Datum | | Místo | Kolo | Domácí | Hosté | Výsledek |
So 30.9.2023 |
09:30 |
Hlinsko |
2. |
HC Hlinsko | HC DYNAMO PARDUBICE | 5:11 (1:4, 1:2, 3:5) |
So 7.10.2023 |
09:00 |
Česká Třebová |
3. |
Loko. Česká Třebová | HC Hlinsko | 4:9 (2:1, 0:4, 2:4) |
Ne 8.10.2023 |
09:00 |
Hlinsko |
4. |
HC Hlinsko | Slovan Morav.Třebová | 6:2 (1:0, 2:1, 3:1) |
Ne 15.10.2023 |
09:45 |
Chrudim, Zimní stadion |
5. |
HC Chrudim | HC Hlinsko | 5:3 (1:0, 2:3, 2:0) |
So 21.10.2023 |
09:30 |
Hlinsko |
6. |
HC Hlinsko | HC Litomyšl | 8:3 (2:1, 3:1, 3:1) |
So 28.10.2023 |
09:30 |
Polička |
7. |
HC Spartak Polička | HC Hlinsko | 5:2 (1:0, 1:1, 3:1) |
Ne 29.10.2023 |
15:30 |
Hlinsko |
8. |
HC Hlinsko | TJ Lanškroun | 9:6 (4:3, 3:1, 2:2) |
So 11.11.2023 |
09:30 |
Hlinsko |
10. |
HC Hlinsko | Slovan Morav.Třebová B | 29:0 (4:0, 9:0, 16:0) |
Ne 12.11.2023 |
09:00 |
Choceň, Zimní stadion |
11. |
HC Spartak Choceň | HC Hlinsko | 4:16 (2:4, 2:5, 0:7) |
Pá 24.11.2023 |
17:15 |
Skuteč, Zimní stadion |
9. |
HC Skuteč | HC Hlinsko | 3:7 (0:1, 2:4, 1:2) |
Ne 26.11.2023 |
12:00 |
Pardubice |
13. |
HC DYNAMO PARDUBICE | HC Hlinsko | 17:5 (7:1, 6:3, 4:1) |
So 2.12.2023 |
09:30 |
Hlinsko |
14. |
HC Hlinsko | Loko. Česká Třebová | 7:5 (2:1, 2:2, 3:2) |
Ne 3.12.2023 |
09:00 |
Moravská Třebová |
15. |
Slovan Morav.Třebová | HC Hlinsko | 9:0 (1:0, 6:0, 2:0) |
So 9.12.2023 |
09:30 |
Hlinsko |
16. |
HC Hlinsko | HC Chrudim | 8:4 (1:1, 4:1, 3:2) |
Čt 14.12.2023 |
17:00 |
Litomyšl |
17. |
HC Litomyšl | HC Hlinsko | 6:1 (3:1, 3:0, 0:0) |
So 6.1.2024 |
09:30 |
Hlinsko |
18. |
HC Hlinsko | HC Spartak Polička | 4:3 (0:1, 2:2, 2:0) |
Ne 7.1.2024 |
09:30 |
Lanškroun |
19. |
TJ Lanškroun | HC Hlinsko | 2:7 (0:2, 1:2, 1:3) |
Ne 14.1.2024 |
09:00 |
Hlinsko |
20. |
HC Hlinsko | HC Skuteč | 8:1 (2:0, 0:0, 6:1) |
Ne 21.1.2024 |
09:00 |
Moravská Třebová |
21. |
Slovan Morav.Třebová B | HC Hlinsko | 6:3 (0:1, 4:1, 2:1) |
So 3.2.2024 |
09:30 |
Hlinsko |
24. |
HC Hlinsko | HC DYNAMO PARDUBICE | 6:9 (3:1, 1:5, 2:3) |
So 10.2.2024 |
12:30 |
Česká Třebová |
25. |
Loko. Česká Třebová | HC Hlinsko | 5:4 (3:0, 1:1, 1:3) |
Ne 11.2.2024 |
11:00 |
Hlinsko |
22. |
HC Hlinsko | HC Spartak Choceň | 10:6 (4:2, 4:4, 2:0) |
So 17.2.2024 |
09:30 |
Hlinsko |
26. |
HC Hlinsko | Slovan Morav.Třebová | 5:5 (0:1, 3:2, 2:2) |
Ne 25.2.2024 |
09:00 |
Chrudim, Zimní stadion |
27. |
HC Chrudim | HC Hlinsko | 16:4 (5:1, 5:2, 6:1) |
So 2.3.2024 |
09:30 |
Hlinsko |
28. |
HC Hlinsko | HC Litomyšl | 8:11 (3:2, 0:3, 5:6) |
Ne 3.3.2024 |
09:00 |
Polička |
29. |
HC Spartak Polička | HC Hlinsko | 9:2 (3:2, 2:0, 4:0) |
So 9.3.2024 |
09:30 |
Hlinsko |
30. |
HC Hlinsko | TJ Lanškroun | 8:5 (3:1, 5:1, 0:3) |
Ne 10.3.2024 |
09:00 |
Choceň, Zimní stadion |
33. |
HC Spartak Choceň | HC Hlinsko | 5:10 (2:2, 2:4, 1:4) |
Ne 17.3.2024 |
09:00 |
Skuteč, Zimní stadion |
31. |
HC Skuteč | HC Hlinsko | 4:12 (1:5, 1:3, 2:4) |
Ne 24.3.2024 |
09:00 |
Hlinsko |
32. |
HC Hlinsko | Slovan Morav.Třebová B | 3:9 (1:4, 0:1, 2:4) |
U zápasů bez přesného času je uvedené datum pouze orientační.