Junioři přehráli Nový Jičín

Regionální liga juniorů

8.2.2019

HC Spartak Uherský Brod – HK Nový Jičín 13:3 (6:0, 2:3, 5:0)

Branky: 9 min. Macharáček as.Bouček, 9 min. Dvořáček as. Hendrych, 12 min. Dvořáček, 14 min. Buráň as. Liss as. Kadlčík, 14 min. Dvořáček as. Juračka as.Hendrych, 17 min.Pospíšil as. Dvořáček as. Kadlčík, 21 min. Bouček as. Macharáček as. Kadlčík, 22 min. Juračka as. Dvořáček as. Michalec, 44 min. Marek as. Martinec, 52 min. Juračka as. Marek, 54 min. Juračka as. Dvořáček, 58 min. Dvořáček as. Juračka, 59 min. Marek as. Macharáček

Sestava: Vystrčil – Martinec, Marek, Vranec – Kadlčík, Bouček, Liss – Dvořáček, Juračka, Hendrych – Buráň, Michalec – Pospíšil, Macharáček

Hlas trenéra Romana Uhříčka: Začátek zápasu patřil hostům, prvních pět minut byli lepším týmem. Kluci se dostávali do zápasu pomalu, ale postupem času začali přebírat iniciativu. První třetinu vyhráli 6:0. Ve druhé třetině přišlo samozřejmě uspokojení, přestali jsme hrát naši hru a druhou třetinu jsme zaslouženě prohráli 2:3. V kabině jsme si řekli, co je všechno špatně a třetí třetina byla opět naše 5:0. Dnes jsme nebyli v obvyklé kompletní sestavě, některé hráče jsme točili na postech na kterých nehrávají, ale i přesto jsme zápas zvládli výsledkově dobře, bylo vidět, že hráči si zápas a vysokou výhru užili.