Datum Místo Část Kolo Domácí Hosté Výsledek
29.09.2018 09:45 Brumov-Bylnice Malé hřiště 1 HC Brumov – Bylnice Hokej Uherský Ostroh „A“ Odehráno
29.09.2018 09:45 Brumov-Bylnice Malé hřiště 1 HC Brumov – Bylnice „B“ Hokej Uherský Ostroh „B“ Odehráno
29.09.2018 10:45 Brumov-Bylnice Malé hřiště 1 Hokej Uherský Ostroh „A“ HC Bobři Valašské Meziříčí Odehráno
29.09.2018 10:45 Brumov-Bylnice Malé hřiště 1 Hokej Uherský Ostroh „B“ HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ Odehráno
29.09.2018 11:45 Brumov-Bylnice Malé hřiště 1 HC Bobři Valašské Meziříčí HK Kroměříž „C“ Odehráno
29.09.2018 11:45 Brumov-Bylnice Malé hřiště 1 HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ HK Kroměříž „D“ Odehráno
29.09.2018 12:45 Brumov-Bylnice Malé hřiště 1 HK Kroměříž „C“ HC Brumov – Bylnice Odehráno
29.09.2018 12:45 Brumov-Bylnice Malé hřiště 1 HK Kroměříž „D“ HC Brumov – Bylnice „B“ Odehráno
30.09.2018 09:30 Vsetín Malé hřiště 1 Valašský hokejový klub HC Spartak Uherský Brod Odehráno
30.09.2018 09:30 Vsetín Malé hřiště 1 Valašský hokejový klub „B“ HC Spartak Uherský Brod „B“ Odehráno
30.09.2018 10:30 Vsetín Malé hřiště 1 HC Spartak Uherský Brod HK Kroměříž Odehráno
30.09.2018 10:30 Vsetín Malé hřiště 1 HC Spartak Uherský Brod „B“ HK Kroměříž „B“ Odehráno
30.09.2018 11:45 Vsetín Malé hřiště 1 HK Kroměříž Valašský hokejový klub Odehráno
30.09.2018 11:45 Vsetín Malé hřiště 1 HK Kroměříž „B“ Valašský hokejový klub „B“ Odehráno
28.09.2018 11:30 Uherské Hradiště Malé hřiště 1 HC Uherské Hradiště PSG Berani Zlín „A“ Odehráno
28.09.2018 11:30 Uherské Hradiště Malé hřiště 1 HC Uherské Hradiště „B“ PSG Berani Zlín „B“ Odehráno
28.09.2018 12:30 Uherské Hradiště Malé hřiště 1 PSG Berani Zlín „A“ PSG Berani Zlín „C“ Odehráno
28.09.2018 12:30 Uherské Hradiště Malé hřiště 1 PSG Berani Zlín „B“ PSG Berani Zlín „D“ Odehráno
28.09.2018 13:45 Uherské Hradiště Malé hřiště 1 PSG Berani Zlín „C“ HC Uherské Hradiště Odehráno
28.09.2018 13:45 Uherské Hradiště Malé hřiště 1 PSG Berani Zlín „D“ HC Uherské Hradiště „B“ Odehráno
13.10.2018 10:15 Uherský Ostroh Malé hřiště 2 Hokej Uherský Ostroh „A“ Valašský hokejový klub Odehráno
13.10.2018 10:15 Uherský Ostroh Malé hřiště 2 Hokej Uherský Ostroh „B“ Valašský hokejový klub „B“ Odehráno
13.10.2018 11:15 Uherský Ostroh Malé hřiště 2 Valašský hokejový klub HC Uherské Hradiště Odehráno
13.10.2018 11:15 Uherský Ostroh Malé hřiště 2 Valašský hokejový klub „B“ HC Uherské Hradiště „B“ Odehráno
13.10.2018 12:30 Uherský Ostroh Malé hřiště 2 HC Uherské Hradiště HC Spartak Uherský Brod Odehráno
13.10.2018 12:30 Uherský Ostroh Malé hřiště 2 HC Uherské Hradiště „B“ HC Spartak Uherský Brod „B“ Odehráno
13.10.2018 13:20 Uherský Ostroh Malé hřiště 2 HC Spartak Uherský Brod Hokej Uherský Ostroh „A“ Odehráno
13.10.2018 13:20 Uherský Ostroh Malé hřiště 2 HC Spartak Uherský Brod „B“ Hokej Uherský Ostroh „B“ Odehráno
13.10.2018 10:00 Valašské Meziříčí Malé hřiště 2 HC Bobři Valašské Meziříčí PSG Berani Zlín „C“ Odehráno
13.10.2018 10:00 Valašské Meziříčí Malé hřiště 2 HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ PSG Berani Zlín „D“ Odehráno
13.10.2018 11:00 Valašské Meziříčí Malé hřiště 2 PSG Berani Zlín „C“ HK Kroměříž „C“ Odehráno
13.10.2018 11:00 Valašské Meziříčí Malé hřiště 2 PSG Berani Zlín „D“ HK Kroměříž „D“ Odehráno
13.10.2018 12:00 Valašské Meziříčí Malé hřiště 2 HK Kroměříž „C“ HC Bobři Valašské Meziříčí Odehráno
13.10.2018 12:00 Valašské Meziříčí Malé hřiště 2 HK Kroměříž „D“ HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ Odehráno
13.10.2018 12:00 Zlín Malé hřiště 2 PSG Berani Zlín „A“ HC Brumov – Bylnice Odehráno
13.10.2018 12:00 Zlín Malé hřiště 2 PSG Berani Zlín „B“ HC Brumov – Bylnice „B“ Odehráno
13.10.2018 13:00 Zlín Malé hřiště 2 HC Brumov – Bylnice HK Kroměříž Odehráno
13.10.2018 13:00 Zlín Malé hřiště 2 HC Brumov – Bylnice „B“ HK Kroměříž „B“ Odehráno
13.10.2018 14:00 Zlín Malé hřiště 2 HK Kroměříž PSG Berani Zlín „A“ Odehráno
13.10.2018 14:00 Zlín Malé hřiště 2 HK Kroměříž „B“ PSG Berani Zlín „B“ Odehráno
27.10.2018 12:30 Uherské Hradiště Malé hřiště 3 HC Uherské Hradiště HC Spartak Uherský Brod
27.10.2018 12:30 Uherské Hradiště Malé hřiště 3 HC Uherské Hradiště „B“ HC Spartak Uherský Brod „B“
27.10.2018 13:30 Uherské Hradiště Malé hřiště 3 HC Spartak Uherský Brod HC Brumov – Bylnice
27.10.2018 13:30 Uherské Hradiště Malé hřiště 3 HC Spartak Uherský Brod „B“ HC Brumov – Bylnice „B“
27.10.2018 14:45 Uherské Hradiště Malé hřiště 3 HC Brumov – Bylnice HC Bobři Valašské Meziříčí
27.10.2018 14:45 Uherské Hradiště Malé hřiště 3 HC Brumov – Bylnice „B“ HC Bobři Valašské Meziříčí „B“
27.10.2018 15:45 Uherské Hradiště Malé hřiště 3 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Uherské Hradiště
27.10.2018 15:45 Uherské Hradiště Malé hřiště 3 HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ HC Uherské Hradiště „B“
27.10.2018 09:30 Kroměříž Malé hřiště 3 HK Kroměříž Valašský hokejový klub
27.10.2018 09:30 Kroměříž Malé hřiště 3 HK Kroměříž „B“ Valašský hokejový klub „B“
27.10.2018 10:30 Kroměříž Malé hřiště 3 Valašský hokejový klub PSG Berani Zlín „A“
27.10.2018 10:30 Kroměříž Malé hřiště 3 Valašský hokejový klub „B“ PSG Berani Zlín „B“
27.10.2018 11:30 Kroměříž Malé hřiště 3 PSG Berani Zlín „A“ HK Kroměříž
27.10.2018 11:30 Kroměříž Malé hřiště 3 PSG Berani Zlín „B“ HK Kroměříž „B“
28.10.2018 12:00 Zlín Malé hřiště 3 PSG Berani Zlín „C“ Hokej Uherský Ostroh „A“
28.10.2018 12:00 Zlín Malé hřiště 3 PSG Berani Zlín „D“ Hokej Uherský Ostroh „B“
28.10.2018 13:00 Zlín Malé hřiště 3 Hokej Uherský Ostroh „A“ HK Kroměříž „C“
28.10.2018 13:00 Zlín Malé hřiště 3 Hokej Uherský Ostroh „B“ HK Kroměříž „D“
28.10.2018 14:15 Zlín Malé hřiště 3 HK Kroměříž „C“ PSG Berani Zlín „C“
28.10.2018 14:15 Zlín Malé hřiště 3 HK Kroměříž „D“ PSG Berani Zlín „D“
11.11.2018 Kroměříž Malé hřiště 4 HK Kroměříž „C“ Valašský hokejový klub
11.11.2018 Kroměříž Malé hřiště 4 HK Kroměříž „D“ Valašský hokejový klub „B“
11.11.2018 Kroměříž Malé hřiště 4 Valašský hokejový klub HC Bobři Valašské Meziříčí
11.11.2018 Kroměříž Malé hřiště 4 Valašský hokejový klub „B“ HC Bobři Valašské Meziříčí „B“
11.11.2018 Kroměříž Malé hřiště 4 HC Bobři Valašské Meziříčí PSG Berani Zlín „A“
11.11.2018 Kroměříž Malé hřiště 4 HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ PSG Berani Zlín „B“
11.11.2018 Kroměříž Malé hřiště 4 PSG Berani Zlín „A“ HK Kroměříž „C“
11.11.2018 Kroměříž Malé hřiště 4 PSG Berani Zlín „B“ HK Kroměříž „D“
10.11.2018 11:15 Uherský Ostroh Malé hřiště 4 Hokej Uherský Ostroh „A“ HC Uherské Hradiště
10.11.2018 11:15 Uherský Ostroh Malé hřiště 4 Hokej Uherský Ostroh „B“ HC Uherské Hradiště „B“
10.11.2018 12:15 Uherský Ostroh Malé hřiště 4 HC Uherské Hradiště HC Spartak Uherský Brod
10.11.2018 12:15 Uherský Ostroh Malé hřiště 4 HC Uherské Hradiště „B“ HC Spartak Uherský Brod „B“
10.11.2018 13:30 Uherský Ostroh Malé hřiště 4 HC Spartak Uherský Brod Hokej Uherský Ostroh „A“
10.11.2018 13:30 Uherský Ostroh Malé hřiště 4 HC Spartak Uherský Brod „B“ Hokej Uherský Ostroh „B“
11.11.2018 09:00 Zlín Malé hřiště 4 PSG Berani Zlín „C“ HK Kroměříž
11.11.2018 09:00 Zlín Malé hřiště 4 PSG Berani Zlín „D“ HK Kroměříž „B“
11.11.2018 10:00 Zlín Malé hřiště 4 HK Kroměříž HC Brumov – Bylnice
11.11.2018 10:00 Zlín Malé hřiště 4 HK Kroměříž „B“ HC Brumov – Bylnice „B“
11.11.2018 11:30 Zlín Malé hřiště 4 HC Brumov – Bylnice PSG Berani Zlín „C“
11.11.2018 11:30 Zlín Malé hřiště 4 HC Brumov – Bylnice „B“ PSG Berani Zlín „D“
25.11.2018 Vsetín Malé hřiště 5 Valašský hokejový klub HC Brumov – Bylnice
25.11.2018 Vsetín Malé hřiště 5 Valašský hokejový klub „B“ HC Brumov – Bylnice „B“
25.11.2018 Vsetín Malé hřiště 5 HC Brumov – Bylnice PSG Berani Zlín „A“
25.11.2018 Vsetín Malé hřiště 5 HC Brumov – Bylnice „B“ PSG Berani Zlín „B“
25.11.2018 Vsetín Malé hřiště 5 PSG Berani Zlín „A“ HC Uherské Hradiště
25.11.2018 Vsetín Malé hřiště 5 PSG Berani Zlín „B“ HC Uherské Hradiště „B“
25.11.2018 Vsetín Malé hřiště 5 HC Uherské Hradiště Valašský hokejový klub
25.11.2018 Vsetín Malé hřiště 5 HC Uherské Hradiště „B“ Valašský hokejový klub „B“
25.11.2018 18:00 Uherský Brod Malé hřiště 5 HC Spartak Uherský Brod PSG Berani Zlín „C“
25.11.2018 18:00 Uherský Brod Malé hřiště 5 HC Spartak Uherský Brod „B“ PSG Berani Zlín „D“
25.11.2018 15:45 Uherský Brod Malé hřiště 5 PSG Berani Zlín „C“ HC Bobři Valašské Meziříčí
25.11.2018 15:45 Uherský Brod Malé hřiště 5 PSG Berani Zlín „D“ HC Bobři Valašské Meziříčí „B“
25.11.2018 16:45 Uherský Brod Malé hřiště 5 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Spartak Uherský Brod
25.11.2018 16:45 Uherský Brod Malé hřiště 5 HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ HC Spartak Uherský Brod „B“
25.11.2018 Kroměříž Malé hřiště 5 HK Kroměříž „C“ Hokej Uherský Ostroh „A“
25.11.2018 Kroměříž Malé hřiště 5 HK Kroměříž „D“ Hokej Uherský Ostroh „B“
25.11.2018 Kroměříž Malé hřiště 5 Hokej Uherský Ostroh „A“ HK Kroměříž
25.11.2018 Kroměříž Malé hřiště 5 Hokej Uherský Ostroh „B“ HK Kroměříž „B“
25.11.2018 Kroměříž Malé hřiště 5 HK Kroměříž HK Kroměříž „C“
25.11.2018 Kroměříž Malé hřiště 5 HK Kroměříž „B“ HK Kroměříž „D“
09.12.2018 Valašské Meziříčí Malé hřiště 6 HC Bobři Valašské Meziříčí Valašský hokejový klub
09.12.2018 Valašské Meziříčí Malé hřiště 6 HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ Valašský hokejový klub „B“
09.12.2018 Valašské Meziříčí Malé hřiště 6 Valašský hokejový klub Hokej Uherský Ostroh „A“
09.12.2018 Valašské Meziříčí Malé hřiště 6 Valašský hokejový klub „B“ Hokej Uherský Ostroh „B“
09.12.2018 Valašské Meziříčí Malé hřiště 6 Hokej Uherský Ostroh „A“ PSG Berani Zlín „A“
09.12.2018 Valašské Meziříčí Malé hřiště 6 Hokej Uherský Ostroh „B“ PSG Berani Zlín „B“
09.12.2018 Valašské Meziříčí Malé hřiště 6 PSG Berani Zlín „A“ HC Bobři Valašské Meziříčí
09.12.2018 Valašské Meziříčí Malé hřiště 6 PSG Berani Zlín „B“ HC Bobři Valašské Meziříčí „B“
09.12.2018 Brumov-Bylnice Malé hřiště 6 HC Brumov – Bylnice HC Uherské Hradiště
09.12.2018 Brumov-Bylnice Malé hřiště 6 HC Brumov – Bylnice „B“ HC Uherské Hradiště „B“
09.12.2018 Brumov-Bylnice Malé hřiště 6 HC Uherské Hradiště HK Kroměříž „C“
09.12.2018 Brumov-Bylnice Malé hřiště 6 HC Uherské Hradiště „B“ HK Kroměříž „D“
09.12.2018 Brumov-Bylnice Malé hřiště 6 HK Kroměříž „C“ HC Brumov – Bylnice
09.12.2018 Brumov-Bylnice Malé hřiště 6 HK Kroměříž „D“ HC Brumov – Bylnice „B“
08.12.2018 09:00 Uherský Brod Malé hřiště 6 HC Spartak Uherský Brod PSG Berani Zlín „C“
08.12.2018 09:00 Uherský Brod Malé hřiště 6 HC Spartak Uherský Brod „B“ PSG Berani Zlín „D“
08.12.2018 10:00 Uherský Brod Malé hřiště 6 PSG Berani Zlín „C“ HK Kroměříž
08.12.2018 10:00 Uherský Brod Malé hřiště 6 PSG Berani Zlín „D“ HK Kroměříž „B“
08.12.2018 11:15 Uherský Brod Malé hřiště 6 HK Kroměříž HC Spartak Uherský Brod
08.12.2018 11:15 Uherský Brod Malé hřiště 6 HK Kroměříž „B“ HC Spartak Uherský Brod „B“
15.12.2018 Vsetín Velké hřiště 1 HC Vsetín HC Spartak Uherský Brod
15.12.2018 Zlín Velké hřiště 1 PSG Berani Zlín „A“ HC Brumov-Bylnice
15.12.2018 Kroměříž Velké hřiště 1 HK Kroměříž HK Kroměříž „B“
15.12.2018 Uherské Hradiště Velké hřiště 1 HC Uherské Hradiště PSG Berani Zlín „B“
15.12.2018 Uherský Ostroh Velké hřiště 1 HOKEJ Uherský Ostroh HC Valašské Meziříčí
16.12.2018 Uherský Brod Velké hřiště 2 HC Spartak Uherský Brod HC Valašské Meziříčí
16.12.2018 Zlín Velké hřiště 2 PSG Berani Zlín „B“ HOKEJ Uherský Ostroh
16.12.2018 Kroměříž Velké hřiště 2 HK Kroměříž „B“ HC Uherské Hradiště
16.12.2018 09:30 Brumov-Bylnice Velké hřiště 2 HC Brumov-Bylnice HK Kroměříž
16.12.2018 Vsetín Velké hřiště 2 HC Vsetín PSG Berani Zlín „A“
23.12.2018 Zlín Velké hřiště 3 PSG Berani Zlín „A“ HC Spartak Uherský Brod
23.12.2018 Kroměříž Velké hřiště 3 HK Kroměříž HC Vsetín
23.12.2018 Uherské Hradiště Velké hřiště 3 HC Uherské Hradiště HC Brumov-Bylnice
23.12.2018 Uherský Ostroh Velké hřiště 3 HOKEJ Uherský Ostroh HK Kroměříž „B“
23.12.2018 Valašské Meziříčí Velké hřiště 3 HC Valašské Meziříčí PSG Berani Zlín „B“
06.01.2019 Uherský Brod Velké hřiště 4 HC Spartak Uherský Brod PSG Berani Zlín „B“
06.01.2019 Kroměříž Velké hřiště 4 HK Kroměříž „B“ HC Valašské Meziříčí
06.01.2019 Brumov-Bylnice Velké hřiště 4 HC Brumov-Bylnice HOKEJ Uherský Ostroh
06.01.2019 Vsetín Velké hřiště 4 HC Vsetín HC Uherské Hradiště
06.01.2019 Zlín Velké hřiště 4 PSG Berani Zlín „A“ HK Kroměříž
12.01.2019 Kroměříž Velké hřiště 5 HK Kroměříž HC Spartak Uherský Brod
12.01.2019 Uherské Hradiště Velké hřiště 5 HC Uherské Hradiště PSG Berani Zlín „A“
12.01.2019 Uherský Ostroh Velké hřiště 5 HOKEJ Uherský Ostroh HC Vsetín
12.01.2019 Valašské Meziříčí Velké hřiště 5 HC Valašské Meziříčí HC Brumov-Bylnice
12.01.2019 Zlín Velké hřiště 5 PSG Berani Zlín „B“ HK Kroměříž „B“
13.01.2019 Uherský Brod Velké hřiště 6 HC Spartak Uherský Brod HK Kroměříž „B“
13.01.2019 Brumov-Bylnice Velké hřiště 6 HC Brumov-Bylnice PSG Berani Zlín „B“
13.01.2019 Vsetín Velké hřiště 6 HC Vsetín HC Valašské Meziříčí
13.01.2019 Zlín Velké hřiště 6 PSG Berani Zlín „A“ HOKEJ Uherský Ostroh
13.01.2019 Kroměříž Velké hřiště 6 HK Kroměříž HC Uherské Hradiště
20.01.2019 Uherské Hradiště Velké hřiště 7 HC Uherské Hradiště HC Spartak Uherský Brod
20.01.2019 Uherský Ostroh Velké hřiště 7 HOKEJ Uherský Ostroh HK Kroměříž
20.01.2019 Valašské Meziříčí Velké hřiště 7 HC Valašské Meziříčí PSG Berani Zlín „A“
20.01.2019 Zlín Velké hřiště 7 PSG Berani Zlín „B“ HC Vsetín
20.01.2019 Kroměříž Velké hřiště 7 HK Kroměříž „B“ HC Brumov-Bylnice
27.01.2019 Uherský Brod Velké hřiště 8 HC Spartak Uherský Brod HC Brumov-Bylnice
27.01.2019 Vsetín Velké hřiště 8 HC Vsetín HK Kroměříž „B“
27.01.2019 Zlín Velké hřiště 8 PSG Berani Zlín „A“ PSG Berani Zlín „B“
27.01.2019 Kroměříž Velké hřiště 8 HK Kroměříž HC Valašské Meziříčí
27.01.2019 Uherské Hradiště Velké hřiště 8 HC Uherské Hradiště HOKEJ Uherský Ostroh
03.02.2019 Uherský Ostroh Velké hřiště 9 HOKEJ Uherský Ostroh HC Spartak Uherský Brod
03.02.2019 Valašské Meziříčí Velké hřiště 9 HC Valašské Meziříčí HC Uherské Hradiště
03.02.2019 Zlín Velké hřiště 9 PSG Berani Zlín „B“ HK Kroměříž
03.02.2019 Kroměříž Velké hřiště 9 HK Kroměříž „B“ PSG Berani Zlín „A“
03.02.2019 Brumov-Bylnice Velké hřiště 9 HC Brumov-Bylnice HC Vsetín
09.02.2019 Uherský Brod Velké hřiště 10 HC Spartak Uherský Brod HC Vsetín
09.02.2019 Brumov-Bylnice Velké hřiště 10 HC Brumov-Bylnice PSG Berani Zlín „A“
09.02.2019 Kroměříž Velké hřiště 10 HK Kroměříž „B“ HK Kroměříž
09.02.2019 Zlín Velké hřiště 10 PSG Berani Zlín „B“ HC Uherské Hradiště
09.02.2019 Valašské Meziříčí Velké hřiště 10 HC Valašské Meziříčí HOKEJ Uherský Ostroh
10.02.2019 Valašské Meziříčí Velké hřiště 11 HC Valašské Meziříčí HC Spartak Uherský Brod
10.02.2019 Uherský Ostroh Velké hřiště 11 HOKEJ Uherský Ostroh PSG Berani Zlín „B“
10.02.2019 Uherské Hradiště Velké hřiště 11 HC Uherské Hradiště HK Kroměříž „B“
10.02.2019 Kroměříž Velké hřiště 11 HK Kroměříž HC Brumov-Bylnice
10.02.2019 Zlín Velké hřiště 11 PSG Berani Zlín „A“ HC Vsetín
17.02.2019 Uherský Brod Velké hřiště 12 HC Spartak Uherský Brod PSG Berani Zlín „A“
17.02.2019 Vsetín Velké hřiště 12 HC Vsetín HK Kroměříž
17.02.2019 Brumov-Bylnice Velké hřiště 12 HC Brumov-Bylnice HC Uherské Hradiště
17.02.2019 Kroměříž Velké hřiště 12 HK Kroměříž „B“ HOKEJ Uherský Ostroh
17.02.2019 Zlín Velké hřiště 12 PSG Berani Zlín „B“ HC Valašské Meziříčí
24.02.2019 Zlín Velké hřiště 13 PSG Berani Zlín „B“ HC Spartak Uherský Brod
24.02.2019 Valašské Meziříčí Velké hřiště 13 HC Valašské Meziříčí HK Kroměříž „B“
24.02.2019 Uherský Ostroh Velké hřiště 13 HOKEJ Uherský Ostroh HC Brumov-Bylnice
24.02.2019 Uherské Hradiště Velké hřiště 13 HC Uherské Hradiště HC Vsetín
24.02.2019 Kroměříž Velké hřiště 13 HK Kroměříž PSG Berani Zlín „A“
03.03.2019 Uherský Brod Velké hřiště 14 HC Spartak Uherský Brod HK Kroměříž
03.03.2019 Zlín Velké hřiště 14 PSG Berani Zlín „A“ HC Uherské Hradiště
03.03.2019 Vsetín Velké hřiště 14 HC Vsetín HOKEJ Uherský Ostroh
03.03.2019 Brumov-Bylnice Velké hřiště 14 HC Brumov-Bylnice HC Valašské Meziříčí
03.03.2019 Kroměříž Velké hřiště 14 HK Kroměříž „B“ PSG Berani Zlín „B“
09.03.2019 Kroměříž Velké hřiště 15 HK Kroměříž „B“ HC Spartak Uherský Brod
09.03.2019 Zlín Velké hřiště 15 PSG Berani Zlín „B“ HC Brumov-Bylnice
09.03.2019 Valašské Meziříčí Velké hřiště 15 HC Valašské Meziříčí HC Vsetín
09.03.2019 Uherský Ostroh Velké hřiště 15 HOKEJ Uherský Ostroh PSG Berani Zlín „A“
09.03.2019 Uherské Hradiště Velké hřiště 15 HC Uherské Hradiště HK Kroměříž
10.03.2019 Uherský Brod Velké hřiště 16 HC Spartak Uherský Brod HC Uherské Hradiště
10.03.2019 Kroměříž Velké hřiště 16 HK Kroměříž HOKEJ Uherský Ostroh
10.03.2019 Zlín Velké hřiště 16 PSG Berani Zlín „A“ HC Valašské Meziříčí
10.03.2019 Vsetín Velké hřiště 16 HC Vsetín PSG Berani Zlín „B“
10.03.2019 Brumov-Bylnice Velké hřiště 16 HC Brumov-Bylnice HK Kroměříž „B“
17.03.2019 Brumov-Bylnice Velké hřiště 17 HC Brumov-Bylnice HC Spartak Uherský Brod
17.03.2019 Kroměříž Velké hřiště 17 HK Kroměříž „B“ HC Vsetín
17.03.2019 Zlín Velké hřiště 17 PSG Berani Zlín „B“ PSG Berani Zlín „A“
17.03.2019 Valašské Meziříčí Velké hřiště 17 HC Valašské Meziříčí HK Kroměříž
17.03.2019 Uherský Ostroh Velké hřiště 17 HOKEJ Uherský Ostroh HC Uherské Hradiště
24.03.2019 Uherský Brod Velké hřiště 18 HC Spartak Uherský Brod HOKEJ Uherský Ostroh
24.03.2019 Uherské Hradiště Velké hřiště 18 HC Uherské Hradiště HC Valašské Meziříčí
24.03.2019 Kroměříž Velké hřiště 18 HK Kroměříž PSG Berani Zlín „B“
24.03.2019 Kroměříž Velké hřiště 18 HK Kroměříž PSG Berani Zlín „B“
24.03.2019 Zlín Velké hřiště 18 PSG Berani Zlín „A“ HK Kroměříž „B“
24.03.2019 Zlín Velké hřiště 18 PSG Berani Zlín „A“ HK Kroměříž „B“
24.03.2019 Vsetín Velké hřiště 18 HC Vsetín HC Brumov-Bylnice
24.03.2019 Vsetín Velké hřiště 18 HC Vsetín HC Brumov-Bylnice

Staň se naším fanouškem i na sociálních sítích!