Liga mladších žáků "B"



Liga mladších žáků „B“ sk. 13 - Liberecká 2022/23


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
Ne 4.9.2022 09:30 Turnov, Zimní stadion 1 HC Turnov 1931HC Frýdlant29:7 (9:0, 10:5, 10:2)
So 10.9.2022 11:15 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 1 TJ HC Jablonec n/N.Bílí Tygři Liberec8:21 (4:3, 2:5, 2:13)
So 10.9.2022 13:00 Varnsdorf, Zimní stadion 1 HC TS VarnsdorfBK Mladá Boleslav10:6 (3:3, 6:1, 1:2)
So 10.9.2022 10:30 Česká Lípa 1 HC Česká LípaLomnice nad Popelkou3:2 (2:0, 1:0, 0:2)
So 17.9.2022 10:30 Lomnice nad Popelkou 2 Lomnice nad PopelkouTJ HC Jablonec n/N.13:8 (3:2, 5:3, 5:3)
So 17.9.2022 10:15 Turnov, Zimní stadion 2 HC Turnov 1931HC Česká Lípa6:10 (2:3, 2:3, 2:4)
So 17.9.2022 13:00 Varnsdorf, Zimní stadion 2 HC TS VarnsdorfHC Frýdlant11:4 (2:1, 5:2, 4:1)
So 17.9.2022 12:00 Mladá Boleslav 2 BK Mladá BoleslavBílí Tygři Liberec9:13 (2:5, 1:3, 6:5)
So 24.9.2022 10:00 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 3 TJ HC Jablonec n/N.BK Mladá Boleslav6:13 (3:6, 0:4, 3:3)
So 24.9.2022 11:15 Liberec, Svijanská aréna 3 Bílí Tygři LiberecHC Frýdlant16:2 (2:0, 10:0, 4:2)
So 24.9.2022 10:30 Česká Lípa 3 HC Česká LípaHC TS Varnsdorf2:7 (1:2, 1:1, 0:4)
So 24.9.2022 10:30 Lomnice nad Popelkou 3 Lomnice nad PopelkouHC Turnov 19316:8 (3:3, 3:2, 0:3)
Ne 25.9.2022 11:45 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 6 TJ HC Jablonec n/N.HC TS Varnsdorf7:6 (2:4, 2:2, 3:0)
St 28.9.2022 11:00 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 4 TJ HC Jablonec n/N.HC Turnov 19316:13 (3:6, 1:3, 2:4)
St 28.9.2022 14:30 Varnsdorf, Zimní stadion 4 HC TS VarnsdorfLomnice nad Popelkou1:4 (1:0, 0:1, 0:3)
St 28.9.2022 10:00 Česká Lípa 4 HC Česká LípaBílí Tygři Liberec8:9 (1:3, 7:3, 0:3)
St 28.9.2022 09:00 Frýdlant 4 HC FrýdlantBK Mladá Boleslav4:4 (1:2, 2:0, 1:2)
So 1.10.2022 09:45 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 5 TJ HC Jablonec n/N.HC Frýdlant13:2 (3:1, 6:0, 4:1)
So 1.10.2022 09:00 Mladá Boleslav 5 BK Mladá BoleslavHC Česká Lípa2:8 (1:3, 1:3, 0:2)
So 1.10.2022 11:15 Liberec, Svijanská aréna 5 Bílí Tygři LiberecLomnice nad Popelkou4:1 (0:0, 3:1, 1:0)
So 1.10.2022 09:00 Turnov, Zimní stadion 5 HC Turnov 1931HC TS Varnsdorf4:9 (3:1, 1:2, 0:6)
Ne 2.10.2022 09:30 Turnov, Zimní stadion 6 HC Turnov 1931Bílí Tygři Liberec9:10 (3:3, 4:3, 2:4)
Ne 2.10.2022 10:00 Lomnice nad Popelkou 6 Lomnice nad PopelkouBK Mladá Boleslav8:3 (4:2, 2:1, 2:0)
Ne 2.10.2022 09:00 Frýdlant 6 HC FrýdlantHC Česká Lípa6:13 (0:4, 4:5, 2:4)
So 8.10.2022 10:30 Česká Lípa 7 HC Česká LípaTJ HC Jablonec n/N.
So 8.10.2022 10:30 Lomnice nad Popelkou 7 Lomnice nad PopelkouHC Frýdlant
So 8.10.2022 12:15 Liberec, Svijanská aréna 7 Bílí Tygři LiberecHC TS Varnsdorf
Ne 9.10.2022 11:00 Mladá Boleslav 7 BK Mladá BoleslavHC Turnov 1931
So 15.10.2022 12:15 Liberec, Svijanská aréna 8 Bílí Tygři LiberecTJ HC Jablonec n/N.
So 15.10.2022 12:00 Mladá Boleslav 8 BK Mladá BoleslavHC TS Varnsdorf
So 15.10.2022 09:00 Frýdlant 8 HC FrýdlantHC Turnov 1931
Ne 16.10.2022 10:00 Lomnice nad Popelkou 8 Lomnice nad PopelkouHC Česká Lípa
So 22.10.2022 10:15 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 9 TJ HC Jablonec n/N.Lomnice nad Popelkou
So 22.10.2022 10:30 Česká Lípa 9 HC Česká LípaHC Turnov 1931
So 22.10.2022 09:00 Frýdlant 9 HC FrýdlantHC TS Varnsdorf
So 22.10.2022 11:15 Liberec, Svijanská aréna 9 Bílí Tygři LiberecBK Mladá Boleslav
Pá 28.10.2022 10:45 Mladá Boleslav 10 BK Mladá BoleslavTJ HC Jablonec n/N.
Pá 28.10.2022 Frýdlant 10 HC FrýdlantBílí Tygři Liberec
Pá 28.10.2022 Varnsdorf, Zimní stadion 10 HC TS VarnsdorfHC Česká Lípa
Pá 28.10.2022 10:30 Turnov, Zimní stadion 10 HC Turnov 1931Lomnice nad Popelkou
So 29.10.2022 10:30 Lomnice nad Popelkou 11 Lomnice nad PopelkouHC TS Varnsdorf
Ne 30.10.2022 09:30 Turnov, Zimní stadion 11 HC Turnov 1931TJ HC Jablonec n/N.
Ne 30.10.2022 10:00 Liberec, Svijanská aréna 11 Bílí Tygři LiberecHC Česká Lípa
Ne 30.10.2022 13:30 Mladá Boleslav 11 BK Mladá BoleslavHC Frýdlant
So 5.11.2022 Frýdlant 12 HC FrýdlantTJ HC Jablonec n/N.
So 5.11.2022 Česká Lípa 12 HC Česká LípaBK Mladá Boleslav
So 5.11.2022 10:30 Lomnice nad Popelkou 12 Lomnice nad PopelkouBílí Tygři Liberec
So 5.11.2022 Varnsdorf, Zimní stadion 12 HC TS VarnsdorfHC Turnov 1931
Ne 6.11.2022 Varnsdorf, Zimní stadion 13 HC TS VarnsdorfTJ HC Jablonec n/N.
Ne 6.11.2022 Liberec, Svijanská aréna 13 Bílí Tygři LiberecHC Turnov 1931
Ne 6.11.2022 Mladá Boleslav 13 BK Mladá BoleslavLomnice nad Popelkou
Ne 6.11.2022 Česká Lípa 13 HC Česká LípaHC Frýdlant
So 12.11.2022 09:00 Turnov, Zimní stadion 14 HC Turnov 1931BK Mladá Boleslav
Ne 13.11.2022 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 14 TJ HC Jablonec n/N.HC Česká Lípa
Ne 13.11.2022 Frýdlant 14 HC FrýdlantLomnice nad Popelkou
Ne 13.11.2022 Varnsdorf, Zimní stadion 14 HC TS VarnsdorfBílí Tygři Liberec
Ne 20.11.2022 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 15 TJ HC Jablonec n/N.Bílí Tygři Liberec
Ne 20.11.2022 Varnsdorf, Zimní stadion 15 HC TS VarnsdorfBK Mladá Boleslav
Ne 20.11.2022 Frýdlant 15 HC FrýdlantHC Turnov 1931
Ne 20.11.2022 Česká Lípa 15 HC Česká LípaLomnice nad Popelkou
Ne 27.11.2022 Lomnice nad Popelkou 16 Lomnice nad PopelkouTJ HC Jablonec n/N.
Ne 27.11.2022 Turnov, Zimní stadion 16 HC Turnov 1931HC Česká Lípa
Ne 27.11.2022 Varnsdorf, Zimní stadion 16 HC TS VarnsdorfHC Frýdlant
Ne 27.11.2022 Mladá Boleslav 16 BK Mladá BoleslavBílí Tygři Liberec
Ne 4.12.2022 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 17 TJ HC Jablonec n/N.BK Mladá Boleslav
Ne 4.12.2022 Liberec, Svijanská aréna 17 Bílí Tygři LiberecHC Frýdlant
Ne 4.12.2022 Česká Lípa 17 HC Česká LípaHC TS Varnsdorf
Ne 4.12.2022 Lomnice nad Popelkou 17 Lomnice nad PopelkouHC Turnov 1931
Ne 11.12.2022 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 18 TJ HC Jablonec n/N.HC Turnov 1931
Ne 11.12.2022 Varnsdorf, Zimní stadion 18 HC TS VarnsdorfLomnice nad Popelkou
Ne 11.12.2022 Česká Lípa 18 HC Česká LípaBílí Tygři Liberec
Ne 11.12.2022 Frýdlant 18 HC FrýdlantBK Mladá Boleslav
Ne 18.12.2022 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 19 TJ HC Jablonec n/N.HC Frýdlant
Ne 18.12.2022 Mladá Boleslav 19 BK Mladá BoleslavHC Česká Lípa
Ne 18.12.2022 Liberec, Svijanská aréna 19 Bílí Tygři LiberecLomnice nad Popelkou
Ne 18.12.2022 Turnov, Zimní stadion 19 HC Turnov 1931HC TS Varnsdorf
Ne 8.1.2023 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 20 TJ HC Jablonec n/N.HC TS Varnsdorf
Ne 8.1.2023 Turnov, Zimní stadion 20 HC Turnov 1931Bílí Tygři Liberec
Ne 8.1.2023 Lomnice nad Popelkou 20 Lomnice nad PopelkouBK Mladá Boleslav
Ne 8.1.2023 Frýdlant 20 HC FrýdlantHC Česká Lípa
Ne 15.1.2023 Česká Lípa 21 HC Česká LípaTJ HC Jablonec n/N.
Ne 15.1.2023 Lomnice nad Popelkou 21 Lomnice nad PopelkouHC Frýdlant
Ne 15.1.2023 Mladá Boleslav 21 BK Mladá BoleslavHC Turnov 1931
Ne 15.1.2023 Liberec, Svijanská aréna 21 Bílí Tygři LiberecHC TS Varnsdorf
Ne 22.1.2023 Liberec, Svijanská aréna 22 Bílí Tygři LiberecTJ HC Jablonec n/N.
Ne 22.1.2023 Mladá Boleslav 22 BK Mladá BoleslavHC TS Varnsdorf
Ne 22.1.2023 Turnov, Zimní stadion 22 HC Turnov 1931HC Frýdlant
Ne 22.1.2023 Lomnice nad Popelkou 22 Lomnice nad PopelkouHC Česká Lípa
Ne 5.2.2023 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 23 TJ HC Jablonec n/N.Lomnice nad Popelkou
Ne 5.2.2023 Česká Lípa 23 HC Česká LípaHC Turnov 1931
Ne 5.2.2023 Frýdlant 23 HC FrýdlantHC TS Varnsdorf
Ne 5.2.2023 Liberec, Svijanská aréna 23 Bílí Tygři LiberecBK Mladá Boleslav
Ne 12.2.2023 Mladá Boleslav 24 BK Mladá BoleslavTJ HC Jablonec n/N.
Ne 12.2.2023 Frýdlant 24 HC FrýdlantBílí Tygři Liberec
Ne 12.2.2023 Varnsdorf, Zimní stadion 24 HC TS VarnsdorfHC Česká Lípa
Ne 12.2.2023 Turnov, Zimní stadion 24 HC Turnov 1931Lomnice nad Popelkou
Ne 19.2.2023 Turnov, Zimní stadion 25 HC Turnov 1931TJ HC Jablonec n/N.
Ne 19.2.2023 Lomnice nad Popelkou 25 Lomnice nad PopelkouHC TS Varnsdorf
Ne 19.2.2023 Liberec, Svijanská aréna 25 Bílí Tygři LiberecHC Česká Lípa
Ne 19.2.2023 Mladá Boleslav 25 BK Mladá BoleslavHC Frýdlant
Ne 5.3.2023 Frýdlant 26 HC FrýdlantTJ HC Jablonec n/N.
Ne 5.3.2023 Česká Lípa 26 HC Česká LípaBK Mladá Boleslav
Ne 5.3.2023 Lomnice nad Popelkou 26 Lomnice nad PopelkouBílí Tygři Liberec
Ne 5.3.2023 Varnsdorf, Zimní stadion 26 HC TS VarnsdorfHC Turnov 1931
Ne 12.3.2023 Varnsdorf, Zimní stadion 27 HC TS VarnsdorfTJ HC Jablonec n/N.
Ne 12.3.2023 Liberec, Svijanská aréna 27 Bílí Tygři LiberecHC Turnov 1931
Ne 12.3.2023 Mladá Boleslav 27 BK Mladá BoleslavLomnice nad Popelkou
Ne 12.3.2023 Česká Lípa 27 HC Česká LípaHC Frýdlant
Ne 19.3.2023 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 28 TJ HC Jablonec n/N.HC Česká Lípa
Ne 19.3.2023 Frýdlant 28 HC FrýdlantLomnice nad Popelkou
Ne 19.3.2023 Turnov, Zimní stadion 28 HC Turnov 1931BK Mladá Boleslav
Ne 19.3.2023 Varnsdorf, Zimní stadion 28 HC TS VarnsdorfBílí Tygři Liberec


Liga mladších žáků „B“ sk. 10 - Ústecká 2022/23


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
So 10.9.2022 14:30 Litvínov 1 HC LitvínovHC Děčín5:27 (3:7, 2:9, 0:11)
So 10.9.2022 10:30 Litoměřice, Kalich Arena Litom 1 HC Stadion LitoměřiceHC Roudnice n.L.8:15 (4:6, 2:4, 2:5)
So 10.9.2022 12:30 Most, Zimní stadion 1 MOSTEČTÍ LVIHC Slovan Louny B5:12 (3:3, 1:3, 1:6)
So 10.9.2022 10:15 Louny, Zimní stadion 1 HC Slovan LounyPiráti Chomutov B9:23 (6:6, 3:10, 0:7)
Út 13.9.2022 17:45 Ústí nad Labem, Zimní stadion 1 Slovan Ústí n.LabemHC Teplice14:4 (8:2, 3:2, 3:0)
So 17.9.2022 09:45 Děčín, Zimní stadion 2 HC DěčínHC Stadion Litoměřice4:4 (0:1, 4:1, 0:2)
So 17.9.2022 10:00 Teplice 2 HC TepliceHC Litvínov15:36 (5:11, 5:8, 5:17)
So 17.9.2022 11:15 Chomutov, Zimní stadion 2 Piráti ChomutovMOSTEČTÍ LVI8:6 (4:1, 3:2, 1:3)
So 17.9.2022 13:30 Louny, Zimní stadion 2 HC Slovan Louny BHC Slovan Louny8:6 (2:1, 3:4, 3:1)
Ne 18.9.2022 09:00 Louny, Zimní stadion 3 HC Slovan LounyPiráti Chomutov13:5 (3:0, 5:3, 5:2, 0:0)
Ne 18.9.2022 10:00 Litoměřice, Kalich Arena Litom 3 HC Stadion LitoměřiceHC Teplice10:4 (6:3, 2:1, 2:0, 0:0)
Ne 18.9.2022 09:00 Roudnice nad Labem 3 HC Roudnice n.L.HC Děčín5:15 (1:9, 3:5, 1:1)
Ne 18.9.2022 10:00 Ústí nad Labem, Zimní stadion 3 Slovan Ústí n.LabemHC Slovan Louny B4:15 (0:6, 1:2, 3:7)
Ne 18.9.2022 10:00 Litvínov 3 HC LitvínovPiráti Chomutov B11:16 (3:6, 4:5, 4:5)
So 24.9.2022 12:30 Teplice 4 HC TepliceHC Roudnice n.L.2:26 (0:5, 0:12, 2:9)
So 24.9.2022 12:30 Most, Zimní stadion 4 MOSTEČTÍ LVIHC Slovan Louny8:7 (6:2, 2:2, 0:3)
So 24.9.2022 10:00 Bílina, Zimní stadion 4 Piráti Chomutov BHC Stadion Litoměřice13:5 (7:1, 3:2, 3:2)
So 24.9.2022 11:15 Louny, Zimní stadion 4 HC Slovan Louny BHC Litvínov15:13 (7:1, 1:9, 7:3)
Ne 25.9.2022 12:15 Chomutov, Zimní stadion 4 Piráti ChomutovSlovan Ústí n.Labem13:8 (4:2, 3:3, 6:3)
St 28.9.2022 10:30 Ústí nad Labem, Zimní stadion 5 Slovan Ústí n.LabemMOSTEČTÍ LVI15:10 (4:2, 6:5, 5:3)
St 28.9.2022 16:00 Litvínov 5 HC LitvínovPiráti Chomutov8:12 (1:3, 2:4, 5:5)
St 28.9.2022 13:45 Děčín, Zimní stadion 5 HC DěčínHC Teplice20:3 (5:2, 10:0, 5:1)
St 28.9.2022 10:00 Litoměřice, Kalich Arena Litom 5 HC Stadion LitoměřiceHC Slovan Louny B13:2 (4:2, 5:0, 4:0)
St 28.9.2022 16:00 Roudnice nad Labem 5 HC Roudnice n.L.Piráti Chomutov B13:7 (6:0, 5:3, 2:4)
So 1.10.2022 15:30 Chomutov, Zimní stadion 6 Piráti ChomutovHC Stadion Litoměřice9:9 (2:4, 3:4, 4:1)
So 1.10.2022 14:45 Most, Zimní stadion 6 MOSTEČTÍ LVIHC Litvínov11:6 (1:3, 5:0, 5:3, 0:0)
So 1.10.2022 13:30 Louny, Zimní stadion 6 HC Slovan LounySlovan Ústí n.Labem13:4 (4:0, 4:2, 5:2)
So 1.10.2022 10:00 Bílina, Zimní stadion 6 Piráti Chomutov BHC Děčín4:10 (2:3, 0:3, 2:4)
So 1.10.2022 09:00 Louny, Zimní stadion 6 HC Slovan Louny BHC Roudnice n.L.20:3 (8:0, 6:3, 6:0)
Ne 2.10.2022 14:30 Litvínov 7 HC LitvínovHC Slovan Louny5:11 (1:1, 2:7, 2:3)
Ne 2.10.2022 09:30 Litoměřice, Kalich Arena Litom 7 HC Stadion LitoměřiceMOSTEČTÍ LVI6:3 (1:2, 2:1, 3:0)
Ne 2.10.2022 09:00 Roudnice nad Labem 7 HC Roudnice n.L.Piráti Chomutov7:7 (1:3, 3:3, 3:1)
Ne 2.10.2022 11:15 Děčín, Zimní stadion 7 HC DěčínHC Slovan Louny B5:12 (2:6, 1:4, 2:2)
Ne 2.10.2022 09:30 Teplice 7 HC TeplicePiráti Chomutov B6:25 (3:12, 1:8, 2:5)
So 8.10.2022 10:00 Most, Zimní stadion 8 MOSTEČTÍ LVIHC Roudnice n.L.
So 8.10.2022 13:30 Louny, Zimní stadion 8 HC Slovan LounyHC Stadion Litoměřice
Ne 9.10.2022 15:00 Chomutov, Zimní stadion 8 Piráti ChomutovHC Děčín
Ne 9.10.2022 09:30 Ústí nad Labem, Zimní stadion 8 Slovan Ústí n.LabemHC Litvínov
Ne 9.10.2022 10:15 Louny, Zimní stadion 8 HC Slovan Louny BHC Teplice
So 15.10.2022 12:00 Děčín, Zimní stadion 9 HC DěčínMOSTEČTÍ LVI
So 15.10.2022 08:00 Bílina, Zimní stadion 2 Piráti Chomutov BSlovan Ústí n.Labem
Ne 16.10.2022 09:30 Litoměřice, Kalich Arena Litom 9 HC Stadion LitoměřiceSlovan Ústí n.Labem
Ne 16.10.2022 09:00 Roudnice nad Labem 9 HC Roudnice n.L.HC Slovan Louny
Ne 16.10.2022 09:30 Teplice 9 HC TeplicePiráti Chomutov
Ne 16.10.2022 09:00 Bílina, Zimní stadion 9 Piráti Chomutov BHC Slovan Louny B
So 22.10.2022 09:45 Most, Zimní stadion 10 MOSTEČTÍ LVIHC Teplice
So 22.10.2022 09:00 Louny, Zimní stadion 10 HC Slovan LounyHC Děčín
So 22.10.2022 11:15 Ústí nad Labem, Zimní stadion 10 Slovan Ústí n.LabemHC Roudnice n.L.
So 22.10.2022 Litvínov 10 HC LitvínovHC Stadion Litoměřice
So 22.10.2022 Chomutov, Zimní stadion 10 Piráti ChomutovPiráti Chomutov B
Pá 28.10.2022 15:20 Louny, Zimní stadion 13 HC Slovan LounyHC Slovan Louny B
So 29.10.2022 Roudnice nad Labem 11 HC Roudnice n.L.HC Litvínov
So 29.10.2022 Děčín, Zimní stadion 11 HC DěčínSlovan Ústí n.Labem
So 29.10.2022 12:30 Teplice 11 HC TepliceHC Slovan Louny
So 29.10.2022 08:30 Bílina, Zimní stadion 11 Piráti Chomutov BMOSTEČTÍ LVI
So 29.10.2022 09:00 Louny, Zimní stadion 11 HC Slovan Louny BPiráti Chomutov
Ne 30.10.2022 12:00 Teplice 12 HC TepliceSlovan Ústí n.Labem
Ne 30.10.2022 Děčín, Zimní stadion 12 HC DěčínHC Litvínov
Ne 30.10.2022 Roudnice nad Labem 12 HC Roudnice n.L.HC Stadion Litoměřice
Ne 30.10.2022 11:30 Louny, Zimní stadion 12 HC Slovan Louny BMOSTEČTÍ LVI
Ne 30.10.2022 12:30 Bílina, Zimní stadion 12 Piráti Chomutov BHC Slovan Louny
So 5.11.2022 13:15 Litoměřice, Kalich Arena Litom 13 HC Stadion LitoměřiceHC Děčín
So 5.11.2022 Litvínov 13 HC LitvínovHC Teplice
So 5.11.2022 Most, Zimní stadion 13 MOSTEČTÍ LVIPiráti Chomutov
So 5.11.2022 Ústí nad Labem, Zimní stadion 13 Slovan Ústí n.LabemPiráti Chomutov B
Ne 6.11.2022 Chomutov, Zimní stadion 14 Piráti ChomutovHC Slovan Louny
Ne 6.11.2022 09:30 Teplice 14 HC TepliceHC Stadion Litoměřice
Ne 6.11.2022 Děčín, Zimní stadion 14 HC DěčínHC Roudnice n.L.
Ne 6.11.2022 09:00 Louny, Zimní stadion 14 HC Slovan Louny BSlovan Ústí n.Labem
Ne 6.11.2022 Bílina, Zimní stadion 14 Piráti Chomutov BHC Litvínov
Ne 13.11.2022 Roudnice nad Labem 15 HC Roudnice n.L.HC Teplice
Ne 13.11.2022 Ústí nad Labem, Zimní stadion 15 Slovan Ústí n.LabemPiráti Chomutov
Ne 13.11.2022 09:00 Louny, Zimní stadion 15 HC Slovan LounyMOSTEČTÍ LVI
Ne 13.11.2022 Litoměřice, Kalich Arena Litom 15 HC Stadion LitoměřicePiráti Chomutov B
Ne 13.11.2022 Litvínov 15 HC LitvínovHC Slovan Louny B
So 19.11.2022 Most, Zimní stadion 16 MOSTEČTÍ LVISlovan Ústí n.Labem
So 19.11.2022 Chomutov, Zimní stadion 16 Piráti ChomutovHC Litvínov
So 19.11.2022 14:00 Teplice 16 HC TepliceHC Děčín
So 19.11.2022 09:00 Louny, Zimní stadion 16 HC Slovan Louny BHC Stadion Litoměřice
So 19.11.2022 Bílina, Zimní stadion 16 Piráti Chomutov BHC Roudnice n.L.
Ne 27.11.2022 Litoměřice, Kalich Arena Litom 17 HC Stadion LitoměřicePiráti Chomutov
Ne 27.11.2022 Litvínov 17 HC LitvínovMOSTEČTÍ LVI
Ne 27.11.2022 Ústí nad Labem, Zimní stadion 17 Slovan Ústí n.LabemHC Slovan Louny
Ne 27.11.2022 Děčín, Zimní stadion 17 HC DěčínPiráti Chomutov B
Ne 27.11.2022 Roudnice nad Labem 17 HC Roudnice n.L.HC Slovan Louny B
So 3.12.2022 Louny, Zimní stadion 18 HC Slovan LounyHC Litvínov
So 3.12.2022 Most, Zimní stadion 18 MOSTEČTÍ LVIHC Stadion Litoměřice
So 3.12.2022 Chomutov, Zimní stadion 18 Piráti ChomutovHC Roudnice n.L.
So 3.12.2022 Louny, Zimní stadion 18 HC Slovan Louny BHC Děčín
So 3.12.2022 Bílina, Zimní stadion 18 Piráti Chomutov BHC Teplice
Ne 4.12.2022 Děčín, Zimní stadion 19 HC DěčínPiráti Chomutov
Ne 4.12.2022 Roudnice nad Labem 19 HC Roudnice n.L.MOSTEČTÍ LVI
Ne 4.12.2022 Litoměřice, Kalich Arena Litom 19 HC Stadion LitoměřiceHC Slovan Louny
Ne 4.12.2022 Litvínov 19 HC LitvínovSlovan Ústí n.Labem
Ne 4.12.2022 Teplice 19 HC TepliceHC Slovan Louny B
So 10.12.2022 Ústí nad Labem, Zimní stadion 20 Slovan Ústí n.LabemHC Stadion Litoměřice
So 10.12.2022 Louny, Zimní stadion 20 HC Slovan LounyHC Roudnice n.L.
So 10.12.2022 Most, Zimní stadion 20 MOSTEČTÍ LVIHC Děčín
So 10.12.2022 Chomutov, Zimní stadion 20 Piráti ChomutovHC Teplice
So 10.12.2022 Louny, Zimní stadion 20 HC Slovan Louny BPiráti Chomutov B
So 17.12.2022 09:00 Teplice 21 HC TepliceMOSTEČTÍ LVI
So 17.12.2022 Děčín, Zimní stadion 21 HC DěčínHC Slovan Louny
So 17.12.2022 Roudnice nad Labem 21 HC Roudnice n.L.Slovan Ústí n.Labem
So 17.12.2022 Litoměřice, Kalich Arena Litom 21 HC Stadion LitoměřiceHC Litvínov
So 17.12.2022 Bílina, Zimní stadion 21 Piráti Chomutov BPiráti Chomutov
Ne 18.12.2022 Litvínov 22 HC LitvínovHC Roudnice n.L.
Ne 18.12.2022 Ústí nad Labem, Zimní stadion 22 Slovan Ústí n.LabemHC Děčín
Ne 18.12.2022 Louny, Zimní stadion 22 HC Slovan LounyHC Teplice
Ne 18.12.2022 Most, Zimní stadion 22 MOSTEČTÍ LVIPiráti Chomutov B
Ne 18.12.2022 Chomutov, Zimní stadion 22 Piráti ChomutovHC Slovan Louny B


Liga mladších žáků „B“ sk. 11 - Plzeňská 2022/23


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
So 10.9.2022 10:00 Domažlice 1 HC DomažliceHC Rokycany z.s. B5:18 (2:6, 2:4, 1:8)
So 10.9.2022 14:00 Plzeň 1 HC ŠKODA PLZEŇHC Meteor Třemošná7:11 (1:5, 3:3, 3:3)
Ne 11.9.2022 11:45 Plzeň - Košutka 1 HC Pilsen WolvesHC Rokycany z.s.15:5 (4:0, 6:3, 5:2)
So 17.9.2022 11:00 Rokycany 2 HC Rokycany z.s.HC ŠKODA PLZEŇ17:9 (4:3, 6:3, 7:3)
So 17.9.2022 09:15 Klatovy, Zimní stadion 2 HC KlatovyHC Domažlice12:10 (4:5, 5:4, 3:1)
Ne 18.9.2022 11:00 Rokycany 2 HC Rokycany z.s. BHC Pilsen Wolves4:26 (1:2, 1:10, 2:14)
So 24.9.2022 12:30 Plzeň 3 HC ŠKODA PLZEŇHC Rokycany z.s. B7:3 (1:1, 2:1, 4:1)
So 24.9.2022 10:30 Třemošná 3 HC Meteor TřemošnáHC Rokycany z.s.5:7 (1:0, 3:1, 1:6)
Ne 25.9.2022 09:30 Plzeň - Košutka 3 HC Pilsen WolvesHC Klatovy28:5 (10:0, 7:3, 11:2)
St 28.9.2022 10:00 Rokycany 4 HC Rokycany z.s. BHC Meteor Třemošná7:5 (2:1, 1:2, 4:2)
St 28.9.2022 10:00 Klatovy, Zimní stadion 4 HC KlatovyHC ŠKODA PLZEŇ6:18 (3:6, 2:5, 1:7)
St 28.9.2022 10:00 Domažlice 4 HC DomažliceHC Pilsen Wolves3:20 (2:5, 0:6, 1:9)
So 1.10.2022 13:00 Plzeň 5 HC ŠKODA PLZEŇHC Domažlice7:6 (4:0, 1:2, 2:4)
So 1.10.2022 10:30 Třemošná 5 HC Meteor TřemošnáHC Klatovy28:2 (5:0, 11:0, 12:2)
So 1.10.2022 11:00 Rokycany 5 HC Rokycany z.s.HC Rokycany z.s. B3:13 (2:1, 0:6, 1:6)
Ne 2.10.2022 10:45 Klatovy, Zimní stadion 6 HC KlatovyHC Rokycany z.s.5:6 (2:2, 3:2, 0:2)
Ne 2.10.2022 14:00 Domažlice 6 HC DomažliceHC Meteor Třemošná3:15 (0:4, 0:8, 3:3)
Ne 2.10.2022 11:15 Plzeň - Košutka 6 HC Pilsen WolvesHC ŠKODA PLZEŇ22:10 (4:3, 12:5, 6:2)
So 8.10.2022 10:30 Třemošná 7 HC Meteor TřemošnáHC Pilsen Wolves
So 8.10.2022 11:00 Rokycany 7 HC Rokycany z.s. BHC Klatovy
Ne 9.10.2022 09:00 Rokycany 7 HC Rokycany z.s.HC Domažlice
So 15.10.2022 11:00 Rokycany 8 HC Rokycany z.s.HC Pilsen Wolves
So 15.10.2022 12:00 Třemošná 8 HC Meteor TřemošnáHC ŠKODA PLZEŇ
Ne 16.10.2022 10:30 Rokycany 8 HC Rokycany z.s. BHC Domažlice
So 22.10.2022 12:30 Plzeň 9 HC ŠKODA PLZEŇHC Rokycany z.s.
So 22.10.2022 10:00 Domažlice 9 HC DomažliceHC Klatovy
Ne 23.10.2022 09:00 Plzeň - Košutka 9 HC Pilsen WolvesHC Rokycany z.s. B
Pá 28.10.2022 Klatovy, Zimní stadion 10 HC KlatovyHC Pilsen Wolves
Pá 28.10.2022 11:00 Rokycany 10 HC Rokycany z.s.HC Meteor Třemošná
So 29.10.2022 13:15 Rokycany 10 HC Rokycany z.s. BHC ŠKODA PLZEŇ
Ne 30.10.2022 09:15 Třemošná 11 HC Meteor TřemošnáHC Rokycany z.s. B
Ne 30.10.2022 12:00 Plzeň 11 HC ŠKODA PLZEŇHC Klatovy
Ne 30.10.2022 09:00 Plzeň - Košutka 11 HC Pilsen WolvesHC Domažlice
So 5.11.2022 Domažlice 12 HC DomažliceHC ŠKODA PLZEŇ
So 5.11.2022 Klatovy, Zimní stadion 12 HC KlatovyHC Meteor Třemošná
So 5.11.2022 Rokycany 12 HC Rokycany z.s. BHC Rokycany z.s.
Ne 6.11.2022 Rokycany 13 HC Rokycany z.s.HC Klatovy
Ne 6.11.2022 Třemošná 13 HC Meteor TřemošnáHC Domažlice
Ne 6.11.2022 Plzeň 13 HC ŠKODA PLZEŇHC Pilsen Wolves
Ne 13.11.2022 Plzeň - Košutka 14 HC Pilsen WolvesHC Meteor Třemošná
Ne 13.11.2022 Domažlice 14 HC DomažliceHC Rokycany z.s.
Ne 13.11.2022 Klatovy, Zimní stadion 14 HC KlatovyHC Rokycany z.s. B
Ne 20.11.2022 Domažlice 15 HC DomažliceHC Rokycany z.s. B
Ne 20.11.2022 Plzeň - Košutka 15 HC Pilsen WolvesHC Rokycany z.s.
Ne 20.11.2022 Plzeň 15 HC ŠKODA PLZEŇHC Meteor Třemošná
Ne 27.11.2022 Rokycany 16 HC Rokycany z.s.HC ŠKODA PLZEŇ
Ne 27.11.2022 Rokycany 16 HC Rokycany z.s. BHC Pilsen Wolves
Ne 27.11.2022 Klatovy, Zimní stadion 16 HC KlatovyHC Domažlice
So 3.12.2022 Plzeň - Košutka 17 HC Pilsen WolvesHC Klatovy
So 3.12.2022 Plzeň 17 HC ŠKODA PLZEŇHC Rokycany z.s. B
So 3.12.2022 Třemošná 17 HC Meteor TřemošnáHC Rokycany z.s.
Ne 4.12.2022 Rokycany 18 HC Rokycany z.s. BHC Meteor Třemošná
Ne 4.12.2022 Klatovy, Zimní stadion 18 HC KlatovyHC ŠKODA PLZEŇ
Ne 4.12.2022 Domažlice 18 HC DomažliceHC Pilsen Wolves
Ne 11.12.2022 Plzeň 19 HC ŠKODA PLZEŇHC Domažlice
Ne 11.12.2022 Třemošná 19 HC Meteor TřemošnáHC Klatovy
Ne 11.12.2022 Rokycany 19 HC Rokycany z.s.HC Rokycany z.s. B
Ne 18.12.2022 Klatovy, Zimní stadion 20 HC KlatovyHC Rokycany z.s.
Ne 18.12.2022 Domažlice 20 HC DomažliceHC Meteor Třemošná
Ne 18.12.2022 Plzeň - Košutka 20 HC Pilsen WolvesHC ŠKODA PLZEŇ
So 7.1.2023 Třemošná 21 HC Meteor TřemošnáHC Pilsen Wolves
So 7.1.2023 Rokycany 21 HC Rokycany z.s.HC Domažlice
So 7.1.2023 Rokycany 21 HC Rokycany z.s. BHC Klatovy
So 14.1.2023 Rokycany 22 HC Rokycany z.s. BHC Domažlice
So 14.1.2023 Rokycany 22 HC Rokycany z.s.HC Pilsen Wolves
So 14.1.2023 Třemošná 22 HC Meteor TřemošnáHC ŠKODA PLZEŇ
Ne 15.1.2023 Plzeň 23 HC ŠKODA PLZEŇHC Rokycany z.s.
Ne 15.1.2023 Plzeň - Košutka 23 HC Pilsen WolvesHC Rokycany z.s. B
Ne 15.1.2023 Domažlice 23 HC DomažliceHC Klatovy
Ne 29.1.2023 Klatovy, Zimní stadion 24 HC KlatovyHC Pilsen Wolves
Ne 29.1.2023 Rokycany 24 HC Rokycany z.s. BHC ŠKODA PLZEŇ
Ne 29.1.2023 Rokycany 24 HC Rokycany z.s.HC Meteor Třemošná
Ne 5.2.2023 Třemošná 25 HC Meteor TřemošnáHC Rokycany z.s. B
Ne 5.2.2023 Plzeň 25 HC ŠKODA PLZEŇHC Klatovy
Ne 5.2.2023 Plzeň - Košutka 25 HC Pilsen WolvesHC Domažlice
Ne 12.2.2023 Domažlice 26 HC DomažliceHC ŠKODA PLZEŇ
Ne 12.2.2023 Klatovy, Zimní stadion 26 HC KlatovyHC Meteor Třemošná
Ne 12.2.2023 Rokycany 26 HC Rokycany z.s. BHC Rokycany z.s.
Ne 19.2.2023 Rokycany 27 HC Rokycany z.s.HC Klatovy
Ne 19.2.2023 Třemošná 27 HC Meteor TřemošnáHC Domažlice
Ne 19.2.2023 Plzeň 27 HC ŠKODA PLZEŇHC Pilsen Wolves
Ne 5.3.2023 Plzeň - Košutka 28 HC Pilsen WolvesHC Meteor Třemošná
Ne 5.3.2023 Domažlice 28 HC DomažliceHC Rokycany z.s.
Ne 5.3.2023 Klatovy, Zimní stadion 28 HC KlatovyHC Rokycany z.s. B


Liga mladších žáků „B“ sk. 12 - Jihočeská 2022/23


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
So 10.9.2022 10:30 Písek, Zimní stadion 1 IHC Králové PísekLoko. Veselí n.Luž.2:11 (1:3, 0:2, 1:6)
So 10.9.2022 09:15 Strakonice 1 HC StrakoniceSlavoj Český Krumlov18:5 (5:3, 4:2, 9:0, 0:0)
So 10.9.2022 11:15 České Budějovice 1 HC MAD BULLSpartak Soběslav0:12 (0:3, 0:4, 0:5)
Ne 11.9.2022 10:00 Tábor, Zimní stadion 1 HC TáborHC Střelci Jindřichův Hradec5:5 (4:1, 1:1, 0:3)
Ne 11.9.2022 10:00 Milevsko 1 HC Milevsko 1934HC Motor České Budějovice9:3 (2:1, 5:0, 2:2)
So 17.9.2022 10:00 Soběslav 2 Spartak SoběslavHC Tábor7:4 (4:0, 2:3, 1:1, 0:0)
So 17.9.2022 11:15 České Budějovice 2 HC MAD BULLSlavoj Český Krumlov10:6 (2:1, 4:4, 4:1, 0:0)
So 17.9.2022 13:45 Vimperk 2 HC VimperkIHC Králové Písek15:4 (5:0, 5:4, 5:0)
Ne 18.9.2022 11:15 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 2 HC Střelci Jindřichův HradecHC Milevsko 19348:1 (2:0, 3:1, 3:0)
Ne 18.9.2022 12:00 Veselí nad Lužnicí 2 Loko. Veselí n.Luž.HC Strakonice7:14 (2:5, 0:5, 5:4, 0:0)
So 24.9.2022 14:00 České Budějovice 3 HC MAD BULLLoko. Veselí n.Luž.10:10 (5:3, 0:5, 5:2)
So 24.9.2022 10:00 Milevsko 3 HC Milevsko 1934Spartak Soběslav3:4 (0:2, 1:1, 2:1)
So 24.9.2022 10:00 České Budějovice 3 HC Motor České BudějoviceHC Střelci Jindřichův Hradec4:7 (1:1, 2:3, 1:3)
Ne 25.9.2022 16:00 Strakonice 3 HC StrakoniceHC Vimperk6:9 (1:4, 3:5, 2:0)
Ne 25.9.2022 12:00 Tábor, Zimní stadion 3 HC TáborSlavoj Český Krumlov13:5 (3:3, 6:1, 4:1)
So 1.10.2022 09:45 Vimperk 4 HC VimperkHC MAD BULL11:2 (8:1, 3:0, 0:1)
So 1.10.2022 13:00 Písek, Zimní stadion 4 IHC Králové PísekHC Strakonice1:20 (0:10, 0:7, 1:3)
Ne 2.10.2022 09:30 Soběslav 4 Spartak SoběslavHC Motor České Budějovice6:8 (2:5, 4:2, 0:1)
Ne 2.10.2022 09:00 Český Krumlov, Zimní stadion 4 Slavoj Český KrumlovHC Milevsko 19341:28 (0:7, 0:11, 1:10)
Ne 2.10.2022 15:15 Veselí nad Lužnicí 4 Loko. Veselí n.Luž.HC Tábor5:8 (1:3, 1:3, 3:2)
So 8.10.2022 13:30 České Budějovice 5 HC Motor České BudějoviceSlavoj Český Krumlov
So 8.10.2022 11:15 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 5 HC Střelci Jindřichův HradecSpartak Soběslav
Ne 9.10.2022 13:15 České Budějovice 5 HC MAD BULLIHC Králové Písek
Ne 9.10.2022 12:00 Tábor, Zimní stadion 5 HC TáborHC Vimperk
Ne 9.10.2022 09:45 Milevsko 5 HC Milevsko 1934Loko. Veselí n.Luž.
So 15.10.2022 09:45 Vimperk 6 HC VimperkHC Milevsko 1934
So 15.10.2022 09:15 Strakonice 6 HC StrakoniceHC MAD BULL
Ne 16.10.2022 09:00 Český Krumlov, Zimní stadion 6 Slavoj Český KrumlovHC Střelci Jindřichův Hradec
Ne 16.10.2022 15:45 Veselí nad Lužnicí 6 Loko. Veselí n.Luž.HC Motor České Budějovice
Ne 16.10.2022 10:30 Písek, Zimní stadion 6 IHC Králové PísekHC Tábor
So 22.10.2022 10:00 Milevsko 7 HC Milevsko 1934IHC Králové Písek
So 22.10.2022 České Budějovice 7 HC Motor České BudějoviceHC Vimperk
So 22.10.2022 09:45 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 7 HC Střelci Jindřichův HradecLoko. Veselí n.Luž.
So 22.10.2022 14:00 Soběslav 7 Spartak SoběslavSlavoj Český Krumlov
Ne 23.10.2022 12:00 Tábor, Zimní stadion 7 HC TáborHC Strakonice
So 29.10.2022 10:00 Vimperk 8 HC VimperkHC Střelci Jindřichův Hradec
So 29.10.2022 13:30 Písek, Zimní stadion 8 IHC Králové PísekHC Motor České Budějovice
So 29.10.2022 11:15 České Budějovice 8 HC MAD BULLHC Tábor
Ne 30.10.2022 12:00 Veselí nad Lužnicí 8 Loko. Veselí n.Luž.Spartak Soběslav
Ne 30.10.2022 11:00 Strakonice 8 HC StrakoniceHC Milevsko 1934
Ne 13.11.2022 Milevsko 9 HC Milevsko 1934HC MAD BULL
Ne 13.11.2022 České Budějovice 9 HC Motor České BudějoviceHC Strakonice
Ne 13.11.2022 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 9 HC Střelci Jindřichův HradecIHC Králové Písek
Ne 13.11.2022 Soběslav 9 Spartak SoběslavHC Vimperk
Ne 13.11.2022 Český Krumlov, Zimní stadion 9 Slavoj Český KrumlovLoko. Veselí n.Luž.
So 19.11.2022 Vimperk 10 HC VimperkSlavoj Český Krumlov
So 19.11.2022 Písek, Zimní stadion 10 IHC Králové PísekSpartak Soběslav
So 19.11.2022 Strakonice 10 HC StrakoniceHC Střelci Jindřichův Hradec
So 19.11.2022 České Budějovice 10 HC MAD BULLHC Motor České Budějovice
So 19.11.2022 Tábor, Zimní stadion 10 HC TáborHC Milevsko 1934
Ne 27.11.2022 České Budějovice 11 HC Motor České BudějoviceHC Tábor
Ne 27.11.2022 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 11 HC Střelci Jindřichův HradecHC MAD BULL
Ne 27.11.2022 Soběslav 11 Spartak SoběslavHC Strakonice
Ne 27.11.2022 Český Krumlov, Zimní stadion 11 Slavoj Český KrumlovIHC Králové Písek
Ne 27.11.2022 Veselí nad Lužnicí 11 Loko. Veselí n.Luž.HC Vimperk
Ne 4.12.2022 Veselí nad Lužnicí 12 Loko. Veselí n.Luž.IHC Králové Písek
Ne 4.12.2022 Český Krumlov, Zimní stadion 12 Slavoj Český KrumlovHC Strakonice
Ne 4.12.2022 Soběslav 12 Spartak SoběslavHC MAD BULL
Ne 4.12.2022 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 12 HC Střelci Jindřichův HradecHC Tábor
Ne 4.12.2022 České Budějovice 12 HC Motor České BudějoviceHC Milevsko 1934
So 10.12.2022 Milevsko 13 HC Milevsko 1934HC Střelci Jindřichův Hradec
So 10.12.2022 Tábor, Zimní stadion 13 HC TáborSpartak Soběslav
So 10.12.2022 Český Krumlov, Zimní stadion 13 Slavoj Český KrumlovHC MAD BULL
So 10.12.2022 Strakonice 13 HC StrakoniceLoko. Veselí n.Luž.
So 10.12.2022 Písek, Zimní stadion 13 IHC Králové PísekHC Vimperk
Ne 18.12.2022 Vimperk 14 HC VimperkHC Strakonice
Ne 18.12.2022 Veselí nad Lužnicí 14 Loko. Veselí n.Luž.HC MAD BULL
Ne 18.12.2022 Český Krumlov, Zimní stadion 14 Slavoj Český KrumlovHC Tábor
Ne 18.12.2022 Soběslav 14 Spartak SoběslavHC Milevsko 1934
Ne 18.12.2022 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 14 HC Střelci Jindřichův HradecHC Motor České Budějovice
So 7.1.2023 České Budějovice 15 HC Motor České BudějoviceSpartak Soběslav
So 7.1.2023 Milevsko 15 HC Milevsko 1934Slavoj Český Krumlov
So 7.1.2023 Tábor, Zimní stadion 15 HC TáborLoko. Veselí n.Luž.
So 7.1.2023 České Budějovice 15 HC MAD BULLHC Vimperk
So 7.1.2023 Strakonice 15 HC StrakoniceIHC Králové Písek
Ne 15.1.2023 Písek, Zimní stadion 16 IHC Králové PísekHC MAD BULL
Ne 15.1.2023 Vimperk 16 HC VimperkHC Tábor
Ne 15.1.2023 Veselí nad Lužnicí 16 Loko. Veselí n.Luž.HC Milevsko 1934
Ne 15.1.2023 Český Krumlov, Zimní stadion 16 Slavoj Český KrumlovHC Motor České Budějovice
Ne 15.1.2023 Soběslav 16 Spartak SoběslavHC Střelci Jindřichův Hradec
Ne 29.1.2023 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 17 HC Střelci Jindřichův HradecSlavoj Český Krumlov
Ne 29.1.2023 České Budějovice 17 HC Motor České BudějoviceLoko. Veselí n.Luž.
Ne 29.1.2023 Milevsko 17 HC Milevsko 1934HC Vimperk
Ne 29.1.2023 Tábor, Zimní stadion 17 HC TáborIHC Králové Písek
Ne 29.1.2023 České Budějovice 17 HC MAD BULLHC Strakonice
Ne 5.2.2023 Strakonice 18 HC StrakoniceHC Tábor
Ne 5.2.2023 Písek, Zimní stadion 18 IHC Králové PísekHC Milevsko 1934
Ne 5.2.2023 Vimperk 18 HC VimperkHC Motor České Budějovice
Ne 5.2.2023 Veselí nad Lužnicí 18 Loko. Veselí n.Luž.HC Střelci Jindřichův Hradec
Ne 5.2.2023 Český Krumlov, Zimní stadion 18 Slavoj Český KrumlovSpartak Soběslav
Ne 12.2.2023 Soběslav 19 Spartak SoběslavLoko. Veselí n.Luž.
Ne 12.2.2023 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 19 HC Střelci Jindřichův HradecHC Vimperk
Ne 12.2.2023 České Budějovice 19 HC Motor České BudějoviceIHC Králové Písek
Ne 12.2.2023 Milevsko 19 HC Milevsko 1934HC Strakonice
Ne 12.2.2023 Tábor, Zimní stadion 19 HC TáborHC MAD BULL
Ne 19.2.2023 České Budějovice 20 HC MAD BULLHC Milevsko 1934
Ne 19.2.2023 Strakonice 20 HC StrakoniceHC Motor České Budějovice
Ne 19.2.2023 Písek, Zimní stadion 20 IHC Králové PísekHC Střelci Jindřichův Hradec
Ne 19.2.2023 Vimperk 20 HC VimperkSpartak Soběslav
Ne 19.2.2023 Veselí nad Lužnicí 20 Loko. Veselí n.Luž.Slavoj Český Krumlov
Ne 5.3.2023 Český Krumlov, Zimní stadion 21 Slavoj Český KrumlovHC Vimperk
Ne 5.3.2023 Soběslav 21 Spartak SoběslavIHC Králové Písek
Ne 5.3.2023 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 21 HC Střelci Jindřichův HradecHC Strakonice
Ne 5.3.2023 České Budějovice 21 HC Motor České BudějoviceHC MAD BULL
Ne 5.3.2023 Milevsko 21 HC Milevsko 1934HC Tábor
Ne 12.3.2023 Tábor, Zimní stadion 22 HC TáborHC Motor České Budějovice
Ne 12.3.2023 České Budějovice 22 HC MAD BULLHC Střelci Jindřichův Hradec
Ne 12.3.2023 Strakonice 22 HC StrakoniceSpartak Soběslav
Ne 12.3.2023 Písek, Zimní stadion 22 IHC Králové PísekSlavoj Český Krumlov
Ne 12.3.2023 Vimperk 22 HC VimperkLoko. Veselí n.Luž.


Liga mladších žáků „B“ sk. 14 - Královéhradecká 2022/23


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
So 10.9.2022 09:00 Vrchlabí, Elektromont Aréna 1 HC Stadion VrchlabíHCM Jaroměř B11:12 (7:4, 1:4, 3:4)
So 10.9.2022 09:00 Jičín 1 Hokejový klub Autocentrum JičínHC Wikov Hronov13:4 (4:1, 4:1, 5:2)
So 10.9.2022 10:30 Nová Paka 1 HC Nová Paka, z.s.Stadion Nový Bydžov16:5 (7:1, 4:2, 5:2)
So 10.9.2022 14:00 Trutnov, Zimní stadion 1 HC TrutnovHC Dvůr Králové n.L.17:1 (7:0, 5:1, 5:0)
So 10.9.2022 10:00 Náchod 1 HC NáchodHC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU25:0 (10:0, 6:0, 9:0)
So 17.9.2022 09:00 Náchod 2 HC NáchodSp.Nové Město n.Met.22:0 (5:0, 9:0, 8:0)
So 17.9.2022 11:10 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 2 HC Dvůr Králové n.L.HCM Jaroměř8:8 (4:3, 3:2, 1:3)
So 17.9.2022 09:30 Nový Bydžov 2 Stadion Nový BydžovHC Trutnov1:13 (0:4, 0:4, 1:5)
So 17.9.2022 09:00 Hronov 2 HC Wikov HronovHC Nová Paka, z.s.2:17 (0:4, 1:7, 1:6, 0:0)
So 17.9.2022 09:30 Jaroměř 2 HCM Jaroměř BHokejový klub Autocentrum Jičín8:15 (2:6, 4:5, 2:4)
So 17.9.2022 09:30 Hradec Králové 2 Mountfield HK, a.s.HC Stadion Vrchlabí36:1 (9:0, 12:1, 15:0)
So 24.9.2022 09:00 Jičín 3 Hokejový klub Autocentrum JičínMountfield HK, a.s.5:17 (3:4, 0:7, 2:6)
So 24.9.2022 10:15 Nová Paka 3 HC Nová Paka, z.s.HCM Jaroměř B6:15 (0:5, 2:5, 4:5, 0:0)
So 24.9.2022 09:00 Trutnov, Zimní stadion 3 HC TrutnovHC Wikov Hronov6:4 (1:2, 2:0, 3:2)
So 24.9.2022 09:30 Jaroměř 3 HCM JaroměřStadion Nový Bydžov3:10 (0:4, 1:3, 2:3)
So 24.9.2022 09:00 Třebechovice pod Orebem 3 SK Třebechovice p.O.HC Dvůr Králové n.L.17:3 (4:1, 5:2, 8:0, 0:0)
So 24.9.2022 09:00 Náchod 3 HC NáchodHC Opočno43:1 (11:0, 17:1, 15:0)
So 24.9.2022 09:35 Rychnov nad Kněžnou 3 HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOUSp.Nové Město n.Met.14:12 (5:1, 4:5, 5:6)
St 28.9.2022 10:00 Opočno 4 HC OpočnoHC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU8:13 (2:4, 3:5, 3:4)
St 28.9.2022 09:10 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 4 HC Dvůr Králové n.L.HC Náchod1:15 (0:4, 0:6, 1:5)
St 28.9.2022 09:00 Nový Bydžov 4 Stadion Nový BydžovSK Třebechovice p.O.18:11 (5:5, 7:3, 6:3)
St 28.9.2022 09:00 Hronov 4 HC Wikov HronovHCM Jaroměř30:1 (12:0, 5:1, 13:0)
St 28.9.2022 15:00 Jaroměř 4 HCM Jaroměř BHC Trutnov18:0 (6:0, 5:0, 7:0)
St 28.9.2022 09:00 Hradec Králové 4 Mountfield HK, a.s.HC Nová Paka, z.s.22:1 (7:0, 6:0, 9:1)
St 28.9.2022 09:00 Vrchlabí, Elektromont Aréna 4 HC Stadion VrchlabíHokejový klub Autocentrum Jičín3:5 (1:1, 0:3, 2:1)
So 1.10.2022 10:15 Nová Paka 5 HC Nová Paka, z.s.HC Stadion Vrchlabí6:7 (1:3, 2:3, 3:1)
So 1.10.2022 09:00 Trutnov, Zimní stadion 5 HC TrutnovMountfield HK, a.s.2:25 (2:5, 0:8, 0:12)
So 1.10.2022 13:00 Náchod 5 HC NáchodStadion Nový Bydžov18:1 (7:1, 7:0, 4:0)
So 1.10.2022 09:05 Rychnov nad Kněžnou 5 HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOUHC Dvůr Králové n.L.10:4 (2:1, 5:3, 3:0)
Ne 2.10.2022 09:00 Jaroměř 5 HCM JaroměřHCM Jaroměř B11:6 (3:2, 6:1, 2:3)
Ne 2.10.2022 15:50 Třebechovice pod Orebem 5 SK Třebechovice p.O.HC Wikov Hronov8:11 (5:4, 1:5, 2:2)
Ne 2.10.2022 08:15 Opočno 5 HC OpočnoSp.Nové Město n.Met.4:14 (1:5, 2:3, 1:6)
So 8.10.2022 11:10 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 6 HC Dvůr Králové n.L.Sp.Nové Město n.Met.
So 8.10.2022 09:30 Nový Bydžov 6 Stadion Nový BydžovHC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
So 8.10.2022 09:00 Hronov 6 HC Wikov HronovHC Náchod
So 8.10.2022 09:30 Jaroměř 6 HCM Jaroměř BSK Třebechovice p.O.
So 8.10.2022 12:30 Hradec Králové 6 Mountfield HK, a.s.HCM Jaroměř
So 8.10.2022 09:00 Vrchlabí, Elektromont Aréna 6 HC Stadion VrchlabíHC Trutnov
Ne 9.10.2022 10:30 Jičín 6 Hokejový klub Autocentrum JičínHC Nová Paka, z.s.
So 15.10.2022 09:00 Trutnov, Zimní stadion 7 HC TrutnovHokejový klub Autocentrum Jičín
So 15.10.2022 09:30 Jaroměř 7 HCM JaroměřHC Stadion Vrchlabí
So 15.10.2022 09:00 Třebechovice pod Orebem 7 SK Třebechovice p.O.Mountfield HK, a.s.
So 15.10.2022 09:00 Náchod 7 HC NáchodHCM Jaroměř B
So 15.10.2022 09:05 Rychnov nad Kněžnou 7 HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOUHC Wikov Hronov
So 15.10.2022 16:45 Jaroměř 7 Sp.Nové Město n.Met.Stadion Nový Bydžov
Ne 16.10.2022 Opočno 7 HC OpočnoHC Dvůr Králové n.L.
So 22.10.2022 09:30 Nový Bydžov 8 Stadion Nový BydžovHC Opočno
So 22.10.2022 09:00 Hronov 8 HC Wikov HronovSp.Nové Město n.Met.
So 22.10.2022 09:00 Jaroměř 8 HCM Jaroměř BHC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
So 22.10.2022 Hradec Králové 8 Mountfield HK, a.s.HC Náchod
So 22.10.2022 Vrchlabí, Elektromont Aréna 8 HC Stadion VrchlabíSK Třebechovice p.O.
So 22.10.2022 09:00 Jičín 8 Hokejový klub Autocentrum JičínHCM Jaroměř
So 22.10.2022 Nová Paka 8 HC Nová Paka, z.s.HC Trutnov
So 29.10.2022 09:30 Jaroměř 9 HCM JaroměřHC Nová Paka, z.s.
So 29.10.2022 09:00 Třebechovice pod Orebem 9 SK Třebechovice p.O.Hokejový klub Autocentrum Jičín
So 29.10.2022 Náchod 9 HC NáchodHC Stadion Vrchlabí
So 29.10.2022 09:05 Rychnov nad Kněžnou 9 HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOUMountfield HK, a.s.
So 29.10.2022 Nové Město nad Metují 9 Sp.Nové Město n.Met.HCM Jaroměř B
So 29.10.2022 Opočno 9 HC OpočnoHC Wikov Hronov
So 29.10.2022 11:10 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 9 HC Dvůr Králové n.L.Stadion Nový Bydžov
Ne 30.10.2022 Hronov 10 HC Wikov HronovHC Dvůr Králové n.L.
Ne 30.10.2022 10:30 Jaroměř 10 HCM Jaroměř BHC Opočno
Ne 30.10.2022 Hradec Králové 10 Mountfield HK, a.s.Sp.Nové Město n.Met.
Ne 30.10.2022 Vrchlabí, Elektromont Aréna 10 HC Stadion VrchlabíHC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
Ne 30.10.2022 09:00 Jičín 10 Hokejový klub Autocentrum JičínHC Náchod
Ne 30.10.2022 Nová Paka 10 HC Nová Paka, z.s.SK Třebechovice p.O.
Ne 30.10.2022 09:00 Trutnov, Zimní stadion 10 HC TrutnovHCM Jaroměř
So 5.11.2022 09:00 Třebechovice pod Orebem 11 SK Třebechovice p.O.HC Trutnov
So 5.11.2022 09:35 Rychnov nad Kněžnou 11 HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOUHokejový klub Autocentrum Jičín
Ne 6.11.2022 Náchod 11 HC NáchodHC Nová Paka, z.s.
Ne 6.11.2022 Nové Město nad Metují 11 Sp.Nové Město n.Met.HC Stadion Vrchlabí
Ne 6.11.2022 Opočno 11 HC OpočnoMountfield HK, a.s.
Ne 6.11.2022 12:55 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 11 HC Dvůr Králové n.L.HCM Jaroměř B
Ne 6.11.2022 09:00 Nový Bydžov 11 Stadion Nový BydžovHC Wikov Hronov
So 12.11.2022 09:00 Jičín 12 Hokejový klub Autocentrum JičínSp.Nové Město n.Met.
Ne 13.11.2022 Jaroměř 12 HCM Jaroměř BStadion Nový Bydžov
Ne 13.11.2022 Hradec Králové 12 Mountfield HK, a.s.HC Dvůr Králové n.L.
Ne 13.11.2022 Vrchlabí, Elektromont Aréna 12 HC Stadion VrchlabíHC Opočno
Ne 13.11.2022 Nová Paka 12 HC Nová Paka, z.s.HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
Ne 13.11.2022 Trutnov, Zimní stadion 12 HC TrutnovHC Náchod
Ne 13.11.2022 Jaroměř 12 HCM JaroměřSK Třebechovice p.O.
So 19.11.2022 Náchod 13 HC NáchodHCM Jaroměř
So 19.11.2022 09:05 Rychnov nad Kněžnou 13 HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOUHC Trutnov
So 19.11.2022 Nové Město nad Metují 13 Sp.Nové Město n.Met.HC Nová Paka, z.s.
So 19.11.2022 Opočno 13 HC OpočnoHokejový klub Autocentrum Jičín
So 19.11.2022 11:10 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 13 HC Dvůr Králové n.L.HC Stadion Vrchlabí
So 19.11.2022 13:00 Nový Bydžov 13 Stadion Nový BydžovMountfield HK, a.s.
So 19.11.2022 Hronov 13 HC Wikov HronovHCM Jaroměř B
So 26.11.2022 Hradec Králové 14 Mountfield HK, a.s.HC Wikov Hronov
So 26.11.2022 Vrchlabí, Elektromont Aréna 14 HC Stadion VrchlabíStadion Nový Bydžov
So 26.11.2022 Jičín 14 Hokejový klub Autocentrum JičínHC Dvůr Králové n.L.
So 26.11.2022 Nová Paka 14 HC Nová Paka, z.s.HC Opočno
So 26.11.2022 Trutnov, Zimní stadion 14 HC TrutnovSp.Nové Město n.Met.
So 26.11.2022 Jaroměř 14 HCM JaroměřHC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
So 26.11.2022 09:00 Třebechovice pod Orebem 14 SK Třebechovice p.O.HC Náchod
So 3.12.2022 Rychnov nad Kněžnou 15 HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOUSK Třebechovice p.O.
So 3.12.2022 Nové Město nad Metují 15 Sp.Nové Město n.Met.HCM Jaroměř
So 3.12.2022 Opočno 15 HC OpočnoHC Trutnov
So 3.12.2022 11:10 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 15 HC Dvůr Králové n.L.HC Nová Paka, z.s.
So 3.12.2022 09:30 Nový Bydžov 15 Stadion Nový BydžovHokejový klub Autocentrum Jičín
So 3.12.2022 Hronov 15 HC Wikov HronovHC Stadion Vrchlabí
So 3.12.2022 Jaroměř 15 HCM Jaroměř BMountfield HK, a.s.
Ne 4.12.2022 Jaroměř 16 HCM Jaroměř BHC Stadion Vrchlabí
Ne 4.12.2022 Hronov 16 HC Wikov HronovHokejový klub Autocentrum Jičín
Ne 4.12.2022 09:00 Nový Bydžov 16 Stadion Nový BydžovHC Nová Paka, z.s.
Ne 4.12.2022 09:40 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 16 HC Dvůr Králové n.L.HC Trutnov
Ne 4.12.2022 Opočno 16 HC OpočnoHCM Jaroměř
Ne 4.12.2022 Nové Město nad Metují 16 Sp.Nové Město n.Met.SK Třebechovice p.O.
Ne 4.12.2022 Rychnov nad Kněžnou 16 HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOUHC Náchod
So 10.12.2022 Nové Město nad Metují 17 Sp.Nové Město n.Met.HC Náchod
So 10.12.2022 09:00 Třebechovice pod Orebem 17 SK Třebechovice p.O.HC Opočno
So 10.12.2022 Jaroměř 17 HCM JaroměřHC Dvůr Králové n.L.
So 10.12.2022 Trutnov, Zimní stadion 17 HC TrutnovStadion Nový Bydžov
So 10.12.2022 Nová Paka 17 HC Nová Paka, z.s.HC Wikov Hronov
So 10.12.2022 Jičín 17 Hokejový klub Autocentrum JičínHCM Jaroměř B
So 10.12.2022 Vrchlabí, Elektromont Aréna 17 HC Stadion VrchlabíMountfield HK, a.s.
So 17.12.2022 09:30 Nový Bydžov 18 Stadion Nový BydžovHCM Jaroměř
Ne 18.12.2022 Třebechovice pod Orebem 1 SK Třebechovice p.O.Sp.Nové Město n.Met.
Ne 18.12.2022 Hradec Králové 18 Mountfield HK, a.s.Hokejový klub Autocentrum Jičín
Ne 18.12.2022 Jaroměř 18 HCM Jaroměř BHC Nová Paka, z.s.
Ne 18.12.2022 Hronov 18 HC Wikov HronovHC Trutnov
Ne 18.12.2022 09:10 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 18 HC Dvůr Králové n.L.SK Třebechovice p.O.
Ne 18.12.2022 Opočno 18 HC OpočnoHC Náchod
Ne 18.12.2022 Nové Město nad Metují 18 Sp.Nové Město n.Met.HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
So 7.1.2023 Rychnov nad Kněžnou 19 HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOUHC Opočno
So 7.1.2023 Náchod 19 HC NáchodHC Dvůr Králové n.L.
So 7.1.2023 09:00 Třebechovice pod Orebem 19 SK Třebechovice p.O.Stadion Nový Bydžov
So 7.1.2023 Jaroměř 19 HCM JaroměřHC Wikov Hronov
So 7.1.2023 Trutnov, Zimní stadion 19 HC TrutnovHCM Jaroměř B
So 7.1.2023 Nová Paka 19 HC Nová Paka, z.s.Mountfield HK, a.s.
So 7.1.2023 Jičín 19 Hokejový klub Autocentrum JičínHC Stadion Vrchlabí
So 14.1.2023 Vrchlabí, Elektromont Aréna 20 HC Stadion VrchlabíHC Nová Paka, z.s.
So 14.1.2023 Hradec Králové 20 Mountfield HK, a.s.HC Trutnov
So 14.1.2023 Jaroměř 20 HCM Jaroměř BHCM Jaroměř
So 14.1.2023 Hronov 20 HC Wikov HronovSK Třebechovice p.O.
So 14.1.2023 09:30 Nový Bydžov 20 Stadion Nový BydžovHC Náchod
So 14.1.2023 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 20 HC Dvůr Králové n.L.HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
So 14.1.2023 Nové Město nad Metují 20 Sp.Nové Město n.Met.HC Opočno
Ne 15.1.2023 Nové Město nad Metují 21 Sp.Nové Město n.Met.HC Dvůr Králové n.L.
Ne 15.1.2023 Rychnov nad Kněžnou 21 HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOUStadion Nový Bydžov
Ne 15.1.2023 Náchod 21 HC NáchodHC Wikov Hronov
Ne 15.1.2023 09:00 Třebechovice pod Orebem 21 SK Třebechovice p.O.HCM Jaroměř B
Ne 15.1.2023 Jaroměř 21 HCM JaroměřMountfield HK, a.s.
Ne 15.1.2023 Trutnov, Zimní stadion 21 HC TrutnovHC Stadion Vrchlabí
Ne 15.1.2023 Nová Paka 21 HC Nová Paka, z.s.Hokejový klub Autocentrum Jičín
So 28.1.2023 09:30 Nový Bydžov 22 Stadion Nový BydžovSp.Nové Město n.Met.
Ne 29.1.2023 Jičín 22 Hokejový klub Autocentrum JičínHC Trutnov
Ne 29.1.2023 Vrchlabí, Elektromont Aréna 22 HC Stadion VrchlabíHCM Jaroměř
Ne 29.1.2023 Hradec Králové 22 Mountfield HK, a.s.SK Třebechovice p.O.
Ne 29.1.2023 Jaroměř 22 HCM Jaroměř BHC Náchod
Ne 29.1.2023 Hronov 22 HC Wikov HronovHC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
Ne 29.1.2023 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 22 HC Dvůr Králové n.L.HC Opočno
So 4.2.2023 Opočno 23 HC OpočnoStadion Nový Bydžov
So 4.2.2023 Nové Město nad Metují 23 Sp.Nové Město n.Met.HC Wikov Hronov
So 4.2.2023 Rychnov nad Kněžnou 23 HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOUHCM Jaroměř B
So 4.2.2023 Náchod 23 HC NáchodMountfield HK, a.s.
So 4.2.2023 09:00 Třebechovice pod Orebem 23 SK Třebechovice p.O.HC Stadion Vrchlabí
So 4.2.2023 Jaroměř 23 HCM JaroměřHokejový klub Autocentrum Jičín
So 4.2.2023 Trutnov, Zimní stadion 23 HC TrutnovHC Nová Paka, z.s.
Ne 5.2.2023 Nová Paka 24 HC Nová Paka, z.s.HCM Jaroměř
Ne 5.2.2023 Jičín 24 Hokejový klub Autocentrum JičínSK Třebechovice p.O.
Ne 5.2.2023 Vrchlabí, Elektromont Aréna 24 HC Stadion VrchlabíHC Náchod
Ne 5.2.2023 Hradec Králové 24 Mountfield HK, a.s.HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
Ne 5.2.2023 Jaroměř 24 HCM Jaroměř BSp.Nové Město n.Met.
Ne 5.2.2023 Hronov 24 HC Wikov HronovHC Opočno
Ne 5.2.2023 09:00 Nový Bydžov 24 Stadion Nový BydžovHC Dvůr Králové n.L.
So 11.2.2023 09:00 Třebechovice pod Orebem 25 SK Třebechovice p.O.HC Nová Paka, z.s.
Ne 12.2.2023 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 25 HC Dvůr Králové n.L.HC Wikov Hronov
Ne 12.2.2023 Opočno 25 HC OpočnoHCM Jaroměř B
Ne 12.2.2023 Nové Město nad Metují 25 Sp.Nové Město n.Met.Mountfield HK, a.s.
Ne 12.2.2023 Rychnov nad Kněžnou 25 HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOUHC Stadion Vrchlabí
Ne 12.2.2023 Náchod 25 HC NáchodHokejový klub Autocentrum Jičín
Ne 12.2.2023 Jaroměř 25 HCM JaroměřHC Trutnov
So 18.2.2023 Trutnov, Zimní stadion 26 HC TrutnovSK Třebechovice p.O.
So 18.2.2023 Nová Paka 26 HC Nová Paka, z.s.HC Náchod
So 18.2.2023 Jičín 26 Hokejový klub Autocentrum JičínHC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
So 18.2.2023 Vrchlabí, Elektromont Aréna 26 HC Stadion VrchlabíSp.Nové Město n.Met.
So 18.2.2023 Hradec Králové 26 Mountfield HK, a.s.HC Opočno
So 18.2.2023 Jaroměř 26 HCM Jaroměř BHC Dvůr Králové n.L.
So 18.2.2023 Hronov 26 HC Wikov HronovStadion Nový Bydžov
Ne 19.2.2023 09:00 Nový Bydžov 27 Stadion Nový BydžovHCM Jaroměř B
Ne 19.2.2023 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 27 HC Dvůr Králové n.L.Mountfield HK, a.s.
Ne 19.2.2023 Opočno 27 HC OpočnoHC Stadion Vrchlabí
Ne 19.2.2023 Nové Město nad Metují 27 Sp.Nové Město n.Met.Hokejový klub Autocentrum Jičín
Ne 19.2.2023 Rychnov nad Kněžnou 27 HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOUHC Nová Paka, z.s.
Ne 19.2.2023 Náchod 27 HC NáchodHC Trutnov
Ne 19.2.2023 09:00 Třebechovice pod Orebem 27 SK Třebechovice p.O.HCM Jaroměř
Út 28.2.2023 Jaroměř 1 HCM JaroměřHC Opočno
Ne 5.3.2023 Opočno 2 HC OpočnoSK Třebechovice p.O.
Ne 5.3.2023 Jaroměř 28 HCM JaroměřHC Náchod
Ne 5.3.2023 Trutnov, Zimní stadion 28 HC TrutnovHC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
Ne 5.3.2023 Nová Paka 28 HC Nová Paka, z.s.Sp.Nové Město n.Met.
Ne 5.3.2023 Jičín 28 Hokejový klub Autocentrum JičínHC Opočno
Ne 5.3.2023 Vrchlabí, Elektromont Aréna 28 HC Stadion VrchlabíHC Dvůr Králové n.L.
Ne 5.3.2023 Hradec Králové 28 Mountfield HK, a.s.Stadion Nový Bydžov
Ne 5.3.2023 Jaroměř 28 HCM Jaroměř BHC Wikov Hronov
So 11.3.2023 09:30 Nový Bydžov 29 Stadion Nový BydžovHC Stadion Vrchlabí
Ne 12.3.2023 Hronov 29 HC Wikov HronovMountfield HK, a.s.
Ne 12.3.2023 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 29 HC Dvůr Králové n.L.Hokejový klub Autocentrum Jičín
Ne 12.3.2023 Opočno 29 HC OpočnoHC Nová Paka, z.s.
Ne 12.3.2023 Nové Město nad Metují 29 Sp.Nové Město n.Met.HC Trutnov
Ne 12.3.2023 Rychnov nad Kněžnou 29 HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOUHCM Jaroměř
Ne 12.3.2023 Náchod 29 HC NáchodSK Třebechovice p.O.
So 18.3.2023 09:00 Třebechovice pod Orebem 30 SK Třebechovice p.O.HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
Ne 19.3.2023 Jaroměř 30 HCM JaroměřSp.Nové Město n.Met.
Ne 19.3.2023 Trutnov, Zimní stadion 30 HC TrutnovHC Opočno
Ne 19.3.2023 Nová Paka 30 HC Nová Paka, z.s.HC Dvůr Králové n.L.
Ne 19.3.2023 Jičín 30 Hokejový klub Autocentrum JičínStadion Nový Bydžov
Ne 19.3.2023 Vrchlabí, Elektromont Aréna 30 HC Stadion VrchlabíHC Wikov Hronov
Ne 19.3.2023 Hradec Králové 30 Mountfield HK, a.s.HCM Jaroměř B


Liga mladších žáků „B“ sk. 15 - Pardubická 2022/23


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
So 10.9.2022 09:30 Hlinsko 1 HC HlinskoHC Chotěboř12:3 (1:0, 8:0, 3:3, 0:0)
So 10.9.2022 10:45 Chrudim, Zimní stadion 1 HC ChrudimHC Spartak Choceň3:10 (2:4, 0:2, 1:4)
Ne 11.9.2022 09:00 Česká Třebová 1 Loko. Česká TřebováTJ Lanškroun9:6 (2:1, 3:4, 4:1)
So 17.9.2022 09:30 Hlinsko 2 HC Hlinsko BHC Skuteč0:20 (0:3, 0:8, 0:9)
So 17.9.2022 09:30 Choceň, Zimní stadion 2 HC Spartak ChoceňHC Litomyšl9:7 (3:2, 2:4, 4:1)
So 17.9.2022 09:30 Lanškroun 2 TJ LanškrounSlovan Morav.Třebová2:8 (0:2, 2:1, 0:5)
So 17.9.2022 09:00 Chotěboř 2 HC ChotěbořLoko. Česká Třebová9:5 (2:2, 5:1, 2:2)
So 17.9.2022 12:00 Pardubice 2 HC DYNAMO PARDUBICEHC Hlinsko3:21 (1:7, 2:6, 0:8, 0:0)
Ne 18.9.2022 09:00 Litomyšl 1 HC LitomyšlHC Hlinsko B7:7 (1:1, 2:4, 4:2, 0:0)
So 24.9.2022 09:00 Moravská Třebová 3 Slovan Morav.TřebováHC Chotěboř4:2 (0:1, 4:1, 0:0)
So 24.9.2022 09:00 Skuteč, Zimní stadion 3 HC SkutečHC Spartak Choceň7:13 (3:5, 2:4, 2:4)
So 24.9.2022 09:00 Polička 3 HC Spartak PoličkaHC Hlinsko B12:13 (4:5, 5:2, 3:6, 0:0)
Ne 25.9.2022 08:45 Česká Třebová 3 Loko. Česká TřebováHC DYNAMO PARDUBICE13:7 (0:2, 6:0, 7:5)
St 28.9.2022 11:30 Choceň, Zimní stadion 4 HC Spartak ChoceňHC Spartak Polička2:14 (0:4, 1:6, 1:4)
St 28.9.2022 09:30 Lanškroun 4 TJ LanškrounHC Litomyšl4:10 (1:1, 2:4, 1:5)
St 28.9.2022 09:00 Chotěboř 4 HC ChotěbořHC Chrudim18:3 (4:1, 4:1, 10:1)
St 28.9.2022 09:00 Pardubice 4 HC DYNAMO PARDUBICESlovan Morav.Třebová11:4 (3:2, 6:1, 2:1)
St 28.9.2022 09:00 Hlinsko 4 HC HlinskoLoko. Česká Třebová9:7 (2:2, 4:4, 3:1)
So 1.10.2022 09:00 Moravská Třebová 5 Slovan Morav.TřebováHC Hlinsko12:7 (3:0, 6:1, 3:6)
So 1.10.2022 10:30 Chrudim, Zimní stadion 5 HC ChrudimHC DYNAMO PARDUBICE1:37 (0:11, 0:11, 1:15, 0:0)
So 1.10.2022 09:00 Litomyšl 5 HC LitomyšlHC Chotěboř9:9 (4:3, 1:4, 4:2)
So 1.10.2022 09:00 Skuteč, Zimní stadion 5 HC SkutečTJ Lanškroun4:1 (0:0, 3:1, 1:0)
So 1.10.2022 09:30 Hlinsko 5 HC Hlinsko BHC Spartak Choceň14:2 (4:1, 5:0, 5:1)
Čt 6.10.2022 16:45 Skuteč, Zimní stadion 1 HC SkutečHC Spartak Polička
So 8.10.2022 09:30 Lanškroun 6 TJ LanškrounHC Spartak Polička
So 8.10.2022 09:00 Chotěboř 6 HC ChotěbořHC Skuteč
So 8.10.2022 16:00 Pardubice 6 HC DYNAMO PARDUBICEHC Litomyšl
So 8.10.2022 09:30 Hlinsko 6 HC HlinskoHC Chrudim
So 8.10.2022 10:00 Česká Třebová 6 Loko. Česká TřebováSlovan Morav.Třebová
So 15.10.2022 13:00 Chrudim, Zimní stadion 7 HC ChrudimLoko. Česká Třebová
So 15.10.2022 09:00 Litomyšl 7 HC LitomyšlHC Hlinsko
So 15.10.2022 09:00 Skuteč, Zimní stadion 7 HC SkutečHC DYNAMO PARDUBICE
So 15.10.2022 09:30 Hlinsko 7 HC Hlinsko BTJ Lanškroun
Ne 16.10.2022 09:00 Polička 7 HC Spartak PoličkaHC Chotěboř
So 22.10.2022 09:30 Lanškroun 8 TJ LanškrounHC Spartak Choceň
So 22.10.2022 09:00 Chotěboř 8 HC ChotěbořHC Hlinsko B
So 22.10.2022 09:00 Pardubice 8 HC DYNAMO PARDUBICEHC Spartak Polička
So 22.10.2022 09:30 Hlinsko 8 HC HlinskoHC Skuteč
So 22.10.2022 09:00 Česká Třebová 8 Loko. Česká TřebováHC Litomyšl
So 22.10.2022 09:00 Moravská Třebová 8 Slovan Morav.TřebováHC Chrudim
Pá 28.10.2022 Chrudim, Zimní stadion 3 HC ChrudimTJ Lanškroun
Pá 28.10.2022 09:30 Česká Třebová 10 Loko. Česká TřebováHC Spartak Polička
So 29.10.2022 09:00 Litomyšl 9 HC LitomyšlSlovan Morav.Třebová
So 29.10.2022 12:45 Česká Třebová 9 Loko. Česká TřebováHC Skuteč
So 29.10.2022 09:00 Polička 9 HC Spartak PoličkaHC Hlinsko
So 29.10.2022 09:30 Hlinsko 9 HC Hlinsko BHC DYNAMO PARDUBICE
So 29.10.2022 09:30 Choceň, Zimní stadion 9 HC Spartak ChoceňHC Chotěboř
So 5.11.2022 Pardubice 10 HC DYNAMO PARDUBICEHC Spartak Choceň
So 5.11.2022 09:30 Hlinsko 10 HC HlinskoHC Hlinsko B
So 5.11.2022 15:30 Moravská Třebová 10 Slovan Morav.TřebováHC Skuteč
So 5.11.2022 Chrudim, Zimní stadion 10 HC ChrudimHC Litomyšl
So 12.11.2022 09:00 Skuteč, Zimní stadion 11 HC SkutečHC Chrudim
So 12.11.2022 Polička 11 HC Spartak PoličkaSlovan Morav.Třebová
So 12.11.2022 09:30 Hlinsko 11 HC Hlinsko BLoko. Česká Třebová
So 12.11.2022 09:30 Choceň, Zimní stadion 11 HC Spartak ChoceňHC Hlinsko
So 12.11.2022 Lanškroun 11 TJ LanškrounHC Chotěboř
Čt 17.11.2022 Pardubice 12 HC DYNAMO PARDUBICETJ Lanškroun
Čt 17.11.2022 14:15 Česká Třebová 12 Loko. Česká TřebováHC Spartak Choceň
Čt 17.11.2022 09:00 Moravská Třebová 12 Slovan Morav.TřebováHC Hlinsko B
Čt 17.11.2022 Chrudim, Zimní stadion 12 HC ChrudimHC Spartak Polička
Čt 17.11.2022 09:00 Litomyšl 12 HC LitomyšlHC Skuteč
So 19.11.2022 Polička 13 HC Spartak PoličkaHC Litomyšl
So 19.11.2022 09:30 Hlinsko 13 HC Hlinsko BHC Chrudim
So 19.11.2022 11:30 Choceň, Zimní stadion 13 HC Spartak ChoceňSlovan Morav.Třebová
So 19.11.2022 Lanškroun 13 TJ LanškrounHC Hlinsko
So 19.11.2022 09:00 Chotěboř 13 HC ChotěbořHC DYNAMO PARDUBICE
So 26.11.2022 09:00 Chotěboř 14 HC ChotěbořHC Hlinsko
So 26.11.2022 Lanškroun 14 TJ LanškrounLoko. Česká Třebová
So 26.11.2022 09:30 Choceň, Zimní stadion 14 HC Spartak ChoceňHC Chrudim
So 26.11.2022 09:30 Hlinsko 14 HC Hlinsko BHC Litomyšl
So 26.11.2022 Polička 14 HC Spartak PoličkaHC Skuteč
So 3.12.2022 09:00 Skuteč, Zimní stadion 15 HC SkutečHC Hlinsko B
So 3.12.2022 09:00 Litomyšl 15 HC LitomyšlHC Spartak Choceň
So 3.12.2022 09:00 Moravská Třebová 15 Slovan Morav.TřebováTJ Lanškroun
So 3.12.2022 12:45 Česká Třebová 15 Loko. Česká TřebováHC Chotěboř
So 3.12.2022 09:30 Hlinsko 15 HC HlinskoHC DYNAMO PARDUBICE
So 10.12.2022 Pardubice 16 HC DYNAMO PARDUBICELoko. Česká Třebová
So 10.12.2022 09:00 Chotěboř 16 HC ChotěbořSlovan Morav.Třebová
So 10.12.2022 Lanškroun 16 TJ LanškrounHC Chrudim
So 10.12.2022 Hlinsko 16 HC Hlinsko BHC Spartak Polička
Ne 11.12.2022 09:00 Choceň, Zimní stadion 16 HC Spartak ChoceňHC Skuteč
So 17.12.2022 Polička 17 HC Spartak PoličkaHC Spartak Choceň
So 17.12.2022 09:00 Litomyšl 17 HC LitomyšlTJ Lanškroun
So 17.12.2022 Chrudim, Zimní stadion 17 HC ChrudimHC Chotěboř
So 17.12.2022 09:00 Moravská Třebová 17 Slovan Morav.TřebováHC DYNAMO PARDUBICE
So 17.12.2022 12:45 Česká Třebová 17 Loko. Česká TřebováHC Hlinsko
So 7.1.2023 Hlinsko 18 HC HlinskoSlovan Morav.Třebová
So 7.1.2023 Pardubice 18 HC DYNAMO PARDUBICEHC Chrudim
So 7.1.2023 09:00 Chotěboř 18 HC ChotěbořHC Litomyšl
So 7.1.2023 Lanškroun 18 TJ LanškrounHC Skuteč
So 7.1.2023 09:30 Choceň, Zimní stadion 18 HC Spartak ChoceňHC Hlinsko B
So 14.1.2023 Polička 19 HC Spartak PoličkaTJ Lanškroun
So 14.1.2023 09:00 Skuteč, Zimní stadion 19 HC SkutečHC Chotěboř
So 14.1.2023 09:00 Litomyšl 19 HC LitomyšlHC DYNAMO PARDUBICE
So 14.1.2023 Chrudim, Zimní stadion 19 HC ChrudimHC Hlinsko
So 14.1.2023 09:00 Moravská Třebová 19 Slovan Morav.TřebováLoko. Česká Třebová
So 21.1.2023 12:45 Česká Třebová 20 Loko. Česká TřebováHC Chrudim
So 21.1.2023 Hlinsko 20 HC HlinskoHC Litomyšl
So 21.1.2023 Pardubice 20 HC DYNAMO PARDUBICEHC Skuteč
So 21.1.2023 09:00 Chotěboř 20 HC ChotěbořHC Spartak Polička
So 21.1.2023 Lanškroun 20 TJ LanškrounHC Hlinsko B
So 28.1.2023 09:30 Choceň, Zimní stadion 21 HC Spartak ChoceňTJ Lanškroun
So 28.1.2023 09:30 Hlinsko 21 HC Hlinsko BHC Chotěboř
So 28.1.2023 Polička 21 HC Spartak PoličkaHC DYNAMO PARDUBICE
So 28.1.2023 09:00 Skuteč, Zimní stadion 21 HC SkutečHC Hlinsko
So 28.1.2023 09:00 Litomyšl 21 HC LitomyšlLoko. Česká Třebová
So 28.1.2023 Chrudim, Zimní stadion 21 HC ChrudimSlovan Morav.Třebová
So 4.2.2023 09:00 Moravská Třebová 22 Slovan Morav.TřebováHC Litomyšl
So 4.2.2023 09:00 Skuteč, Zimní stadion 22 HC SkutečLoko. Česká Třebová
So 4.2.2023 Hlinsko 22 HC HlinskoHC Spartak Polička
So 4.2.2023 Pardubice 22 HC DYNAMO PARDUBICEHC Hlinsko B
So 4.2.2023 09:00 Chotěboř 22 HC ChotěbořHC Spartak Choceň
So 11.2.2023 09:30 Choceň, Zimní stadion 23 HC Spartak ChoceňHC DYNAMO PARDUBICE
So 11.2.2023 09:30 Hlinsko 23 HC Hlinsko BHC Hlinsko
So 11.2.2023 Polička 23 HC Spartak PoličkaLoko. Česká Třebová
So 11.2.2023 09:00 Skuteč, Zimní stadion 23 HC SkutečSlovan Morav.Třebová
So 11.2.2023 09:00 Litomyšl 23 HC LitomyšlHC Chrudim
So 18.2.2023 Chrudim, Zimní stadion 24 HC ChrudimHC Skuteč
So 18.2.2023 09:00 Moravská Třebová 24 Slovan Morav.TřebováHC Spartak Polička
So 18.2.2023 12:45 Česká Třebová 24 Loko. Česká TřebováHC Hlinsko B
So 18.2.2023 09:30 Hlinsko 24 HC HlinskoHC Spartak Choceň
So 18.2.2023 09:00 Chotěboř 24 HC ChotěbořTJ Lanškroun
So 4.3.2023 Lanškroun 25 TJ LanškrounHC DYNAMO PARDUBICE
So 4.3.2023 09:30 Choceň, Zimní stadion 25 HC Spartak ChoceňLoko. Česká Třebová
So 4.3.2023 09:30 Hlinsko 25 HC Hlinsko BSlovan Morav.Třebová
So 4.3.2023 Polička 25 HC Spartak PoličkaHC Chrudim
So 4.3.2023 09:00 Skuteč, Zimní stadion 25 HC SkutečHC Litomyšl
So 18.3.2023 16:00 Litomyšl 26 HC LitomyšlHC Spartak Polička
So 18.3.2023 Chrudim, Zimní stadion 26 HC ChrudimHC Hlinsko B
So 18.3.2023 15:30 Moravská Třebová 26 Slovan Morav.TřebováHC Spartak Choceň
So 18.3.2023 Hlinsko 26 HC HlinskoTJ Lanškroun
So 18.3.2023 Pardubice 26 HC DYNAMO PARDUBICEHC Chotěboř


Liga mladších žáků „B“ sk. 16 - Středočeská I. 2022/23


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
So 10.9.2022 09:00 Černošice 1 SK ČernošicePrac. zálohy Kladno5:11 (2:4, 2:2, 1:5, 0:0)
So 10.9.2022 10:25 Kralupy nad Vltavou 1 HK Kralupy n.VltavouHC Berounští Medvědi3:17 (2:8, 0:4, 1:5)
So 10.9.2022 11:15 Kladno, ČEZ STADION Kladno 1 Rytíři KladnoHC Příbram10:11 (1:4, 3:2, 6:5)
Ne 11.9.2022 10:15 Praha, Zimní stadion HC Kobra 1 HK LEV SlanýHC Kobra Praha4:6 (1:2, 2:2, 1:2)
So 17.9.2022 09:00 Kladno, ČEZ STADION Kladno 2 Prac. zálohy KladnoHC Smíchov 191320:1 (5:1, 8:0, 7:0, 0:0)
So 17.9.2022 09:00 Beroun 2 HC Berounští MedvědiHC Sparta Praha5:19 (2:8, 2:5, 1:6)
So 17.9.2022 14:30 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 2 HC Hvězda PrahaRytíři Kladno17:6 (4:1, 5:3, 8:2)
So 17.9.2022 09:00 Černošice 2 SK ČernošiceHC Spartak Žebrák8:14 (2:1, 1:8, 5:5, 0:0)
Ne 18.9.2022 10:45 Rakovník 2 HC RakovníkHK Kralupy n.Vltavou8:20 (0:3, 4:10, 4:7, 0:0)
Ne 18.9.2022 09:30 Příbram 2 HC PříbramHK LEV Slaný9:12 (2:4, 4:6, 3:2)
So 24.9.2022 16:00 Hořovice 3 HC Spartak ŽebrákPrac. zálohy Kladno14:4 (4:2, 4:0, 6:2, 0:0)
So 24.9.2022 12:30 Kladno, ČEZ STADION Kladno 3 Rytíři KladnoSK Černošice3:15 (0:9, 2:3, 1:3)
So 24.9.2022 10:30 Praha 3 HC Sparta PrahaHC Rakovník12:7 (3:4, 5:0, 4:3)
So 24.9.2022 09:00 Černošice 3 HC Smíchov 1913HC Berounští Medvědi4:14 (0:6, 2:5, 2:3, 0:0)
Ne 25.9.2022 16:40 Kralupy nad Vltavou 3 HK Kralupy n.VltavouHC Kobra Praha5:6 (2:1, 2:4, 1:1)
St 28.9.2022 08:15 Rakovník 3 HK LEV SlanýHC Hvězda Praha11:6 (3:4, 3:1, 5:1)
So 1.10.2022 13:30 Kladno, ČEZ STADION Kladno 4 Prac. zálohy KladnoHC Berounští Medvědi17:9 (7:3, 6:2, 4:4)
So 1.10.2022 09:00 Černošice 4 SK ČernošiceHK LEV Slaný12:8 (7:0, 4:4, 1:4)
Ne 2.10.2022 11:45 Rakovník 4 HC RakovníkHC Smíchov 191314:8 (4:0, 4:3, 6:5)
Ne 2.10.2022 14:45 Praha, Zimní stadion HC Kobra 4 HC Kobra PrahaHC Sparta Praha6:11 (4:3, 0:6, 2:2)
Ne 2.10.2022 09:00 Hořovice 4 HC Spartak ŽebrákRytíři Kladno17:1 (4:1, 7:0, 6:0)
Ne 2.10.2022 10:00 Příbram 4 HC PříbramHK Kralupy n.Vltavou10:4 (2:1, 4:2, 4:1)
So 8.10.2022 09:00 Kladno, ČEZ STADION Kladno 5 Rytíři KladnoPrac. zálohy Kladno
So 8.10.2022 Slaný, Zimní stadion 5 HK LEV SlanýHC Spartak Žebrák
So 8.10.2022 10:25 Kralupy nad Vltavou 5 HK Kralupy n.VltavouHC Hvězda Praha
So 8.10.2022 09:00 Černošice 5 HC Smíchov 1913HC Kobra Praha
So 8.10.2022 09:00 Beroun 5 HC Berounští MedvědiHC Rakovník
So 8.10.2022 12:45 Praha 5 HC Sparta PrahaHC Příbram
Čt 13.10.2022 15:15 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 6 HC Hvězda PrahaHC Sparta Praha
So 15.10.2022 10:00 Praha, Zimní stadion HC Kobra 6 HC Kobra PrahaHC Berounští Medvědi
So 15.10.2022 09:00 Černošice 6 SK ČernošiceHK Kralupy n.Vltavou
So 15.10.2022 12:45 Příbram 6 HC PříbramHC Smíchov 1913
Ne 16.10.2022 Kladno, ČEZ STADION Kladno 6 Prac. zálohy KladnoHC Rakovník
Ne 16.10.2022 Kladno, ČEZ STADION Kladno 6 Rytíři KladnoHK LEV Slaný
So 22.10.2022 Slaný, Zimní stadion 7 HK LEV SlanýPrac. zálohy Kladno
So 22.10.2022 10:25 Kralupy nad Vltavou 7 HK Kralupy n.VltavouHC Spartak Žebrák
So 22.10.2022 08:15 Praha 7 HC Sparta PrahaSK Černošice
So 22.10.2022 09:00 Černošice 7 HC Smíchov 1913HC Hvězda Praha
So 22.10.2022 Rakovník 7 HC RakovníkHC Kobra Praha
So 22.10.2022 Beroun 7 HC Berounští MedvědiHC Příbram
Pá 28.10.2022 14:15 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 8 HC Hvězda PrahaHC Berounští Medvědi
Pá 28.10.2022 09:00 Černošice 8 SK ČernošiceHC Smíchov 1913
So 29.10.2022 Kladno, ČEZ STADION Kladno 8 Prac. zálohy KladnoHC Kobra Praha
So 29.10.2022 Hořovice 8 HC Spartak ŽebrákHC Sparta Praha
So 29.10.2022 Kladno, ČEZ STADION Kladno 8 Rytíři KladnoHK Kralupy n.Vltavou
So 29.10.2022 Příbram 8 HC PříbramHC Rakovník
Ne 30.10.2022 Kralupy nad Vltavou 9 HK Kralupy n.VltavouHK LEV Slaný
Ne 30.10.2022 Praha, Tipsport arena Praha 9 HC Sparta PrahaRytíři Kladno
Ne 30.10.2022 09:15 Černošice 9 HC Smíchov 1913HC Spartak Žebrák
Ne 30.10.2022 Beroun 9 HC Berounští MedvědiSK Černošice
Ne 30.10.2022 Rakovník 9 HC RakovníkHC Hvězda Praha
Ne 30.10.2022 10:00 Praha, Zimní stadion HC Kobra 9 HC Kobra PrahaHC Příbram
Ne 6.11.2022 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 10 HC Hvězda PrahaHC Kobra Praha
Ne 6.11.2022 Černošice 10 SK ČernošiceHC Rakovník
Ne 6.11.2022 Hořovice 10 HC Spartak ŽebrákHC Berounští Medvědi
Ne 6.11.2022 Kladno, ČEZ STADION Kladno 10 Rytíři KladnoHC Smíchov 1913
Ne 6.11.2022 Slaný, Zimní stadion 10 HK LEV SlanýHC Sparta Praha
Ne 6.11.2022 Kladno, ČEZ STADION Kladno 10 Prac. zálohy KladnoHC Příbram
Ne 13.11.2022 Kralupy nad Vltavou 11 HK Kralupy n.VltavouPrac. zálohy Kladno
Ne 13.11.2022 Černošice 11 HC Smíchov 1913HK LEV Slaný
Ne 13.11.2022 Beroun 11 HC Berounští MedvědiRytíři Kladno
Ne 13.11.2022 Rakovník 11 HC RakovníkHC Spartak Žebrák
Ne 13.11.2022 Praha, Zimní stadion HC Kobra 11 HC Kobra PrahaSK Černošice
Ne 13.11.2022 Příbram 11 HC PříbramHC Hvězda Praha
So 19.11.2022 Kladno, ČEZ STADION Kladno 12 Prac. zálohy KladnoHC Hvězda Praha
So 19.11.2022 Hořovice 12 HC Spartak ŽebrákHC Kobra Praha
So 19.11.2022 Kladno, ČEZ STADION Kladno 12 Rytíři KladnoHC Rakovník
So 19.11.2022 Slaný, Zimní stadion 12 HK LEV SlanýHC Berounští Medvědi
So 19.11.2022 Kralupy nad Vltavou 12 HK Kralupy n.VltavouHC Sparta Praha
So 19.11.2022 Černošice 12 SK ČernošiceHC Příbram
Ne 27.11.2022 Praha, Tipsport arena Praha 13 HC Sparta PrahaPrac. zálohy Kladno
Ne 27.11.2022 Černošice 13 HC Smíchov 1913HK Kralupy n.Vltavou
Ne 27.11.2022 Rakovník 13 HC RakovníkHK LEV Slaný
Ne 27.11.2022 Praha, Zimní stadion HC Kobra 13 HC Kobra PrahaRytíři Kladno
Ne 27.11.2022 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 13 HC Hvězda PrahaSK Černošice
Ne 27.11.2022 Příbram 13 HC PříbramHC Spartak Žebrák
St 30.11.2022 Hořovice 1 HC Spartak ŽebrákHC Hvězda Praha
Ne 4.12.2022 Kladno, ČEZ STADION Kladno 14 Prac. zálohy KladnoSK Černošice
Ne 4.12.2022 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 14 HC Hvězda PrahaHC Spartak Žebrák
Ne 4.12.2022 Praha, Zimní stadion HC Kobra 14 HC Kobra PrahaHK LEV Slaný
Ne 4.12.2022 Beroun 14 HC Berounští MedvědiHK Kralupy n.Vltavou
Ne 4.12.2022 Černošice 14 HC Smíchov 1913HC Sparta Praha
Ne 4.12.2022 Příbram 14 HC PříbramRytíři Kladno
So 10.12.2022 Černošice 15 HC Smíchov 1913Prac. zálohy Kladno
So 10.12.2022 Praha, Tipsport arena Praha 15 HC Sparta PrahaHC Berounští Medvědi
So 10.12.2022 Kralupy nad Vltavou 15 HK Kralupy n.VltavouHC Rakovník
So 10.12.2022 Kladno, ČEZ STADION Kladno 15 Rytíři KladnoHC Hvězda Praha
So 10.12.2022 Hořovice 15 HC Spartak ŽebrákSK Černošice
So 10.12.2022 Slaný, Zimní stadion 15 HK LEV SlanýHC Příbram
Ne 18.12.2022 Kladno, ČEZ STADION Kladno 16 Prac. zálohy KladnoHC Spartak Žebrák
Ne 18.12.2022 Černošice 16 SK ČernošiceRytíři Kladno
Ne 18.12.2022 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 16 HC Hvězda PrahaHK LEV Slaný
Ne 18.12.2022 Praha, Zimní stadion HC Kobra 16 HC Kobra PrahaHK Kralupy n.Vltavou
Ne 18.12.2022 Rakovník 16 HC RakovníkHC Sparta Praha
Ne 18.12.2022 Beroun 16 HC Berounští MedvědiHC Smíchov 1913
So 31.12.2022 Praha 1 HC Sparta PrahaHC Smíchov 1913
So 7.1.2023 Beroun 17 HC Berounští MedvědiPrac. zálohy Kladno
So 7.1.2023 Černošice 17 HC Smíchov 1913HC Rakovník
So 7.1.2023 Praha, Tipsport arena Praha 17 HC Sparta PrahaHC Kobra Praha
So 7.1.2023 Slaný, Zimní stadion 17 HK LEV SlanýSK Černošice
So 7.1.2023 Kladno, ČEZ STADION Kladno 17 Rytíři KladnoHC Spartak Žebrák
So 7.1.2023 Kralupy nad Vltavou 17 HK Kralupy n.VltavouHC Příbram
So 14.1.2023 Kladno, ČEZ STADION Kladno 18 Prac. zálohy KladnoRytíři Kladno
So 14.1.2023 Hořovice 18 HC Spartak ŽebrákHK LEV Slaný
So 14.1.2023 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 18 HC Hvězda PrahaHK Kralupy n.Vltavou
So 14.1.2023 Praha, Zimní stadion HC Kobra 18 HC Kobra PrahaHC Smíchov 1913
So 14.1.2023 Rakovník 18 HC RakovníkHC Berounští Medvědi
So 14.1.2023 Příbram 18 HC PříbramHC Sparta Praha
Ne 15.1.2023 Rakovník 19 HC RakovníkPrac. zálohy Kladno
Ne 15.1.2023 Beroun 19 HC Berounští MedvědiHC Kobra Praha
Ne 15.1.2023 Praha, Tipsport arena Praha 19 HC Sparta PrahaHC Hvězda Praha
Ne 15.1.2023 Kralupy nad Vltavou 19 HK Kralupy n.VltavouSK Černošice
Ne 15.1.2023 Slaný, Zimní stadion 19 HK LEV SlanýRytíři Kladno
Ne 15.1.2023 Černošice 19 HC Smíchov 1913HC Příbram
Ne 29.1.2023 Kladno, ČEZ STADION Kladno 20 Prac. zálohy KladnoHK LEV Slaný
Ne 29.1.2023 Hořovice 20 HC Spartak ŽebrákHK Kralupy n.Vltavou
Ne 29.1.2023 Černošice 20 SK ČernošiceHC Sparta Praha
Ne 29.1.2023 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 20 HC Hvězda PrahaHC Smíchov 1913
Ne 29.1.2023 Praha, Zimní stadion HC Kobra 20 HC Kobra PrahaHC Rakovník
Ne 29.1.2023 Příbram 20 HC PříbramHC Berounští Medvědi
Ne 5.2.2023 Praha, Zimní stadion HC Kobra 21 HC Kobra PrahaPrac. zálohy Kladno
Ne 5.2.2023 Beroun 21 HC Berounští MedvědiHC Hvězda Praha
Ne 5.2.2023 Černošice 21 HC Smíchov 1913SK Černošice
Ne 5.2.2023 Praha, Tipsport arena Praha 21 HC Sparta PrahaHC Spartak Žebrák
Ne 5.2.2023 Kralupy nad Vltavou 21 HK Kralupy n.VltavouRytíři Kladno
Ne 5.2.2023 Rakovník 21 HC RakovníkHC Příbram
Ne 12.2.2023 Slaný, Zimní stadion 22 HK LEV SlanýHK Kralupy n.Vltavou
Ne 12.2.2023 Kladno, ČEZ STADION Kladno 22 Rytíři KladnoHC Sparta Praha
Ne 12.2.2023 Hořovice 22 HC Spartak ŽebrákHC Smíchov 1913
Ne 12.2.2023 Černošice 22 SK ČernošiceHC Berounští Medvědi
Ne 12.2.2023 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 22 HC Hvězda PrahaHC Rakovník
Ne 12.2.2023 Příbram 22 HC PříbramHC Kobra Praha
Ne 19.2.2023 Praha, Zimní stadion HC Kobra 23 HC Kobra PrahaHC Hvězda Praha
Ne 19.2.2023 Rakovník 23 HC RakovníkSK Černošice
Ne 19.2.2023 Beroun 23 HC Berounští MedvědiHC Spartak Žebrák
Ne 19.2.2023 Černošice 23 HC Smíchov 1913Rytíři Kladno
Ne 19.2.2023 Praha, Tipsport arena Praha 23 HC Sparta PrahaHK LEV Slaný
Ne 19.2.2023 Příbram 23 HC PříbramPrac. zálohy Kladno
Ne 5.3.2023 Kladno, ČEZ STADION Kladno 24 Prac. zálohy KladnoHK Kralupy n.Vltavou
Ne 5.3.2023 Slaný, Zimní stadion 24 HK LEV SlanýHC Smíchov 1913
Ne 5.3.2023 Kladno, ČEZ STADION Kladno 24 Rytíři KladnoHC Berounští Medvědi
Ne 5.3.2023 Hořovice 24 HC Spartak ŽebrákHC Rakovník
Ne 5.3.2023 Černošice 24 SK ČernošiceHC Kobra Praha
Ne 5.3.2023 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 24 HC Hvězda PrahaHC Příbram
Ne 12.3.2023 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 25 HC Hvězda PrahaPrac. zálohy Kladno
Ne 12.3.2023 Praha, Zimní stadion HC Kobra 25 HC Kobra PrahaHC Spartak Žebrák
Ne 12.3.2023 Rakovník 25 HC RakovníkRytíři Kladno
Ne 12.3.2023 Beroun 25 HC Berounští MedvědiHK LEV Slaný
Ne 12.3.2023 Praha, Tipsport arena Praha 25 HC Sparta PrahaHK Kralupy n.Vltavou
Ne 12.3.2023 Příbram 25 HC PříbramSK Černošice
Ne 19.3.2023 Kladno, ČEZ STADION Kladno 26 Prac. zálohy KladnoHC Sparta Praha
Ne 19.3.2023 Kralupy nad Vltavou 26 HK Kralupy n.VltavouHC Smíchov 1913
Ne 19.3.2023 Slaný, Zimní stadion 26 HK LEV SlanýHC Rakovník
Ne 19.3.2023 Kladno, ČEZ STADION Kladno 26 Rytíři KladnoHC Kobra Praha
Ne 19.3.2023 Černošice 26 SK ČernošiceHC Hvězda Praha
Ne 19.3.2023 Hořovice 26 HC Spartak ŽebrákHC Příbram


Liga mladších žáků „B“ sk. 17 - Středočeská II. 2022/23


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
So 10.9.2022 13:30 Praha, Zimní stadion Eden 1 HC Slavia PrahaSlavoj Vel.Popovice32:2 (12:0, 11:2, 9:0)
So 10.9.2022 10:00 Čáslav 1 Hokejový klub ČáslavHC Buldoci Neratovice6:9 (3:5, 0:2, 3:2)
So 10.9.2022 09:00 Poděbrady 1 HC PoděbradyHC Rytíři Vlašim21:0 (6:0, 8:0, 7:0, 0:0)
So 10.9.2022 09:00 Kolín, Zimní stadion 1 SC KolínSK Sršni Kutná Hora14:5 (3:2, 5:2, 6:1)
Ne 11.9.2022 10:00 Nymburk, Zimní stadion 1 HC Nymburský Lev, z.s.HC Junior Mělník5:12 (3:3, 2:4, 0:5, 0:0)
Ne 11.9.2022 09:00 Benešov 1 HC Lev BenešovHC Benátky n.J.2:17 (2:4, 0:4, 0:9)
So 17.9.2022 09:00 Velké Popovice, Zimní stadion 2 Slavoj Vel.PopoviceHC Junior Mělník1:12 (0:3, 0:6, 1:3, 0:0)
So 17.9.2022 12:00 Vlašim 2 HC Rytíři VlašimSC Kolín10:11 (2:2, 3:5, 5:4)
So 17.9.2022 09:00 Praha, ICE ARENA 2 HC Letci LetňanyHC Poděbrady21:6 (7:4, 8:1, 6:1)
So 17.9.2022 13:45 Neratovice 2 HC Buldoci NeratoviceHC Com-Sys Říčany2:4 (1:0, 1:3, 0:1)
So 17.9.2022 12:15 Praha, Zimní stadion Eden 2 HC Slavia PrahaHokejový klub Čáslav14:1 (3:0, 5:1, 6:0)
So 17.9.2022 09:15 Kutná Hora 2 SK Sršni Kutná HoraHC Lev Benešov9:6 (3:2, 3:3, 3:1)
So 17.9.2022 13:10 Benátky nad Jizerou 2 HC Benátky n.J.HC Nymburský Lev, z.s.14:9 (5:4, 4:0, 5:5)
Ne 18.9.2022 13:15 Říčany u Prahy 1 HC Com-Sys ŘíčanyHC Letci Letňany9:12 (3:3, 3:5, 3:4)
So 24.9.2022 10:00 Čáslav 3 Hokejový klub ČáslavSlavoj Vel.Popovice18:2 (6:1, 5:1, 7:0)
So 24.9.2022 10:45 Říčany u Prahy 3 HC Com-Sys ŘíčanyHC Slavia Praha9:7 (4:3, 2:1, 3:3)
So 24.9.2022 09:00 Poděbrady 3 HC PoděbradyHC Buldoci Neratovice7:6 (1:1, 2:3, 4:2)
So 24.9.2022 09:10 Benešov 3 HC Lev BenešovHC Rytíři Vlašim9:9 (4:4, 4:2, 1:3)
So 24.9.2022 10:30 Nymburk, Zimní stadion 3 HC Nymburský Lev, z.s.SK Sršni Kutná Hora16:6 (4:0, 7:2, 5:4, 0:0)
So 24.9.2022 09:00 Mělník, Zimní stadion 3 HC Junior MělníkHC Benátky n.J.10:6 (2:2, 5:2, 3:2)
St 28.9.2022 13:45 Kolín, Zimní stadion 3 SC KolínHC Letci Letňany3:10 (0:2, 2:4, 1:4)
So 1.10.2022 10:00 Vlašim 4 HC Rytíři VlašimHC Nymburský Lev, z.s.9:12 (2:2, 4:3, 3:7)
So 1.10.2022 09:00 Praha, ICE ARENA 4 HC Letci LetňanyHC Lev Benešov31:1 (9:0, 9:0, 13:1)
Ne 2.10.2022 09:00 Neratovice 4 HC Buldoci NeratoviceSC Kolín12:3 (3:2, 4:0, 5:1)
Ne 2.10.2022 12:30 Čáslav 4 Hokejový klub ČáslavHC Com-Sys Říčany7:12 (2:4, 3:0, 2:8)
Ne 2.10.2022 09:30 Kutná Hora 4 SK Sršni Kutná HoraHC Junior Mělník0:13 (0:4, 0:5, 0:4)
Ne 2.10.2022 12:15 Velké Popovice, Zimní stadion 4 Slavoj Vel.PopoviceHC Benátky n.J.3:35 (0:13, 2:11, 1:11)
Út 4.10.2022 18:15 Praha, Zimní stadion Eden 4 HC Slavia PrahaHC Poděbrady
So 8.10.2022 14:00 Říčany u Prahy 5 HC Com-Sys ŘíčanySlavoj Vel.Popovice
So 8.10.2022 11:00 Kolín, Zimní stadion 5 SC KolínHC Slavia Praha
So 8.10.2022 09:10 Benešov 5 HC Lev BenešovHC Buldoci Neratovice
So 8.10.2022 12:30 Praha, ICE ARENA 5 HC Letci LetňanyHC Nymburský Lev, z.s.
So 8.10.2022 09:00 Mělník, Zimní stadion 5 HC Junior MělníkHC Rytíři Vlašim
So 8.10.2022 09:15 Kutná Hora 5 SK Sršni Kutná HoraHC Benátky n.J.
Ne 9.10.2022 10:00 Poděbrady 5 HC PoděbradyHokejový klub Čáslav
So 15.10.2022 09:00 Praha, ICE ARENA 6 HC Letci LetňanyHC Junior Mělník
So 15.10.2022 13:30 Praha, Zimní stadion Eden 6 HC Slavia PrahaHC Lev Benešov
So 15.10.2022 10:00 Čáslav 6 Hokejový klub ČáslavSC Kolín
So 15.10.2022 09:00 Velké Popovice, Zimní stadion 6 Slavoj Vel.PopoviceSK Sršni Kutná Hora
Ne 16.10.2022 09:00 Neratovice 6 HC Buldoci NeratoviceHC Nymburský Lev, z.s.
Ne 16.10.2022 08:45 Říčany u Prahy 6 HC Com-Sys ŘíčanyHC Poděbrady
Ne 16.10.2022 10:00 Vlašim 6 HC Rytíři VlašimHC Benátky n.J.
So 22.10.2022 Poděbrady 7 HC PoděbradySlavoj Vel.Popovice
So 22.10.2022 Kolín, Zimní stadion 7 SC KolínHC Com-Sys Říčany
So 22.10.2022 09:10 Benešov 7 HC Lev BenešovHokejový klub Čáslav
So 22.10.2022 12:45 Nymburk, Zimní stadion 7 HC Nymburský Lev, z.s.HC Slavia Praha
So 22.10.2022 09:00 Mělník, Zimní stadion 7 HC Junior MělníkHC Buldoci Neratovice
So 22.10.2022 Kutná Hora 7 SK Sršni Kutná HoraHC Rytíři Vlašim
So 22.10.2022 Benátky nad Jizerou 7 HC Benátky n.J.HC Letci Letňany
So 29.10.2022 09:00 Velké Popovice, Zimní stadion 8 Slavoj Vel.PopoviceHC Rytíři Vlašim
So 29.10.2022 16:00 Praha, Zimní stadion Eden 8 HC Slavia PrahaHC Junior Mělník
So 29.10.2022 10:00 Čáslav 8 Hokejový klub ČáslavHC Nymburský Lev, z.s.
So 29.10.2022 16:45 Říčany u Prahy 8 HC Com-Sys ŘíčanyHC Lev Benešov
So 29.10.2022 Poděbrady 8 HC PoděbradySC Kolín
So 29.10.2022 09:00 Praha, ICE ARENA 8 HC Letci LetňanySK Sršni Kutná Hora
So 29.10.2022 Neratovice 8 HC Buldoci NeratoviceHC Benátky n.J.
Ne 30.10.2022 Kolín, Zimní stadion 9 SC KolínSlavoj Vel.Popovice
Ne 30.10.2022 16:30 Benešov 9 HC Lev BenešovHC Poděbrady
Ne 30.10.2022 09:45 Nymburk, Zimní stadion 9 HC Nymburský Lev, z.s.HC Com-Sys Říčany
Ne 30.10.2022 10:15 Mělník, Zimní stadion 9 HC Junior MělníkHokejový klub Čáslav
Ne 30.10.2022 Vlašim 9 HC Rytíři VlašimHC Letci Letňany
Ne 30.10.2022 Kutná Hora 9 SK Sršni Kutná HoraHC Buldoci Neratovice
Ne 30.10.2022 Benátky nad Jizerou 9 HC Benátky n.J.HC Slavia Praha
So 5.11.2022 09:00 Velké Popovice, Zimní stadion 10 Slavoj Vel.PopoviceHC Letci Letňany
Ne 6.11.2022 Neratovice 10 HC Buldoci NeratoviceHC Rytíři Vlašim
Ne 6.11.2022 Říčany u Prahy 10 HC Com-Sys ŘíčanyHC Junior Mělník
Ne 6.11.2022 Poděbrady 10 HC PoděbradyHC Nymburský Lev, z.s.
Ne 6.11.2022 Kolín, Zimní stadion 10 SC KolínHC Lev Benešov
Ne 6.11.2022 Praha, Zimní stadion Eden 10 HC Slavia PrahaSK Sršni Kutná Hora
Ne 6.11.2022 12:30 Čáslav 10 Hokejový klub ČáslavHC Benátky n.J.
So 12.11.2022 09:00 Mělník, Zimní stadion 11 HC Junior MělníkHC Poděbrady
Ne 13.11.2022 Benešov 11 HC Lev BenešovSlavoj Vel.Popovice
Ne 13.11.2022 Nymburk, Zimní stadion 11 HC Nymburský Lev, z.s.SC Kolín
Ne 13.11.2022 Vlašim 11 HC Rytíři VlašimHC Slavia Praha
Ne 13.11.2022 Praha, ICE ARENA 11 HC Letci LetňanyHC Buldoci Neratovice
Ne 13.11.2022 Kutná Hora 11 SK Sršni Kutná HoraHokejový klub Čáslav
Ne 13.11.2022 Benátky nad Jizerou 11 HC Benátky n.J.HC Com-Sys Říčany
So 19.11.2022 09:00 Velké Popovice, Zimní stadion 12 Slavoj Vel.PopoviceHC Buldoci Neratovice
So 19.11.2022 Praha, Zimní stadion Eden 12 HC Slavia PrahaHC Letci Letňany
So 19.11.2022 Čáslav 12 Hokejový klub ČáslavHC Rytíři Vlašim
So 19.11.2022 Kolín, Zimní stadion 12 SC KolínHC Junior Mělník
So 19.11.2022 Benešov 12 HC Lev BenešovHC Nymburský Lev, z.s.
So 19.11.2022 10:45 Říčany u Prahy 12 HC Com-Sys ŘíčanySK Sršni Kutná Hora
So 19.11.2022 Poděbrady 12 HC PoděbradyHC Benátky n.J.
So 26.11.2022 09:00 Mělník, Zimní stadion 13 HC Junior MělníkHC Lev Benešov
Ne 27.11.2022 Nymburk, Zimní stadion 13 HC Nymburský Lev, z.s.Slavoj Vel.Popovice
Ne 27.11.2022 Vlašim 13 HC Rytíři VlašimHC Com-Sys Říčany
Ne 27.11.2022 Praha, ICE ARENA 13 HC Letci LetňanyHokejový klub Čáslav
Ne 27.11.2022 Neratovice 13 HC Buldoci NeratoviceHC Slavia Praha
Ne 27.11.2022 Kutná Hora 13 SK Sršni Kutná HoraHC Poděbrady
Ne 27.11.2022 Benátky nad Jizerou 13 HC Benátky n.J.SC Kolín
So 3.12.2022 09:00 Mělník, Zimní stadion 14 HC Junior MělníkHC Nymburský Lev, z.s.
Ne 4.12.2022 Velké Popovice, Zimní stadion 14 Slavoj Vel.PopoviceHC Slavia Praha
Ne 4.12.2022 Neratovice 14 HC Buldoci NeratoviceHokejový klub Čáslav
Ne 4.12.2022 Praha, ICE ARENA 14 HC Letci LetňanyHC Com-Sys Říčany
Ne 4.12.2022 Vlašim 14 HC Rytíři VlašimHC Poděbrady
Ne 4.12.2022 Kutná Hora 14 SK Sršni Kutná HoraSC Kolín
Ne 4.12.2022 Benátky nad Jizerou 14 HC Benátky n.J.HC Lev Benešov
So 10.12.2022 09:00 Mělník, Zimní stadion 15 HC Junior MělníkSlavoj Vel.Popovice
So 10.12.2022 Kolín, Zimní stadion 15 SC KolínHC Rytíři Vlašim
So 10.12.2022 Poděbrady 15 HC PoděbradyHC Letci Letňany
So 10.12.2022 10:45 Říčany u Prahy 15 HC Com-Sys ŘíčanyHC Buldoci Neratovice
So 10.12.2022 Čáslav 15 Hokejový klub ČáslavHC Slavia Praha
So 10.12.2022 Benešov 15 HC Lev BenešovSK Sršni Kutná Hora
So 10.12.2022 Nymburk, Zimní stadion 15 HC Nymburský Lev, z.s.HC Benátky n.J.
Ne 18.12.2022 Velké Popovice, Zimní stadion 16 Slavoj Vel.PopoviceHokejový klub Čáslav
Ne 18.12.2022 Praha, Zimní stadion Eden 16 HC Slavia PrahaHC Com-Sys Říčany
Ne 18.12.2022 Neratovice 16 HC Buldoci NeratoviceHC Poděbrady
Ne 18.12.2022 Praha, ICE ARENA 16 HC Letci LetňanySC Kolín
Ne 18.12.2022 Vlašim 16 HC Rytíři VlašimHC Lev Benešov
Ne 18.12.2022 Kutná Hora 16 SK Sršni Kutná HoraHC Nymburský Lev, z.s.
Ne 18.12.2022 Benátky nad Jizerou 16 HC Benátky n.J.HC Junior Mělník
So 7.1.2023 Nymburk, Zimní stadion 17 HC Nymburský Lev, z.s.HC Rytíři Vlašim
So 7.1.2023 Benešov 17 HC Lev BenešovHC Letci Letňany
So 7.1.2023 Kolín, Zimní stadion 17 SC KolínHC Buldoci Neratovice
So 7.1.2023 Poděbrady 17 HC PoděbradyHC Slavia Praha
So 7.1.2023 Říčany u Prahy 17 HC Com-Sys ŘíčanyHokejový klub Čáslav
So 7.1.2023 Mělník, Zimní stadion 17 HC Junior MělníkSK Sršni Kutná Hora
So 7.1.2023 Benátky nad Jizerou 17 HC Benátky n.J.Slavoj Vel.Popovice
So 14.1.2023 Velké Popovice, Zimní stadion 18 Slavoj Vel.PopoviceHC Com-Sys Říčany
So 14.1.2023 Čáslav 18 Hokejový klub ČáslavHC Poděbrady
So 14.1.2023 Praha, Zimní stadion Eden 18 HC Slavia PrahaSC Kolín
So 14.1.2023 Neratovice 18 HC Buldoci NeratoviceHC Lev Benešov
So 14.1.2023 Nymburk, Zimní stadion 18 HC Nymburský Lev, z.s.HC Letci Letňany
So 14.1.2023 Vlašim 18 HC Rytíři VlašimHC Junior Mělník
So 14.1.2023 Benátky nad Jizerou 18 HC Benátky n.J.SK Sršni Kutná Hora
Ne 15.1.2023 Mělník, Zimní stadion 19 HC Junior MělníkHC Letci Letňany
Ne 15.1.2023 Nymburk, Zimní stadion 19 HC Nymburský Lev, z.s.HC Buldoci Neratovice
Ne 15.1.2023 Benešov 19 HC Lev BenešovHC Slavia Praha
Ne 15.1.2023 Kolín, Zimní stadion 19 SC KolínHokejový klub Čáslav
Ne 15.1.2023 Poděbrady 19 HC PoděbradyHC Com-Sys Říčany
Ne 15.1.2023 Kutná Hora 19 SK Sršni Kutná HoraSlavoj Vel.Popovice
Ne 15.1.2023 Benátky nad Jizerou 19 HC Benátky n.J.HC Rytíři Vlašim
Ne 29.1.2023 Velké Popovice, Zimní stadion 20 Slavoj Vel.PopoviceHC Poděbrady
Ne 29.1.2023 Říčany u Prahy 20 HC Com-Sys ŘíčanySC Kolín
Ne 29.1.2023 Čáslav 20 Hokejový klub ČáslavHC Lev Benešov
Ne 29.1.2023 Praha, Zimní stadion Eden 20 HC Slavia PrahaHC Nymburský Lev, z.s.
Ne 29.1.2023 Neratovice 20 HC Buldoci NeratoviceHC Junior Mělník
Ne 29.1.2023 Vlašim 20 HC Rytíři VlašimSK Sršni Kutná Hora
Ne 29.1.2023 Praha, ICE ARENA 20 HC Letci LetňanyHC Benátky n.J.
Ne 5.2.2023 Vlašim 21 HC Rytíři VlašimSlavoj Vel.Popovice
Ne 5.2.2023 Mělník, Zimní stadion 21 HC Junior MělníkHC Slavia Praha
Ne 5.2.2023 Nymburk, Zimní stadion 21 HC Nymburský Lev, z.s.Hokejový klub Čáslav
Ne 5.2.2023 Benešov 21 HC Lev BenešovHC Com-Sys Říčany
Ne 5.2.2023 Kolín, Zimní stadion 21 SC KolínHC Poděbrady
Ne 5.2.2023 Kutná Hora 21 SK Sršni Kutná HoraHC Letci Letňany
Ne 5.2.2023 Benátky nad Jizerou 21 HC Benátky n.J.HC Buldoci Neratovice
Ne 12.2.2023 Velké Popovice, Zimní stadion 22 Slavoj Vel.PopoviceSC Kolín
Ne 12.2.2023 Poděbrady 22 HC PoděbradyHC Lev Benešov
Ne 12.2.2023 Říčany u Prahy 22 HC Com-Sys ŘíčanyHC Nymburský Lev, z.s.
Ne 12.2.2023 Čáslav 22 Hokejový klub ČáslavHC Junior Mělník
Ne 12.2.2023 Praha, ICE ARENA 22 HC Letci LetňanyHC Rytíři Vlašim
Ne 12.2.2023 Neratovice 22 HC Buldoci NeratoviceSK Sršni Kutná Hora
Ne 12.2.2023 Praha, Zimní stadion Eden 22 HC Slavia PrahaHC Benátky n.J.
Ne 19.2.2023 Praha, ICE ARENA 23 HC Letci LetňanySlavoj Vel.Popovice
Ne 19.2.2023 Vlašim 23 HC Rytíři VlašimHC Buldoci Neratovice
Ne 19.2.2023 Mělník, Zimní stadion 23 HC Junior MělníkHC Com-Sys Říčany
Ne 19.2.2023 Nymburk, Zimní stadion 23 HC Nymburský Lev, z.s.HC Poděbrady
Ne 19.2.2023 Benešov 23 HC Lev BenešovSC Kolín
Ne 19.2.2023 Kutná Hora 23 SK Sršni Kutná HoraHC Slavia Praha
Ne 19.2.2023 Benátky nad Jizerou 23 HC Benátky n.J.Hokejový klub Čáslav
Ne 5.3.2023 Velké Popovice, Zimní stadion 24 Slavoj Vel.PopoviceHC Lev Benešov
Ne 5.3.2023 Kolín, Zimní stadion 24 SC KolínHC Nymburský Lev, z.s.
Ne 5.3.2023 Poděbrady 24 HC PoděbradyHC Junior Mělník
Ne 5.3.2023 Praha, Zimní stadion Eden 24 HC Slavia PrahaHC Rytíři Vlašim
Ne 5.3.2023 Neratovice 24 HC Buldoci NeratoviceHC Letci Letňany
Ne 5.3.2023 Čáslav 24 Hokejový klub ČáslavSK Sršni Kutná Hora
Ne 5.3.2023 Říčany u Prahy 24 HC Com-Sys ŘíčanyHC Benátky n.J.
Ne 12.3.2023 Neratovice 25 HC Buldoci NeratoviceSlavoj Vel.Popovice
Ne 12.3.2023 Praha, ICE ARENA 25 HC Letci LetňanyHC Slavia Praha
Ne 12.3.2023 Vlašim 25 HC Rytíři VlašimHokejový klub Čáslav
Ne 12.3.2023 Mělník, Zimní stadion 25 HC Junior MělníkSC Kolín
Ne 12.3.2023 Nymburk, Zimní stadion 25 HC Nymburský Lev, z.s.HC Lev Benešov
Ne 12.3.2023 Kutná Hora 25 SK Sršni Kutná HoraHC Com-Sys Říčany
Ne 12.3.2023 Benátky nad Jizerou 25 HC Benátky n.J.HC Poděbrady
Ne 19.3.2023 Velké Popovice, Zimní stadion 26 Slavoj Vel.PopoviceHC Nymburský Lev, z.s.
Ne 19.3.2023 Benešov 26 HC Lev BenešovHC Junior Mělník
Ne 19.3.2023 Říčany u Prahy 26 HC Com-Sys ŘíčanyHC Rytíři Vlašim
Ne 19.3.2023 Čáslav 26 Hokejový klub ČáslavHC Letci Letňany
Ne 19.3.2023 Praha, Zimní stadion Eden 26 HC Slavia PrahaHC Buldoci Neratovice
Ne 19.3.2023 Poděbrady 26 HC PoděbradySK Sršni Kutná Hora
Ne 19.3.2023 Kolín, Zimní stadion 26 SC KolínHC Benátky n.J.


Liga mladších žáků „B“ sk. 18 - Vysočina 2022/23


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
So 10.9.2022 09:30 Jihlava 1 HC Dukla JihlavaHC Světlá n. Sáz.10:3 (4:0, 2:2, 4:1)
Ne 11.9.2022 10:00 Havlíčkův Brod, Zimní stadion 1 BK Havlíčkův BrodHC Sp. Velká Bíteš5:5 (2:1, 1:2, 2:2)
Ne 11.9.2022 14:15 Třebíč 1 SK H.Slavia TřebíčICE DRAGONS Telč1:28 (1:9, 0:8, 0:11)
Ne 11.9.2022 10:15 Žďár nad Sázavou 1 SKLH Žďár n. SázavouNáměšť nad Oslavou8:4 (3:1, 1:2, 4:1)
Ne 11.9.2022 10:00 Ledeč nad Sázavou 1 HC Ledeč nad SázavouHHK Velké Meziříčí9:7 (2:4, 3:1, 4:2)
Ne 11.9.2022 11:30 Pelhřimov, Zimní stadion 1 HC Lední medvědi PelhřimovHC Žihadla Moravské Budějovice12:10 (3:2, 3:2, 6:6)
Ne 11.9.2022 10:00 Humpolec 1 Jiskra HumpolecSK Telč8:3 (2:2, 2:0, 4:1)
So 17.9.2022 10:00 Náměšť nad Oslavou 2 Náměšť nad OslavouHC Ledeč nad Sázavou4:10 (1:4, 2:1, 1:5)
So 17.9.2022 10:00 Telč, Zimní stadion 2 ICE DRAGONS TelčSKLH Žďár n. Sázavou18:1 (5:0, 6:0, 7:1)
So 17.9.2022 10:00 Velká Bíteš 2 HC Sp. Velká BítešSK H.Slavia Třebíč8:9 (1:1, 3:5, 4:3)
So 17.9.2022 11:45 Jihlava 2 HC Dukla JihlavaBK Havlíčkův Brod15:7 (6:3, 8:1, 1:3)
Ne 18.9.2022 10:00 Moravské Budějovice, Zimní sta 2 HC Žihadla Moravské BudějoviceJiskra Humpolec3:4 (2:1, 0:2, 1:1, 0:0)
So 24.9.2022 12:30 Třebíč 3 SK H.Slavia TřebíčHC Dukla Jihlava5:8 (1:1, 4:2, 0:5, 0:0)
So 24.9.2022 15:45 Žďár nad Sázavou 3 SKLH Žďár n. SázavouHC Sp. Velká Bíteš13:1 (4:0, 3:1, 6:0)
So 24.9.2022 11:15 Humpolec 3 Jiskra HumpolecHHK Velké Meziříčí4:9 (2:2, 0:4, 2:3)
Ne 25.9.2022 10:45 Havlíčkův Brod, Zimní stadion 3 BK Havlíčkův BrodHC Světlá n. Sáz.7:3 (1:1, 3:1, 3:1)
Ne 25.9.2022 09:00 Ledeč nad Sázavou 3 HC Ledeč nad SázavouICE DRAGONS Telč0:0
Ne 25.9.2022 11:30 Pelhřimov, Zimní stadion 3 HC Lední medvědi PelhřimovNáměšť nad Oslavou17:2 (4:0, 7:2, 6:0, 0:0)
Ne 25.9.2022 09:00 Telč, Zimní stadion 3 SK TelčHC Žihadla Moravské Budějovice3:10 (0:4, 2:4, 1:2, 0:0)
St 28.9.2022 11:15 Světlá nad Sázavou, Zimní stad 4 HC Světlá n. Sáz.HC Žihadla Moravské Budějovice10:4 (4:1, 4:3, 2:0)
St 28.9.2022 09:45 Velké Meziříčí 4 HHK Velké MeziříčíSK Telč17:6 (4:1, 9:4, 4:1)
St 28.9.2022 10:15 Náměšť nad Oslavou 4 Náměšť nad OslavouJiskra Humpolec1:7 (1:0, 0:3, 0:4)
St 28.9.2022 13:15 Telč, Zimní stadion 4 ICE DRAGONS TelčHC Lední medvědi Pelhřimov8:6 (2:1, 5:3, 1:2)
St 28.9.2022 09:00 Velká Bíteš 4 HC Sp. Velká BítešHC Ledeč nad Sázavou4:8 (0:2, 1:3, 3:3)
St 28.9.2022 12:30 Žďár nad Sázavou 4 SKLH Žďár n. SázavouHC Dukla Jihlava0:17 (0:4, 0:10, 0:3)
St 28.9.2022 09:00 Havlíčkův Brod, Zimní stadion 4 BK Havlíčkův BrodSK H.Slavia Třebíč19:7 (6:2, 5:4, 8:1)
So 1.10.2022 11:45 Třebíč 5 SK H.Slavia TřebíčHC Světlá n. Sáz.8:12 (0:5, 5:4, 3:3)
So 1.10.2022 10:00 Žďár nad Sázavou 5 SKLH Žďár n. SázavouBK Havlíčkův Brod3:7 (1:2, 1:1, 1:4)
So 1.10.2022 09:00 Ledeč nad Sázavou 5 HC Ledeč nad SázavouHC Dukla Jihlava5:8 (3:3, 1:2, 1:3)
So 1.10.2022 11:30 Pelhřimov, Zimní stadion 5 HC Lední medvědi PelhřimovHC Sp. Velká Bíteš
So 1.10.2022 11:15 Humpolec 5 Jiskra HumpolecICE DRAGONS Telč4:9 (3:4, 1:2, 0:3)
So 1.10.2022 10:00 Telč, Zimní stadion 5 SK TelčNáměšť nad Oslavou5:12 (3:2, 0:6, 2:4, 0:0)
So 1.10.2022 09:00 Moravské Budějovice, Zimní sta 5 HC Žihadla Moravské BudějoviceHHK Velké Meziříčí3:18 (0:4, 3:7, 0:7)
Ne 2.10.2022 11:15 Bystřice nad Pernštejnem, Zimn 4 BK Zubři Bystřice n. PernštejnemSKLH Žďár n. Sázavou5:3 (2:1, 3:2, 0:0)
So 8.10.2022 10:15 Žďár nad Sázavou 6 SKLH Žďár n. SázavouHC Světlá n. Sáz.
So 8.10.2022 09:00 Ledeč nad Sázavou 6 HC Ledeč nad SázavouSK H.Slavia Třebíč
So 8.10.2022 11:30 Pelhřimov, Zimní stadion 6 HC Lední medvědi PelhřimovBK Havlíčkův Brod
So 8.10.2022 11:15 Humpolec 6 Jiskra HumpolecHC Dukla Jihlava
So 8.10.2022 12:00 Velké Meziříčí 6 HHK Velké MeziříčíNáměšť nad Oslavou
Ne 9.10.2022 10:00 Telč, Zimní stadion 6 SK TelčHC Sp. Velká Bíteš
Ne 9.10.2022 09:00 Moravské Budějovice, Zimní sta 6 HC Žihadla Moravské BudějoviceICE DRAGONS Telč
Ne 9.10.2022 09:00 Ledeč nad Sázavou 5 HC Ledeč nad SázavouBK Zubři Bystřice n. Pernštejnem
So 15.10.2022 11:15 Světlá nad Sázavou, Zimní stad 7 HC Světlá n. Sáz.Náměšť nad Oslavou
So 15.10.2022 10:00 Telč, Zimní stadion 7 ICE DRAGONS TelčHHK Velké Meziříčí
So 15.10.2022 09:00 Velká Bíteš 7 HC Sp. Velká BítešHC Žihadla Moravské Budějovice
So 15.10.2022 12:30 Jihlava 7 HC Dukla JihlavaSK Telč
So 15.10.2022 Třebíč 7 SK H.Slavia TřebíčHC Lední medvědi Pelhřimov
Ne 16.10.2022 10:15 Havlíčkův Brod, Zimní stadion 7 BK Havlíčkův BrodJiskra Humpolec
Ne 16.10.2022 10:15 Žďár nad Sázavou 7 SKLH Žďár n. SázavouHC Ledeč nad Sázavou
Ne 16.10.2022 Bystřice nad Pernštejnem, Zimn 6 BK Zubři Bystřice n. PernštejnemHC Lední medvědi Pelhřimov
So 22.10.2022 11:30 Pelhřimov, Zimní stadion 8 HC Lední medvědi PelhřimovSKLH Žďár n. Sázavou
So 22.10.2022 11:15 Humpolec 8 Jiskra HumpolecSK H.Slavia Třebíč
So 22.10.2022 12:00 Velké Meziříčí 8 HHK Velké MeziříčíHC Sp. Velká Bíteš
So 22.10.2022 10:00 Náměšť nad Oslavou 8 Náměšť nad OslavouICE DRAGONS Telč
Ne 23.10.2022 Ledeč nad Sázavou 8 HC Ledeč nad SázavouHC Světlá n. Sáz.
Ne 23.10.2022 10:00 Telč, Zimní stadion 8 SK TelčBK Havlíčkův Brod
Ne 23.10.2022 Moravské Budějovice, Zimní sta 8 HC Žihadla Moravské BudějoviceHC Dukla Jihlava
Ne 23.10.2022 13:00 Humpolec 7 Jiskra HumpolecBK Zubři Bystřice n. Pernštejnem
Čt 27.10.2022 Bystřice nad Pernštejnem, Zimn 8 BK Zubři Bystřice n. PernštejnemSK Telč
Pá 28.10.2022 Moravské Budějovice, Zimní sta 9 HC Žihadla Moravské BudějoviceBK Zubři Bystřice n. Pernštejnem
So 29.10.2022 11:15 Světlá nad Sázavou, Zimní stad 9 HC Světlá n. Sáz.ICE DRAGONS Telč
So 29.10.2022 Velká Bíteš 9 HC Sp. Velká BítešNáměšť nad Oslavou
So 29.10.2022 Jihlava 9 HC Dukla JihlavaHHK Velké Meziříčí
So 29.10.2022 Havlíčkův Brod, Zimní stadion 9 BK Havlíčkův BrodHC Žihadla Moravské Budějovice
So 29.10.2022 Třebíč 9 SK H.Slavia TřebíčSK Telč
So 29.10.2022 12:30 Žďár nad Sázavou 9 SKLH Žďár n. SázavouJiskra Humpolec
So 29.10.2022 Ledeč nad Sázavou 9 HC Ledeč nad SázavouHC Lední medvědi Pelhřimov
Ne 30.10.2022 Bystřice nad Pernštejnem, Zimn 10 BK Zubři Bystřice n. PernštejnemHHK Velké Meziříčí
Po 31.10.2022 Bystřice nad Pernštejnem, Zimn 2 BK Zubři Bystřice n. PernštejnemBK Havlíčkův Brod
So 5.11.2022 11:15 Světlá nad Sázavou, Zimní stad 10 HC Světlá n. Sáz.HC Sp. Velká Bíteš
So 5.11.2022 Jihlava 10 HC Dukla JihlavaICE DRAGONS Telč
So 5.11.2022 Havlíčkův Brod, Zimní stadion 10 BK Havlíčkův BrodNáměšť nad Oslavou
So 5.11.2022 Třebíč 10 SK H.Slavia TřebíčHHK Velké Meziříčí
So 5.11.2022 Žďár nad Sázavou 10 SKLH Žďár n. SázavouHC Žihadla Moravské Budějovice
So 5.11.2022 Ledeč nad Sázavou 10 HC Ledeč nad SázavouSK Telč
So 5.11.2022 Pelhřimov, Zimní stadion 10 HC Lední medvědi PelhřimovJiskra Humpolec
Ne 6.11.2022 Náměšť nad Oslavou 11 Náměšť nad OslavouBK Zubři Bystřice n. Pernštejnem
So 12.11.2022 11:15 Světlá nad Sázavou, Zimní stad 11 HC Světlá n. Sáz.HC Dukla Jihlava
Ne 13.11.2022 Velká Bíteš 11 HC Sp. Velká BítešBK Havlíčkův Brod
Ne 13.11.2022 Telč, Zimní stadion 11 ICE DRAGONS TelčSK H.Slavia Třebíč
Ne 13.11.2022 Náměšť nad Oslavou 11 Náměšť nad OslavouSKLH Žďár n. Sázavou
Ne 13.11.2022 Velké Meziříčí 11 HHK Velké MeziříčíHC Ledeč nad Sázavou
Ne 13.11.2022 Moravské Budějovice, Zimní sta 11 HC Žihadla Moravské BudějoviceHC Lední medvědi Pelhřimov
Ne 13.11.2022 10:00 Telč, Zimní stadion 11 SK TelčJiskra Humpolec
Ne 13.11.2022 Bystřice nad Pernštejnem, Zimn 12 BK Zubři Bystřice n. PernštejnemICE DRAGONS Telč
Čt 17.11.2022 Velká Bíteš 13 HC Sp. Velká BítešBK Zubři Bystřice n. Pernštejnem
So 19.11.2022 10:00 Telč, Zimní stadion 12 SK TelčHC Světlá n. Sáz.
So 19.11.2022 11:15 Humpolec 12 Jiskra HumpolecHC Žihadla Moravské Budějovice
So 19.11.2022 Pelhřimov, Zimní stadion 12 HC Lední medvědi PelhřimovHHK Velké Meziříčí
So 19.11.2022 Ledeč nad Sázavou 12 HC Ledeč nad SázavouNáměšť nad Oslavou
So 19.11.2022 Žďár nad Sázavou 12 SKLH Žďár n. SázavouICE DRAGONS Telč
So 19.11.2022 Třebíč 12 SK H.Slavia TřebíčHC Sp. Velká Bíteš
So 19.11.2022 Havlíčkův Brod, Zimní stadion 12 BK Havlíčkův BrodHC Dukla Jihlava
Ne 20.11.2022 Bystřice nad Pernštejnem, Zimn 14 BK Zubři Bystřice n. PernštejnemHC Světlá n. Sáz.
So 26.11.2022 11:15 Světlá nad Sázavou, Zimní stad 13 HC Světlá n. Sáz.BK Havlíčkův Brod
So 26.11.2022 Jihlava 13 HC Dukla JihlavaSK H.Slavia Třebíč
Ne 27.11.2022 Velká Bíteš 13 HC Sp. Velká BítešSKLH Žďár n. Sázavou
Ne 27.11.2022 Telč, Zimní stadion 13 ICE DRAGONS TelčHC Ledeč nad Sázavou
Ne 27.11.2022 Náměšť nad Oslavou 13 Náměšť nad OslavouHC Lední medvědi Pelhřimov
Ne 27.11.2022 Velké Meziříčí 13 HHK Velké MeziříčíJiskra Humpolec
Ne 27.11.2022 Moravské Budějovice, Zimní sta 13 HC Žihadla Moravské BudějoviceSK Telč
Ne 27.11.2022 Bystřice nad Pernštejnem, Zimn 15 BK Zubři Bystřice n. PernštejnemHC Dukla Jihlava
St 30.11.2022 Jihlava 1 HC Dukla JihlavaBK Zubři Bystřice n. Pernštejnem
St 30.11.2022 Třebíč 3 SK H.Slavia TřebíčBK Zubři Bystřice n. Pernštejnem
So 3.12.2022 Moravské Budějovice, Zimní sta 14 HC Žihadla Moravské BudějoviceHC Světlá n. Sáz.
So 3.12.2022 Telč, Zimní stadion 14 SK TelčHHK Velké Meziříčí
So 3.12.2022 Humpolec 14 Jiskra HumpolecNáměšť nad Oslavou
So 3.12.2022 Pelhřimov, Zimní stadion 14 HC Lední medvědi PelhřimovICE DRAGONS Telč
So 3.12.2022 Ledeč nad Sázavou 14 HC Ledeč nad SázavouHC Sp. Velká Bíteš
So 3.12.2022 Jihlava 14 HC Dukla JihlavaSKLH Žďár n. Sázavou
So 3.12.2022 Třebíč 14 SK H.Slavia TřebíčBK Havlíčkův Brod
Ne 4.12.2022 Havlíčkův Brod, Zimní stadion 16 BK Havlíčkův BrodBK Zubři Bystřice n. Pernštejnem
So 10.12.2022 Žďár nad Sázavou 15 SKLH Žďár n. SázavouSK H.Slavia Třebíč
Ne 11.12.2022 Velké Meziříčí 15 HHK Velké MeziříčíHC Světlá n. Sáz.
Ne 11.12.2022 Moravské Budějovice, Zimní sta 15 HC Žihadla Moravské BudějoviceNáměšť nad Oslavou
Ne 11.12.2022 Telč, Zimní stadion 15 SK TelčICE DRAGONS Telč
Ne 11.12.2022 Humpolec 15 Jiskra HumpolecHC Sp. Velká Bíteš
Ne 11.12.2022 Pelhřimov, Zimní stadion 15 HC Lední medvědi PelhřimovHC Dukla Jihlava
Ne 11.12.2022 Ledeč nad Sázavou 15 HC Ledeč nad SázavouBK Havlíčkův Brod
Ne 11.12.2022 Bystřice nad Pernštejnem, Zimn 17 BK Zubři Bystřice n. PernštejnemSK H.Slavia Třebíč
So 17.12.2022 11:15 Světlá nad Sázavou, Zimní stad 16 HC Světlá n. Sáz.SKLH Žďár n. Sázavou
So 17.12.2022 Třebíč 16 SK H.Slavia TřebíčHC Ledeč nad Sázavou
So 17.12.2022 Havlíčkův Brod, Zimní stadion 16 BK Havlíčkův BrodHC Lední medvědi Pelhřimov
So 17.12.2022 Jihlava 16 HC Dukla JihlavaJiskra Humpolec
So 17.12.2022 Velká Bíteš 16 HC Sp. Velká BítešSK Telč
So 17.12.2022 Telč, Zimní stadion 16 ICE DRAGONS TelčHC Žihadla Moravské Budějovice
So 17.12.2022 Náměšť nad Oslavou 16 Náměšť nad OslavouHHK Velké Meziříčí
Ne 18.12.2022 Žďár nad Sázavou 18 SKLH Žďár n. SázavouBK Zubři Bystřice n. Pernštejnem
Út 20.12.2022 Ledeč nad Sázavou 3 HC Ledeč nad SázavouICE DRAGONS Telč
So 31.12.2022 Světlá nad Sázavou, Zimní stad 2 HC Světlá n. Sáz.SK Telč
So 31.12.2022 Velké Meziříčí 2 HHK Velké MeziříčíHC Lední medvědi Pelhřimov
Ne 8.1.2023 Světlá nad Sázavou, Zimní stad 17 HC Světlá n. Sáz.HC Ledeč nad Sázavou
Ne 8.1.2023 Žďár nad Sázavou 17 SKLH Žďár n. SázavouHC Lední medvědi Pelhřimov
Ne 8.1.2023 Třebíč 17 SK H.Slavia TřebíčJiskra Humpolec
Ne 8.1.2023 Havlíčkův Brod, Zimní stadion 17 BK Havlíčkův BrodSK Telč
Ne 8.1.2023 Jihlava 17 HC Dukla JihlavaHC Žihadla Moravské Budějovice
Ne 8.1.2023 Velká Bíteš 17 HC Sp. Velká BítešHHK Velké Meziříčí
Ne 8.1.2023 Telč, Zimní stadion 17 ICE DRAGONS TelčNáměšť nad Oslavou
Ne 8.1.2023 Bystřice nad Pernštejnem, Zimn 19 BK Zubři Bystřice n. PernštejnemHC Ledeč nad Sázavou
So 14.1.2023 Telč, Zimní stadion 18 ICE DRAGONS TelčHC Světlá n. Sáz.
So 14.1.2023 Náměšť nad Oslavou 18 Náměšť nad OslavouHC Sp. Velká Bíteš
So 14.1.2023 Velké Meziříčí 18 HHK Velké MeziříčíHC Dukla Jihlava
So 14.1.2023 Moravské Budějovice, Zimní sta 18 HC Žihadla Moravské BudějoviceBK Havlíčkův Brod
So 14.1.2023 Telč, Zimní stadion 18 SK TelčSK H.Slavia Třebíč
So 14.1.2023 Humpolec 18 Jiskra HumpolecSKLH Žďár n. Sázavou
So 14.1.2023 Pelhřimov, Zimní stadion 18 HC Lední medvědi PelhřimovHC Ledeč nad Sázavou
Ne 15.1.2023 Pelhřimov, Zimní stadion 20 HC Lední medvědi PelhřimovBK Zubři Bystřice n. Pernštejnem
So 21.1.2023 Bystřice nad Pernštejnem, Zimn 21 BK Zubři Bystřice n. PernštejnemJiskra Humpolec
So 28.1.2023 Telč, Zimní stadion 19 ICE DRAGONS TelčHC Dukla Jihlava
So 28.1.2023 Náměšť nad Oslavou 19 Náměšť nad OslavouBK Havlíčkův Brod
So 28.1.2023 Velké Meziříčí 19 HHK Velké MeziříčíSK H.Slavia Třebíč
So 28.1.2023 Moravské Budějovice, Zimní sta 19 HC Žihadla Moravské BudějoviceSKLH Žďár n. Sázavou
So 28.1.2023 Telč, Zimní stadion 19 SK TelčHC Ledeč nad Sázavou
So 28.1.2023 Humpolec 19 Jiskra HumpolecHC Lední medvědi Pelhřimov
So 28.1.2023 Velká Bíteš 19 HC Sp. Velká BítešHC Světlá n. Sáz.
Ne 29.1.2023 Telč, Zimní stadion 22 SK TelčBK Zubři Bystřice n. Pernštejnem
So 4.2.2023 Světlá nad Sázavou, Zimní stad 20 HC Světlá n. Sáz.Jiskra Humpolec
So 4.2.2023 Pelhřimov, Zimní stadion 20 HC Lední medvědi PelhřimovSK Telč
So 4.2.2023 Ledeč nad Sázavou 20 HC Ledeč nad SázavouHC Žihadla Moravské Budějovice
So 4.2.2023 Žďár nad Sázavou 20 SKLH Žďár n. SázavouHHK Velké Meziříčí
So 4.2.2023 Třebíč 20 SK H.Slavia TřebíčNáměšť nad Oslavou
So 4.2.2023 Havlíčkův Brod, Zimní stadion 20 BK Havlíčkův BrodICE DRAGONS Telč
So 4.2.2023 Jihlava 20 HC Dukla JihlavaHC Sp. Velká Bíteš
Ne 5.2.2023 Bystřice nad Pernštejnem, Zimn 23 BK Zubři Bystřice n. PernštejnemHC Žihadla Moravské Budějovice
So 11.2.2023 Světlá nad Sázavou, Zimní stad 21 HC Světlá n. Sáz.HHK Velké Meziříčí
So 11.2.2023 Náměšť nad Oslavou 21 Náměšť nad OslavouHC Žihadla Moravské Budějovice
So 11.2.2023 Telč, Zimní stadion 21 ICE DRAGONS TelčSK Telč
So 11.2.2023 Velká Bíteš 21 HC Sp. Velká BítešJiskra Humpolec
So 11.2.2023 Jihlava 21 HC Dukla JihlavaHC Lední medvědi Pelhřimov
So 11.2.2023 Havlíčkův Brod, Zimní stadion 21 BK Havlíčkův BrodHC Ledeč nad Sázavou
So 11.2.2023 Třebíč 21 SK H.Slavia TřebíčSKLH Žďár n. Sázavou
Ne 12.2.2023 Velké Meziříčí 24 HHK Velké MeziříčíBK Zubři Bystřice n. Pernštejnem
So 18.2.2023 Pelhřimov, Zimní stadion 22 HC Lední medvědi PelhřimovHC Světlá n. Sáz.
So 18.2.2023 Humpolec 22 Jiskra HumpolecHC Ledeč nad Sázavou
So 18.2.2023 Telč, Zimní stadion 22 SK TelčSKLH Žďár n. Sázavou
So 18.2.2023 Moravské Budějovice, Zimní sta 22 HC Žihadla Moravské BudějoviceSK H.Slavia Třebíč
So 18.2.2023 Velké Meziříčí 22 HHK Velké MeziříčíBK Havlíčkův Brod
So 18.2.2023 Náměšť nad Oslavou 22 Náměšť nad OslavouHC Dukla Jihlava
So 18.2.2023 Telč, Zimní stadion 22 ICE DRAGONS TelčHC Sp. Velká Bíteš
Ne 19.2.2023 Bystřice nad Pernštejnem, Zimn 25 BK Zubři Bystřice n. PernštejnemNáměšť nad Oslavou
So 25.2.2023 Humpolec 23 Jiskra HumpolecHC Světlá n. Sáz.
So 25.2.2023 Telč, Zimní stadion 23 SK TelčHC Lední medvědi Pelhřimov
So 25.2.2023 Moravské Budějovice, Zimní sta 23 HC Žihadla Moravské BudějoviceHC Ledeč nad Sázavou
So 25.2.2023 Velké Meziříčí 23 HHK Velké MeziříčíSKLH Žďár n. Sázavou
So 25.2.2023 Náměšť nad Oslavou 23 Náměšť nad OslavouSK H.Slavia Třebíč
So 25.2.2023 Telč, Zimní stadion 23 ICE DRAGONS TelčBK Havlíčkův Brod
So 25.2.2023 Velká Bíteš 23 HC Sp. Velká BítešHC Dukla Jihlava
Ne 26.2.2023 Telč, Zimní stadion 26 ICE DRAGONS TelčBK Zubři Bystřice n. Pernštejnem
So 4.3.2023 Světlá nad Sázavou, Zimní stad 24 HC Světlá n. Sáz.SK H.Slavia Třebíč
So 4.3.2023 Havlíčkův Brod, Zimní stadion 24 BK Havlíčkův BrodSKLH Žďár n. Sázavou
So 4.3.2023 Jihlava 24 HC Dukla JihlavaHC Ledeč nad Sázavou
So 4.3.2023 Velká Bíteš 24 HC Sp. Velká BítešHC Lední medvědi Pelhřimov
So 4.3.2023 Telč, Zimní stadion 24 ICE DRAGONS TelčJiskra Humpolec
So 4.3.2023 Náměšť nad Oslavou 24 Náměšť nad OslavouSK Telč
So 4.3.2023 Velké Meziříčí 24 HHK Velké MeziříčíHC Žihadla Moravské Budějovice
Ne 5.3.2023 Bystřice nad Pernštejnem, Zimn 27 BK Zubři Bystřice n. PernštejnemHC Sp. Velká Bíteš
So 11.3.2023 Náměšť nad Oslavou 25 Náměšť nad OslavouHC Světlá n. Sáz.
So 11.3.2023 Velké Meziříčí 25 HHK Velké MeziříčíICE DRAGONS Telč
So 11.3.2023 Moravské Budějovice, Zimní sta 25 HC Žihadla Moravské BudějoviceHC Sp. Velká Bíteš
So 11.3.2023 Telč, Zimní stadion 25 SK TelčHC Dukla Jihlava
So 11.3.2023 Humpolec 25 Jiskra HumpolecBK Havlíčkův Brod
So 11.3.2023 Pelhřimov, Zimní stadion 25 HC Lední medvědi PelhřimovSK H.Slavia Třebíč
So 11.3.2023 Ledeč nad Sázavou 25 HC Ledeč nad SázavouSKLH Žďár n. Sázavou
Ne 12.3.2023 Světlá nad Sázavou, Zimní stad 28 HC Světlá n. Sáz.BK Zubři Bystřice n. Pernštejnem
So 18.3.2023 Světlá nad Sázavou, Zimní stad 26 HC Světlá n. Sáz.HC Lední medvědi Pelhřimov
So 18.3.2023 Ledeč nad Sázavou 26 HC Ledeč nad SázavouJiskra Humpolec
So 18.3.2023 Žďár nad Sázavou 26 SKLH Žďár n. SázavouSK Telč
So 18.3.2023 Třebíč 26 SK H.Slavia TřebíčHC Žihadla Moravské Budějovice
So 18.3.2023 Havlíčkův Brod, Zimní stadion 26 BK Havlíčkův BrodHHK Velké Meziříčí
So 18.3.2023 Jihlava 26 HC Dukla JihlavaNáměšť nad Oslavou
So 18.3.2023 Velká Bíteš 26 HC Sp. Velká BítešICE DRAGONS Telč


Liga mladších žáků „B“ sk. 19 - Jihomoravská 2022/23


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
So 10.9.2022 10:30 Hodonín 1 SHKM HodonínHC Lvi Břeclav B3:21 (0:4, 1:11, 2:6)
So 10.9.2022 09:15 Vyškov 1 MBK VyškovHC Blansko B22:2 (7:1, 6:0, 9:1)
So 10.9.2022 14:00 Boskovice 1 HC BoskoviceHC Orli Znojmo-mládež, z.s.2:38 (0:10, 0:16, 2:12)
So 10.9.2022 10:15 Blansko 1 HC BlanskoHC Zastávka u Brna37:0 (11:0, 9:0, 17:0)
Ne 11.9.2022 10:30 Břeclav 1 HC Lvi BřeclavHCM Warriors Brno10:10 (3:2, 4:5, 3:3)
So 17.9.2022 12:00 Rosice 2 HC Zastávka u BrnaHC KOMETA BRNO2:37 (2:18, 0:7, 0:12)
So 17.9.2022 11:45 Znojmo 2 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.HC Blansko6:12 (1:2, 4:4, 1:6)
So 17.9.2022 10:15 Blansko 2 HC Blansko BHC Lvi Břeclav2:18 (0:6, 1:7, 1:5)
So 17.9.2022 10:30 Hodonín 2 SHKM HodonínMBK Vyškov2:11 (0:4, 1:2, 1:5)
Ne 18.9.2022 09:00 Břeclav 2 HC Lvi Břeclav BHHK Velké Meziříčí24:2 (6:1, 9:1, 9:0)
Ne 18.9.2022 14:00 Boskovice 2 SKMB Boskovice z.s.HC Boskovice12:5 (3:1, 6:2, 3:2, 0:0)
Ne 18.9.2022 09:55 Brno 2 HCM Warriors BrnoTECHNIKA HOCKEY BRNO15:4 (4:3, 5:1, 6:0)
So 24.9.2022 09:15 Vyškov 3 MBK VyškovHC Lvi Břeclav B8:10 (1:2, 4:6, 3:2)
So 24.9.2022 10:15 Blansko 3 HC BlanskoSKMB Boskovice z.s.27:2 (15:0, 6:1, 6:1)
So 24.9.2022 09:00 Velké Meziříčí 3 HHK Velké MeziříčíHC Zastávka u Brna25:14 (7:4, 7:4, 11:6)
Ne 25.9.2022 09:05 Břeclav 3 HC Lvi BřeclavSHKM Hodonín13:7 (3:2, 3:3, 7:2)
Ne 25.9.2022 10:45 Brno 3 TECHNIKA HOCKEY BRNOHC Blansko B10:17 (2:5, 4:7, 4:5)
Ne 25.9.2022 09:30 Boskovice 3 HC BoskoviceHCM Warriors Brno3:26 (1:10, 1:9, 1:7)
Ne 25.9.2022 13:15 Brno 3 HC KOMETA BRNOHC Orli Znojmo-mládež, z.s.8:2 (1:0, 4:1, 3:1)
St 28.9.2022 09:00 Břeclav 4 HC Lvi Břeclav BHC Zastávka u Brna21:6 (9:3, 7:0, 5:3)
St 28.9.2022 11:30 Znojmo 4 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.HHK Velké Meziříčí31:3 (9:1, 3:2, 19:0)
St 28.9.2022 15:45 Kuřim 4 SKMB Boskovice z.s.HC KOMETA BRNO0:25 (0:9, 0:10, 0:6)
St 28.9.2022 09:10 Brno 4 HCM Warriors BrnoHC Blansko10:6 (2:3, 4:2, 4:1)
St 28.9.2022 10:15 Blansko 4 HC Blansko BHC Boskovice4:5 (2:1, 1:1, 1:3)
St 28.9.2022 10:00 Hodonín 4 SHKM HodonínTECHNIKA HOCKEY BRNO6:9 (2:1, 2:2, 2:6)
St 28.9.2022 12:30 Vyškov 4 MBK VyškovHC Lvi Břeclav8:11 (5:5, 0:3, 3:3)
Čt 29.9.2022 17:45 Brno 1 HC KOMETA BRNOHHK Velké Meziříčí14:5 (4:0, 5:2, 5:3)
So 1.10.2022 10:15 Blansko 5 HC BlanskoHC Blansko B10:5 (4:1, 4:2, 2:2)
So 1.10.2022 12:15 Brno 5 HC KOMETA BRNOHCM Warriors Brno5:8 (2:2, 3:1, 0:5)
So 1.10.2022 09:15 Velké Meziříčí 5 HHK Velké MeziříčíSKMB Boskovice z.s.4:8 (2:2, 0:2, 2:4)
So 1.10.2022 10:00 Rosice 5 HC Zastávka u BrnaHC Orli Znojmo-mládež, z.s.1:29 (1:7, 0:13, 0:9)
Ne 2.10.2022 09:00 Břeclav 5 HC Lvi BřeclavHC Lvi Břeclav B13:5 (3:2, 6:0, 4:3)
Ne 2.10.2022 09:45 Brno 5 TECHNIKA HOCKEY BRNOMBK Vyškov5:3 (4:0, 0:1, 1:2)
Ne 2.10.2022 12:30 Boskovice 5 HC BoskoviceSHKM Hodonín0:27 (0:10, 0:7, 0:10)
So 8.10.2022 11:45 Kuřim 6 SKMB Boskovice z.s.HC Zastávka u Brna
So 8.10.2022 10:15 Blansko 6 HC Blansko BHC KOMETA BRNO
So 8.10.2022 13:00 Hodonín 6 SHKM HodonínHC Blansko
So 8.10.2022 09:15 Vyškov 6 MBK VyškovHC Boskovice
Ne 9.10.2022 09:00 Břeclav 6 HC Lvi Břeclav BHC Orli Znojmo-mládež, z.s.
Ne 9.10.2022 09:55 Brno 6 HCM Warriors BrnoHHK Velké Meziříčí
Ne 9.10.2022 11:00 Břeclav 6 HC Lvi BřeclavTECHNIKA HOCKEY BRNO
So 15.10.2022 10:15 Blansko 7 HC BlanskoMBK Vyškov
So 15.10.2022 13:45 Brno 7 HC KOMETA BRNOSHKM Hodonín
So 15.10.2022 12:00 Velké Meziříčí 7 HHK Velké MeziříčíHC Blansko B
So 15.10.2022 10:00 Rosice 7 HC Zastávka u BrnaHCM Warriors Brno
Ne 16.10.2022 13:00 Brno 7 TECHNIKA HOCKEY BRNOHC Lvi Břeclav B
Ne 16.10.2022 12:30 Boskovice 7 HC BoskoviceHC Lvi Břeclav
Ne 16.10.2022 14:30 Znojmo 7 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.SKMB Boskovice z.s.
So 22.10.2022 12:15 Brno 1 TECHNIKA HOCKEY BRNOSKMB Boskovice z.s.
So 22.10.2022 09:55 Brno 8 HCM Warriors BrnoHC Orli Znojmo-mládež, z.s.
So 22.10.2022 10:15 Blansko 8 HC Blansko BHC Zastávka u Brna
Ne 23.10.2022 Břeclav 8 HC Lvi Břeclav BSKMB Boskovice z.s.
Ne 23.10.2022 Hodonín 8 SHKM HodonínHHK Velké Meziříčí
Ne 23.10.2022 Vyškov 8 MBK VyškovHC KOMETA BRNO
Ne 23.10.2022 Břeclav 8 HC Lvi BřeclavHC Blansko
Ne 23.10.2022 12:15 Brno 8 TECHNIKA HOCKEY BRNOHC Boskovice
So 29.10.2022 12:15 Brno 9 HC KOMETA BRNOHC Lvi Břeclav
So 29.10.2022 09:00 Velké Meziříčí 9 HHK Velké MeziříčíMBK Vyškov
So 29.10.2022 10:00 Rosice 9 HC Zastávka u BrnaSHKM Hodonín
Ne 30.10.2022 Boskovice 9 HC BoskoviceHC Lvi Břeclav B
Ne 30.10.2022 Blansko 9 HC BlanskoTECHNIKA HOCKEY BRNO
Ne 30.10.2022 Znojmo 9 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.HC Blansko B
Ne 30.10.2022 09:30 Boskovice 9 SKMB Boskovice z.s.HCM Warriors Brno
Ne 6.11.2022 Břeclav 10 HC Lvi Břeclav BHCM Warriors Brno
Ne 6.11.2022 Blansko 10 HC Blansko BSKMB Boskovice z.s.
Ne 6.11.2022 Hodonín 10 SHKM HodonínHC Orli Znojmo-mládež, z.s.
Ne 6.11.2022 Vyškov 10 MBK VyškovHC Zastávka u Brna
Ne 6.11.2022 Břeclav 10 HC Lvi BřeclavHHK Velké Meziříčí
Ne 6.11.2022 Brno 10 TECHNIKA HOCKEY BRNOHC KOMETA BRNO
Ne 6.11.2022 Boskovice 10 HC BoskoviceHC Blansko
So 12.11.2022 12:15 Brno 11 HC KOMETA BRNOHC Boskovice
So 12.11.2022 10:00 Rosice 11 HC Zastávka u BrnaHC Lvi Břeclav
So 12.11.2022 Boskovice 11 SKMB Boskovice z.s.SHKM Hodonín
Ne 13.11.2022 Blansko 11 HC BlanskoHC Lvi Břeclav B
Ne 13.11.2022 Velké Meziříčí 11 HHK Velké MeziříčíTECHNIKA HOCKEY BRNO
Ne 13.11.2022 Znojmo 11 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.MBK Vyškov
Ne 13.11.2022 Brno 11 HCM Warriors BrnoHC Blansko B
Ne 20.11.2022 Břeclav 12 HC Lvi Břeclav BHC Blansko B
Ne 20.11.2022 Hodonín 12 SHKM HodonínHCM Warriors Brno
Ne 20.11.2022 Vyškov 12 MBK VyškovSKMB Boskovice z.s.
Ne 20.11.2022 Břeclav 12 HC Lvi BřeclavHC Orli Znojmo-mládež, z.s.
Ne 20.11.2022 Brno 12 TECHNIKA HOCKEY BRNOHC Zastávka u Brna
Ne 20.11.2022 Boskovice 12 HC BoskoviceHHK Velké Meziříčí
Ne 20.11.2022 Blansko 12 HC BlanskoHC KOMETA BRNO
So 26.11.2022 12:30 Brno 13 HC KOMETA BRNOHC Lvi Břeclav B
So 26.11.2022 10:00 Rosice 13 HC Zastávka u BrnaHC Boskovice
So 26.11.2022 10:15 Blansko 13 HC Blansko BSHKM Hodonín
Ne 27.11.2022 Velké Meziříčí 13 HHK Velké MeziříčíHC Blansko
Ne 27.11.2022 Znojmo 13 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.TECHNIKA HOCKEY BRNO
Ne 27.11.2022 Boskovice 13 SKMB Boskovice z.s.HC Lvi Břeclav
Ne 27.11.2022 Brno 13 HCM Warriors BrnoMBK Vyškov
So 3.12.2022 14:45 Kuřim 14 SKMB Boskovice z.s.TECHNIKA HOCKEY BRNO
So 3.12.2022 10:00 Rosice 14 HC Zastávka u BrnaHC Blansko
Ne 4.12.2022 Břeclav 14 HC Lvi Břeclav BSHKM Hodonín
Ne 4.12.2022 Blansko 14 HC Blansko BMBK Vyškov
Ne 4.12.2022 Brno 14 HCM Warriors BrnoHC Lvi Břeclav
Ne 4.12.2022 Znojmo 14 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.HC Boskovice
Ne 4.12.2022 Velké Meziříčí 14 HHK Velké MeziříčíHC KOMETA BRNO
So 10.12.2022 12:15 Brno 15 HC KOMETA BRNOHC Zastávka u Brna
Ne 11.12.2022 Velké Meziříčí 15 HHK Velké MeziříčíHC Lvi Břeclav B
Ne 11.12.2022 Blansko 15 HC BlanskoHC Orli Znojmo-mládež, z.s.
Ne 11.12.2022 Boskovice 15 HC BoskoviceSKMB Boskovice z.s.
Ne 11.12.2022 Brno 15 TECHNIKA HOCKEY BRNOHCM Warriors Brno
Ne 11.12.2022 Břeclav 15 HC Lvi BřeclavHC Blansko B
Ne 11.12.2022 Vyškov 15 MBK VyškovSHKM Hodonín
So 17.12.2022 14:45 Kuřim 16 SKMB Boskovice z.s.HC Blansko
So 17.12.2022 10:00 Rosice 16 HC Zastávka u BrnaHHK Velké Meziříčí
Ne 18.12.2022 Břeclav 16 HC Lvi Břeclav BMBK Vyškov
Ne 18.12.2022 Hodonín 16 SHKM HodonínHC Lvi Břeclav
Ne 18.12.2022 Blansko 16 HC Blansko BTECHNIKA HOCKEY BRNO
Ne 18.12.2022 Brno 16 HCM Warriors BrnoHC Boskovice
Ne 18.12.2022 Znojmo 16 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.HC KOMETA BRNO
So 7.1.2023 10:00 Rosice 17 HC Zastávka u BrnaHC Lvi Břeclav B
Ne 8.1.2023 Velké Meziříčí 17 HHK Velké MeziříčíHC Orli Znojmo-mládež, z.s.
Ne 8.1.2023 Brno 17 HC KOMETA BRNOSKMB Boskovice z.s.
Ne 8.1.2023 Blansko 17 HC BlanskoHCM Warriors Brno
Ne 8.1.2023 Boskovice 17 HC BoskoviceHC Blansko B
Ne 8.1.2023 Brno 17 TECHNIKA HOCKEY BRNOSHKM Hodonín
Ne 8.1.2023 Břeclav 17 HC Lvi BřeclavMBK Vyškov
Ne 15.1.2023 Břeclav 18 HC Lvi Břeclav BHC Lvi Břeclav
Ne 15.1.2023 Vyškov 18 MBK VyškovTECHNIKA HOCKEY BRNO
Ne 15.1.2023 Hodonín 18 SHKM HodonínHC Boskovice
Ne 15.1.2023 Blansko 18 HC Blansko BHC Blansko
Ne 15.1.2023 Brno 18 HCM Warriors BrnoHC KOMETA BRNO
Ne 15.1.2023 Boskovice 18 SKMB Boskovice z.s.HHK Velké Meziříčí
Ne 15.1.2023 Znojmo 18 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.HC Zastávka u Brna
So 21.1.2023 10:00 Rosice 19 HC Zastávka u BrnaSKMB Boskovice z.s.
Ne 22.1.2023 Znojmo 19 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.HC Lvi Břeclav B
Ne 22.1.2023 Velké Meziříčí 19 HHK Velké MeziříčíHCM Warriors Brno
Ne 22.1.2023 Brno 19 HC KOMETA BRNOHC Blansko B
Ne 22.1.2023 Blansko 19 HC BlanskoSHKM Hodonín
Ne 22.1.2023 Boskovice 19 HC BoskoviceMBK Vyškov
Ne 22.1.2023 Brno 19 TECHNIKA HOCKEY BRNOHC Lvi Břeclav
Ne 29.1.2023 Břeclav 20 HC Lvi Břeclav BTECHNIKA HOCKEY BRNO
Ne 29.1.2023 Břeclav 20 HC Lvi BřeclavHC Boskovice
Ne 29.1.2023 Vyškov 20 MBK VyškovHC Blansko
Ne 29.1.2023 Hodonín 20 SHKM HodonínHC KOMETA BRNO
Ne 29.1.2023 Blansko 20 HC Blansko BHHK Velké Meziříčí
Ne 29.1.2023 Brno 20 HCM Warriors BrnoHC Zastávka u Brna
Ne 29.1.2023 Boskovice 20 SKMB Boskovice z.s.HC Orli Znojmo-mládež, z.s.
So 4.2.2023 10:00 Rosice 21 HC Zastávka u BrnaHC Blansko B
Ne 5.2.2023 Boskovice 21 SKMB Boskovice z.s.HC Lvi Břeclav B
Ne 5.2.2023 Znojmo 21 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.HCM Warriors Brno
Ne 5.2.2023 Velké Meziříčí 21 HHK Velké MeziříčíSHKM Hodonín
Ne 5.2.2023 Brno 21 HC KOMETA BRNOMBK Vyškov
Ne 5.2.2023 Blansko 21 HC BlanskoHC Lvi Břeclav
Ne 5.2.2023 Boskovice 21 HC BoskoviceTECHNIKA HOCKEY BRNO
Ne 12.2.2023 Břeclav 22 HC Lvi Břeclav BHC Boskovice
Ne 12.2.2023 Brno 22 TECHNIKA HOCKEY BRNOHC Blansko
Ne 12.2.2023 Břeclav 22 HC Lvi BřeclavHC KOMETA BRNO
Ne 12.2.2023 Vyškov 22 MBK VyškovHHK Velké Meziříčí
Ne 12.2.2023 Hodonín 22 SHKM HodonínHC Zastávka u Brna
Ne 12.2.2023 Blansko 22 HC Blansko BHC Orli Znojmo-mládež, z.s.
Ne 12.2.2023 Brno 22 HCM Warriors BrnoSKMB Boskovice z.s.
So 18.2.2023 10:00 Rosice 23 HC Zastávka u BrnaMBK Vyškov
Ne 19.2.2023 Brno 23 HCM Warriors BrnoHC Lvi Břeclav B
Ne 19.2.2023 Boskovice 23 SKMB Boskovice z.s.HC Blansko B
Ne 19.2.2023 Znojmo 23 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.SHKM Hodonín
Ne 19.2.2023 Velké Meziříčí 23 HHK Velké MeziříčíHC Lvi Břeclav
Ne 19.2.2023 Brno 23 HC KOMETA BRNOTECHNIKA HOCKEY BRNO
Ne 19.2.2023 Blansko 23 HC BlanskoHC Boskovice
Ne 5.3.2023 Břeclav 24 HC Lvi Břeclav BHC Blansko
Ne 5.3.2023 Boskovice 24 HC BoskoviceHC KOMETA BRNO
Ne 5.3.2023 Brno 24 TECHNIKA HOCKEY BRNOHHK Velké Meziříčí
Ne 5.3.2023 Břeclav 24 HC Lvi BřeclavHC Zastávka u Brna
Ne 5.3.2023 Vyškov 24 MBK VyškovHC Orli Znojmo-mládež, z.s.
Ne 5.3.2023 Hodonín 24 SHKM HodonínSKMB Boskovice z.s.
Ne 5.3.2023 Blansko 24 HC Blansko BHCM Warriors Brno
So 11.3.2023 10:00 Rosice 25 HC Zastávka u BrnaTECHNIKA HOCKEY BRNO
Ne 12.3.2023 Blansko 25 HC Blansko BHC Lvi Břeclav B
Ne 12.3.2023 Brno 25 HCM Warriors BrnoSHKM Hodonín
Ne 12.3.2023 Boskovice 25 SKMB Boskovice z.s.MBK Vyškov
Ne 12.3.2023 Znojmo 25 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.HC Lvi Břeclav
Ne 12.3.2023 Velké Meziříčí 25 HHK Velké MeziříčíHC Boskovice
Ne 12.3.2023 Brno 25 HC KOMETA BRNOHC Blansko
Ne 19.3.2023 Břeclav 26 HC Lvi Břeclav BHC KOMETA BRNO
Ne 19.3.2023 Blansko 26 HC BlanskoHHK Velké Meziříčí
Ne 19.3.2023 Boskovice 26 HC BoskoviceHC Zastávka u Brna
Ne 19.3.2023 Brno 26 TECHNIKA HOCKEY BRNOHC Orli Znojmo-mládež, z.s.
Ne 19.3.2023 Břeclav 26 HC Lvi BřeclavSKMB Boskovice z.s.
Ne 19.3.2023 Vyškov 26 MBK VyškovHCM Warriors Brno
Ne 19.3.2023 Hodonín 26 SHKM HodonínHC Blansko B


Liga mladších žáků „B“ sk. 20 - Zlínská 2022/23


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
So 10.9.2022 09:00 Uherský Brod 1 HC SPARTAK Uherský BrodTigers Zlín4:13 (1:1, 2:7, 1:5, 0:0)
So 10.9.2022 15:00 Uherský Ostroh 1 HOKEJ Uherský OstrohHC Brumov-Bylnice5:28 (3:11, 1:8, 1:9)
So 10.9.2022 10:00 Vsetín 1 Valašský hokejový klubHK Kroměříž22:3 (8:0, 8:2, 6:1)
Ne 11.9.2022 12:15 Uherské Hradiště 1 HC Uherské HradištěHC Černí Vlci14:12 (3:6, 5:3, 6:3)
Ne 11.9.2022 13:30 Zlín 1 PSG Berani ZlínHC Bobři Val. Meziříčí7:8 (3:2, 1:3, 3:3)
So 17.9.2022 11:45 Kroměříž 2 HK KroměřížHC Černí Vlci2:24 (0:10, 1:8, 1:6)
So 17.9.2022 09:00 Valašské Meziříčí 2 HC Bobři Val. MeziříčíValašský hokejový klub5:7 (1:3, 4:2, 0:2)
So 17.9.2022 10:15 Brumov-Bylnice 2 HC Brumov-BylnicePSG Berani Zlín20:5 (7:2, 5:1, 8:2)
So 17.9.2022 09:00 Zlín 2 Tigers ZlínHOKEJ Uherský Ostroh13:10 (4:2, 4:5, 5:3)
So 17.9.2022 11:00 Uherské Hradiště 2 HC Uherské HradištěHC SPARTAK Uherský Brod7:14 (2:5, 4:6, 1:3)
So 24.9.2022 10:00 Uherský Brod 3 HC SPARTAK Uherský BrodHC Černí Vlci3:16 (1:5, 1:6, 1:5, 0:0)
So 24.9.2022 10:15 Uherský Ostroh 3 HOKEJ Uherský OstrohHC Uherské Hradiště11:4 (1:2, 1:0, 9:2)
So 24.9.2022 15:30 Vsetín 3 Valašský hokejový klubHC Brumov-Bylnice5:13 (1:4, 0:2, 4:7)
So 24.9.2022 11:45 Kroměříž 3 HK KroměřížHC Bobři Val. Meziříčí2:14 (0:2, 2:4, 0:8)
Ne 25.9.2022 10:30 Zlín 3 PSG Berani ZlínTigers Zlín6:6 (3:3, 1:2, 2:1)
St 28.9.2022 11:15 Zlín 4 Tigers ZlínValašský hokejový klub10:8 (2:1, 3:3, 5:4)
So 1.10.2022 10:00 Rožnov pod Radhoštěm 4 HC Černí VlciHC Bobři Val. Meziříčí10:1 (2:0, 3:0, 5:1)
So 1.10.2022 11:00 Uherské Hradiště 4 HC Uherské HradištěPSG Berani Zlín17:11 (7:2, 4:3, 6:6)
So 1.10.2022 09:00 Uherský Brod 4 HC SPARTAK Uherský BrodHOKEJ Uherský Ostroh16:11 (8:3, 4:6, 4:2)
Ne 2.10.2022 09:30 Brumov-Bylnice 4 HC Brumov-BylniceHK Kroměříž15:0 (3:0, 5:0, 7:0)
So 8.10.2022 10:15 Uherský Ostroh 5 HOKEJ Uherský OstrohHC Černí Vlci
So 8.10.2022 10:30 Zlín 5 PSG Berani ZlínHC SPARTAK Uherský Brod
So 8.10.2022 14:15 Vsetín 5 Valašský hokejový klubHC Uherské Hradiště
So 8.10.2022 12:00 Kroměříž 5 HK KroměřížTigers Zlín
So 8.10.2022 09:30 Valašské Meziříčí 5 HC Bobři Val. MeziříčíHC Brumov-Bylnice
So 15.10.2022 10:00 Rožnov pod Radhoštěm 6 HC Černí VlciHC Brumov-Bylnice
So 15.10.2022 10:15 Uherský Ostroh 6 HOKEJ Uherský OstrohPSG Berani Zlín
Ne 16.10.2022 Zlín 6 Tigers ZlínHC Bobři Val. Meziříčí
Ne 16.10.2022 Uherské Hradiště 6 HC Uherské HradištěHK Kroměříž
Ne 16.10.2022 Uherský Brod 6 HC SPARTAK Uherský BrodValašský hokejový klub
So 22.10.2022 Zlín 7 PSG Berani ZlínHC Černí Vlci
So 22.10.2022 Vsetín 7 Valašský hokejový klubHOKEJ Uherský Ostroh
So 22.10.2022 Kroměříž 7 HK KroměřížHC SPARTAK Uherský Brod
So 22.10.2022 Valašské Meziříčí 7 HC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské Hradiště
So 22.10.2022 09:30 Brumov-Bylnice 7 HC Brumov-BylniceTigers Zlín
So 29.10.2022 Rožnov pod Radhoštěm 8 HC Černí VlciTigers Zlín
So 29.10.2022 Uherské Hradiště 8 HC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice
So 29.10.2022 Uherský Brod 8 HC SPARTAK Uherský BrodHC Bobři Val. Meziříčí
So 29.10.2022 10:15 Uherský Ostroh 8 HOKEJ Uherský OstrohHK Kroměříž
So 29.10.2022 Zlín 8 PSG Berani ZlínValašský hokejový klub
Ne 6.11.2022 Vsetín 9 Valašský hokejový klubHC Černí Vlci
Ne 6.11.2022 Kroměříž 9 HK KroměřížPSG Berani Zlín
Ne 6.11.2022 Valašské Meziříčí 9 HC Bobři Val. MeziříčíHOKEJ Uherský Ostroh
Ne 6.11.2022 Brumov-Bylnice 9 HC Brumov-BylniceHC SPARTAK Uherský Brod
Ne 6.11.2022 Zlín 9 Tigers ZlínHC Uherské Hradiště
Ne 13.11.2022 Rožnov pod Radhoštěm 10 HC Černí VlciHC Uherské Hradiště
Ne 13.11.2022 Zlín 10 Tigers ZlínHC SPARTAK Uherský Brod
Ne 13.11.2022 Brumov-Bylnice 10 HC Brumov-BylniceHOKEJ Uherský Ostroh
Ne 13.11.2022 Valašské Meziříčí 10 HC Bobři Val. MeziříčíPSG Berani Zlín
Ne 13.11.2022 Kroměříž 10 HK KroměřížValašský hokejový klub
So 19.11.2022 10:00 Rožnov pod Radhoštěm 11 HC Černí VlciHK Kroměříž
So 19.11.2022 Vsetín 11 Valašský hokejový klubHC Bobři Val. Meziříčí
So 19.11.2022 Zlín 11 PSG Berani ZlínHC Brumov-Bylnice
So 19.11.2022 Uherský Ostroh 11 HOKEJ Uherský OstrohTigers Zlín
So 19.11.2022 Uherský Brod 11 HC SPARTAK Uherský BrodHC Uherské Hradiště
Ne 27.11.2022 Rožnov pod Radhoštěm 12 HC Černí VlciHC SPARTAK Uherský Brod
Ne 27.11.2022 Uherské Hradiště 12 HC Uherské HradištěHOKEJ Uherský Ostroh
Ne 27.11.2022 Zlín 12 Tigers ZlínPSG Berani Zlín
Ne 27.11.2022 Brumov-Bylnice 12 HC Brumov-BylniceValašský hokejový klub
Ne 27.11.2022 Valašské Meziříčí 12 HC Bobři Val. MeziříčíHK Kroměříž
So 3.12.2022 Valašské Meziříčí 13 HC Bobři Val. MeziříčíHC Černí Vlci
So 3.12.2022 Kroměříž 13 HK KroměřížHC Brumov-Bylnice
So 3.12.2022 Vsetín 13 Valašský hokejový klubTigers Zlín
So 3.12.2022 Zlín 13 PSG Berani ZlínHC Uherské Hradiště
So 3.12.2022 Uherský Ostroh 13 HOKEJ Uherský OstrohHC SPARTAK Uherský Brod
Ne 4.12.2022 Rožnov pod Radhoštěm 14 HC Černí VlciHOKEJ Uherský Ostroh
Ne 4.12.2022 Uherský Brod 14 HC SPARTAK Uherský BrodPSG Berani Zlín
Ne 4.12.2022 Uherské Hradiště 14 HC Uherské HradištěValašský hokejový klub
Ne 4.12.2022 Zlín 14 Tigers ZlínHK Kroměříž
Ne 4.12.2022 Brumov-Bylnice 14 HC Brumov-BylniceHC Bobři Val. Meziříčí
So 10.12.2022 Brumov-Bylnice 15 HC Brumov-BylniceHC Černí Vlci
So 10.12.2022 Valašské Meziříčí 15 HC Bobři Val. MeziříčíTigers Zlín
So 10.12.2022 Kroměříž 15 HK KroměřížHC Uherské Hradiště
So 10.12.2022 Vsetín 15 Valašský hokejový klubHC SPARTAK Uherský Brod
So 10.12.2022 Zlín 15 PSG Berani ZlínHOKEJ Uherský Ostroh
Ne 18.12.2022 Rožnov pod Radhoštěm 16 HC Černí VlciPSG Berani Zlín
Ne 18.12.2022 Uherský Ostroh 16 HOKEJ Uherský OstrohValašský hokejový klub
Ne 18.12.2022 Uherský Brod 16 HC SPARTAK Uherský BrodHK Kroměříž
Ne 18.12.2022 Uherské Hradiště 16 HC Uherské HradištěHC Bobři Val. Meziříčí
Ne 18.12.2022 Zlín 16 Tigers ZlínHC Brumov-Bylnice
So 7.1.2023 Zlín 17 Tigers ZlínHC Černí Vlci
So 7.1.2023 Brumov-Bylnice 17 HC Brumov-BylniceHC Uherské Hradiště
So 7.1.2023 Valašské Meziříčí 17 HC Bobři Val. MeziříčíHC SPARTAK Uherský Brod
So 7.1.2023 Kroměříž 17 HK KroměřížHOKEJ Uherský Ostroh
So 7.1.2023 Vsetín 17 Valašský hokejový klubPSG Berani Zlín
So 14.1.2023 Rožnov pod Radhoštěm 18 HC Černí VlciValašský hokejový klub
So 14.1.2023 Zlín 18 PSG Berani ZlínHK Kroměříž
So 14.1.2023 Uherský Ostroh 18 HOKEJ Uherský OstrohHC Bobři Val. Meziříčí
So 14.1.2023 Uherský Brod 18 HC SPARTAK Uherský BrodHC Brumov-Bylnice
So 14.1.2023 Uherské Hradiště 18 HC Uherské HradištěTigers Zlín
Ne 15.1.2023 Uherské Hradiště 19 HC Uherské HradištěHC Černí Vlci
Ne 15.1.2023 Uherský Brod 19 HC SPARTAK Uherský BrodTigers Zlín
Ne 15.1.2023 Uherský Ostroh 19 HOKEJ Uherský OstrohHC Brumov-Bylnice
Ne 15.1.2023 Zlín 19 PSG Berani ZlínHC Bobři Val. Meziříčí
Ne 15.1.2023 Vsetín 19 Valašský hokejový klubHK Kroměříž
Ne 29.1.2023 Rožnov pod Radhoštěm 20 HC Černí VlciHK Kroměříž
Ne 29.1.2023 Valašské Meziříčí 20 HC Bobři Val. MeziříčíValašský hokejový klub
Ne 29.1.2023 Brumov-Bylnice 20 HC Brumov-BylnicePSG Berani Zlín
Ne 29.1.2023 Zlín 20 Tigers ZlínHOKEJ Uherský Ostroh
Ne 29.1.2023 Uherské Hradiště 20 HC Uherské HradištěHC SPARTAK Uherský Brod
So 4.2.2023 Uherský Brod 21 HC SPARTAK Uherský BrodHC Černí Vlci
So 4.2.2023 Uherský Ostroh 21 HOKEJ Uherský OstrohHC Uherské Hradiště
So 4.2.2023 Zlín 21 PSG Berani ZlínTigers Zlín
So 4.2.2023 Vsetín 21 Valašský hokejový klubHC Brumov-Bylnice
So 4.2.2023 Kroměříž 21 HK KroměřížHC Bobři Val. Meziříčí
Ne 5.2.2023 Rožnov pod Radhoštěm 22 HC Černí VlciHC Bobři Val. Meziříčí
Ne 5.2.2023 Brumov-Bylnice 22 HC Brumov-BylniceHK Kroměříž
Ne 5.2.2023 Zlín 22 Tigers ZlínValašský hokejový klub
Ne 5.2.2023 Uherské Hradiště 22 HC Uherské HradištěPSG Berani Zlín
Ne 5.2.2023 Uherský Brod 22 HC SPARTAK Uherský BrodHOKEJ Uherský Ostroh
Ne 12.2.2023 Uherský Ostroh 23 HOKEJ Uherský OstrohHC Černí Vlci
Ne 12.2.2023 Zlín 23 PSG Berani ZlínHC SPARTAK Uherský Brod
Ne 12.2.2023 Vsetín 23 Valašský hokejový klubHC Uherské Hradiště
Ne 12.2.2023 Kroměříž 23 HK KroměřížTigers Zlín
Ne 12.2.2023 Valašské Meziříčí 23 HC Bobři Val. MeziříčíHC Brumov-Bylnice
Ne 19.2.2023 Rožnov pod Radhoštěm 24 HC Černí VlciHC Brumov-Bylnice
Ne 19.2.2023 Zlín 24 Tigers ZlínHC Bobři Val. Meziříčí
Ne 19.2.2023 Uherské Hradiště 24 HC Uherské HradištěHK Kroměříž
Ne 19.2.2023 Uherský Brod 24 HC SPARTAK Uherský BrodValašský hokejový klub
Ne 19.2.2023 Uherský Ostroh 24 HOKEJ Uherský OstrohPSG Berani Zlín
Ne 5.3.2023 Zlín 25 PSG Berani ZlínHC Černí Vlci
Ne 5.3.2023 Vsetín 25 Valašský hokejový klubHOKEJ Uherský Ostroh
Ne 5.3.2023 Kroměříž 25 HK KroměřížHC SPARTAK Uherský Brod
Ne 5.3.2023 Valašské Meziříčí 25 HC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské Hradiště
Ne 5.3.2023 Brumov-Bylnice 25 HC Brumov-BylniceTigers Zlín
Ne 12.3.2023 Rožnov pod Radhoštěm 26 HC Černí VlciTigers Zlín
Ne 12.3.2023 Uherské Hradiště 26 HC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice
Ne 12.3.2023 Uherský Brod 26 HC SPARTAK Uherský BrodHC Bobři Val. Meziříčí
Ne 12.3.2023 Uherský Ostroh 26 HOKEJ Uherský OstrohHK Kroměříž
Ne 12.3.2023 Zlín 26 PSG Berani ZlínValašský hokejový klub
Ne 19.3.2023 Vsetín 27 Valašský hokejový klubHC Černí Vlci
Ne 19.3.2023 Kroměříž 27 HK KroměřížPSG Berani Zlín
Ne 19.3.2023 Valašské Meziříčí 27 HC Bobři Val. MeziříčíHOKEJ Uherský Ostroh
Ne 19.3.2023 Brumov-Bylnice 27 HC Brumov-BylniceHC SPARTAK Uherský Brod
Ne 19.3.2023 Zlín 27 Tigers ZlínHC Uherské Hradiště


Liga mladších žáků „B“ sk. 21 - Olomoucká 2022/23


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
So 10.9.2022 10:00 Přerov 1 HC Zubr PřerovTJ Horní Benešov13:4 (4:1, 5:1, 4:2)
So 10.9.2022 12:30 Šumperk, Zimní stadion 1 HK MD ŠumperkHokejový klub Opava s.r.o.3:11 (2:4, 1:4, 0:3)
So 10.9.2022 09:45 Uničov 1 HC UničovSK Prostějov 19139:8 (2:4, 4:2, 3:2, 0:0)
So 17.9.2022 09:30 Opava 2 Hokejový klub Opava s.r.o.SK Prostějov 19137:11 (1:3, 3:2, 3:6)
So 17.9.2022 11:30 Olomouc 2 HC OlomoucHC Zubr Přerov15:2 (6:0, 5:0, 4:2)
Ne 18.9.2022 13:30 Šumperk, Zimní stadion 2 HK MD ŠumperkTJ Horní Benešov3:12 (1:6, 0:2, 2:4)
So 24.9.2022 09:45 Uničov 3 HC UničovHokejový klub Opava s.r.o.5:16 (1:4, 3:8, 1:4)
Ne 25.9.2022 17:15 Šumperk, Zimní stadion 3 HK MD ŠumperkHC Olomouc2:16 (0:6, 0:4, 2:6)
Ne 25.9.2022 16:00 Prostějov 3 SK Prostějov 1913TJ Horní Benešov8:4 (1:1, 3:1, 4:2)
St 28.9.2022 11:00 Uničov 4 HC UničovTJ Horní Benešov6:10 (1:1, 3:5, 2:4)
St 28.9.2022 18:45 Olomouc 4 HC OlomoucSK Prostějov 19136:5 (0:0, 3:2, 3:3)
St 28.9.2022 13:30 Přerov 4 HC Zubr PřerovHK MD Šumperk13:6 (2:0, 4:5, 7:1)
So 1.10.2022 09:30 Opava 5 Hokejový klub Opava s.r.o.TJ Horní Benešov14:10 (5:4, 6:3, 3:3)
Ne 2.10.2022 12:00 Prostějov 5 SK Prostějov 1913HC Zubr Přerov7:10 (2:1, 3:4, 2:5)
Ne 2.10.2022 09:00 Uničov 5 HC UničovHC Olomouc2:16 (1:8, 0:4, 1:4)
St 5.10.2022 18:30 Přerov 6 HC Zubr PřerovHC Uničov
Ne 9.10.2022 13:15 Olomouc 6 HC OlomoucHokejový klub Opava s.r.o.
Ne 9.10.2022 11:15 Šumperk, Zimní stadion 6 HK MD ŠumperkSK Prostějov 1913
So 15.10.2022 10:00 Horní Benešov 7 TJ Horní BenešovHC Olomouc
Ne 16.10.2022 Uničov 7 HC UničovHK MD Šumperk
Ne 16.10.2022 13:45 Opava 7 Hokejový klub Opava s.r.o.HC Zubr Přerov
So 22.10.2022 10:00 Horní Benešov 8 TJ Horní BenešovHC Zubr Přerov
Ne 23.10.2022 Opava 8 Hokejový klub Opava s.r.o.HK MD Šumperk
Ne 23.10.2022 Prostějov 8 SK Prostějov 1913HC Uničov
So 29.10.2022 10:00 Horní Benešov 9 TJ Horní BenešovHK MD Šumperk
Ne 30.10.2022 Prostějov 9 SK Prostějov 1913Hokejový klub Opava s.r.o.
Ne 30.10.2022 Přerov 9 HC Zubr PřerovHC Olomouc
So 5.11.2022 13:30 Olomouc 10 HC OlomoucHK MD Šumperk
Ne 6.11.2022 Horní Benešov 10 TJ Horní BenešovSK Prostějov 1913
Ne 6.11.2022 Opava 10 Hokejový klub Opava s.r.o.HC Uničov
Ne 13.11.2022 Horní Benešov 11 TJ Horní BenešovHC Uničov
Ne 13.11.2022 Prostějov 11 SK Prostějov 1913HC Olomouc
Ne 13.11.2022 Šumperk, Zimní stadion 11 HK MD ŠumperkHC Zubr Přerov
Ne 20.11.2022 Přerov 12 HC Zubr PřerovSK Prostějov 1913
Ne 20.11.2022 Olomouc 12 HC OlomoucHC Uničov
Ne 20.11.2022 Horní Benešov 12 TJ Horní BenešovHokejový klub Opava s.r.o.
Ne 27.11.2022 Opava 13 Hokejový klub Opava s.r.o.HC Olomouc
Ne 27.11.2022 Uničov 13 HC UničovHC Zubr Přerov
Ne 27.11.2022 Prostějov 13 SK Prostějov 1913HK MD Šumperk
Ne 4.12.2022 Šumperk, Zimní stadion 14 HK MD ŠumperkHC Uničov
Ne 4.12.2022 Přerov 14 HC Zubr PřerovHokejový klub Opava s.r.o.
Ne 4.12.2022 Olomouc 14 HC OlomoucTJ Horní Benešov
Ne 11.12.2022 Přerov 15 HC Zubr PřerovTJ Horní Benešov
Ne 11.12.2022 Šumperk, Zimní stadion 15 HK MD ŠumperkHokejový klub Opava s.r.o.
Ne 11.12.2022 Prostějov 15 SK Prostějov 1913HC Uničov
Ne 18.12.2022 Opava 16 Hokejový klub Opava s.r.o.SK Prostějov 1913
Ne 18.12.2022 Horní Benešov 16 TJ Horní BenešovHK MD Šumperk
Ne 18.12.2022 Olomouc 16 HC OlomoucHC Zubr Přerov
Ne 8.1.2023 Šumperk, Zimní stadion 17 HK MD ŠumperkHC Olomouc
Ne 8.1.2023 Prostějov 17 SK Prostějov 1913TJ Horní Benešov
Ne 8.1.2023 Uničov 17 HC UničovHokejový klub Opava s.r.o.
Ne 15.1.2023 Horní Benešov 18 TJ Horní BenešovHC Uničov
Ne 15.1.2023 Olomouc 18 HC OlomoucSK Prostějov 1913
Ne 15.1.2023 Přerov 18 HC Zubr PřerovHK MD Šumperk
Ne 22.1.2023 Prostějov 19 SK Prostějov 1913HC Zubr Přerov
Ne 22.1.2023 Uničov 19 HC UničovHC Olomouc
Ne 22.1.2023 Opava 19 Hokejový klub Opava s.r.o.TJ Horní Benešov
Ne 29.1.2023 Olomouc 20 HC OlomoucHokejový klub Opava s.r.o.
Ne 29.1.2023 Přerov 20 HC Zubr PřerovHC Uničov
Ne 29.1.2023 Šumperk, Zimní stadion 20 HK MD ŠumperkSK Prostějov 1913
Ne 5.2.2023 Uničov 21 HC UničovHK MD Šumperk
Ne 5.2.2023 Opava 21 Hokejový klub Opava s.r.o.HC Zubr Přerov
Ne 5.2.2023 Horní Benešov 21 TJ Horní BenešovHC Olomouc
Ne 12.2.2023 Horní Benešov 22 TJ Horní BenešovHC Zubr Přerov
Ne 12.2.2023 Opava 22 Hokejový klub Opava s.r.o.HK MD Šumperk
Ne 12.2.2023 Uničov 22 HC UničovSK Prostějov 1913
Ne 19.2.2023 Prostějov 23 SK Prostějov 1913Hokejový klub Opava s.r.o.
Ne 19.2.2023 Šumperk, Zimní stadion 23 HK MD ŠumperkTJ Horní Benešov
Ne 19.2.2023 Přerov 23 HC Zubr PřerovHC Olomouc
Ne 26.2.2023 Olomouc 24 HC OlomoucHK MD Šumperk
Ne 26.2.2023 Horní Benešov 24 TJ Horní BenešovSK Prostějov 1913
Ne 26.2.2023 Opava 24 Hokejový klub Opava s.r.o.HC Uničov
Ne 5.3.2023 Uničov 25 HC UničovTJ Horní Benešov
Ne 5.3.2023 Prostějov 25 SK Prostějov 1913HC Olomouc
Ne 5.3.2023 Šumperk, Zimní stadion 25 HK MD ŠumperkHC Zubr Přerov
Ne 12.3.2023 Přerov 26 HC Zubr PřerovSK Prostějov 1913
Ne 12.3.2023 Olomouc 26 HC OlomoucHC Uničov
Ne 12.3.2023 Horní Benešov 26 TJ Horní BenešovHokejový klub Opava s.r.o.
Ne 19.3.2023 Opava 27 Hokejový klub Opava s.r.o.HC Olomouc
Ne 19.3.2023 Uničov 27 HC UničovHC Zubr Přerov
Ne 19.3.2023 Prostějov 27 SK Prostějov 1913HK MD Šumperk
Ne 26.3.2023 Šumperk, Zimní stadion 28 HK MD ŠumperkHC Uničov
Ne 26.3.2023 Přerov 28 HC Zubr PřerovHokejový klub Opava s.r.o.
Ne 26.3.2023 Olomouc 28 HC OlomoucTJ Horní Benešov


Liga mladších žáků „B“ sk. 9 - Karlovarská 2022/23


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
So 10.9.2022 10:00 Sokolov, Zimní stadion 1 HC Baník SokolovSK Kadaň3:43 (1:11, 1:16, 1:16, 0:0)
So 10.9.2022 10:00 Cheb, Zimní stadion 1 HC Stadion ChebHC Tygři Klášterec nad Ohří2:15 (0:4, 1:3, 1:8)
So 10.9.2022 11:30 Ostrov 1 HC Čerti OstrovHC Mariánské Lázně5:11 (0:2, 2:4, 3:5)
Ne 11.9.2022 09:00 Karlovy Vary 1 HC Energie Karlovy VaryHC Meteor Třemošná B8:9 (3:2, 0:4, 5:3)
So 17.9.2022 12:00 Třemošná 2 HC Meteor Třemošná BHC Tachov8:7 (3:1, 4:2, 1:4)
So 17.9.2022 10:30 Mariánské Lázně 2 HC Mariánské LázněHC Rebel Město Nejdek5:8 (1:3, 2:2, 2:3)
So 17.9.2022 10:00 Kadaň, Zimní stadion 2 SK KadaňHC Stadion Cheb36:2 (11:0, 17:2, 8:0)
Ne 18.9.2022 16:00 Karlovy Vary 2 HC Energie Karlovy VaryHC Baník Sokolov13:9 (6:5, 1:1, 6:3)
So 24.9.2022 10:00 Sokolov, Zimní stadion 3 HC Baník SokolovHC Meteor Třemošná B3:7 (1:1, 1:2, 1:4)
So 24.9.2022 10:00 Cheb, Zimní stadion 3 HC Stadion ChebHC Energie Karlovy Vary4:30 (1:11, 1:4, 2:15)
So 24.9.2022 11:30 Ostrov 3 HC Čerti OstrovSK Kadaň5:25 (3:9, 2:8, 0:8, 0:0)
So 24.9.2022 11:30 Nejdek 3 HC Rebel Město NejdekHC Tygři Klášterec nad Ohří5:17 (3:6, 0:8, 2:3)
So 24.9.2022 11:00 Tachov 3 HC TachovHC Mariánské Lázně19:14 (3:5, 10:3, 6:5, 0:0)
St 28.9.2022 09:00 Třemošná 4 HC Meteor Třemošná BHC Mariánské Lázně11:11 (4:0, 3:7, 4:4)
St 28.9.2022 10:00 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 4 HC Tygři Klášterec nad OhříHC Tachov5:14 (1:5, 1:3, 3:6)
St 28.9.2022 10:00 Kadaň, Zimní stadion 4 SK KadaňHC Rebel Město Nejdek29:2 (7:0, 9:0, 13:2)
St 28.9.2022 09:00 Karlovy Vary 4 HC Energie Karlovy VaryHC Čerti Ostrov12:4 (5:0, 3:3, 4:1)
St 28.9.2022 11:15 Sokolov, Zimní stadion 4 HC Baník SokolovHC Stadion Cheb26:5 (9:3, 3:0, 14:2)
So 1.10.2022 10:00 Cheb, Zimní stadion 5 HC Stadion ChebHC Meteor Třemošná B1:22 (0:9, 0:7, 1:6, 0:0)
So 1.10.2022 14:15 Ostrov 5 HC Čerti OstrovHC Baník Sokolov19:4 (7:1, 7:1, 5:2)
So 1.10.2022 09:00 Nejdek 5 HC Rebel Město NejdekHC Energie Karlovy Vary4:8 (1:1, 2:2, 1:5)
So 1.10.2022 12:45 Tachov 5 HC TachovSK Kadaň4:14 (2:3, 0:5, 2:6)
So 1.10.2022 15:00 Mariánské Lázně 5 HC Mariánské LázněHC Tygři Klášterec nad Ohří5:10 (0:4, 1:4, 4:2)
Ne 2.10.2022 12:45 Třemošná 6 HC Meteor Třemošná BHC Tygři Klášterec nad Ohří4:15 (1:10, 1:1, 2:4)
Ne 2.10.2022 09:00 Sokolov, Zimní stadion 6 HC Baník SokolovHC Rebel Město Nejdek3:21 (1:4, 0:9, 2:8)
Ne 2.10.2022 11:30 Cheb, Zimní stadion 6 HC Stadion ChebHC Čerti Ostrov0:31 (0:7, 0:9, 0:15)
St 5.10.2022 17:30 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 2 HC Tygři Klášterec nad OhříHC Čerti Ostrov
So 8.10.2022 14:15 Ostrov 7 HC Čerti OstrovHC Meteor Třemošná B
So 8.10.2022 14:00 Nejdek 7 HC Rebel Město NejdekHC Stadion Cheb
So 8.10.2022 10:00 Mariánské Lázně 7 HC Mariánské LázněHC Energie Karlovy Vary
Ne 9.10.2022 13:00 Karlovy Vary 6 HC Energie Karlovy VaryHC Tachov
Ne 9.10.2022 08:30 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 7 HC Tygři Klášterec nad OhříSK Kadaň
Út 11.10.2022 Nejdek 1 HC Rebel Město NejdekHC Tachov
Pá 14.10.2022 16:15 Tachov 7 HC TachovHC Baník Sokolov
So 15.10.2022 15:00 Ostrov 8 HC Čerti OstrovHC Rebel Město Nejdek
Ne 16.10.2022 13:00 Třemošná 8 HC Meteor Třemošná BSK Kadaň
Ne 16.10.2022 Karlovy Vary, KV Arena 8 HC Energie Karlovy VaryHC Tygři Klášterec nad Ohří
Ne 16.10.2022 10:45 Sokolov, Zimní stadion 8 HC Baník SokolovHC Mariánské Lázně
Ne 16.10.2022 14:00 Cheb, Zimní stadion 8 HC Stadion ChebHC Tachov
So 22.10.2022 Nejdek 9 HC Rebel Město NejdekHC Meteor Třemošná B
So 22.10.2022 10:00 Tachov 9 HC TachovHC Čerti Ostrov
So 22.10.2022 11:00 Mariánské Lázně 9 HC Mariánské LázněHC Stadion Cheb
So 22.10.2022 10:45 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 9 HC Tygři Klášterec nad OhříHC Baník Sokolov
So 22.10.2022 10:00 Kadaň, Zimní stadion 9 SK KadaňHC Energie Karlovy Vary
Ne 23.10.2022 Kadaň, Zimní stadion 6 SK KadaňHC Mariánské Lázně
So 29.10.2022 10:30 Třemošná 10 HC Meteor Třemošná BHC Energie Karlovy Vary
So 29.10.2022 10:00 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 10 HC Tygři Klášterec nad OhříHC Stadion Cheb
Ne 30.10.2022 Kadaň, Zimní stadion 10 SK KadaňHC Baník Sokolov
Ne 30.10.2022 Mariánské Lázně 10 HC Mariánské LázněHC Čerti Ostrov
Ne 30.10.2022 Tachov 10 HC TachovHC Rebel Město Nejdek
So 5.11.2022 Tachov 11 HC TachovHC Meteor Třemošná B
So 5.11.2022 Nejdek 11 HC Rebel Město NejdekHC Mariánské Lázně
So 5.11.2022 11:30 Ostrov 11 HC Čerti OstrovHC Tygři Klášterec nad Ohří
So 5.11.2022 10:00 Cheb, Zimní stadion 11 HC Stadion ChebSK Kadaň
So 5.11.2022 Sokolov, Zimní stadion 11 HC Baník SokolovHC Energie Karlovy Vary
Ne 6.11.2022 Třemošná 12 HC Meteor Třemošná BHC Baník Sokolov
Ne 6.11.2022 Karlovy Vary, KV Arena 12 HC Energie Karlovy VaryHC Stadion Cheb
Ne 6.11.2022 Kadaň, Zimní stadion 12 SK KadaňHC Čerti Ostrov
Ne 6.11.2022 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 12 HC Tygři Klášterec nad OhříHC Rebel Město Nejdek
Ne 6.11.2022 10:00 Mariánské Lázně 12 HC Mariánské LázněHC Tachov
So 12.11.2022 10:00 Mariánské Lázně 13 HC Mariánské LázněHC Meteor Třemošná B
So 12.11.2022 15:00 Ostrov 13 HC Čerti OstrovHC Energie Karlovy Vary
Ne 13.11.2022 Tachov 13 HC TachovHC Tygři Klášterec nad Ohří
Ne 13.11.2022 Nejdek 13 HC Rebel Město NejdekSK Kadaň
Ne 13.11.2022 Cheb, Zimní stadion 13 HC Stadion ChebHC Baník Sokolov
So 19.11.2022 Třemošná 14 HC Meteor Třemošná BHC Stadion Cheb
So 19.11.2022 Sokolov, Zimní stadion 14 HC Baník SokolovHC Čerti Ostrov
So 19.11.2022 Karlovy Vary, KV Arena 14 HC Energie Karlovy VaryHC Rebel Město Nejdek
So 19.11.2022 Kadaň, Zimní stadion 14 SK KadaňHC Tachov
So 19.11.2022 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 14 HC Tygři Klášterec nad OhříHC Mariánské Lázně
So 26.11.2022 10:00 Mariánské Lázně 15 HC Mariánské LázněSK Kadaň
So 26.11.2022 11:30 Ostrov 15 HC Čerti OstrovHC Stadion Cheb
Ne 27.11.2022 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 15 HC Tygři Klášterec nad OhříHC Meteor Třemošná B
Ne 27.11.2022 Tachov 15 HC TachovHC Energie Karlovy Vary
Ne 27.11.2022 Nejdek 15 HC Rebel Město NejdekHC Baník Sokolov
Ne 4.12.2022 Třemošná 16 HC Meteor Třemošná BHC Čerti Ostrov
Ne 4.12.2022 Cheb, Zimní stadion 16 HC Stadion ChebHC Rebel Město Nejdek
Ne 4.12.2022 Sokolov, Zimní stadion 16 HC Baník SokolovHC Tachov
Ne 4.12.2022 Karlovy Vary, KV Arena 16 HC Energie Karlovy VaryHC Mariánské Lázně
Ne 4.12.2022 Kadaň, Zimní stadion 16 SK KadaňHC Tygři Klášterec nad Ohří
So 10.12.2022 Kadaň, Zimní stadion 17 SK KadaňHC Meteor Třemošná B
So 10.12.2022 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 17 HC Tygři Klášterec nad OhříHC Energie Karlovy Vary
So 10.12.2022 Mariánské Lázně 17 HC Mariánské LázněHC Baník Sokolov
So 10.12.2022 Tachov 17 HC TachovHC Stadion Cheb
So 10.12.2022 Nejdek 17 HC Rebel Město NejdekHC Čerti Ostrov
So 17.12.2022 11:30 Ostrov 18 HC Čerti OstrovHC Tachov
Ne 18.12.2022 Třemošná 18 HC Meteor Třemošná BHC Rebel Město Nejdek
Ne 18.12.2022 Cheb, Zimní stadion 18 HC Stadion ChebHC Mariánské Lázně
Ne 18.12.2022 Sokolov, Zimní stadion 18 HC Baník SokolovHC Tygři Klášterec nad Ohří
Ne 18.12.2022 Karlovy Vary, KV Arena 18 HC Energie Karlovy VarySK Kadaň
So 7.1.2023 Karlovy Vary, KV Arena 19 HC Energie Karlovy VaryHC Meteor Třemošná B
So 7.1.2023 Sokolov, Zimní stadion 19 HC Baník SokolovSK Kadaň
So 7.1.2023 Cheb, Zimní stadion 19 HC Stadion ChebHC Tygři Klášterec nad Ohří
So 7.1.2023 Ostrov 19 HC Čerti OstrovHC Mariánské Lázně
So 7.1.2023 Nejdek 19 HC Rebel Město NejdekHC Tachov
Ne 15.1.2023 Třemošná 20 HC Meteor Třemošná BHC Tachov
Ne 15.1.2023 Mariánské Lázně 20 HC Mariánské LázněHC Rebel Město Nejdek
Ne 15.1.2023 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 20 HC Tygři Klášterec nad OhříHC Čerti Ostrov
Ne 15.1.2023 Kadaň, Zimní stadion 20 SK KadaňHC Stadion Cheb
Ne 15.1.2023 Karlovy Vary, KV Arena 20 HC Energie Karlovy VaryHC Baník Sokolov
Ne 29.1.2023 Sokolov, Zimní stadion 21 HC Baník SokolovHC Meteor Třemošná B
Ne 29.1.2023 Cheb, Zimní stadion 21 HC Stadion ChebHC Energie Karlovy Vary
Ne 29.1.2023 Ostrov 21 HC Čerti OstrovSK Kadaň
Ne 29.1.2023 Nejdek 21 HC Rebel Město NejdekHC Tygři Klášterec nad Ohří
Ne 29.1.2023 Tachov 21 HC TachovHC Mariánské Lázně
Ne 5.2.2023 Třemošná 22 HC Meteor Třemošná BHC Mariánské Lázně
Ne 5.2.2023 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 22 HC Tygři Klášterec nad OhříHC Tachov
Ne 5.2.2023 Kadaň, Zimní stadion 22 SK KadaňHC Rebel Město Nejdek
Ne 5.2.2023 Karlovy Vary, KV Arena 22 HC Energie Karlovy VaryHC Čerti Ostrov
Ne 5.2.2023 Sokolov, Zimní stadion 22 HC Baník SokolovHC Stadion Cheb
Ne 12.2.2023 Cheb, Zimní stadion 23 HC Stadion ChebHC Meteor Třemošná B
Ne 12.2.2023 Ostrov 23 HC Čerti OstrovHC Baník Sokolov
Ne 12.2.2023 Nejdek 23 HC Rebel Město NejdekHC Energie Karlovy Vary
Ne 12.2.2023 Tachov 23 HC TachovSK Kadaň
Ne 12.2.2023 Mariánské Lázně 23 HC Mariánské LázněHC Tygři Klášterec nad Ohří
Ne 19.2.2023 Třemošná 24 HC Meteor Třemošná BHC Tygři Klášterec nad Ohří
Ne 19.2.2023 Kadaň, Zimní stadion 24 SK KadaňHC Mariánské Lázně
Ne 19.2.2023 Karlovy Vary, KV Arena 24 HC Energie Karlovy VaryHC Tachov
Ne 19.2.2023 Sokolov, Zimní stadion 24 HC Baník SokolovHC Rebel Město Nejdek
Ne 19.2.2023 Cheb, Zimní stadion 24 HC Stadion ChebHC Čerti Ostrov
Ne 5.3.2023 Ostrov 25 HC Čerti OstrovHC Meteor Třemošná B
Ne 5.3.2023 Nejdek 25 HC Rebel Město NejdekHC Stadion Cheb
Ne 5.3.2023 Tachov 25 HC TachovHC Baník Sokolov
Ne 5.3.2023 Mariánské Lázně 25 HC Mariánské LázněHC Energie Karlovy Vary
Ne 5.3.2023 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 25 HC Tygři Klášterec nad OhříSK Kadaň
Ne 12.3.2023 Třemošná 26 HC Meteor Třemošná BSK Kadaň
Ne 12.3.2023 Karlovy Vary, KV Arena 26 HC Energie Karlovy VaryHC Tygři Klášterec nad Ohří
Ne 12.3.2023 Sokolov, Zimní stadion 26 HC Baník SokolovHC Mariánské Lázně
Ne 12.3.2023 Cheb, Zimní stadion 26 HC Stadion ChebHC Tachov
Ne 12.3.2023 Ostrov 26 HC Čerti OstrovHC Rebel Město Nejdek
Ne 19.3.2023 Nejdek 27 HC Rebel Město NejdekHC Meteor Třemošná B
Ne 19.3.2023 Tachov 27 HC TachovHC Čerti Ostrov
Ne 19.3.2023 Mariánské Lázně 27 HC Mariánské LázněHC Stadion Cheb
Ne 19.3.2023 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 27 HC Tygři Klášterec nad OhříHC Baník Sokolov
Ne 19.3.2023 Kadaň, Zimní stadion 27 SK KadaňHC Energie Karlovy Vary


Liga mladších žáků „B“ sk. 22 - Moravskoslezská 2022/23


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
So 24.9.2022 13:15 Ostrava 1 HC Vítkovice RIDERAHC Studénka18:1 (0:0, 0:0, 0:0)
So 24.9.2022 13:15 Třinec 1 HC Oceláři TřinecHK Nový Jičín15:5 (2:1, 5:1, 8:3)
So 24.9.2022 11:45 Havířov, Zimní stadion 1 HC AZ Havířov 2010HK Karviná5:12 (1:5, 2:4, 2:3)
So 24.9.2022 11:45 Ostrava 1 HC RT Torax PorubaMetropolia Silesia4:9 (2:3, 0:3, 2:3)
Ne 25.9.2022 15:15 Frýdek - Místek 1 HC Frýdek-MístekHC Kopřivnice9:10 (3:1, 3:3, 3:6)
Ne 25.9.2022 09:30 Orlová 1 MSK OrlováHC Vlci Český Těšín18:1 (7:0, 6:0, 5:1)
So 1.10.2022 14:00 Jastrzebie 2 Metropolia SilesiaMSK Orlová4:10 (2:3, 0:3, 0:4, 0:0)
Ne 2.10.2022 10:00 Studénka 2 HC StudénkaHC Vlci Český Těšín2:10 (1:3, 0:4, 1:3)
Ne 2.10.2022 13:00 Kopřivnice, Zimní stadion 2 HC KopřivniceHC RT Torax Poruba5:23 (1:10, 3:7, 1:6)
Ne 2.10.2022 11:55 Karviná, Zimní stadion 2 HK KarvináHC Frýdek-Místek4:10 (2:1, 1:5, 1:4)
Ne 2.10.2022 12:15 Ostrava 2 HC Vítkovice RIDERAHC Oceláři Třinec10:3 (4:0, 3:2, 3:1)
So 8.10.2022 10:45 Třinec 3 HC Oceláři TřinecHC Studénka
So 8.10.2022 10:00 Havířov, Zimní stadion 3 HC AZ Havířov 2010HC Vítkovice RIDERA
So 8.10.2022 10:15 Frýdek - Místek 3 HC Frýdek-MístekHK Nový Jičín
So 8.10.2022 09:00 Orlová 3 MSK OrlováHC Kopřivnice
So 8.10.2022 10:30 Český Těšín, Zimní stadion 3 HC Vlci Český TěšínMetropolia Silesia
Ne 9.10.2022 13:00 Ostrava 3 HC RT Torax PorubaHK Karviná
So 15.10.2022 13:40 Karviná, Zimní stadion 4 HK KarvináMSK Orlová
So 15.10.2022 12:30 Nový Jičín, Zimní stadion 4 HK Nový JičínHC RT Torax Poruba
So 15.10.2022 14:45 Třinec 4 HC Oceláři TřinecHC AZ Havířov 2010
Ne 16.10.2022 09:00 Studénka 4 HC StudénkaMetropolia Silesia
Ne 16.10.2022 10:00 Kopřivnice, Zimní stadion 4 HC KopřivniceHC Vlci Český Těšín
Ne 16.10.2022 Ostrava 4 HC Vítkovice RIDERAHC Frýdek-Místek
So 22.10.2022 13:00 Frýdek - Místek 5 HC Frýdek-MístekHC Oceláři Třinec
So 22.10.2022 12:30 Orlová 5 MSK OrlováHK Nový Jičín
Ne 23.10.2022 Havířov, Zimní stadion 5 HC AZ Havířov 2010HC Studénka
Ne 23.10.2022 11:45 Ostrava, Zimní stadion Ostrava 5 HC RT Torax PorubaHC Vítkovice RIDERA
Ne 23.10.2022 11:30 Český Těšín, Zimní stadion 5 HC Vlci Český TěšínHK Karviná
Ne 23.10.2022 Jastrzebie 5 Metropolia SilesiaHC Kopřivnice
So 29.10.2022 11:10 Karviná, Zimní stadion 6 HK KarvináMetropolia Silesia
So 29.10.2022 12:30 Nový Jičín, Zimní stadion 6 HK Nový JičínHC Vlci Český Těšín
Ne 30.10.2022 10:00 Studénka 6 HC StudénkaHC Kopřivnice
Ne 30.10.2022 Ostrava 6 HC Vítkovice RIDERAMSK Orlová
Ne 30.10.2022 Třinec 6 HC Oceláři TřinecHC RT Torax Poruba
Ne 30.10.2022 Havířov, Zimní stadion 6 HC AZ Havířov 2010HC Frýdek-Místek
So 5.11.2022 09:15 Český Těšín, Zimní stadion 7 HC Vlci Český TěšínHC Vítkovice RIDERA
Ne 6.11.2022 Frýdek - Místek 7 HC Frýdek-MístekHC Studénka
Ne 6.11.2022 Ostrava, Zimní stadion Ostrava 7 HC RT Torax PorubaHC AZ Havířov 2010
Ne 6.11.2022 10:15 Orlová 7 MSK OrlováHC Oceláři Třinec
Ne 6.11.2022 Jastrzebie 7 Metropolia SilesiaHK Nový Jičín
Ne 6.11.2022 Kopřivnice, Zimní stadion 7 HC KopřivniceHK Karviná
Ne 13.11.2022 Studénka 8 HC StudénkaHK Karviná
Ne 13.11.2022 Nový Jičín, Zimní stadion 8 HK Nový JičínHC Kopřivnice
Ne 13.11.2022 Ostrava 8 HC Vítkovice RIDERAMetropolia Silesia
Ne 13.11.2022 Třinec 8 HC Oceláři TřinecHC Vlci Český Těšín
Ne 13.11.2022 Havířov, Zimní stadion 8 HC AZ Havířov 2010MSK Orlová
Ne 13.11.2022 Frýdek - Místek 8 HC Frýdek-MístekHC RT Torax Poruba
So 19.11.2022 09:00 Orlová 9 MSK OrlováHC Frýdek-Místek
So 19.11.2022 10:30 Český Těšín, Zimní stadion 9 HC Vlci Český TěšínHC AZ Havířov 2010
So 19.11.2022 11:10 Karviná, Zimní stadion 9 HK KarvináHK Nový Jičín
Ne 20.11.2022 10:15 Nový Jičín, Zimní stadion 2 HK Nový JičínHC AZ Havířov 2010
Ne 20.11.2022 Ostrava, Zimní stadion Ostrava 9 HC RT Torax PorubaHC Studénka
Ne 20.11.2022 Jastrzebie 9 Metropolia SilesiaHC Oceláři Třinec
Ne 20.11.2022 Kopřivnice, Zimní stadion 9 HC KopřivniceHC Vítkovice RIDERA
Ne 27.11.2022 Studénka 10 HC StudénkaHK Nový Jičín
Ne 27.11.2022 Ostrava 10 HC Vítkovice RIDERAHK Karviná
Ne 27.11.2022 Třinec 10 HC Oceláři TřinecHC Kopřivnice
Ne 27.11.2022 Havířov, Zimní stadion 10 HC AZ Havířov 2010Metropolia Silesia
Ne 27.11.2022 Frýdek - Místek 10 HC Frýdek-MístekHC Vlci Český Těšín
Ne 27.11.2022 Ostrava, Zimní stadion Ostrava 10 HC RT Torax PorubaMSK Orlová
Ne 4.12.2022 Orlová 11 MSK OrlováHC Studénka
Ne 4.12.2022 Český Těšín, Zimní stadion 11 HC Vlci Český TěšínHC RT Torax Poruba
Ne 4.12.2022 Jastrzebie 11 Metropolia SilesiaHC Frýdek-Místek
Ne 4.12.2022 Kopřivnice, Zimní stadion 11 HC KopřivniceHC AZ Havířov 2010
Ne 4.12.2022 Karviná, Zimní stadion 11 HK KarvináHC Oceláři Třinec
Ne 4.12.2022 Nový Jičín, Zimní stadion 11 HK Nový JičínHC Vítkovice RIDERA
Ne 11.12.2022 Studénka 12 HC StudénkaHC Vítkovice RIDERA
Ne 11.12.2022 Nový Jičín, Zimní stadion 12 HK Nový JičínHC Oceláři Třinec
Ne 11.12.2022 Karviná, Zimní stadion 12 HK KarvináHC AZ Havířov 2010
Ne 11.12.2022 Kopřivnice, Zimní stadion 12 HC KopřivniceHC Frýdek-Místek
Ne 11.12.2022 Jastrzebie 12 Metropolia SilesiaHC RT Torax Poruba
Ne 11.12.2022 Český Těšín, Zimní stadion 12 HC Vlci Český TěšínMSK Orlová
So 17.12.2022 12:30 Orlová 13 MSK OrlováMetropolia Silesia
Ne 18.12.2022 Český Těšín, Zimní stadion 13 HC Vlci Český TěšínHC Studénka
Ne 18.12.2022 Ostrava, Zimní stadion Ostrava 13 HC RT Torax PorubaHC Kopřivnice
Ne 18.12.2022 Frýdek - Místek 13 HC Frýdek-MístekHK Karviná
Ne 18.12.2022 Havířov, Zimní stadion 13 HC AZ Havířov 2010HK Nový Jičín
Ne 18.12.2022 Třinec 13 HC Oceláři TřinecHC Vítkovice RIDERA
Ne 8.1.2023 Studénka 14 HC StudénkaHC Oceláři Třinec
Ne 8.1.2023 Ostrava 14 HC Vítkovice RIDERAHC AZ Havířov 2010
Ne 8.1.2023 Nový Jičín, Zimní stadion 14 HK Nový JičínHC Frýdek-Místek
Ne 8.1.2023 Karviná, Zimní stadion 14 HK KarvináHC RT Torax Poruba
Ne 8.1.2023 Kopřivnice, Zimní stadion 14 HC KopřivniceMSK Orlová
Ne 8.1.2023 Jastrzebie 14 Metropolia SilesiaHC Vlci Český Těšín
Ne 15.1.2023 Jastrzebie 15 Metropolia SilesiaHC Studénka
Ne 15.1.2023 Český Těšín, Zimní stadion 15 HC Vlci Český TěšínHC Kopřivnice
Ne 15.1.2023 Orlová 15 MSK OrlováHK Karviná
Ne 15.1.2023 Ostrava, Zimní stadion Ostrava 15 HC RT Torax PorubaHK Nový Jičín
Ne 15.1.2023 Frýdek - Místek 15 HC Frýdek-MístekHC Vítkovice RIDERA
Ne 15.1.2023 Havířov, Zimní stadion 15 HC AZ Havířov 2010HC Oceláři Třinec
Ne 22.1.2023 Studénka 16 HC StudénkaHC AZ Havířov 2010
Ne 22.1.2023 Třinec 16 HC Oceláři TřinecHC Frýdek-Místek
Ne 22.1.2023 Ostrava 16 HC Vítkovice RIDERAHC RT Torax Poruba
Ne 22.1.2023 Nový Jičín, Zimní stadion 16 HK Nový JičínMSK Orlová
Ne 22.1.2023 Karviná, Zimní stadion 16 HK KarvináHC Vlci Český Těšín
Ne 22.1.2023 Kopřivnice, Zimní stadion 16 HC KopřivniceMetropolia Silesia
Ne 29.1.2023 Kopřivnice, Zimní stadion 17 HC KopřivniceHC Studénka
Ne 29.1.2023 Jastrzebie 17 Metropolia SilesiaHK Karviná
Ne 29.1.2023 Český Těšín, Zimní stadion 17 HC Vlci Český TěšínHK Nový Jičín
Ne 29.1.2023 Orlová 17 MSK OrlováHC Vítkovice RIDERA
Ne 29.1.2023 Ostrava, Zimní stadion Ostrava 17 HC RT Torax PorubaHC Oceláři Třinec
Ne 29.1.2023 Frýdek - Místek 17 HC Frýdek-MístekHC AZ Havířov 2010
Ne 5.2.2023 Studénka 18 HC StudénkaHC Frýdek-Místek
Ne 5.2.2023 Havířov, Zimní stadion 18 HC AZ Havířov 2010HC RT Torax Poruba
Ne 5.2.2023 Třinec 18 HC Oceláři TřinecMSK Orlová
Ne 5.2.2023 Ostrava 18 HC Vítkovice RIDERAHC Vlci Český Těšín
Ne 5.2.2023 Nový Jičín, Zimní stadion 18 HK Nový JičínMetropolia Silesia
Ne 5.2.2023 Karviná, Zimní stadion 18 HK KarvináHC Kopřivnice
Ne 12.2.2023 Karviná, Zimní stadion 19 HK KarvináHC Studénka
Ne 12.2.2023 Kopřivnice, Zimní stadion 19 HC KopřivniceHK Nový Jičín
Ne 12.2.2023 Jastrzebie 19 Metropolia SilesiaHC Vítkovice RIDERA
Ne 12.2.2023 Český Těšín, Zimní stadion 19 HC Vlci Český TěšínHC Oceláři Třinec
Ne 12.2.2023 Orlová 19 MSK OrlováHC AZ Havířov 2010
Ne 12.2.2023 Ostrava, Zimní stadion Ostrava 19 HC RT Torax PorubaHC Frýdek-Místek
Ne 19.2.2023 Studénka 20 HC StudénkaHC RT Torax Poruba
Ne 19.2.2023 Frýdek - Místek 20 HC Frýdek-MístekMSK Orlová
Ne 19.2.2023 Havířov, Zimní stadion 20 HC AZ Havířov 2010HC Vlci Český Těšín
Ne 19.2.2023 Třinec 20 HC Oceláři TřinecMetropolia Silesia
Ne 19.2.2023 Ostrava 20 HC Vítkovice RIDERAHC Kopřivnice
Ne 19.2.2023 Nový Jičín, Zimní stadion 20 HK Nový JičínHK Karviná
Ne 5.3.2023 Nový Jičín, Zimní stadion 21 HK Nový JičínHC Studénka
Ne 5.3.2023 Karviná, Zimní stadion 21 HK KarvináHC Vítkovice RIDERA
Ne 5.3.2023 Kopřivnice, Zimní stadion 21 HC KopřivniceHC Oceláři Třinec
Ne 5.3.2023 Jastrzebie 21 Metropolia SilesiaHC AZ Havířov 2010
Ne 5.3.2023 Český Těšín, Zimní stadion 21 HC Vlci Český TěšínHC Frýdek-Místek
Ne 5.3.2023 Orlová 21 MSK OrlováHC RT Torax Poruba
Ne 12.3.2023 Studénka 22 HC StudénkaMSK Orlová
Ne 12.3.2023 Ostrava, Zimní stadion Ostrava 22 HC RT Torax PorubaHC Vlci Český Těšín
Ne 12.3.2023 Frýdek - Místek 22 HC Frýdek-MístekMetropolia Silesia
Ne 12.3.2023 Havířov, Zimní stadion 22 HC AZ Havířov 2010HC Kopřivnice
Ne 12.3.2023 Třinec 22 HC Oceláři TřinecHK Karviná
Ne 12.3.2023 Ostrava 22 HC Vítkovice RIDERAHK Nový Jičín
error

Staň se naším fanouškem i na sociálních sítích!