Žáci ukončili sezonu výbornými výkony v domácích zápasech s Brumovem

Na závěr sezony přijely žákům do Brodu týmy Brumova-Bylnice. Mladší žáci Brumova měli již před utkáním se Spartakem jistou třetí příčku v tabulce, starší si pojistili dokonce druhou pozici hned za suverénním Valašským Meziříčím.

Mladší žáci chytili v posledních kolech slušnou formu a už vícekrát si dokázali, že vyrovnané utkání lze hrát s každým. Navíc poslední utkání v Brumově naši borci překvapivě vyhráli. Utkání ale až do poloviny druhé třetiny vypadalo jako většina zápasů Broďanů. Opticky byla hra vyrovnaná, střelecky byl ale mnohem lepší soupeř. Za stavu 1:4 ale v polovině utkání přišla studená sprcha pro hosty. Naši do konce druhé části nastříleli 4 branky a otočili výsledek. Přestřelka ale pokračovala ve třetí třetině. Hosté třemi goly opět utekli na náskok dvou branek. Broďané ale srovnali a poté museli ještě jedenkrát mazat vedení soupeře. Stav 8:8 byl asi spravedlivým vyústěním předvedené hry.

S velkým očekáváním jsme vyhlíželi zápas starších žáků. Kdo čte příspěvky pravidelně, tak si pamatuje, že v utkáních s Brumovem našim klukům nasázel nebo připravil pytel gólů vždy jeden hráč, kterému už určitě mnohem více sluší zápasy dorostenců. Tento borec ale do utkání tentokrát nenastoupil, navíc zranění nedovolilo naskočit další opoře soupeře. Kluci toho náležitě využili a valašský tým jednoznačně přehrávali. Jediný zádrhel nastal, když naši inkasovali za stavu 4:1 dvě branky a na klucích bylo vidět, že začínají mít o výsledek strach. Naštěstí tento den se přeorganizované sestavě starších žáků Spartaku střelecky opravdu dařilo a čtyřmi góly v poslední třetině mladí Spartakovci završili úspěšný závěrečný den ligy žáků.

 

Mladší žáci – 28. kolo 24.3.2019

HC Spartak Uherský Brod – HC Brumov-Bylnice 8:8 (0:2, 5:2, 3:4)

Sestava: Vrága, Čechman – Sedláček, Obadal, Brulík, Horenský T., Gábrová – Surý, Dubrava, Šimek, Kužela, Šmíd, Plšek, Salinger, Chromek, Fikes, Škubal J.

Branky: Surý 3, Šimek 2, Sedláček, Dubrava, Brulík (Dubrava 3, Surý 2, Horenský, Obadal)

 

Starší žáci – 28. kolo 24.3.2019

HC Spartak Uherský Brod – HC Brumov-Bylnice 8:3 (2:0, 2:2, 4:1)

Sestava: Popelka – Šobáň, Pešák, Škubal F., Konečný – Kopřiva, Dlabaja, Machalík, Gonzalez, Horenský D., Martinec, Honza

Branky: Kopřiva 3, Dlabaja 2, Horenský 2, Honza (Dlabaja 3, Pešák 2, Horenský, Škubal, Martinec, Kopřiva, Gonzalez)

Komentujte

  Subscribe  
Upozornit na
error

Staň se naším fanouškem i na sociálních sítích!