Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína

Datum Místo Kolo Domácí Hosté Výsledek
22.09.2019 17:00 Brumov-Bylnice 1 HC Brumov-Bylnice Dynamiters Blansko HK 5:4p (0:1, 2:2, 2:1, 1:0)
21.09.2019 17:00 Kroměříž 1 HK Kroměříž HC Uničov 5:6p (2:0, 2:4, 1:1, 0:1)
22.09.2019 17:00 Uherský Ostroh 1 HOKEJ Uherský Ostroh TJ Sokol Březina 9:2 (4:1, 2:0, 3:1)
21.09.2019 17:00 Rosice 1 HC Štika Rosice HHK Velké Meziříčí 5:9 (1:2, 3:3, 1:4)
21.09.2019 17:00 Boskovice 1 SKMB Boskovice z.s. HC Spartak Velká Bíteš 5:1 (1:0, 0:1, 4:0)
22.09.2019 17:00 Hodonín 1 SHKM Hodonín HC Uherské Hradiště 1:4 (0:3, 1:0, 0:1)
21.09.2019 17:00 Uherský Brod 1 HC Spartak Uherský Brod HC Lvi Břeclav 12:6 (1:2, 3:1, 8:3)
28.09.2019 18:00 Blansko 2 Dynamiters Blansko HK HC Lvi Břeclav 6:7n (3:0, 2:2, 1:4, 0:0, 0:1)
28.09.2019 18:15 Uherské Hradiště 2 HC Uherské Hradiště HC Spartak Uherský Brod 5:10 (1:3, 4:6, 0:1)
28.09.2019 17:00 Velká Bíteš 2 HC Spartak Velká Bíteš SHKM Hodonín 4:5p (3:1, 0:0, 1:3, 0:1)
28.09.2019 17:30 Velké Meziříčí 2 HHK Velké Meziříčí SKMB Boskovice z.s. 4:0 (0:0, 2:0, 2:0)
28.09.2019 17:00 Vyškov 2 TJ Sokol Březina HC Štika Rosice 5:3 (3:1, 0:1, 2:1)
29.09.2019 17:00 Uničov 2 HC Uničov HOKEJ Uherský Ostroh 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
29.09.2019 17:00 Brumov-Bylnice 2 HC Brumov-Bylnice HK Kroměříž 3:6 (1:1, 0:3, 2:2)
05.10.2019 17:00 Kroměříž 3 HK Kroměříž Dynamiters Blansko HK 6:4 (1:0, 4:1, 1:3)
06.10.2019 17:00 Uherský Ostroh 3 HOKEJ Uherský Ostroh HC Brumov-Bylnice 10:3 (5:0, 2:0, 3:3)
05.10.2019 17:00 Rosice 3 HC Štika Rosice HC Uničov 5:4p (3:2, 1:0, 0:2)
05.10.2019 17:00 Boskovice 3 SKMB Boskovice z.s. TJ Sokol Březina 8:3 (3:2, 2:1, 3:0)
06.10.2019 17:00 Hodonín 3 SHKM Hodonín HHK Velké Meziříčí 0:3 (0:1, 0:2, 0:0)
05.10.2019 17:00 Uherský Brod 3 HC Spartak Uherský Brod HC Spartak Velká Bíteš 5:2 (3:1, 0:1, 2:0)
04.10.2019 18:00 Břeclav 3 HC Lvi Břeclav HC Uherské Hradiště 3:4n (0:1, 2:1, 1:1, 0:0, 0:1)
12.10.2019 18:00 Blansko 4 Dynamiters Blansko HK HC Uherské Hradiště 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
12.10.2019 17:00 Velká Bíteš 4 HC Spartak Velká Bíteš HC Lvi Břeclav 2:6 (1:1, 0:2, 1:3)
12.10.2019 17:30 Velké Meziříčí 4 HHK Velké Meziříčí HC Spartak Uherský Brod 7:1 (3:0, 2:1, 2:0)
12.10.2019 17:00 Vyškov 4 TJ Sokol Březina SHKM Hodonín 2:5 (2:1, 0:1, 0:3)
13.10.2019 17:00 Uničov 4 HC Uničov SKMB Boskovice z.s. 9:7 (3:1, 2:4, 4:2)
13.10.2019 17:00 Brumov-Bylnice 4 HC Brumov-Bylnice HC Štika Rosice 3:2n (1:0, 1:0, 0:2, 0:0, 1:0)
12.10.2019 17:30 Kroměříž 4 HK Kroměříž HOKEJ Uherský Ostroh 3:7 (1:3, 0:3, 2:1)
20.10.2019 17:00 Uherský Ostroh 5 HOKEJ Uherský Ostroh Dynamiters Blansko HK 8:0 (3:0, 2:0, 3:0)
19.10.2019 17:00 Rosice 5 HC Štika Rosice HK Kroměříž 2:4 (1:0, 0:2, 1:2)
19.10.2019 17:00 Boskovice 5 SKMB Boskovice z.s. HC Brumov-Bylnice 8:1 (3:1, 3:0, 2:0)
20.10.2019 17:00 Hodonín 5 SHKM Hodonín HC Uničov 0:4 (0:1, 0:3, 0:0)
19.10.2019 17:00 Uherský Brod 5 HC Spartak Uherský Brod TJ Sokol Březina 4:3 (2:0, 1:2, 1:1)
19.10.2019 17:00 Břeclav 5 HC Lvi Břeclav HHK Velké Meziříčí 4:5 (2:2, 2:3, 0:0)
19.10.2019 17:30 Uherské Hradiště 5 HC Uherské Hradiště HC Spartak Velká Bíteš 3:6 (1:2, 1:3, 1:1)
26.10.2019 17:00 Blansko 6 Dynamiters Blansko HK HC Spartak Velká Bíteš 1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
26.10.2019 17:30 Velké Meziříčí 6 HHK Velké Meziříčí HC Uherské Hradiště 11:1 (3:0, 2:1, 6:0)
26.10.2019 17:00 Vyškov 6 TJ Sokol Březina HC Lvi Břeclav 2:5 (0:2, 1:1, 1:2)
27.10.2019 17:00 Uherský Brod 6 HC Spartak Uherský Brod HC Uničov 2:1n (1:1, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0)
27.10.2019 17:00 Brumov-Bylnice 6 HC Brumov-Bylnice SHKM Hodonín 3:2 (2:2, 0:0, 1:0)
26.10.2019 17:00 Kroměříž 6 HK Kroměříž SKMB Boskovice z.s. 0:7 (0:2, 0:3, 0:2)
26.10.2019 17:00 Uherský Ostroh 6 HOKEJ Uherský Ostroh HC Štika Rosice 2:4 (1:1, 0:0, 1:3)
28.10.2019 16:00 Rosice 7 HC Štika Rosice Dynamiters Blansko HK 5:3 (1:1, 2:1, 2:1)
28.10.2019 17:00 Boskovice 7 SKMB Boskovice z.s. HOKEJ Uherský Ostroh 4:0 (0:0, 2:0, 2:0)
28.10.2019 18:00 Hodonín 7 SHKM Hodonín HK Kroměříž 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
28.10.2019 17:00 Uherský Brod 7 HC Spartak Uherský Brod HC Brumov-Bylnice 8:0 (2:0, 3:0, 3:0)
28.10.2019 17:00 Břeclav 7 HC Lvi Břeclav HC Uničov 4:6 (1:3, 1:1, 2:2)
28.10.2019 15:00 Uherské Hradiště 7 HC Uherské Hradiště TJ Sokol Březina 1:5 (0:2, 0:1, 1:2)
28.10.2019 17:00 Velká Bíteš 7 HC Spartak Velká Bíteš HHK Velké Meziříčí 2:3p (1:1, 1:1, 0:0, 0:1)
02.11.2019 17:00 Blansko 8 Dynamiters Blansko HK HHK Velké Meziříčí 3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
02.11.2019 17:15 Vyškov 8 TJ Sokol Březina HC Spartak Velká Bíteš 2:5 (1:1, 0:1, 1:3)
03.11.2019 17:00 Uničov 8 HC Uničov HC Uherské Hradiště 6:2 (0:0, 3:1, 3:1)
03.11.2019 17:00 Brumov-Bylnice 8 HC Brumov-Bylnice HC Lvi Břeclav 5:4n (2:2, 2:1, 0:1, 0:0, 1:0)
02.11.2019 17:00 Kroměříž 8 HK Kroměříž HC Spartak Uherský Brod 2:6 (1:1, 1:3, 0:2)
03.11.2019 17:00 Uherský Ostroh 8 HOKEJ Uherský Ostroh SHKM Hodonín 6:1 (2:0, 1:1, 3:0)
02.11.2019 17:00 Rosice 8 HC Štika Rosice SKMB Boskovice z.s. 2:6 (0:3, 1:1, 1:2)
09.11.2019 17:00 Boskovice 9 SKMB Boskovice z.s. Dynamiters Blansko HK 10:2 (4:1, 3:0, 3:1)
10.11.2019 17:00 Hodonín 9 SHKM Hodonín HC Štika Rosice 5:6 (1:3, 3:1, 1:2)
08.11.2019 17:00 Uherský Ostroh 9 HOKEJ Uherský Ostroh HC Spartak Uherský Brod 11:3 (3:1, 3:0, 5:2)
09.11.2019 17:00 Břeclav 9 HC Lvi Břeclav HK Kroměříž 6:1 (2:0, 3:0, 1:1)
09.11.2019 16:30 Uherské Hradiště 9 HC Uherské Hradiště HC Brumov-Bylnice 4:6 (1:0, 2:2, 1:4)
09.11.2019 17:00 Velká Bíteš 9 HC Spartak Velká Bíteš HC Uničov 1:2p (0:0, 0:0, 1:1, 0:1)
09.11.2019 17:30 Velké Meziříčí 9 HHK Velké Meziříčí TJ Sokol Březina 6:2 (4:0, 2:0, 0:2)
13.11.2019 18:00 Blansko 10 Dynamiters Blansko HK TJ Sokol Březina 7:4 (2:4, 3:0, 2:0)
14.11.2019 18:00 Uničov 10 HC Uničov HHK Velké Meziříčí 4:3p (0:2, 2:0, 1:1, 1:0)
14.11.2019 19:00 Brumov-Bylnice 10 HC Brumov-Bylnice HC Spartak Velká Bíteš 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
13.11.2019 18:00 Kroměříž 10 HK Kroměříž HC Uherské Hradiště 5:7 (0:2, 2:2, 3:3)
14.11.2019 18:00 Uherský Ostroh 10 HOKEJ Uherský Ostroh HC Lvi Břeclav 7:4 (1:1, 4:1, 2:2)
14.11.2019 19:00 Rosice 10 HC Štika Rosice HC Spartak Uherský Brod 4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
14.11.2019 18:00 Boskovice 10 SKMB Boskovice z.s. SHKM Hodonín 8:3 (4:1, 2:0, 2:2)
17.11.2019 17:00 Hodonín 11 SHKM Hodonín Dynamiters Blansko HK 7:2 (1:0, 2:1, 4:1)
16.11.2019 17:00 Uherský Brod 11 HC Spartak Uherský Brod SKMB Boskovice z.s. 3:5 (1:1, 0:0, 2:4)
16.11.2019 17:00 Břeclav 11 HC Lvi Břeclav HC Štika Rosice 6:5p (0:2, 2:2, 3:1, 1:0)
16.11.2019 17:15 Uherské Hradiště 11 HC Uherské Hradiště HOKEJ Uherský Ostroh 3:5 (1:2, 0:3, 2:0)
16.11.2019 17:00 Velká Bíteš 11 HC Spartak Velká Bíteš HK Kroměříž 1:6 (0:2, 1:2, 0:2)
16.11.2019 17:30 Velké Meziříčí 11 HHK Velké Meziříčí HC Brumov-Bylnice 10:2 (5:0, 2:0, 3:2)
16.11.2019 17:00 Vyškov 11 TJ Sokol Březina HC Uničov 3:6 (1:0, 0:3, 2:3)
23.11.2019 17:00 Blansko 12 Dynamiters Blansko HK HC Uničov 4:7 (0:2, 2:3, 2:2)
24.11.2019 17:00 Brumov-Bylnice 12 HC Brumov-Bylnice TJ Sokol Březina 4:5 (0:1, 2:2, 2:2)
23.11.2019 17:00 Kroměříž 12 HK Kroměříž HHK Velké Meziříčí 5:2 (2:0, 3:1, 0:1)
24.11.2019 17:00 Uherský Ostroh 12 HOKEJ Uherský Ostroh HC Spartak Velká Bíteš 4:6 (1:0, 2:1, 1:5)
23.11.2019 17:00 Rosice 12 HC Štika Rosice HC Uherské Hradiště 2:7 (0:3, 2:1, 0:3)
23.11.2019 17:00 Boskovice 12 SKMB Boskovice z.s. HC Lvi Břeclav 5:6 (2:1, 1:3, 2:2)
24.11.2019 17:00 Hodonín 12 SHKM Hodonín HC Spartak Uherský Brod 5:3 (1:2, 2:1, 2:0)
30.11.2019 17:00 Uherský Brod 13 HC Spartak Uherský Brod Dynamiters Blansko HK 3:2 (2:0, 1:2, 0:0)
30.11.2019 17:00 Břeclav 13 HC Lvi Břeclav SHKM Hodonín 3:5 (0:2, 0:2, 3:1)
30.11.2019 18:00 Uherské Hradiště 13 HC Uherské Hradiště SKMB Boskovice z.s. 4:3 (0:3, 3:0, 1:0)
30.11.2019 17:00 Velká Bíteš 13 HC Spartak Velká Bíteš HC Štika Rosice 6:2 (1:1, 4:0, 1:1)
30.11.2019 17:30 Velké Meziříčí 13 HHK Velké Meziříčí HOKEJ Uherský Ostroh 1:3 (0:2, 1:0, 0:1)
30.11.2019 17:00 Vyškov 13 TJ Sokol Březina HK Kroměříž 1:5 (1:2, 0:1, 0:2)
01.12.2019 17:00 Uničov 13 HC Uničov HC Brumov-Bylnice 9:6 (0:1, 4:1, 5:4)
07.12.2019 17:00 Blansko 14 Dynamiters Blansko HK HC Brumov-Bylnice 4:3p (2:2, 0:1, 1:0, 1:0)
07.12.2019 16:30 Uničov 14 HC Uničov HK Kroměříž 2:4 (2:0, 0:2, 0:2)
07.12.2019 17:30 Vyškov 14 TJ Sokol Březina HOKEJ Uherský Ostroh 1:5 (0:2, 0:2, 1:1)
07.12.2019 17:30 Velké Meziříčí 14 HHK Velké Meziříčí HC Štika Rosice 6:1 (1:0, 1:1, 4:0)
07.12.2019 17:00 Velká Bíteš 14 HC Spartak Velká Bíteš SKMB Boskovice z.s. 2:4 (1:0, 0:4, 1:0)
07.12.2019 17:00 Uherské Hradiště 14 HC Uherské Hradiště SHKM Hodonín 6:8 (0:5, 2:2, 4:1)
07.12.2019 17:00 Břeclav 14 HC Lvi Břeclav HC Spartak Uherský Brod 2:5 (2:0, 0:3, 0:2)
12.12.2019 18:00 Břeclav 15 HC Lvi Břeclav Dynamiters Blansko HK
12.12.2019 18:00 Uherský Brod 15 HC Spartak Uherský Brod HC Uherské Hradiště
12.12.2019 18:00 Hodonín 15 SHKM Hodonín HC Spartak Velká Bíteš
12.12.2019 18:00 Boskovice 15 SKMB Boskovice z.s. HHK Velké Meziříčí
12.12.2019 18:00 Rosice 15 HC Štika Rosice TJ Sokol Březina
04.12.2019 18:00 Uherský Ostroh 15 HOKEJ Uherský Ostroh HC Uničov 5:1 (2:0, 0:0, 3:1)
11.12.2019 18:00 Kroměříž 15 HK Kroměříž HC Brumov-Bylnice
14.12.2019 17:00 Blansko 16 Dynamiters Blansko HK HK Kroměříž
15.12.2019 17:00 Brumov-Bylnice 16 HC Brumov-Bylnice HOKEJ Uherský Ostroh
15.12.2019 17:00 Uničov 16 HC Uničov HC Štika Rosice
14.12.2019 17:00 Vyškov 16 TJ Sokol Březina SKMB Boskovice z.s.
14.12.2019 17:30 Velké Meziříčí 16 HHK Velké Meziříčí SHKM Hodonín
14.12.2019 17:00 Velká Bíteš 16 HC Spartak Velká Bíteš HC Spartak Uherský Brod
14.12.2019 18:15 Uherské Hradiště 16 HC Uherské Hradiště HC Lvi Břeclav
21.12.2019 18:15 Uherské Hradiště 17 HC Uherské Hradiště Dynamiters Blansko HK
21.12.2019 17:00 Břeclav 17 HC Lvi Břeclav HC Spartak Velká Bíteš
21.12.2019 17:00 Uherský Brod 17 HC Spartak Uherský Brod HHK Velké Meziříčí
22.12.2019 17:00 Hodonín 17 SHKM Hodonín TJ Sokol Březina
21.12.2019 17:00 Boskovice 17 SKMB Boskovice z.s. HC Uničov
21.12.2019 17:00 Rosice 17 HC Štika Rosice HC Brumov-Bylnice
22.12.2019 17:00 Uherský Ostroh 17 HOKEJ Uherský Ostroh HK Kroměříž
04.01.2020 17:00 Blansko 18 Dynamiters Blansko HK HOKEJ Uherský Ostroh
04.01.2020 17:00 Kroměříž 18 HK Kroměříž HC Štika Rosice
05.01.2020 17:00 Brumov-Bylnice 18 HC Brumov-Bylnice SKMB Boskovice z.s.
04.01.2020 10:00 Uničov 18 HC Uničov SHKM Hodonín
04.01.2020 17:00 Vyškov 18 TJ Sokol Březina HC Spartak Uherský Brod
04.01.2020 17:30 Velké Meziříčí 18 HHK Velké Meziříčí HC Lvi Břeclav
04.01.2020 17:00 Velká Bíteš 18 HC Spartak Velká Bíteš HC Uherské Hradiště
11.01.2020 17:00 Velká Bíteš 19 HC Spartak Velká Bíteš Dynamiters Blansko HK
11.01.2020 10:00 Uherské Hradiště 19 HC Uherské Hradiště HHK Velké Meziříčí
11.01.2020 17:00 Břeclav 19 HC Lvi Břeclav TJ Sokol Březina
12.01.2020 17:00 Uničov 19 HC Uničov HC Spartak Uherský Brod
12.01.2020 17:00 Hodonín 19 SHKM Hodonín HC Brumov-Bylnice
11.01.2020 17:00 Boskovice 19 SKMB Boskovice z.s. HK Kroměříž
11.01.2020 17:00 Rosice 19 HC Štika Rosice HOKEJ Uherský Ostroh
15.01.2020 18:00 Blansko 20 Dynamiters Blansko HK HC Štika Rosice
16.01.2020 18:00 Uherský Ostroh 20 HOKEJ Uherský Ostroh SKMB Boskovice z.s.
16.01.2020 18:00 Kroměříž 20 HK Kroměříž SHKM Hodonín
16.01.2020 18:00 Brumov-Bylnice 20 HC Brumov-Bylnice HC Spartak Uherský Brod
15.01.2020 17:30 Uničov 20 HC Uničov HC Lvi Břeclav
16.01.2020 18:00 Vyškov 20 TJ Sokol Březina HC Uherské Hradiště
16.01.2020 18:00 Velké Meziříčí 20 HHK Velké Meziříčí HC Spartak Velká Bíteš
18.01.2020 17:30 Velké Meziříčí 21 HHK Velké Meziříčí Dynamiters Blansko HK
18.01.2020 17:00 Velká Bíteš 21 HC Spartak Velká Bíteš TJ Sokol Březina
18.01.2020 10:00 Uherské Hradiště 21 HC Uherské Hradiště HC Uničov
18.01.2020 17:00 Břeclav 21 HC Lvi Břeclav HC Brumov-Bylnice
18.01.2020 17:00 Uherský Brod 21 HC Spartak Uherský Brod HK Kroměříž
19.01.2020 17:00 Hodonín 21 SHKM Hodonín HOKEJ Uherský Ostroh
18.01.2020 17:00 Boskovice 21 SKMB Boskovice z.s. HC Štika Rosice
25.01.2020 17:00 Blansko 22 Dynamiters Blansko HK SKMB Boskovice z.s.
25.01.2020 17:00 Rosice 22 HC Štika Rosice SHKM Hodonín
26.01.2020 17:00 Uherský Brod 22 HC Spartak Uherský Brod HOKEJ Uherský Ostroh
25.01.2020 17:00 Kroměříž 22 HK Kroměříž HC Lvi Břeclav
26.01.2020 17:00 Brumov-Bylnice 22 HC Brumov-Bylnice HC Uherské Hradiště
25.01.2020 10:00 Uničov 22 HC Uničov HC Spartak Velká Bíteš
25.01.2020 17:00 Vyškov 22 TJ Sokol Březina HHK Velké Meziříčí
01.02.2020 17:00 Vyškov 23 TJ Sokol Březina Dynamiters Blansko HK
01.02.2020 17:30 Velké Meziříčí 23 HHK Velké Meziříčí HC Uničov
01.02.2020 17:00 Velká Bíteš 23 HC Spartak Velká Bíteš HC Brumov-Bylnice
01.02.2020 10:00 Uherské Hradiště 23 HC Uherské Hradiště HK Kroměříž
01.02.2020 17:00 Břeclav 23 HC Lvi Břeclav HOKEJ Uherský Ostroh
01.02.2020 17:00 Uherský Brod 23 HC Spartak Uherský Brod HC Štika Rosice
02.02.2020 17:00 Hodonín 23 SHKM Hodonín SKMB Boskovice z.s.
08.02.2020 17:00 Blansko 24 Dynamiters Blansko HK SHKM Hodonín
08.02.2020 17:00 Boskovice 24 SKMB Boskovice z.s. HC Spartak Uherský Brod
08.02.2020 17:00 Rosice 24 HC Štika Rosice HC Lvi Břeclav
09.02.2020 17:00 Uherský Ostroh 24 HOKEJ Uherský Ostroh HC Uherské Hradiště
08.02.2020 17:00 Kroměříž 24 HK Kroměříž HC Spartak Velká Bíteš
09.02.2020 17:00 Brumov-Bylnice 24 HC Brumov-Bylnice HHK Velké Meziříčí
08.02.2020 10:00 Uničov 24 HC Uničov TJ Sokol Březina
15.02.2020 10:00 Uničov 25 HC Uničov Dynamiters Blansko HK
15.02.2020 17:00 Vyškov 25 TJ Sokol Březina HC Brumov-Bylnice
15.02.2020 17:30 Velké Meziříčí 25 HHK Velké Meziříčí HK Kroměříž
15.02.2020 17:00 Velká Bíteš 25 HC Spartak Velká Bíteš HOKEJ Uherský Ostroh
15.02.2020 10:00 Uherské Hradiště 25 HC Uherské Hradiště HC Štika Rosice
15.02.2020 17:00 Břeclav 25 HC Lvi Břeclav SKMB Boskovice z.s.
15.02.2020 17:00 Uherský Brod 25 HC Spartak Uherský Brod SHKM Hodonín
22.02.2020 17:00 Blansko 26 Dynamiters Blansko HK HC Spartak Uherský Brod
23.02.2020 17:00 Hodonín 26 SHKM Hodonín HC Lvi Břeclav
22.02.2020 17:00 Boskovice 26 SKMB Boskovice z.s. HC Uherské Hradiště
22.02.2020 17:00 Rosice 26 HC Štika Rosice HC Spartak Velká Bíteš
23.02.2020 17:00 Uherský Ostroh 26 HOKEJ Uherský Ostroh HHK Velké Meziříčí
22.02.2020 17:00 Kroměříž 26 HK Kroměříž TJ Sokol Březina
23.02.2020 17:00 Brumov-Bylnice 26 HC Brumov-Bylnice HC Uničov

error

Staň se naším fanouškem i na sociálních sítích!