3:5

(0:1, 2:0, 1:4)

Sestava: Michael Hendrych - Michal Forman, Daniel Pospíšil, Jakub Uhříček, Martin Skřivánek - Antonín Prokeš, František Fuga, Matěj Krpálek, Martin Kužílek, Karel Man, Petr Vaculík, Jan Macháň, Roman Šobáň, Jaroslav Bouček
Sestava: Oskar Polak (Tomasz Grobelkiewicz) - Oskar Langner, Pawel Pawlik, Blazej Chodor, Jakub Wilk, Kacper Lukawski, Jan Stepien - Pawel Wybiral, Bartosz Suski, Szymon Mackowski, Dawid Kubiszewski, Szymon Gurzynski, Dominik Kasprzyk, Mateusz Malinowski, Wojciech Zajac, Mikolaj Kociszewski, Arkadiusz Karasinski
Branky a nahrávky: 24. Jaroslav Bouček (František Fuga, Martin Kužílek), 34. Jakub Uhříček (Martin Kužílek), 47. Martin Kužílek (František Fuga) - 17. Mikolaj Kociszewski, 42. Dominik Kasprzyk (Pawel Pawlik), 49. Mikolaj Kociszewski (Wojciech Zajac), 56. Mikolaj Kociszewski (Pawel Wybiral), 60. Szymon Mackowski (Mikolaj Kociszewski). Rozhodčí: Jakub Šmíd - Martin Bařinka, Martin Šobáň. Vyloučení: 1:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0.

Hlas trenéra Romana Uhříčka: Dnes nám chybělo šest hráčů základní sestavy. Věděli jsme, že hrát s velice dobře bruslícím soupeřem za této situace bude velice těžké. Dvě třetiny jsme hráli velice dobře střední pásmo a soupeře, který byl opticky více na puku, jsme nepustili do přečíslování. Naopak do poslední třetiny jsme šli s vedením 2:1. Ve třetí třetině soupeř začal aktivněji napadat a kluci začali dělat chyby, i přesto jsme ještě navyšovali na 3:2. Posledních deset minut jsme už nezvládli a po individuálních chybách jsme inkasovali a prohráli 3:5. I přesto jsem klukům poděkoval, že i v okleštěné sestavě odvedli 50 minut poctivou práci.