Junioři v přestřelce přetlačili Boskovice

Liga juniorů

29.9.2019

HC Spartak Uherský Brod – HC Boskovice 8:7 (3:2, 3:2, 1:3) po sn.

Branky a asistence: 2. Martinec (Macharáček), 16. Macharáček (Polehňa), 18. Kužílek (Juračka, Macharáček), 30. Macharáček (Martinec), 37. Macharáček ,40. Macík (Vaculík), 41. Macík, sn Polehňa a Macík.

Sestava: Hendrych Michael – Macík, Bouček, Nezval – Martinec, Nezval, Macharáček – Vaculík, Polehňa, Fuga – Kužílek, Pospíšil – Uhříček, Forman – Kadlčík

Hlas trenéra Romana Uhříčka: Hendrich Filip, Kadlic, Zalubil, Liss, Vítek, Skřivan. Uvedené hráče jsme dnes nemohli z různých důvodů použít. V prvním kole jsme v Boskovicích prohráli a Boskovice během soutěže dokazují, že poskládali kvalitní mužstvo. Snažili jsme se hrát odpovědně, směrem dozadu, držet střední pásmo, neumožňovat jejich rychlým křídlům průniky. Celý zápas jsme drželi vedení. Když jsme dali v 41 min. branku na 7:4 měli jsme si už výsledek pohlídat. Bohužel, hráči upustili od způsobu hry,vyprodukovali jsme hrubé, netaktické chyby za které nás soupeř nemilosrdně trestal. Chvilku před koncem ještě Macík smolně trefil břevno. Poslední dvě minuty jsme dohrávali v oslabení pět na tři po zcela zbytečných faulech. V nájezdech zkušeně skóroval Polehňa a dnes dobře hrající Macík. Před zápasem bychom vzhledem k již řečenému výhru na penalty brali. Teď však spokojeni nejsme, měli jsme mít o bod více. V pátek zkusíme bodovat v Brně a v neděli nás čeká hodový zápas s drtiči z Hodonína.

Komentujte

  Subscribe  
Upozornit na
error

Staň se naším fanouškem i na sociálních sítích!