6:1

(2:0, 0:1, 4:0)

Sestava: Málek (Popelka) - Kadlčík, Řehoř, Budil, Koníček, Vaněk, Uhříček - Peška, Vaculík, Stiksa, Kadlic, Vaculín, Šiller, Mikulec, Kotek, Bujáček, Bařinka, Horenský
Sestava: Jakubčík - Mišťúrik, Tischer, Fridrich, Beneš, Řezníček - Kršjak, Witoš, Vogl, Pippal, Pavlůsek, Matuškovič, Forman, Větříšek, Skřivánek, Petřík

Branky a nahrávky: 5. Stiksa (Budil), 12. Kotek (Bařinka, Řehoř), 47. Stiksa (Peška), 50. Koníček (Kotek), 51. Šiller (Stiksa), 57. Vaněk (Šiller, Stiksa) - 34. Větříšek (Witoš, Pavlůsek). Rozhodčí: Radim Slavka - Michal Bačák, Pavel Tomeček. Vyloučení: 4:7. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0.

V prvním kole krajské ligy mužů přivítal Spartak rivala z Hradiště. Úvodní třetina probíhala pod taktovkou domácích. V páté minutě Broďané využili první přesilovku zápasu. Střelu Budila dorazil do brány Stiksa. Ve 12. minutě se po dobré práci Bařinky natlačil před hostujícího brankáře Kotek a bylo to 2:0.
Ve druhé třetině pokračovala převaha domácích, ta ale nebyla potvrzená žádnou brankou. Navíc se hosté osmělili k častějším výpadům do brodské obrany. Při jedné akce Větříšek přesnou bekhendovou střelou zaskočil mladého Málka v bráně Brodu a do kabin před třetí třetinou se šlo za stavu 2:1.
Do té již nenastoupil zraněný Mikulec. Naštěstí ve třetí třetině domácí opět našli recept na překonání hostující obrany. Postupně skórovali Stiksa, první gól za Spartak vstřelil Lukáš Koníček, pátou branku vstřelil Bařinka a gólový účet uzavřel Vaněk. Spolehlivý Málek v bráně nedovolil další snížení Hradiště, body z derby tak zůstaly domácím.

49:32UHHFaulOndřej Mišťúrik - 2 min. hrubost
49:32UHHFaulPatrik Jakubčík - 2 min. opuštění brankoviště v průběhu šarvátky / brankář
49:32UHBFaulDavid Peška - 2 min. hrubost
49:57UHBGól 4:1Lukáš Koníček (Patrik Kotek) - 5/4
50:13UHBGól 5:1Milan Šiller (Filip Stiksa) - 5/5
56:43UHBGól 6:1Patrik Vaněk (Milan Šiller, Filip Stiksa) - 5/5