Junioři otočili zápas v Boskovicích

Liga juniorů

2.2.2020

HC Boskovice – HC Spartak Uherský Brod 5:8 (4:3, 1:2, 0:3)

Branky a asistence: 15. Kužílek, 19. Kužílek (Martinec), 20. Martinec, 26. Kužílek (Martinec, Liss), 28. Bouček, 41. Bouček (Macík), 58. Martinec (Kužílek), 59. Martinec (Liss)

Sestava: Michael Hendrych – Macík, Bouček, Macharáček – Liss, Martinec, Kužílek – Vaculík, Polehňa, Fuga – Šobáň – Pospíšil, Uhříček – Prokeš, Kadlčík

Hlas trenéra Romana Uhříčka: Dnes nám scházelo šest hráčů ze základní sestavy z důvodu zranění a nemoci. Věděli jsme, že nás nečeká nic lehkého. Boskovice dokážou i silnější mužstva potrápit. V patnácté minutě jsme prohrávali už 1:4.Pomohl oddechový čas, zklidnění a do kabiny jsme šli už s přijatelným mankem jedné branky 3:4. O přestávce jsme kluky trošku srovnali, promíchali sestavu. Druhou a třetí třetinu jsme i přes velkou snahu domácích odpovědným výkonem zvládli a zápas jsme dotáhli do vítězného konce. Kluci dnes zaslouží uznání za to, že to za nepřiznivého stavu nezabalili a našli v sobě sílu dostat se znovu do zápasu a strhnout vítězství na svou stranu.