Rozhovor s novým trenérem A-mužstva Alešem Bachánkem

Něco málo o vás a kde jste trénoval?

Od mládeže od 2. třídy až po 9. třídu jsem trénoval ve Zlíně. Poté jsem odešel ze Zlína a zavítal jsem do nedalekého Brumova Bylnice, kde jsem trénoval dorost a starší dorost. Pak jsem přišel do Uherského Brodu, kde jsem měl na starosti celou mládež a z Uherského Brodu jsem odešel na Slovensko, kde jsem trénoval extraligu v Žilině a ze Slovenska jsem přišel sem do Uherského Brodu.

Co si myslíte o Brodském hokeji a jaké máte cíle s brodským hokejem?

Tak já si myslím, že se to tady v Brodě poslední dobou hodně zlepšilo hlavně od mládeže. Hodně se ta mládež zvedla. Do těch mužů vidím, že je tady spousta zlíňáků, že tady to asi kluci z vedení nedělají špatně, protože ti hráči jsou kvalitní a uvidíme, jak si to sedne.

Co říkáte na kluky a jak si sedla parta?

Jak říkám, já tady hodně kluků znám hlavně ze Zlína, kde jsem je trénoval a brodskou partu znám taky. Parta je dobrá, takže uvidíme.

Jaké jsou cíle na sezonu?

Tak určitě se dostat do play-off a pak uvidíme.

Zapojíte i juniory?

S mým asistentem Dušanem Surým jsme domluvení, že zapojíme i některé juniory. Momentálně kluky z juniorky zapojovat nebudeme. protože máme kompletní 4 formace a uvidíme, kdo tady zůstane ve hře, jsou i možné nějaké odchody. Máme ještě rozjednané dva kvalitní hráče, kteří hráli jak českou extraligu, tak i první, druhou ligu. Jména zmiňovat nebudu

Nové tváře v kabině?

Do mužstva přišel Filip Stiksa. Šikovný útočník ze Zlína. V mládí jsem ho trénoval, takže vím, co od něj očekávat. Dále Tomáš Pavlůsek, také ze Zlína. Tomáše znám jak ze Zlína z mládeže, když jsem trénoval tak i z inline hokeje. Vojta Kadlic je brodský odchovanec, který hrával v Brně dorost a juniorku a vypadá hodně slibně na to kolik má let. Myslím si, že si místo v týmu udělá a zabojuje.

Kdo je jednička v bráně? Jestli mladý Dominik Chovanec nebo zkušený Karel Málek?

Zatím určitě nejprve dáme přednost Karlovi, protože dáme na ty jeho zkušenosti. Protože musíme posbírat nějaké ty body, ale určitě se tam Kulda (Chovanec) dostane. Neříkám že hned třeba ve třetím nebo ve čtvrtém zápase, ale určitě se postaví mezi tyče.

Komentujte

  Subscribe  
Upozornit na
error

Staň se naším fanouškem i na sociálních sítích!