Online týden hokeje – Webinář k online Týdnu hokeje

Webinář k online Týdnu hokeje

Online Týden hokeje vyvrcholil v neděli 29. listopadu téměř dvouhodinovým webinářem, jehož náplní byla diskuze nad tématy, které rodiče mladých hokejistů zaznamenali v průběhu předchozích šesti dnů na kanálech Pojď hrát hokej. Do diskuze s moderátory Slavomírem Lenerem a Zdeňkem Novotným se zapojili experti z různých oblastí týkajících se rozvoje mladého hokejisty jako např. škola, správná strava, psychika a další. Pokud tedy máte doma mladého hokejistu, doporučujeme webinář zhlédnout. Rady od Filipa Pešána, Marie Skalské nebo Oldřicha Kališe se vám jistě budou hodit.

Banner

Kdo se webináře zúčastnil?
  • Václav Petráš (Vývoj psychiky mladého sportovce)
  • Marie Skalská (Stravování mladých sportovců)
  • Andrej Šustr (Hokej a škola)
  • Oldřich Kališ (Hokejový trénink doma)
  • Filip Pešán (Systém výchovy v Českém hokeji)
  • Miroslav Budoš (Trénink a ochrana zdraví v době koronaviru)

Každý den v průběhu celého online Týdne hokeje si rodiče mladých hokejistů mohli přečíst o jiném důležitém tématu a zároveň mohli na sociálních sítích projektu Pojď hrát hokej (FacebookInstagram) pokládat své dotazy.

V rámci nedělního webináře pak na tyto otázky odpovídali jednotliví odborníci na danou problematiku. Vysílání online webináře začalo v neděli v 17.00 jednak na oficiálních stránkách projektu, tak i na Facebooku Pojď hrát hokej. Moderátory nedělního webináře k online Týdnu hokeje byli Zdeněk Novotný a Slavomír Lener.

Děkujeme všem expertům za jejich odborné rady a všem rodičů za pozornost a položené otázky. Jsme rádi, že jsme v době zavřených zimních stadionů mohli předložit rodičům alternativní program.

Věříme, že další Týden hokeje bude už plnohodnotně na zimních stadionech plných smějících se dětí.

Zdroj zde.

Komentujte

  Subscribe  
Upozornit na
error

Staň se naším fanouškem i na sociálních sítích!