Datum | | Místo | Kolo | Domácí | Hosté | Výsledek |
So 30.9.2023 |
10:15 |
Bohumín |
2 |
Metropolia Silesia | HK Nový Jičín | 6:7 (2:4, 2:0, 2:3) |
Ne 1.10.2023 |
10:45 |
Český Těšín, Zimní stadion |
1 |
HC Vlci Český Těšín | Metropolia Silesia | 1:5 (0:1, 0:1, 1:3) |
Ne 15.10.2023 |
10:00 |
Studénka |
4 |
Metropolia Silesia | HC Studénka | 10:7 (3:5, 6:2, 1:0) |
So 21.10.2023 |
12:15 |
Kopřivnice, Zimní stadion |
5 |
HC Kopřivnice | Metropolia Silesia | 10:3 (5:2, 2:1, 3:0) |
Ne 22.10.2023 |
10:00 |
Havířov, Zimní stadion |
6 |
HC AZ Havířov 2010 | Metropolia Silesia | 8:7 (3:3, 3:2, 2:2) |
So 28.10.2023 |
12:30 |
Krnov |
7 |
HK Krnov mládež | Metropolia Silesia | 12:2 (3:1, 7:1, 2:0) |
Ne 29.10.2023 |
10:00 |
Frýdek - Místek |
3 |
HC Frýdek-Místek | Metropolia Silesia | 11:4 (6:0, 2:3, 3:1) |
Ne 5.11.2023 |
09:10 |
Karviná, Zimní stadion |
8 |
HK Karviná | Metropolia Silesia | 7:3 (3:0, 2:2, 2:1) |
So 11.11.2023 |
10:15 |
Bohumín |
9 |
Metropolia Silesia | TJ Horní Benešov | 3:4 (0:0, 1:3, 2:1) |
Ne 12.11.2023 |
11:15 |
Šumperk, Zimní stadion |
10 |
HK MD Šumperk | Metropolia Silesia | 6:7 (1:3, 4:0, 1:4) |
So 18.11.2023 |
13:30 |
Jastrzebie |
11 |
Metropolia Silesia | Hokejový klub Opava s.r.o. | 13:5 (0:3, 7:2, 6:0) |
So 9.12.2023 |
12:15 |
Třinec |
14 |
HC Oceláři Třinec | Metropolia Silesia | 14:4 (4:2, 7:2, 3:0) |
So 16.12.2023 |
10:15 |
Bohumín |
16 |
Metropolia Silesia | HC Vlci Český Těšín | 15:3 (5:0, 7:1, 3:2) |
Ne 17.12.2023 |
10:15 |
Nový Jičín, Zimní stadion |
17 |
HK Nový Jičín | Metropolia Silesia | 12:7 (4:3, 3:1, 5:3) |
St 20.12.2023 |
17:30 |
Orlová |
12 |
MSK Orlová | Metropolia Silesia | 13:3 (2:0, 4:3, 7:0) |
So 6.1.2024 |
10:15 |
Bohumín |
18 |
Metropolia Silesia | HC Frýdek-Místek | 5:13 (2:3, 0:4, 3:6) |
Ne 7.1.2024 |
10:00 |
Studénka |
19 |
HC Studénka | Metropolia Silesia | 3:6 (0:2, 1:3, 2:1) |
So 13.1.2024 |
10:15 |
Bohumín |
20 |
Metropolia Silesia | HC Kopřivnice | 3:9 (0:3, 2:1, 1:5) |
So 20.1.2024 |
16:00 |
Ostrava, Multifunkční hala |
15 |
Metropolia Silesia | HC Vítkovice RIDERA | 5:8 (2:4, 3:1, 0:3) |
Ne 21.1.2024 |
10:15 |
Havířov, Zimní stadion |
21 |
Metropolia Silesia | HC AZ Havířov 2010 | 4:11 (1:2, 2:5, 1:4) |
So 27.1.2024 |
10:15 |
Bohumín |
22 |
Metropolia Silesia | HK Krnov mládež | 2:12 (1:1, 1:7, 0:4) |
So 3.2.2024 |
16:45 |
Bohumín |
23 |
Metropolia Silesia | HK Karviná | 8:7 (3:3, 2:3, 3:1) |
So 10.2.2024 |
10:00 |
Horní Benešov |
24 |
TJ Horní Benešov | Metropolia Silesia | 7:1 (4:1, 3:0, 0:0) |
Út 13.2.2024 |
16:45 |
Ostrava |
13 |
Metropolia Silesia | HC RT Torax Poruba | 4:5 (1:0, 1:3, 2:2) |
So 17.2.2024 |
16:45 |
Bohumín |
25 |
Metropolia Silesia | HK MD Šumperk | 3:6 (2:2, 1:2, 0:2) |
Ne 18.2.2024 |
10:15 |
Opava |
26 |
Hokejový klub Opava s.r.o. | Metropolia Silesia | 6:16 (1:4, 4:8, 1:4) |
Pá 23.2.2024 |
16:00 |
Bohumín |
27 |
Metropolia Silesia | MSK Orlová | 1:32 (0:7, 0:11, 1:14) |
Ne 3.3.2024 |
09:00 |
Ostrava, Zimní stadion Ostrava |
28 |
HC RT Torax Poruba | Metropolia Silesia | 22:6 (7:1, 7:2, 8:3) |
So 9.3.2024 |
10:15 |
Bohumín |
29 |
Metropolia Silesia | HC Oceláři Třinec | 2:17 (0:2, 1:8, 1:7) |
So 16.3.2024 |
09:00 |
Ostrava |
30 |
HC Vítkovice RIDERA | Metropolia Silesia | 18:2 (5:2, 7:0, 6:0) |
U zápasů bez přesného času je uvedené datum pouze orientační.