Datum | | Místo | Kolo | Domácí | Hosté | Výsledek |
Čt 28.9.2023 |
12:15 |
Ostrava |
1 |
HC Vítkovice RIDERA | TJ Horní Benešov | 10:2 (0:1, 3:0, 7:1) |
Ne 8.10.2023 |
11:15 |
Ostrava |
3 |
HC Vítkovice RIDERA | Hokejový klub Opava s.r.o. | 16:2 (7:1, 3:1, 6:0) |
So 14.10.2023 |
12:30 |
Orlová |
4 |
MSK Orlová | HC Vítkovice RIDERA | 1:13 (0:1, 0:4, 1:8) |
So 21.10.2023 |
15:45 |
Ostrava |
5 |
HC Vítkovice RIDERA | HC RT Torax Poruba | 7:1 (0:0, 4:0, 3:1) |
Ne 22.10.2023 |
12:15 |
Třinec |
6 |
HC Oceláři Třinec | HC Vítkovice RIDERA | 3:6 (0:3, 2:1, 1:2) |
Čt 26.10.2023 |
16:00 |
Šumperk, Zimní stadion |
2 |
HK MD Šumperk | HC Vítkovice RIDERA | 6:3 (3:2, 1:0, 2:1) |
Ne 29.10.2023 |
11:15 |
Ostrava |
7 |
HC Vítkovice RIDERA | HK Karviná | 25:1 (8:0, 7:1, 10:0) |
Ne 5.11.2023 |
12:00 |
Ostrava |
8 |
HC Vítkovice RIDERA | HC Vlci Český Těšín | 23:5 (4:0, 5:1, 14:4) |
So 11.11.2023 |
10:15 |
Nový Jičín, Zimní stadion |
9 |
HK Nový Jičín | HC Vítkovice RIDERA | 8:9 (3:6, 2:2, 3:1) |
Ne 12.11.2023 |
09:00 |
Ostrava |
10 |
HC Vítkovice RIDERA | HC Frýdek-Místek | 9:7 (1:4, 5:3, 3:0) |
Pá 17.11.2023 |
15:30 |
Studénka |
11 |
HC Studénka | HC Vítkovice RIDERA | 1:19 (0:7, 1:5, 0:7) |
Ne 26.11.2023 |
09:00 |
Ostrava |
12 |
HC Vítkovice RIDERA | HC Kopřivnice | 4:6 (1:0, 2:2, 1:4) |
Ne 3.12.2023 |
08:00 |
Havířov, Zimní stadion |
13 |
HC AZ Havířov 2010 | HC Vítkovice RIDERA | 3:3 (1:0, 1:2, 1:1) |
So 16.12.2023 |
10:00 |
Horní Benešov |
16 |
TJ Horní Benešov | HC Vítkovice RIDERA | 2:15 (1:2, 0:6, 1:7) |
So 6.1.2024 |
10:45 |
Opava |
18 |
Hokejový klub Opava s.r.o. | HC Vítkovice RIDERA | 2:17 (0:5, 0:4, 2:8) |
Ne 7.1.2024 |
09:00 |
Ostrava |
19 |
HC Vítkovice RIDERA | MSK Orlová | 13:3 (5:1, 4:2, 4:0) |
Ne 14.1.2024 |
12:00 |
Ostrava |
20 |
HC RT Torax Poruba | HC Vítkovice RIDERA | 3:4 (1:1, 1:1, 1:2) |
So 20.1.2024 |
16:00 |
Ostrava, Multifunkční hala |
15 |
Metropolia Silesia | HC Vítkovice RIDERA | 5:8 (2:4, 3:1, 0:3) |
Ne 21.1.2024 |
13:15 |
Ostrava |
21 |
HC Vítkovice RIDERA | HC Oceláři Třinec | 6:6 (2:1, 2:2, 2:3) |
So 27.1.2024 |
11:10 |
Karviná, Zimní stadion |
22 |
HK Karviná | HC Vítkovice RIDERA | 0:16 (0:7, 0:1, 0:8) |
Ne 28.1.2024 |
13:30 |
Ostrava |
14 |
HC Vítkovice RIDERA | HK Krnov mládež | 11:3 (5:2, 3:0, 3:1) |
So 3.2.2024 |
10:30 |
Český Těšín, Zimní stadion |
23 |
HC Vlci Český Těšín | HC Vítkovice RIDERA | 2:14 (0:5, 2:4, 0:5) |
So 10.2.2024 |
09:00 |
Ostrava |
24 |
HC Vítkovice RIDERA | HK Nový Jičín | 7:4 (0:2, 2:2, 5:0) |
Ne 11.2.2024 |
13:00 |
Ostrava |
17 |
HC Vítkovice RIDERA | HK MD Šumperk | 20:5 (8:1, 5:3, 7:1) |
St 14.2.2024 |
17:30 |
Kopřivnice, Zimní stadion |
27 |
HC Kopřivnice | HC Vítkovice RIDERA | 8:4 (5:0, 2:1, 1:3) |
So 17.2.2024 |
13:30 |
Frýdek - Místek |
25 |
HC Frýdek-Místek | HC Vítkovice RIDERA | 7:5 (1:3, 3:1, 3:1) |
Ne 18.2.2024 |
13:00 |
Ostrava |
26 |
HC Vítkovice RIDERA | HC Studénka | 10:1 (4:1, 5:0, 1:0) |
So 2.3.2024 |
15:30 |
Ostrava |
28 |
HC Vítkovice RIDERA | HC AZ Havířov 2010 | 12:2 (5:0, 5:0, 2:2) |
So 9.3.2024 |
12:30 |
Krnov |
29 |
HK Krnov mládež | HC Vítkovice RIDERA | 4:3 (1:0, 1:1, 2:2) |
So 16.3.2024 |
09:00 |
Ostrava |
30 |
HC Vítkovice RIDERA | Metropolia Silesia | 18:2 (5:2, 7:0, 6:0) |
U zápasů bez přesného času je uvedené datum pouze orientační.