Dohrávku s polským výběrem zvládli junioři výborně

Liga juniorů

20.11.2019

HC Spartak Uherský Brod – Polsko U18 5:2 (1:0, 1:2, 3:0)

Branky a asistence: 13. Polehňa (Zalubil, Juračka), 31. Vítek (Martinec), 51. Juračka, 55. Vítek (Forman, Macharáček), 59. Zalubil (Juračka, Hendrych)

Sestava: Hendrych M. – Macík, Bouček, Fuga – Martinec, Vítek, Macharáček – Juračka, Polehňa, Zalubil – Vaculík, Šobáň – Pospíšil, Kužílek – Forman, Liss – Hendrych F., Kadlčík

Hlas trenéra Romana Uhříčka: Dnes jsme potřebovali bodovat. Soupeř byl pro nás velká neznámá. Jeho výsledky, zejména výhra 5:0 se silnou Kroměříží, budily respekt. Chtěli jsme navázat na dobrý výkon z poslední třetiny minulého zápasu s Technikou. Povedlo se nám, první třetinu jsme odehráli dobře. Druhou třetinu soupeř přidal, my jsme mu to umožnili tím, že jsme odstoupili od způsobu hry, kterého jsme se drželi v první třetině. Naštěstí jsme dokázali srovnat na 2:2. Třetí třetinu jsme disciplinovaným výkonem zvládli a zaslouženě jsme urvali důležité body. Dnes jsme odehráli dobrý zápas, musím celé mužstvo pochválit.