Junioři se připravují na novou sezonu

Příprava mužstva juniorů

22.8.2019

HC Lvi Břeclav – HC Spartak Uherský Brod 4:12 (1:2, 1:9, 2:1)

Branky: 2. Macík, 9. Vítek as. Macharáček, Bouček, 25. Fuga as. Hendrych, Vaculík, 25. Polehňa as. Hendrych, Liss, 29. Hendrych as. Juračka, 29. Macharáček as.Kužílek, 30. Macharáček, 32. Juračka as.Nezval, 34. Macharáček as. Bouček, Kužílek, 35. Liss as.Vítek, 38.Liss, 44. Bouček as.Nezval, Macharáček.

Sestava: Hendrych Michael – Pospíšil, Macharáček, Forman, Liss, Kadlčík, Skřivánek – Kužílek, Bouček, Macík – Fuga, Vítek, Hendrych F. – Juračka, Polehňa, Nezval – Vaculík

Hlas trenéra Romana Uhříčka: Před startem letošní sezony opět řešíme problém s tréninky na ledě. Díky nešťastnému načasování rekonstrukce chladícího zařízení na Brodském zimáku nemůžeme využívat domácí ledovou plochu. Naši soupeři mají v nohách mnohem více tréninkových jednotek na ledě než my. Přátelské zápasy bereme jako tréninkovou jednotku. Na Technice v Brně před týdnem stáli kluci podruhé na ledě a přes prohru 4:6 zanechali dobrý dojem. Dnes v Břeclavě nebyl ledový deficit vůbec poznat a soupeře jsme jednoznačně přehráli. Snažíme se i ve ztížených podmínkách vybudovat pro letošní sezonu solidní mančaft. Uvidíme jestli bude platit “těžko na cvičišti, lehko v soutěži”.

Komentujte

  Subscribe  
Upozornit na
error

Staň se naším fanouškem i na sociálních sítích!