Účastníci soutěže: Sezóna 2017/18
 1. PV (70917) LHK Jestřábi Prostějov    
 2. PR (80809) HC ZUBR Přerov    
 3. KM (70804) HK Kroměříž    
 4. TB (70208) VSK Technika Brno    
 5. HO (70602) SHK Hodonín    
 6. BC (70119) HC Boskovice    
 7. BB (70506) HC Brumov – Bylnice    
 8. UB (71103) HC SPARTAK Uherský Brod  

 

 

Rozlosování:  
1. kolo 9.9.2017 Sobota – 10.9.2017 Neděle
  Z1701 LHK Jestřábi Prostějov HC SPARTAK Uherský Brod nehráno        
  Z1702 HC ZUBR Přerov HC Brumov – Bylnice 6 : 5    (So 11:30)   
  Z1703 HK Kroměříž HC Boskovice 8 : 3    (Ne 9:30)   
  Z1704 VSK Technika Brno SHK Hodonín 6 : 3    (Pá 18:30)   
2. kolo 16.9.2017 Sobota – 17.9.2017 Neděle
  Z1705 HC SPARTAK Uherský Brod SHK Hodonín 3 : 6        
  Z1706 HC Boskovice VSK Technika Brno 2 : 4    (Pá 19:00)   
  Z1707 HC Brumov – Bylnice HK Kroměříž 1 : 5    (Ne 10:30)   
  Z1708 LHK Jestřábi Prostějov HC ZUBR Přerov nehráno        
3. kolo 23.9.2017 Sobota – 24.9.2017 Neděle
  Z1709 HC ZUBR Přerov HC SPARTAK Uherský Brod 8 : 3        
  Z1710 HK Kroměříž LHK Jestřábi Prostějov nehráno    (Ne 9:30)   
  Z1711 VSK Technika Brno HC Brumov – Bylnice 6 : 1    (Pá 18:30)   
  Z1712 SHK Hodonín HC Boskovice 2 : 3    (So 16:00)   
4. kolo 28.9.2017 Čtvrtek
  Z1713 HC SPARTAK Uherský Brod HC Boskovice 6 : 5        
  Z1714 HC Brumov – Bylnice SHK Hodonín 7 : 5    (Čt 10:30)   
  Z1715 LHK Jestřábi Prostějov VSK Technika Brno nehráno        
  Z1716 HC ZUBR Přerov HK Kroměříž 8 : 2        
5. kolo 30.9.2017 Sobota – 1.10.2017 Neděle
  Z1717 HK Kroměříž HC SPARTAK Uherský Brod 3 : 1         
  Z1718 VSK Technika Brno HC ZUBR Přerov 5 : 4 sn    (So 14:30)   
  Z1719 SHK Hodonín LHK Jestřábi Prostějov nehráno    (So 15:45)   
  Z1720 HC Boskovice HC Brumov – Bylnice 1 : 8    (Pá 19:00)   
6. kolo 7.10.2017 Sobota – 8.10.2017 Neděle
  Z1721 HC SPARTAK Uherský Brod HC Brumov – Bylnice  7 : 3         
  Z1722 LHK Jestřábi Prostějov HC Boskovice nehráno        
  Z1723 HC ZUBR Přerov SHK Hodonín 3 : 2        
  Z1724 HK Kroměříž VSK Technika Brno 5 : 3        
7. kolo 14.10.2017 Sobota – 15.10.2017 Neděle
  Z1725 VSK Technika Brno HC SPARTAK Uherský Brod 8 : 0    (Pá 18:30)   
  Z1726 SHK Hodonín HK Kroměříž 3 : 6        
  Z1727 HC Boskovice HC ZUBR Přerov 2 : 4        
  Z1728 HC Brumov – Bylnice LHK Jestřábi Prostějov nehráno    (Ne 10:30)   
8. kolo 21.10.2017 Sobota – 22.10.2017 Neděle
  Z1729 HC SPARTAK Uherský Brod LHK Jestřábi Prostějov nehráno        
  Z1730 HC Brumov – Bylnice HC ZUBR Přerov 2 : 8    (Ne 10:30)   
  Z1731 HC Boskovice HK Kroměříž 4 : 3        
  Z1732 SHK Hodonín VSK Technika Brno 5 : 3        
9. kolo 28.10.2017 Sobota – 29.10.2017 Neděle
  Z1733 SHK Hodonín HC SPARTAK Uherský Brod  3 : 5         
  Z1734 VSK Technika Brno HC Boskovice 6 : 1    (Pá 18:30)   
  Z1735 HK Kroměříž HC Brumov – Bylnice 6 : 2        
  Z1736 HC ZUBR Přerov LHK Jestřábi Prostějov nehráno        
10. kolo 4.11.2017 Sobota – 5.11.2017 Neděle
  Z1737 HC SPARTAK Uherský Brod HC ZUBR Přerov 2 : 8        
  Z1738 LHK Jestřábi Prostějov HK Kroměříž nehráno        
  Z1739 HC Brumov – Bylnice VSK Technika Brno 2 : 5    (Ne 10:30)   
  Z1740 HC Boskovice SHK Hodonín 4 : 5        
11. kolo 11.11.2017 Sobota – 12.11.2017 Neděle
  Z1741 HC Boskovice HC SPARTAK Uherský Brod 2 : 4        
  Z1742 SHK Hodonín HC Brumov – Bylnice  :         25.11.
  Z1743 VSK Technika Brno LHK Jestřábi Prostějov nehráno        
  Z1744 HK Kroměříž HC ZUBR Přerov 2 : 4        
12. kolo 17.11.2017 Pátek
  Z1745 HC SPARTAK Uherský Brod HK Kroměříž 4 : 7        21.11.
  Z1746 HC ZUBR Přerov VSK Technika Brno 6 : 1        
  Z1747 LHK Jestřábi Prostějov SHK Hodonín nehráno        
  Z1748 HC Brumov – Bylnice HC Boskovice 4 : 2    (Pá 18:30)   
13. kolo 19.11.2017 Neděle
  Z1749 HC Brumov – Bylnice HC SPARTAK Uherský Brod 2 : 5    (Ne 10:30)   
  Z1750 HC Boskovice LHK Jestřábi Prostějov nehráno        
  Z1751 SHK Hodonín HC ZUBR Přerov 2 : 5        
  Z1752 VSK Technika Brno HK Kroměříž 1 : 7        
14. kolo 25.11.2017 Sobota – 26.11.2017 Neděle
  Z1753 HC SPARTAK Uherský Brod VSK Technika Brno 4 : 3 sn        
  Z1754 HK Kroměříž SHK Hodonín 6 : 2        
  Z1755 HC ZUBR Přerov HC Boskovice 10 : 3        
  Z1756 LHK Jestřábi Prostějov HC Brumov – Bylnice nehráno  

Staň se naším fanouškem i na facebooku