Ostroh „B“ HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ Odehráno
17.11.2018 13:30 Zlín 4 PSG Berani Zlín „A“ HK Kroměříž Odehráno
17.11.2018 13:30 Zlín 4 PSG Berani Zlín „B“ HK Kroměříž „B“ Odehráno
17.11.2018 14:30 Zlín 4 HK Kroměříž Valašský hokejový klub Odehráno
17.11.2018 14:30 Zlín 4 HK Kroměříž „B“ Valašský hokejový klub „B“ Odehráno
17.11.2018 15:45 Zlín 4 Valašský hokejový klub PSG Berani Zlín „A“ Odehráno
17.11.2018 15:45 Zlín 4 Valašský hokejový klub „B“ PSG Berani Zlín „B“ Odehráno
17.11.2018 11:15 Uherský Ostroh 4 Hokej Uherský Ostroh „A“ HC Uherské Hradiště Odehráno
17.11.2018 11:15 Uherský Ostroh 4 Hokej Uherský Ostroh „B“ HC Uherské Hradiště „B“ Odehráno
17.11.2018 12:15 Uherský Ostroh 4 HC Uherské Hradiště HC Spartak Uherský Brod Odehráno
17.11.2018 12:15 Uherský Ostroh 4 HC Uherské Hradiště „B“ HC Spartak Uherský Brod „B“ Odehráno
17.11.2018 13:30 Uherský Ostroh 4 HC Spartak Uherský Brod Hokej Uherský Ostroh „A“ Odehráno
17.11.2018 13:30 Uherský Ostroh 4 HC Spartak Uherský Brod „B“ Hokej Uherský Ostroh „B“ Odehráno
17.11.2018 13:30 Valašské Meziříčí 4 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Brumov – Bylnice Odehráno
17.11.2018 13:30 Valašské Meziříčí 4 HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ HC Brumov – Bylnice „B“ Odehráno
17.11.2018 14:30 Valašské Meziříčí 4 HC Brumov – Bylnice PSG Berani Zlín „C“ Odehráno
17.11.2018 14:30 Valašské Meziříčí 4 HC Brumov – Bylnice „B“ PSG Berani Zlín „D“ Odehráno
17.11.2018 15:30 Valašské Meziříčí 4 PSG Berani Zlín „C“ HC Bobři Valašské Meziříčí Odehráno
17.11.2018 15:30 Valašské Meziříčí 4 PSG Berani Zlín „D“ HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ Odehráno
02.12.2018 12:00 Kroměříž 5 HK Kroměříž PSG Berani Zlín „A“ Odehráno
02.12.2018 12:00 Kroměříž 5 HK Kroměříž „B“ PSG Berani Zlín „B“ Odehráno
02.12.2018 13:00 Kroměříž 5 PSG Berani Zlín „A“ Valašský hokejový klub Odehráno
02.12.2018 13:00 Kroměříž 5 PSG Berani Zlín „B“ Valašský hokejový klub „B“ Odehráno
02.12.2018 14:00 Kroměříž 5 Valašský hokejový klub HK Kroměříž Odehráno
02.12.2018 14:00 Kroměříž 5 Valašský hokejový klub „B“ HK Kroměříž „B“ Odehráno
02.12.2018 15:45 Uherský Brod 5 HC Spartak Uherský Brod HC Uherské Hradiště Odehráno
02.12.2018 15:45 Uherský Brod 5 HC Spartak Uherský Brod „B“ HC Uherské Hradiště „B“ Odehráno
02.12.2018 16:45 Uherský Brod 5 HC Uherské Hradiště Hokej Uherský Ostroh „A“ Odehráno
02.12.2018 16:45 Uherský Brod 5 HC Uherské Hradiště „B“ Hokej Uherský Ostroh „B“ Odehráno
02.12.2018 18:00 Uherský Brod 5 Hokej Uherský Ostroh „A“ HC Spartak Uherský Brod Odehráno
02.12.2018 18:00 Uherský Brod 5 Hokej Uherský Ostroh „B“ HC Spartak Uherský Brod „B“ Odehráno
02.12.2018 11:00 Brumov-Bylnice 5 HC Brumov – Bylnice PSG Berani Zlín „C“ Odehráno
02.12.2018 11:00 Brumov-Bylnice 5 HC Brumov – Bylnice „B“ PSG Berani Zlín „D“ Odehráno
02.12.2018 12:00 Brumov-Bylnice 5 PSG Berani Zlín „C“ HC Bobři Valašské Meziříčí Odehráno
02.12.2018 12:00 Brumov-Bylnice 5 PSG Berani Zlín „D“ HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ Odehráno
02.12.2018 13:00 Brumov-Bylnice 5 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Brumov – Bylnice Odehráno
02.12.2018 13:00 Brumov-Bylnice 5 HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ HC Brumov – Bylnice „B“ Odehráno
16.12.2018 11:00 Vsetín 6 Valašský hokejový klub Hokej Uherský Ostroh „A“ Odehráno
16.12.2018 11:00 Vsetín 6 Valašský hokejový klub „B“ Hokej Uherský Ostroh „B“ Odehráno
16.12.2018 12:00 Vsetín 6 Hokej Uherský Ostroh „A“ HC Bobři Valašské Meziříčí Odehráno
16.12.2018 12:00 Vsetín 6 Hokej Uherský Ostroh „B“ HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ Odehráno
16.12.2018 13:15 Vsetín 6 HC Bobři Valašské Meziříčí Valašský hokejový klub Odehráno
16.12.2018 13:15 Vsetín 6 HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ Valašský hokejový klub „B“ Odehráno
16.12.2018 12:15 Uherské Hradiště 6 HC Uherské Hradiště PSG Berani Zlín „A“ Odehráno
16.12.2018 12:15 Uherské Hradiště 6 HC Uherské Hradiště „B“ PSG Berani Zlín „B“ Odehráno
16.12.2018 13:15 Uherské Hradiště 6 PSG Berani Zlín „A“ HC Brumov – Bylnice Odehráno
16.12.2018 13:15 Uherské Hradiště 6 PSG Berani Zlín „B“ HC Brumov – Bylnice „B“ Odehráno
16.12.2018 14:30 Uherské Hradiště 6 HC Brumov – Bylnice HC Uherské Hradiště Odehráno
16.12.2018 14:30 Uherské Hradiště 6 HC Brumov – Bylnice „B“ HC Uherské Hradiště „B“ Odehráno
16.12.2018 16:00 Zlín 6 PSG Berani Zlín „C“ HK Kroměříž Odehráno
16.12.2018 16:00 Zlín 6 PSG Berani Zlín „D“ HK Kroměříž „B“ Odehráno
16.12.2018 17:00 Zlín 6 HK Kroměříž HC Spartak Uherský Brod Odehráno
16.12.2018 17:00 Zlín 6 HK Kroměříž „B“ HC Spartak Uherský Brod „B“ Odehráno
16.12.2018 18:15 Zlín 6 HC Spartak Uherský Brod PSG Berani Zlín „C“ Odehráno
16.12.2018 18:15 Zlín 6 HC Spartak Uherský Brod „B“ PSG Berani Zlín „D“ Odehráno
05.01.2019 10:45 Zlín 7 PSG Berani Zlín „A“ HC Uherské Hradiště
05.01.2019 10:45 Zlín 7 PSG Berani Zlín „B“ HC Uherské Hradiště „B“
05.01.2019 11:45 Zlín 7 HC Uherské Hradiště HC Brumov – Bylnice
05.01.2019 11:45 Zlín 7 HC Uherské Hradiště „B“ HC Brumov – Bylnice „B“
05.01.2019 13:00 Zlín 7 HC Brumov – Bylnice PSG Berani Zlín „A“
05.01.2019 13:00 Zlín 7 HC Brumov – Bylnice „B“ PSG Berani Zlín „B“
06.01.2019 14:30 Kroměříž 7 HK Kroměříž Hokej Uherský Ostroh „A“
06.01.2019 14:30 Kroměříž 7 HK Kroměříž „B“ Hokej Uherský Ostroh „B“
06.01.2019 15:30 Kroměříž 7 Hokej Uherský Ostroh „A“ PSG Berani Zlín „C“
06.01.2019 15:30 Kroměříž 7 Hokej Uherský Ostroh „B“ PSG Berani Zlín „D“
06.01.2019 16:30 Kroměříž 7 PSG Berani Zlín „C“ HK Kroměříž
06.01.2019 16:30 Kroměříž 7 PSG Berani Zlín „D“ HK Kroměříž „B“
06.01.2019 11:00 Vsetín 7 Valašský hokejový klub HC Spartak Uherský Brod
06.01.2019 11:00 Vsetín 7 Valašský hokejový klub „B“ HC Spartak Uherský Brod „B“
06.01.2019 12:00 Vsetín 7 HC Spartak Uherský Brod HC Bobři Valašské Meziříčí
06.01.2019 12:00 Vsetín 7 HC Spartak Uherský Brod „B“ HC Bobři Valašské Meziříčí „B“
06.01.2019 13:15 Vsetín 7 HC Bobři Valašské Meziříčí Valašský hokejový klub
06.01.2019 13:15 Vsetín 7 HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ Valašský hokejový klub „B“
20.01.2019 Uherské Hradiště 8 HC Uherské Hradiště HK Kroměříž
20.01.2019 Uherské Hradiště 8 HC Uherské Hradiště „B“ HK Kroměříž „B“
20.01.2019 Uherské Hradiště 8 HK Kroměříž HC Bobři Valašské Meziříčí
20.01.2019 Uherské Hradiště 8 HK Kroměříž „B“ HC Bobři Valašské Meziříčí „B“
20.01.2019 Uherské Hradiště 8 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Uherské Hradiště
20.01.2019 Uherské Hradiště 8 HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ HC Uherské Hradiště „B“
19.01.2019 10:00 Uherský Ostroh 8 Hokej Uherský Ostroh „A“ Valašský hokejový klub
19.01.2019 10:15 Uherský Ostroh 8 Hokej Uherský Ostroh „B“ Valašský hokejový klub „B“
19.01.2019 11:00 Uherský Ostroh 8 Valašský hokejový klub HC Brumov – Bylnice
19.01.2019 11:00 Uherský Ostroh 8 Valašský hokejový klub „B“ HC Brumov – Bylnice „B“
19.01.2019 12:15 Uherský Ostroh 8 HC Brumov – Bylnice Hokej Uherský Ostroh „A“
19.01.2019 12:15 Uherský Ostroh 8 HC Brumov – Bylnice „B“ Hokej Uherský Ostroh „B“
19.01.2019 09:00 Uherský Brod 8 HC Spartak Uherský Brod PSG Berani Zlín „A“
19.01.2019 09:00 Uherský Brod 8 HC Spartak Uherský Brod „B“ PSG Berani Zlín „B“
19.01.2019 10:00 Uherský Brod 8 PSG Berani Zlín „A“ PSG Berani Zlín „C“
19.01.2019 10:00 Uherský Brod 8 PSG Berani Zlín „B“ PSG Berani Zlín „D“
19.01.2019 11:15 Uherský Brod 8 PSG Berani Zlín „C“ HC Spartak Uherský Brod
19.01.2019 11:15 Uherský Brod 8 PSG Berani Zlín „D“ HC Spartak Uherský Brod „B“
02.02.2019 10:00 Brumov-Bylnice 9 HC Brumov – Bylnice HK Kroměříž
02.02.2019 10:00 Brumov-Bylnice 9 HC Brumov – Bylnice „B“ HK Kroměříž „B“
02.02.2019 11:00 Brumov-Bylnice 9 HK Kroměříž HC Spartak Uherský Brod
02.02.2019 11:00 Brumov-Bylnice 9 HK Kroměříž „B“ HC Spartak Uherský Brod „B“
02.02.2019 12:00 Brumov-Bylnice 9 HC Spartak Uherský Brod HC Brumov – Bylnice
02.02.2019 12:00 Brumov-Bylnice 9 HC Spartak Uherský Brod „B“ HC Brumov – Bylnice „B“
03.02.2019 Zlín 9 PSG Berani Zlín „C“ Valašský hokejový klub
03.02.2019 Zlín 9 PSG Berani Zlín „D“ Valašský hokejový klub „B“
03.02.2019 Zlín 9 Valašský hokejový klub HC Uherské Hradiště
03.02.2019 Zlín 9 Valašský hokejový klub „B“ HC Uherské Hradiště „B“
03.02.2019 Zlín 9 HC Uherské Hradiště PSG Berani Zlín „C“
03.02.2019 Zlín 9 HC Uherské Hradiště „B“ PSG Berani Zlín „D“
03.02.2019 Valašské Meziříčí 9 HC Bobři Valašské Meziříčí PSG Berani Zlín „A“
03.02.2019 Valašské Meziříčí 9 HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ PSG Berani Zlín „B“
03.02.2019 Valašské Meziříčí 9 PSG Berani Zlín „A“ Hokej Uherský Ostroh „A“
03.02.2019 Valašské Meziříčí 9 PSG Berani Zlín „B“ Hokej Uherský Ostroh „B“
03.02.2019 Valašské Meziříčí 9 Hokej Uherský Ostroh „A“ HC Bobři Valašské Meziříčí
03.02.2019 Valašské Meziříčí 9 Hokej Uherský Ostroh „B“ HC Bobři Valašské Meziříčí „B“
17.02.2019 Zlín 10 PSG Berani Zlín „A“ HK Kroměříž
17.02.2019 Zlín 10 PSG Berani Zlín „B“ HK Kroměříž „B“
17.02.2019 Zlín 10 HK Kroměříž Valašský hokejový klub
17.02.2019 Zlín 10 HK Kroměříž „B“ Valašský hokejový klub „B“
17.02.2019 Zlín 10 Valašský hokejový klub PSG Berani Zlín „A“
17.02.2019 Zlín 10 Valašský hokejový klub „B“ PSG Berani Zlín „B“
17.02.2019 Uherský Ostroh 10 Hokej Uherský Ostroh „A“ HC Uherské Hradiště
17.02.2019 Uherský Ostroh 10 Hokej Uherský Ostroh „B“ HC Uherské Hradiště „B“
17.02.2019 Uherský Ostroh 10 HC Uherské Hradiště HC Spartak Uherský Brod
17.02.2019 Uherský Ostroh 10 HC Uherské Hradiště „B“ HC Spartak Uherský Brod „B“
17.02.2019 Uherský Ostroh 10 HC Spartak Uherský Brod Hokej Uherský Ostroh „A“
17.02.2019 Uherský Ostroh 10 HC Spartak Uherský Brod „B“ Hokej Uherský Ostroh „B“
17.02.2019 Valašské Meziříčí 10 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Brumov – Bylnice
17.02.2019 Valašské Meziříčí 10 HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ HC Brumov – Bylnice „B“
17.02.2019 Valašské Meziříčí 10 HC Brumov – Bylnice PSG Berani Zlín „C“
17.02.2019 Valašské Meziříčí 10 HC Brumov – Bylnice „B“ PSG Berani Zlín „D“
17.02.2019 Valašské Meziříčí 10 PSG Berani Zlín „C“ HC Bobři Valašské Meziříčí
17.02.2019 Valašské Meziříčí 10 PSG Berani Zlín „D“ HC Bobři Valašské Meziříčí „B“
03.03.2019 Kroměříž 11 HK Kroměříž PSG Berani Zlín „A“
03.03.2019 Kroměříž 11 HK Kroměříž „B“ PSG Berani Zlín „B“
03.03.2019 Kroměříž 11 PSG Berani Zlín „A“ Valašský hokejový klub
03.03.2019 Kroměříž 11 PSG Berani Zlín „B“ Valašský hokejový klub „B“
03.03.2019 Kroměříž 11 Valašský hokejový klub HK Kroměříž
03.03.2019 Kroměříž 11 Valašský hokejový klub „B“ HK Kroměříž „B“
03.03.2019 Uherský Brod 11 HC Spartak Uherský Brod HC Uherské Hradiště
03.03.2019 Uherský Brod 11 HC Spartak Uherský Brod „B“ HC Uherské Hradiště „B“
03.03.2019 Uherský Brod 11 HC Uherské Hradiště Hokej Uherský Ostroh „A“
03.03.2019 Uherský Brod 11 HC Uherské Hradiště „B“ Hokej Uherský Ostroh „B“
03.03.2019 Uherský Brod 11 Hokej Uherský Ostroh „A“ HC Spartak Uherský Brod
03.03.2019 Uherský Brod 11 Hokej Uherský Ostroh „B“ HC Spartak Uherský Brod „B“
02.03.2019 10:00 Brumov-Bylnice 11 HC Brumov – Bylnice PSG Berani Zlín „C“
02.03.2019 10:00 Brumov-Bylnice 11 HC Brumov – Bylnice „B“ PSG Berani Zlín „D“
02.03.2019 11:00 Brumov-Bylnice 11 PSG Berani Zlín „C“ HC Bobři Valašské Meziříčí
02.03.2019 11:00 Brumov-Bylnice 11 PSG Berani Zlín „D“ HC Bobři Valašské Meziříčí „B“
02.03.2019 12:00 Brumov-Bylnice 11 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Brumov – Bylnice
02.03.2019 12:00 Brumov-Bylnice 11 HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ HC Brumov – Bylnice „B“
17.03.2019 Vsetín 12 Valašský hokejový klub Hokej Uherský Ostroh „A“
17.03.2019 Vsetín 12 Valašský hokejový klub Hokej Uherský Ostroh „A“
17.03.2019 Vsetín 12 Valašský hokejový klub „B“ Hokej Uherský Ostroh „B“
17.03.2019 Vsetín 12 Valašský hokejový klub „B“ Hokej Uherský Ostroh „B“
17.03.2019 Vsetín 12 Hokej Uherský Ostroh „A“ HC Bobři Valašské Meziříčí
17.03.2019 Vsetín 12 Hokej Uherský Ostroh „A“ HC Bobři Valašské Meziříčí
17.03.2019 Vsetín 12 Hokej Uherský Ostroh „B“ HC Bobři Valašské Meziříčí „B“
17.03.2019 Vsetín 12 Hokej Uherský Ostroh „B“ HC Bobři Valašské Meziříčí „B“
17.03.2019 Vsetín 12 HC Bobři Valašské Meziříčí Valašský hokejový klub
17.03.2019 Vsetín 12 HC Bobři Valašské Meziříčí Valašský hokejový klub
17.03.2019 Vsetín 12 HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ Valašský hokejový klub „B“
17.03.2019 Vsetín 12 HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ Valašský hokejový klub „B“
17.03.2019 Uherské Hradiště 12 HC Uherské Hradiště PSG Berani Zlín „A“
17.03.2019 Uherské Hradiště 12 HC Uherské Hradiště PSG Berani Zlín „A“
17.03.2019 Uherské Hradiště 12 HC Uherské Hradiště „B“ PSG Berani Zlín „B“
17.03.2019 Uherské Hradiště 12 HC Uherské Hradiště „B“ PSG Berani Zlín „B“
17.03.2019 Uherské Hradiště 12 PSG Berani Zlín „A“ HC Brumov – Bylnice
17.03.2019 Uherské Hradiště 12 PSG Berani Zlín „B“ HC Brumov – Bylnice „B“
17.03.2019 Uherské Hradiště 12 PSG Berani Zlín „B“ HC Brumov – Bylnice „B“
17.03.2019 Uherské Hradiště 12 HC Brumov – Bylnice HC Uherské Hradiště
17.03.2019 Uherské Hradiště 12 HC Brumov – Bylnice HC Uherské Hradiště
17.03.2019 Uherské Hradiště 12 HC Brumov – Bylnice „B“ HC Uherské Hradiště „B“
17.03.2019 Uherské Hradiště 12 HC Brumov – Bylnice „B“ HC Uherské Hradiště „B“
17.03.2019 Zlín 12 PSG Berani Zlín „C“ HK Kroměříž
17.03.2019 Zlín 12 PSG Berani Zlín „C“ HK Kroměříž
17.03.2019 Zlín 12 PSG Berani Zlín „D“ HK Kroměříž „B“
17.03.2019 Zlín 12 HK Kroměříž HC Spartak Uherský Brod
17.03.2019 Zlín 12 HK Kroměříž „B“ HC Spartak Uherský Brod „B“
17.03.2019 Zlín 12 HC Spartak Uherský Brod PSG Berani Zlín „C“
17.03.2019 Zlín 12 HC Spartak Uherský Brod „B“ PSG Berani Zlín „D“

Staň se naším fanouškem i na sociálních sítích!