Účastníci soutěže:  
 1. ZL (70501) Aukro Berani Zlín    
 2. BC (70119) HC Boskovice    
 3. KB (70202) HC Kometa Group o.s.    
 4. TB (70208) VSK Technika Brno    
 5. KM (70804) HK Kroměříž    
 6. BV (70404) HC Lvi Břeclav    
 7. UH (71102) HC Uherské Hradiště    
 8. UO (71104) HOKEJ Uherský Ostroh    
 9. VS (81008) Valašský hokejový klub    
 10. UB (71103) HC Spartak Uherský Brod    
 11. BB (70506) HC Brumov – Bylnice    
 12. YLI (?yli?) EHC LIONS    
 13. HO (70602) SHKM Hodonín    
 14. VA (81002) HC Bobři Valašské Meziříčí    
 15. WB (70221) HCM Warrior Brno    
 16. ZN (71301) HC Znojemští orli  

 

Rozlosování:  
1. kolo 9.9.2017 Sobota – 10.9.2017 Neděle
  Z7001 Aukro Berani Zlín HC Znojemští orli    ….. : …..    (So 13:45)   
  Z7002 HC Boskovice HCM Warrior Brno    ….. : …..    (So 13:00)   
  Z7003 HC Kometa Group o.s. HC Bobři Valašské Meziříčí    ….. : …..    (So 17:00)   
  Z7004 VSK Technika Brno SHKM Hodonín    ….. : …..    (Ne 12:00)   
  Z7005 HK Kroměříž EHC LIONS    ….. : …..    (Ne 13:45)   
  Z7006 HC Lvi Břeclav HC Brumov – Bylnice    ….. : …..    (Pá 17:00)   
  Z7007 HC Uherské Hradiště HC Spartak Uherský Brod    ….. : …..    (So 14:30)   
  Z7008 HOKEJ Uherský Ostroh Valašský hokejový klub    ….. : …..    (So 12:15)   
2. kolo 16.9.2017 Sobota – 17.9.2017 Neděle
  Z7009 HC Znojemští orli Valašský hokejový klub    ….. : …..    (So 17:15)   
  Z7010 HC Spartak Uherský Brod HOKEJ Uherský Ostroh    ….. : …..    (So 10:45)   
  Z7011 HC Brumov – Bylnice HC Uherské Hradiště    ….. : …..    (So 11:00)   
  Z7012 EHC LIONS HC Lvi Břeclav    ….. : …..    (So 13:45)   
  Z7013 SHKM Hodonín HK Kroměříž    ….. : …..    (Ne 12:30)   
  Z7014 HC Bobři Valašské Meziříčí VSK Technika Brno    ….. : …..    (So 12:00)   
  Z7015 HCM Warrior Brno HC Kometa Group o.s.    ….. : …..    (Ne 12:45)   
  Z7016 Aukro Berani Zlín HC Boskovice    ….. : …..    (Ne 12:00)   
3. kolo 23.9.2017 Sobota
  Z7017 HC Boskovice HC Znojemští orli    ….. : …..    (So 13:00)   
  Z7018 Aukro Berani Zlín HC Kometa Group o.s.    ….. : …..    (So 13:45)   
  Z7019 VSK Technika Brno HCM Warrior Brno    ….. : …..    (So 16:30)   
  Z7020 HK Kroměříž HC Bobři Valašské Meziříčí    ….. : …..    (So 13:45)   
  Z7021 HC Lvi Břeclav SHKM Hodonín    ….. : …..        
  Z7022 HC Uherské Hradiště EHC LIONS    ….. : …..        
  Z7023 HOKEJ Uherský Ostroh HC Brumov – Bylnice    ….. : …..    (So 12:15)   
  Z7024 Valašský hokejový klub HC Spartak Uherský Brod    ….. : …..    (So 11:15)   
4. kolo 24.9.2017 Neděle
  Z7025 HC Znojemští orli HC Spartak Uherský Brod    ….. : …..        
  Z7026 HC Brumov – Bylnice Valašský hokejový klub    ….. : …..    (Ne 11:00)   
  Z7027 EHC LIONS HOKEJ Uherský Ostroh    ….. : …..        
  Z7028 SHKM Hodonín HC Uherské Hradiště    ….. : …..    (Ne 12:30)   
  Z7029 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Lvi Břeclav    ….. : …..    (Ne 12:00)   
  Z7030 HCM Warrior Brno HK Kroměříž    ….. : …..        
  Z7031 Aukro Berani Zlín VSK Technika Brno    ….. : …..    (Ne 11:00)   
  Z7032 HC Boskovice HC Kometa Group o.s.    ….. : …..    (Ne 13:15)   
5. kolo 28.9.2017 Čtvrtek
  Z7033 HC Kometa Group o.s. HC Znojemští orli    ….. : …..        
  Z7034 VSK Technika Brno HC Boskovice    ….. : …..    (Čt 11:00)   
  Z7035 HK Kroměříž Aukro Berani Zlín    ….. : …..        
  Z7036 HC Lvi Břeclav HCM Warrior Brno    ….. : …..        
  Z7037 HC Uherské Hradiště HC Bobři Valašské Meziříčí    ….. : …..        
  Z7038 HOKEJ Uherský Ostroh SHKM Hodonín    ….. : …..        
  Z7039 EHC LIONS Valašský hokejový klub    ….. : …..        
  Z7040 HC Spartak Uherský Brod HC Brumov – Bylnice    ….. : …..        
6. kolo 30.9.2017 Sobota
  Z7041 HC Znojemští orli HC Brumov – Bylnice    ….. : …..    (So 17:15)   
  Z7042 EHC LIONS HC Spartak Uherský Brod    ….. : …..        
  Z7043 SHKM Hodonín Valašský hokejový klub    ….. : …..        
  Z7044 HC Bobři Valašské Meziříčí HOKEJ Uherský Ostroh    ….. : …..        
  Z7045 HC Uherské Hradiště HCM Warrior Brno    ….. : …..        
  Z7046 Aukro Berani Zlín HC Lvi Břeclav    ….. : …..    (So 13:45)   
  Z7047 HC Boskovice HK Kroměříž    ….. : …..    (So 13:00)   
  Z7048 HC Kometa Group o.s. VSK Technika Brno    ….. : …..    (St 18:00)   
7. kolo 7.10.2017 Sobota – 8.10.2017 Neděle
  Z7049 VSK Technika Brno HC Znojemští orli    ….. : …..    (Ne 12:00)   
  Z7050 HK Kroměříž HC Kometa Group o.s.    ….. : …..        
  Z7051 HC Lvi Břeclav HC Boskovice    ….. : …..        
  Z7052 HC Uherské Hradiště Aukro Berani Zlín    ….. : …..        
  Z7053 HOKEJ Uherský Ostroh HCM Warrior Brno    ….. : …..        
  Z7054 Valašský hokejový klub HC Bobři Valašské Meziříčí    ….. : …..        
  Z7055 HC Spartak Uherský Brod SHKM Hodonín    ….. : …..        
  Z7056 HC Brumov – Bylnice EHC LIONS    ….. : …..    (So 11:00)   
8. kolo 14.10.2017 Sobota – 15.10.2017 Neděle
  Z7057 HC Znojemští orli EHC LIONS    ….. : …..        
  Z7058 SHKM Hodonín HC Brumov – Bylnice    ….. : …..        
  Z7059 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Spartak Uherský Brod    ….. : …..        
  Z7060 HCM Warrior Brno Valašský hokejový klub    ….. : …..        
  Z7061 Aukro Berani Zlín HOKEJ Uherský Ostroh    ….. : …..        
  Z7062 HC Boskovice HC Uherské Hradiště    ….. : …..    (So 13:00)   
  Z7063 HC Kometa Group o.s. HC Lvi Břeclav    ….. : …..        
  Z7064 VSK Technika Brno HK Kroměříž    ….. : …..        
9. kolo 21.10.2017 Sobota – 22.10.2017 Neděle
  Z7065 HK Kroměříž HC Znojemští orli    ….. : …..        
  Z7066 HC Lvi Břeclav VSK Technika Brno    ….. : …..        
  Z7067 HC Uherské Hradiště HC Kometa Group o.s.    ….. : …..        
  Z7068 HOKEJ Uherský Ostroh HC Boskovice    ….. : …..        
  Z7069 Valašský hokejový klub Aukro Berani Zlín    ….. : …..        
  Z7070 HC Spartak Uherský Brod HCM Warrior Brno    ….. : …..        
  Z7071 HC Brumov – Bylnice HC Bobři Valašské Meziříčí    ….. : …..    (So 11:00)   
  Z7072 EHC LIONS SHKM Hodonín    ….. : …..        
10. kolo 26.10.2017 Čtvrtek
  Z7073 HC Znojemští orli SHKM Hodonín    ….. : …..        
  Z7074 HC Bobři Valašské Meziříčí EHC LIONS    ….. : …..        
  Z7075 HCM Warrior Brno HC Brumov – Bylnice    ….. : …..        
  Z7076 Aukro Berani Zlín HC Spartak Uherský Brod    ….. : …..        
  Z7077 HC Boskovice Valašský hokejový klub    ….. : …..        
  Z7078 HC Kometa Group o.s. HOKEJ Uherský Ostroh    ….. : …..        
  Z7079 VSK Technika Brno HC Uherské Hradiště    ….. : …..    (Pá 16:15)   
  Z7080 HK Kroměříž HC Lvi Břeclav    ….. : …..        
11. kolo 28.10.2017 Sobota – 29.10.2017 Neděle
  Z7081 HC Lvi Břeclav HC Znojemští orli    ….. : …..        
  Z7082 HC Uherské Hradiště HK Kroměříž    ….. : …..        
  Z7083 HOKEJ Uherský Ostroh VSK Technika Brno    ….. : …..        
  Z7084 Valašský hokejový klub HC Kometa Group o.s.    ….. : …..        
  Z7085 HC Spartak Uherský Brod HC Boskovice    ….. : …..        
  Z7086 HC Brumov – Bylnice Aukro Berani Zlín    ….. : …..    (Ne 11:00)   
  Z7087 EHC LIONS HCM Warrior Brno    ….. : …..        
  Z7088 SHKM Hodonín HC Bobři Valašské Meziříčí    ….. : …..        
12. kolo 4.11.2017 Sobota
  Z7089 HC Znojemští orli HC Bobři Valašské Meziříčí    ….. : …..        
  Z7090 HCM Warrior Brno SHKM Hodonín    ….. : …..        
  Z7091 Aukro Berani Zlín EHC LIONS    ….. : …..        
  Z7092 HC Boskovice HC Brumov – Bylnice    ….. : …..        
  Z7093 HC Kometa Group o.s. HC Spartak Uherský Brod    ….. : …..        
  Z7094 VSK Technika Brno Valašský hokejový klub    ….. : …..        
  Z7095 HK Kroměříž HOKEJ Uherský Ostroh    ….. : …..        
  Z7096 HC Lvi Břeclav HC Uherské Hradiště    ….. : …..        
13. kolo 11.11.2017 Sobota – 12.11.2017 Neděle
  Z7097 HC Uherské Hradiště HC Znojemští orli    ….. : …..        
  Z7098 HOKEJ Uherský Ostroh HC Lvi Břeclav    ….. : …..        
  Z7099 Valašský hokejový klub HK Kroměříž    ….. : …..        
  Z7100 HC Spartak Uherský Brod VSK Technika Brno    ….. : …..        
  Z7101 HC Brumov – Bylnice HC Kometa Group o.s.    ….. : …..    (Ne 12:30)   
  Z7102 EHC LIONS HC Boskovice    ….. : …..    (So 13:45)   
  Z7103 SHKM Hodonín Aukro Berani Zlín    ….. : …..        
  Z7104 HC Bobři Valašské Meziříčí HCM Warrior Brno    ….. : …..        
14. kolo 17.11.2017 Pátek
  Z7105 HC Znojemští orli HCM Warrior Brno    ….. : …..        
  Z7106 Aukro Berani Zlín HC Bobři Valašské Meziříčí    ….. : …..        
  Z7107 HC Boskovice SHKM Hodonín    ….. : …..        
  Z7108 HC Kometa Group o.s. EHC LIONS    ….. : …..        
  Z7109 VSK Technika Brno HC Brumov – Bylnice    ….. : …..        
  Z7110 HK Kroměříž HC Spartak Uherský Brod    ….. : …..        
  Z7111 HC Lvi Břeclav Valašský hokejový klub    ….. : …..        
  Z7112 HC Uherské Hradiště HOKEJ Uherský Ostroh    ….. : …..        
15. kolo 18.11.2017 Sobota – 19.11.2017 Neděle
  Z7113 HOKEJ Uherský Ostroh HC Znojemští orli    ….. : …..        
  Z7114 Valašský hokejový klub HC Uherské Hradiště    ….. : …..        
  Z7115 HC Spartak Uherský Brod HC Lvi Břeclav    ….. : …..        
  Z7116 HC Brumov – Bylnice HK Kroměříž    ….. : …..    (So 11:00)   
  Z7117 EHC LIONS VSK Technika Brno    ….. : …..        
  Z7118 SHKM Hodonín HC Kometa Group o.s.    ….. : …..        
  Z7119 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Boskovice    ….. : …..        
  Z7120 HCM Warrior Brno Aukro Berani Zlín    ….. : …..        
16. kolo 25.11.2017 Sobota – 26.11.2017 Neděle
  Z7121 HC Znojemští orli Aukro Berani Zlín    ….. : …..        
  Z7122 HCM Warrior Brno HC Boskovice    ….. : …..        
  Z7123 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Kometa Group o.s.    ….. : …..        
  Z7124 SHKM Hodonín VSK Technika Brno    ….. : …..        
  Z7125 EHC LIONS HK Kroměříž    ….. : …..    (So 13:45)   
  Z7126 HC Brumov – Bylnice HC Lvi Břeclav    ….. : …..    (So 12:30)   
  Z7127 HC Spartak Uherský Brod HC Uherské Hradiště    ….. : …..        
  Z7128 Valašský hokejový klub HOKEJ Uherský Ostroh    ….. : …..        
17. kolo 2.12.2017 Sobota
  Z7129 Valašský hokejový klub HC Znojemští orli    ….. : …..        
  Z7130 HOKEJ Uherský Ostroh HC Spartak Uherský Brod    ….. : …..        
  Z7131 HC Uherské Hradiště HC Brumov – Bylnice    ….. : …..        
  Z7132 HC Lvi Břeclav EHC LIONS    ….. : …..        
  Z7133 HK Kroměříž SHKM Hodonín    ….. : …..        
  Z7134 VSK Technika Brno HC Bobři Valašské Meziříčí    ….. : …..        
  Z7135 HC Kometa Group o.s. HCM Warrior Brno    ….. : …..        
  Z7136 HC Boskovice Aukro Berani Zlín    ….. : …..        
18. kolo 9.12.2017 Sobota – 10.12.2017 Neděle
  Z7137 HC Znojemští orli HC Boskovice    ….. : …..        
  Z7138 Aukro Berani Zlín HC Kometa Group o.s.    ….. : …..        
  Z7139 HCM Warrior Brno VSK Technika Brno    ….. : …..        
  Z7140 HC Bobři Valašské Meziříčí HK Kroměříž    ….. : …..        
  Z7141 SHKM Hodonín HC Lvi Břeclav    ….. : …..        
  Z7142 EHC LIONS HC Uherské Hradiště    ….. : …..    (So 13:45)   
  Z7143 HC Brumov – Bylnice HOKEJ Uherský Ostroh    ….. : …..    (So 11:00)   
  Z7144 HC Spartak Uherský Brod Valašský hokejový klub    ….. : …..        
19. kolo 16.12.2017 Sobota – 17.12.2017 Neděle
  Z7145 HC Spartak Uherský Brod HC Znojemští orli    ….. : …..        
  Z7146 Valašský hokejový klub HC Brumov – Bylnice    ….. : …..        
  Z7147 HOKEJ Uherský Ostroh EHC LIONS    ….. : …..        
  Z7148 HC Uherské Hradiště SHKM Hodonín    ….. : …..        
  Z7149 HC Lvi Břeclav HC Bobři Valašské Meziříčí    ….. : …..        
  Z7150 HK Kroměříž HCM Warrior Brno    ….. : …..        
  Z7151 VSK Technika Brno Aukro Berani Zlín    ….. : …..        
  Z7152 HC Kometa Group o.s. HC Boskovice    ….. : …..        
20. kolo 6.1.2018 Sobota
  Z7153 HC Znojemští orli HC Kometa Group o.s.    ….. : …..        
  Z7154 HC Boskovice VSK Technika Brno    ….. : …..        
  Z7155 Aukro Berani Zlín HK Kroměříž    ….. : …..        
  Z7156 HCM Warrior Brno HC Lvi Břeclav    ….. : …..        
  Z7157 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Uherské Hradiště    ….. : …..        
  Z7158 SHKM Hodonín HOKEJ Uherský Ostroh    ….. : …..        
  Z7159 EHC LIONS Valašský hokejový klub    ….. : …..        
  Z7160 HC Brumov – Bylnice HC Spartak Uherský Brod    ….. : …..        
21. kolo 13.1.2018 Sobota – 14.1.2018 Neděle
  Z7161 HC Brumov – Bylnice HC Znojemští orli    ….. : …..        
  Z7162 HC Spartak Uherský Brod EHC LIONS    ….. : …..        
  Z7163 Valašský hokejový klub SHKM Hodonín    ….. : …..        
  Z7164 HOKEJ Uherský Ostroh HC Bobři Valašské Meziříčí    ….. : …..        
  Z7165 HC Uherské Hradiště HCM Warrior Brno    ….. : …..        
  Z7166 HC Lvi Břeclav Aukro Berani Zlín    ….. : …..        
  Z7167 HK Kroměříž HC Boskovice    ….. : …..        
  Z7168 VSK Technika Brno HC Kometa Group o.s.    ….. : …..        
22. kolo 20.1.2018 Sobota – 21.1.2018 Neděle
  Z7169 HC Znojemští orli VSK Technika Brno    ….. : …..        
  Z7170 HC Kometa Group o.s. HK Kroměříž    ….. : …..        
  Z7171 HC Boskovice HC Lvi Břeclav    ….. : …..        
  Z7172 Aukro Berani Zlín HC Uherské Hradiště    ….. : …..        
  Z7173 HCM Warrior Brno HOKEJ Uherský Ostroh    ….. : …..        
  Z7174 HC Bobři Valašské Meziříčí Valašský hokejový klub    ….. : …..        
  Z7175 SHKM Hodonín HC Spartak Uherský Brod    ….. : …..        
  Z7176 EHC LIONS HC Brumov – Bylnice    ….. : …..        
23. kolo 27.1.2018 Sobota
  Z7177 EHC LIONS HC Znojemští orli    ….. : …..    (So 13:45)   
  Z7178 HC Brumov – Bylnice SHKM Hodonín    ….. : …..        
  Z7179 HC Spartak Uherský Brod HC Bobři Valašské Meziříčí    ….. : …..        
  Z7180 Valašský hokejový klub HCM Warrior Brno    ….. : …..        
  Z7181 HOKEJ Uherský Ostroh Aukro Berani Zlín    ….. : …..        
  Z7182 HC Uherské Hradiště HC Boskovice    ….. : …..        
  Z7183 HC Lvi Břeclav HC Kometa Group o.s.    ….. : …..        
  Z7184 HK Kroměříž VSK Technika Brno    ….. : …..        
24. kolo 10.2.2018 Sobota – 11.2.2018 Neděle
  Z7185 HC Znojemští orli HK Kroměříž    ….. : …..        
  Z7186 VSK Technika Brno HC Lvi Břeclav    ….. : …..        
  Z7187 HC Kometa Group o.s. HC Uherské Hradiště    ….. : …..        
  Z7188 HC Boskovice HOKEJ Uherský Ostroh    ….. : …..        
  Z7189 Aukro Berani Zlín Valašský hokejový klub    ….. : …..        
  Z7190 HCM Warrior Brno HC Spartak Uherský Brod    ….. : …..        
  Z7191 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Brumov – Bylnice    ….. : …..        
  Z7192 SHKM Hodonín EHC LIONS    ….. : …..        
25. kolo 17.2.2018 Sobota – 18.2.2018 Neděle
  Z7193 SHKM Hodonín HC Znojemští orli    ….. : …..        
  Z7194 EHC LIONS HC Bobři Valašské Meziříčí    ….. : …..    (So 13:45)   
  Z7195 HC Brumov – Bylnice HCM Warrior Brno    ….. : …..        
  Z7196 HC Spartak Uherský Brod Aukro Berani Zlín    ….. : …..        
  Z7197 Valašský hokejový klub HC Boskovice    ….. : …..        
  Z7198 HOKEJ Uherský Ostroh HC Kometa Group o.s.    ….. : …..        
  Z7199 HC Uherské Hradiště VSK Technika Brno    ….. : …..        
  Z7200 HC Lvi Břeclav HK Kroměříž    ….. : …..        
26. kolo 24.2.2018 Sobota – 25.2.2018 Neděle
  Z7201 HC Znojemští orli HC Lvi Břeclav    ….. : …..        
  Z7202 HK Kroměříž HC Uherské Hradiště    ….. : …..        
  Z7203 VSK Technika Brno HOKEJ Uherský Ostroh    ….. : …..        
  Z7204 HC Kometa Group o.s. Valašský hokejový klub    ….. : …..        
  Z7205 HC Boskovice HC Spartak Uherský Brod    ….. : …..        
  Z7206 Aukro Berani Zlín HC Brumov – Bylnice    ….. : …..    (St 17:00)   
  Z7207 HCM Warrior Brno EHC LIONS    ….. : …..        
  Z7208 HC Bobři Valašské Meziříčí SHKM Hodonín    ….. : …..        
27. kolo 3.3.2018 Sobota
  Z7209 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Znojemští orli    ….. : …..        
  Z7210 SHKM Hodonín HCM Warrior Brno    ….. : …..        
  Z7211 EHC LIONS Aukro Berani Zlín    ….. : …..    (So 13:45)   
  Z7212 HC Brumov – Bylnice HC Boskovice    ….. : …..        
  Z7213 HC Spartak Uherský Brod HC Kometa Group o.s.    ….. : …..        
  Z7214 Valašský hokejový klub VSK Technika Brno    ….. : …..        
  Z7215 HOKEJ Uherský Ostroh HK Kroměříž    ….. : …..        
  Z7216 HC Uherské Hradiště HC Lvi Břeclav    ….. : …..        
28. kolo 10.3.2018 Sobota – 11.3.2018 Neděle
  Z7217 HC Znojemští orli HC Uherské Hradiště    ….. : …..        
  Z7218 HC Lvi Břeclav HOKEJ Uherský Ostroh    ….. : …..        
  Z7219 HK Kroměříž Valašský hokejový klub    ….. : …..        
  Z7220 VSK Technika Brno HC Spartak Uherský Brod    ….. : …..        
  Z7221 HC Kometa Group o.s. HC Brumov – Bylnice    ….. : …..        
  Z7222 HC Boskovice EHC LIONS    ….. : …..        
  Z7223 Aukro Berani Zlín SHKM Hodonín    ….. : …..        
  Z7224 HCM Warrior Brno HC Bobři Valašské Meziříčí    ….. : …..        
29. kolo 17.3.2018 Sobota – 18.3.2018 Neděle
  Z7225 HCM Warrior Brno HC Znojemští orli    ….. : …..        
  Z7226 HC Bobři Valašské Meziříčí Aukro Berani Zlín    ….. : …..        
  Z7227 SHKM Hodonín HC Boskovice    ….. : …..        
  Z7228 EHC LIONS HC Kometa Group o.s.    ….. : …..    (So 13:45)   
  Z7229 HC Brumov – Bylnice VSK Technika Brno    ….. : …..        
  Z7230 HC Spartak Uherský Brod HK Kroměříž    ….. : …..        
  Z7231 Valašský hokejový klub HC Lvi Břeclav    ….. : …..        
  Z7232 HOKEJ Uherský Ostroh HC Uherské Hradiště    ….. : …..        
30. kolo 24.3.2018 Sobota – 25.3.2018 Neděle
  Z7233 HC Znojemští orli HOKEJ Uherský Ostroh    ….. : …..        
  Z7234 HC Uherské Hradiště Valašský hokejový klub    ….. : …..        
  Z7235 HC Lvi Břeclav HC Spartak Uherský Brod    ….. : …..        
  Z7236 HK Kroměříž HC Brumov – Bylnice    ….. : …..        
  Z7237 VSK Technika Brno EHC LIONS    ….. : …..        
  Z7238 HC Kometa Group o.s. SHKM Hodonín    ….. : …..        
  Z7239 HC Boskovice HC Bobři Valašské Meziříčí    ….. : …..        
  Z7240 Aukro Berani Zlín HCM Warrior Brno    ….. : …..        

Staň se naším fanouškem i na facebooku