Účastníci soutěže:  
 1. ZL (70501) Aukro Berani Zlín    
 2. BC (70119) HC Boskovice    
 3. KB (70202) HC Kometa Group o.s.    
 4. TB (70208) VSK Technika Brno    
 5. KM (70804) HK Kroměříž    
 6. BV (70404) HC Lvi Břeclav    
 7. UH (71102) HC Uherské Hradiště    
 8. UO (71104) HOKEJ Uherský Ostroh    
 9. VS (81008) Valašský hokejový klub    
 10. UB (71103) HC Spartak Uherský Brod    
 11. BB (70506) HC Brumov – Bylnice    
 12. KMb (70804) HK Kroměříž „B“    
 13. HO (70602) SHKM Hodonín    
 14. VA (81002) HC Bobři Valašské Meziříčí    
 15. WB (70221) HCM Warrior Brno    
 16. ZN (71301) HC Znojemští orli

 

Rozlosování:  
1. kolo 9.9.2017 Sobota – 10.9.2017 Neděle
  Z5001 Aukro Berani Zlín HC Znojemští orli 2 : 5    (So 11:45)   
  Z5002 HC Boskovice HCM Warrior Brno 12 : 2    (So 10:45)   
  Z5003 HC Kometa Group o.s. HC Bobři Valašské Meziříčí 15 : 1    (So 15:00)   
  Z5004 VSK Technika Brno SHKM Hodonín 12 : 0    (Ne 10:00)   
  Z5005 HK Kroměříž HK Kroměříž „B“ 2 : 5    (Ne 11:45)   
  Z5006 HC Lvi Břeclav HC Brumov – Bylnice 4 : 2        
  Z5007 HC Uherské Hradiště HC Spartak Uherský Brod 13 : 2    (So 12:30)   
  Z5008 HOKEJ Uherský Ostroh Valašský hokejový klub 14 : 9    (So 10:15)   
2. kolo 16.9.2017 Sobota – 17.9.2017 Neděle
  Z5009 HC Znojemští orli Valašský hokejový klub 7 : 3    (So 14:30)   
  Z5010 HC Spartak Uherský Brod HOKEJ Uherský Ostroh 5 : 11    (So 8:45)   
  Z5011 HC Brumov – Bylnice HC Uherské Hradiště 4 : 2    (So 9:00)   
  Z5012 HK Kroměříž „B“ HC Lvi Břeclav 2 : 2    (So 11:45)   
  Z5013 SHKM Hodonín HK Kroměříž 3 : 12    (Ne 10:30)   
  Z5014 HC Bobři Valašské Meziříčí VSK Technika Brno 3 : 8    (So 10:00)   
  Z5015 HCM Warrior Brno HC Kometa Group o.s. 1 : 5    (Ne 10:45)   
  Z5016 Aukro Berani Zlín HC Boskovice 4 : 15    (Ne 10:00)   
3. kolo 23.9.2017 Sobota
  Z5017 HC Boskovice HC Znojemští orli 7 : 1    (So 10:45)   
  Z5018 Aukro Berani Zlín HC Kometa Group o.s. 5 : 4    (So 11:45)   
  Z5019 VSK Technika Brno HCM Warrior Brno 10 : 2    (So 14:30)   
  Z5020 HK Kroměříž HC Bobři Valašské Meziříčí 8 : 2    (So 11:45)   
  Z5021 HC Lvi Břeclav SHKM Hodonín 4 : 4        
  Z5022 HC Uherské Hradiště HK Kroměříž „B“ 5 : 3        
  Z5023 HOKEJ Uherský Ostroh HC Brumov – Bylnice 17 : 4    (So 10:15)   
  Z5024 Valašský hokejový klub HC Spartak Uherský Brod 11 : 9    (So 9:00)   
4. kolo 24.9.2017 Neděle
  Z5025 HC Znojemští orli HC Spartak Uherský Brod :        
  Z5026 HC Brumov – Bylnice Valašský hokejový klub 3 : 13    (Ne 9:00)   
  Z5027 HK Kroměříž „B“ HOKEJ Uherský Ostroh 5 : 16        
  Z5028 SHKM Hodonín HC Uherské Hradiště 7 : 9    (Ne 10:30)   
  Z5029 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Lvi Břeclav 8 : 4    (Ne 10:00)   
  Z5030 HCM Warrior Brno HK Kroměříž 5 : 7        
  Z5031 Aukro Berani Zlín VSK Technika Brno 3 : 12    (Ne 9:00)   
  Z5032 HC Boskovice HC Kometa Group o.s. 1 : 6    (Ne 11:00)   
5. kolo 28.9.2017 Čtvrtek
  Z5033 HC Kometa Group o.s. HC Znojemští orli 2 : 4        
  Z5034 VSK Technika Brno HC Boskovice 7 : 2    (Čt 9:00)   
  Z5035 HK Kroměříž Aukro Berani Zlín 12 : 9        
  Z5036 HC Lvi Břeclav HCM Warrior Brno 4 : 8        
  Z5037 HC Uherské Hradiště HC Bobři Valašské Meziříčí 10 : 3        
  Z5038 HOKEJ Uherský Ostroh SHKM Hodonín 11 : 2        
  Z5039 Valašský hokejový klub HK Kroměříž „B“ 4 : 4    (Čt 11:45)   
  Z5040 HC Spartak Uherský Brod HC Brumov – Bylnice 4 : 7        
6. kolo 30.9.2017 Sobota
  Z5041 HC Znojemští orli HC Brumov – Bylnice 11 : 0    (So 14:30)   
  Z5042 HK Kroměříž „B“ HC Spartak Uherský Brod :        
  Z5043 SHKM Hodonín Valašský hokejový klub 5 : 10        
  Z5044 HC Bobři Valašské Meziříčí HOKEJ Uherský Ostroh 3 : 8        
  Z5045 HC Uherské Hradiště HCM Warrior Brno 3 : 7        
  Z5046 Aukro Berani Zlín HC Lvi Břeclav 10 : 2    (So 11:45)   
  Z5047 HC Boskovice HK Kroměříž 5 : 4        
  Z5048 HC Kometa Group o.s. VSK Technika Brno 8 : 7    (St 16:00)   
7. kolo 7.10.2017 Sobota – 8.10.2017 Neděle
  Z5049 VSK Technika Brno HC Znojemští orli 7 : 2    (Ne 10:00)   
  Z5050 HK Kroměříž HC Kometa Group o.s. 8 : 3        
  Z5051 HC Lvi Břeclav HC Boskovice 1 : 11        
  Z5052 HC Uherské Hradiště Aukro Berani Zlín 9 : 4        
  Z5053 HOKEJ Uherský Ostroh HCM Warrior Brno 7 : 5        
  Z5054 Valašský hokejový klub HC Bobři Valašské Meziříčí 6 : 7        
  Z5055 HC Spartak Uherský Brod SHKM Hodonín 3 : 19        
  Z5056 HC Brumov – Bylnice HK Kroměříž „B“ 3 : 6    (So 9:00)   
8. kolo 14.10.2017 Sobota – 15.10.2017 Neděle
  Z5057 HC Znojemští orli HK Kroměříž „B“ 6 : 3        
  Z5058 SHKM Hodonín HC Brumov – Bylnice 7 : 9        
  Z5059 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Spartak Uherský Brod 7 : 3        
  Z5060 HCM Warrior Brno Valašský hokejový klub 2 : 5        
  Z5061 Aukro Berani Zlín HOKEJ Uherský Ostroh 2 : 4        
  Z5062 HC Boskovice HC Uherské Hradiště 7 : 5    (So 10:45)   
  Z5063 HC Kometa Group o.s. HC Lvi Břeclav 10 : 2        
  Z5064 VSK Technika Brno HK Kroměříž 10 : 2        
9. kolo 21.10.2017 Sobota – 22.10.2017 Neděle
  Z5065 HK Kroměříž HC Znojemští orli :        
  Z5066 HC Lvi Břeclav VSK Technika Brno 3 : 11        
  Z5067 HC Uherské Hradiště HC Kometa Group o.s. 7 : 6        
  Z5068 HOKEJ Uherský Ostroh HC Boskovice :        
  Z5069 Valašský hokejový klub Aukro Berani Zlín 10 : 3        
  Z5070 HC Spartak Uherský Brod HCM Warrior Brno 4 : 8        
  Z5071 HC Brumov – Bylnice HC Bobři Valašské Meziříčí 7 : 1    (So 9:00)   
  Z5072 HK Kroměříž „B“ SHKM Hodonín 6 : 0        
10. kolo 26.10.2017 Čtvrtek
  Z5073 HC Znojemští orli SHKM Hodonín 6 : 1        
  Z5074 HC Bobři Valašské Meziříčí HK Kroměříž „B“ 0 : 1        
  Z5075 HCM Warrior Brno HC Brumov – Bylnice 5 : 0        
  Z5076 Aukro Berani Zlín HC Spartak Uherský Brod 10 : 3        
  Z5077 HC Boskovice Valašský hokejový klub :        
  Z5078 HC Kometa Group o.s. HOKEJ Uherský Ostroh 4 : 4        
  Z5079 VSK Technika Brno HC Uherské Hradiště 5 : 1    (Pá 14:15)   
  Z5080 HK Kroměříž HC Lvi Břeclav 8 : 1        
11. kolo 28.10.2017 Sobota – 29.10.2017 Neděle
  Z5081 HC Lvi Břeclav HC Znojemští orli 2 : 10        
  Z5082 HC Uherské Hradiště HK Kroměříž 8 : 7        
  Z5083 HOKEJ Uherský Ostroh VSK Technika Brno 1 : 12        
  Z5084 Valašský hokejový klub HC Kometa Group o.s. 9 : 8        
  Z5085 HC Spartak Uherský Brod HC Boskovice 15 : 3        
  Z5086 HC Brumov – Bylnice Aukro Berani Zlín 4 : 6    (Ne 9:00)   
  Z5087 HK Kroměříž „B“ HCM Warrior Brno 4 : 5        
  Z5088 SHKM Hodonín HC Bobři Valašské Meziříčí 8 : 6        
12. kolo 4.11.2017 Sobota
  Z5089 HC Znojemští orli HC Bobři Valašské Meziříčí 5 : 4     
  Z5090 HCM Warrior Brno SHKM Hodonín 6 : 7        
  Z5091 Aukro Berani Zlín HK Kroměříž „B“ 5 : 2        
  Z5092 HC Boskovice HC Brumov – Bylnice 0 : 12        
  Z5093 HC Kometa Group o.s. HC Spartak Uherský Brod 14 : 6        
  Z5094 VSK Technika Brno Valašský hokejový klub 4 : 6        
  Z5095 HK Kroměříž HOKEJ Uherský Ostroh 9 : 6        
  Z5096 HC Lvi Břeclav HC Uherské Hradiště 1 : 10        
13. kolo 11.11.2017 Sobota – 12.11.2017 Neděle
  Z5097 HC Uherské Hradiště HC Znojemští orli 2 : 8        
  Z5098 HOKEJ Uherský Ostroh HC Lvi Břeclav 9 : 7        
  Z5099 Valašský hokejový klub HK Kroměříž 9 : 3        
  Z5100 HC Spartak Uherský Brod VSK Technika Brno 0 : 11        
  Z5101 HC Brumov – Bylnice HC Kometa Group o.s.  :    (Ne 10:30)   
  Z5102 HK Kroměříž „B“ HC Boskovice  :        
  Z5103 SHKM Hodonín Aukro Berani Zlín  :        
  Z5104 HC Bobři Valašské Meziříčí HCM Warrior Brno 6 : 3        
14. kolo 17.11.2017 Pátek
  Z5105 HC Znojemští orli HCM Warrior Brno    ….. : …..        
  Z5106 Aukro Berani Zlín HC Bobři Valašské Meziříčí    ….. : …..        
  Z5107 HC Boskovice SHKM Hodonín    ….. : …..        
  Z5108 HC Kometa Group o.s. HK Kroměříž „B“    ….. : …..        
  Z5109 VSK Technika Brno HC Brumov – Bylnice    ….. : …..        
  Z5110 HK Kroměříž HC Spartak Uherský Brod    ….. : …..        
  Z5111 HC Lvi Břeclav Valašský hokejový klub    ….. : …..        
  Z5112 HC Uherské Hradiště HOKEJ Uherský Ostroh    ….. : …..        
15. kolo 18.11.2017 Sobota – 19.11.2017 Neděle
  Z5113 HOKEJ Uherský Ostroh HC Znojemští orli    ….. : …..        
  Z5114 Valašský hokejový klub HC Uherské Hradiště    ….. : …..        
  Z5115 HC Spartak Uherský Brod HC Lvi Břeclav    ….. : …..        
  Z5116 HC Brumov – Bylnice HK Kroměříž    ….. : …..    (So 9:00)   
  Z5117 HK Kroměříž „B“ VSK Technika Brno    ….. : …..        
  Z5118 SHKM Hodonín HC Kometa Group o.s.    ….. : …..        
  Z5119 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Boskovice    ….. : …..        
  Z5120 HCM Warrior Brno Aukro Berani Zlín    ….. : …..        
16. kolo 25.11.2017 Sobota – 26.11.2017 Neděle
  Z5121 HC Znojemští orli Aukro Berani Zlín    ….. : …..        
  Z5122 HCM Warrior Brno HC Boskovice    ….. : …..        
  Z5123 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Kometa Group o.s.    ….. : …..        
  Z5124 SHKM Hodonín VSK Technika Brno    ….. : …..        
  Z5125 HK Kroměříž „B“ HK Kroměříž    ….. : …..        
  Z5126 HC Brumov – Bylnice HC Lvi Břeclav    ….. : …..    (So 10:30)   
  Z5127 HC Spartak Uherský Brod HC Uherské Hradiště    ….. : …..        
  Z5128 Valašský hokejový klub HOKEJ Uherský Ostroh    ….. : …..        
17. kolo 2.12.2017 Sobota
  Z5129 Valašský hokejový klub HC Znojemští orli    ….. : …..        
  Z5130 HOKEJ Uherský Ostroh HC Spartak Uherský Brod    ….. : …..        
  Z5131 HC Uherské Hradiště HC Brumov – Bylnice    ….. : …..        
  Z5132 HC Lvi Břeclav HK Kroměříž „B“    ….. : …..        
  Z5133 HK Kroměříž SHKM Hodonín    ….. : …..        
  Z5134 VSK Technika Brno HC Bobři Valašské Meziříčí    ….. : …..        
  Z5135 HC Kometa Group o.s. HCM Warrior Brno    ….. : …..        
  Z5136 HC Boskovice Aukro Berani Zlín    ….. : …..        
18. kolo 9.12.2017 Sobota – 10.12.2017 Neděle
  Z5137 HC Znojemští orli HC Boskovice    ….. : …..        
  Z5138 Aukro Berani Zlín HC Kometa Group o.s.    ….. : …..        
  Z5139 HCM Warrior Brno VSK Technika Brno    ….. : …..        
  Z5140 HC Bobři Valašské Meziříčí HK Kroměříž    ….. : …..        
  Z5141 SHKM Hodonín HC Lvi Břeclav    ….. : …..        
  Z5142 HK Kroměříž „B“ HC Uherské Hradiště    ….. : …..        
  Z5143 HC Brumov – Bylnice HOKEJ Uherský Ostroh    ….. : …..    (So 9:00)   
  Z5144 HC Spartak Uherský Brod Valašský hokejový klub    ….. : …..        
19. kolo 16.12.2017 Sobota – 17.12.2017 Neděle
  Z5145 HC Spartak Uherský Brod HC Znojemští orli    ….. : …..        
  Z5146 Valašský hokejový klub HC Brumov – Bylnice    ….. : …..        
  Z5147 HOKEJ Uherský Ostroh HK Kroměříž „B“    ….. : …..        
  Z5148 HC Uherské Hradiště SHKM Hodonín    ….. : …..        
  Z5149 HC Lvi Břeclav HC Bobři Valašské Meziříčí    ….. : …..        
  Z5150 HK Kroměříž HCM Warrior Brno    ….. : …..        
  Z5151 VSK Technika Brno Aukro Berani Zlín    ….. : …..        
  Z5152 HC Kometa Group o.s. HC Boskovice    ….. : …..        
20. kolo 6.1.2018 Sobota
  Z5153 HC Znojemští orli HC Kometa Group o.s.    ….. : …..        
  Z5154 HC Boskovice VSK Technika Brno    ….. : …..        
  Z5155 Aukro Berani Zlín HK Kroměříž    ….. : …..        
  Z5156 HCM Warrior Brno HC Lvi Břeclav    ….. : …..        
  Z5157 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Uherské Hradiště    ….. : …..        
  Z5158 SHKM Hodonín HOKEJ Uherský Ostroh    ….. : …..        
  Z5159 HK Kroměříž „B“ Valašský hokejový klub    ….. : …..        
  Z5160 HC Brumov – Bylnice HC Spartak Uherský Brod    ….. : …..        
21. kolo 13.1.2018 Sobota – 14.1.2018 Neděle
  Z5161 HC Brumov – Bylnice HC Znojemští orli    ….. : …..        
  Z5162 HC Spartak Uherský Brod HK Kroměříž „B“    ….. : …..        
  Z5163 Valašský hokejový klub SHKM Hodonín    ….. : …..        
  Z5164 HOKEJ Uherský Ostroh HC Bobři Valašské Meziříčí    ….. : …..        
  Z5165 HC Uherské Hradiště HCM Warrior Brno    ….. : …..        
  Z5166 HC Lvi Břeclav Aukro Berani Zlín    ….. : …..        
  Z5167 HK Kroměříž HC Boskovice    ….. : …..        
  Z5168 VSK Technika Brno HC Kometa Group o.s.    ….. : …..        
22. kolo 20.1.2018 Sobota – 21.1.2018 Neděle
  Z5169 HC Znojemští orli VSK Technika Brno    ….. : …..        
  Z5170 HC Kometa Group o.s. HK Kroměříž    ….. : …..        
  Z5171 HC Boskovice HC Lvi Břeclav    ….. : …..        
  Z5172 Aukro Berani Zlín HC Uherské Hradiště    ….. : …..        
  Z5173 HCM Warrior Brno HOKEJ Uherský Ostroh    ….. : …..        
  Z5174 HC Bobři Valašské Meziříčí Valašský hokejový klub    ….. : …..        
  Z5175 SHKM Hodonín HC Spartak Uherský Brod    ….. : …..        
  Z5176 HK Kroměříž „B“ HC Brumov – Bylnice    ….. : …..        
23. kolo 27.1.2018 Sobota
  Z5177 HK Kroměříž „B“ HC Znojemští orli    ….. : …..        
  Z5178 HC Brumov – Bylnice SHKM Hodonín    ….. : …..        
  Z5179 HC Spartak Uherský Brod HC Bobři Valašské Meziříčí    ….. : …..        
  Z5180 Valašský hokejový klub HCM Warrior Brno    ….. : …..        
  Z5181 HOKEJ Uherský Ostroh Aukro Berani Zlín    ….. : …..        
  Z5182 HC Uherské Hradiště HC Boskovice    ….. : …..        
  Z5183 HC Lvi Břeclav HC Kometa Group o.s.    ….. : …..        
  Z5184 HK Kroměříž VSK Technika Brno    ….. : …..        
24. kolo 10.2.2018 Sobota – 11.2.2018 Neděle
  Z5185 HC Znojemští orli HK Kroměříž    ….. : …..        
  Z5186 VSK Technika Brno HC Lvi Břeclav    ….. : …..        
  Z5187 HC Kometa Group o.s. HC Uherské Hradiště    ….. : …..        
  Z5188 HC Boskovice HOKEJ Uherský Ostroh    ….. : …..        
  Z5189 Aukro Berani Zlín Valašský hokejový klub    ….. : …..        
  Z5190 HCM Warrior Brno HC Spartak Uherský Brod    ….. : …..        
  Z5191 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Brumov – Bylnice    ….. : …..        
  Z5192 SHKM Hodonín HK Kroměříž „B“    ….. : …..        
25. kolo 17.2.2018 Sobota – 18.2.2018 Neděle
  Z5193 SHKM Hodonín HC Znojemští orli    ….. : …..        
  Z5194 HK Kroměříž „B“ HC Bobři Valašské Meziříčí    ….. : …..        
  Z5195 HC Brumov – Bylnice HCM Warrior Brno    ….. : …..        
  Z5196 HC Spartak Uherský Brod Aukro Berani Zlín    ….. : …..        
  Z5197 Valašský hokejový klub HC Boskovice    ….. : …..        
  Z5198 HOKEJ Uherský Ostroh HC Kometa Group o.s.    ….. : …..        
  Z5199 HC Uherské Hradiště VSK Technika Brno    ….. : …..        
  Z5200 HC Lvi Břeclav HK Kroměříž    ….. : …..        
26. kolo 24.2.2018 Sobota – 25.2.2018 Neděle
  Z5201 HC Znojemští orli HC Lvi Břeclav    ….. : …..        
  Z5202 HK Kroměříž HC Uherské Hradiště    ….. : …..        
  Z5203 VSK Technika Brno HOKEJ Uherský Ostroh    ….. : …..        
  Z5204 HC Kometa Group o.s. Valašský hokejový klub    ….. : …..        
  Z5205 HC Boskovice HC Spartak Uherský Brod    ….. : …..        
  Z5206 Aukro Berani Zlín HC Brumov – Bylnice    ….. : …..    (St 15:00)   
  Z5207 HCM Warrior Brno HK Kroměříž „B“    ….. : …..        
  Z5208 HC Bobři Valašské Meziříčí SHKM Hodonín    ….. : …..        
27. kolo 3.3.2018 Sobota
  Z5209 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Znojemští orli    ….. : …..        
  Z5210 SHKM Hodonín HCM Warrior Brno    ….. : …..        
  Z5211 HK Kroměříž „B“ Aukro Berani Zlín    ….. : …..        
  Z5212 HC Brumov – Bylnice HC Boskovice    ….. : …..        
  Z5213 HC Spartak Uherský Brod HC Kometa Group o.s.    ….. : …..        
  Z5214 Valašský hokejový klub VSK Technika Brno    ….. : …..        
  Z5215 HOKEJ Uherský Ostroh HK Kroměříž    ….. : …..        
  Z5216 HC Uherské Hradiště HC Lvi Břeclav    ….. : …..        
28. kolo 10.3.2018 Sobota – 11.3.2018 Neděle
  Z5217 HC Znojemští orli HC Uherské Hradiště    ….. : …..        
  Z5218 HC Lvi Břeclav HOKEJ Uherský Ostroh    ….. : …..        
  Z5219 HK Kroměříž Valašský hokejový klub    ….. : …..        
  Z5220 VSK Technika Brno HC Spartak Uherský Brod    ….. : …..        
  Z5221 HC Kometa Group o.s. HC Brumov – Bylnice    ….. : …..        
  Z5222 HC Boskovice HK Kroměříž „B“    ….. : …..        
  Z5223 Aukro Berani Zlín SHKM Hodonín    ….. : …..        
  Z5224 HCM Warrior Brno HC Bobři Valašské Meziříčí    ….. : …..        
29. kolo 17.3.2018 Sobota – 18.3.2018 Neděle
  Z5225 HCM Warrior Brno HC Znojemští orli    ….. : …..        
  Z5226 HC Bobři Valašské Meziříčí Aukro Berani Zlín    ….. : …..        
  Z5227 SHKM Hodonín HC Boskovice    ….. : …..        
  Z5228 HK Kroměříž „B“ HC Kometa Group o.s.    ….. : …..        
  Z5229 HC Brumov – Bylnice VSK Technika Brno    ….. : …..        
  Z5230 HC Spartak Uherský Brod HK Kroměříž    ….. : …..        
  Z5231 Valašský hokejový klub HC Lvi Břeclav    ….. : …..        
  Z5232 HOKEJ Uherský Ostroh HC Uherské Hradiště    ….. : …..        
30. kolo 24.3.2018 Sobota – 25.3.2018 Neděle
  Z5233 HC Znojemští orli HOKEJ Uherský Ostroh    ….. : …..        
  Z5234 HC Uherské Hradiště Valašský hokejový klub    ….. : …..        
  Z5235 HC Lvi Břeclav HC Spartak Uherský Brod    ….. : …..        
  Z5236 HK Kroměříž HC Brumov – Bylnice    ….. : …..        
  Z5237 VSK Technika Brno HK Kroměříž „B“    ….. : …..        
  Z5238 HC Kometa Group o.s. SHKM Hodonín    ….. : …..        
  Z5239 HC Boskovice HC Bobři Valašské Meziříčí    ….. : …..        
  Z5240 Aukro Berani Zlín HCM Warrior Brno    ….. : …..        

Staň se naším fanouškem i na facebooku