Juniorka přehrála Černé Vlky

Regionální liga juniorů

20.1.2019

HC Spartak Uherský Brod – HC Černí Vlci 7:3 (2:0,3:1,2:2)

Branky: 7 min. Liss as. Kužílek, 12 min. Bednařík as.Bachánek, 31 min. Martinec as. Bouček, 40 min. Riedl as. Marek, 44 min. Bednařík as. Bachánek, 55 min.Marek as.Vítek as. Prokeš

Sestava: Vystrčil – Vítek, Marek, Dvořáček – Liss, Bouček, Kužílek – Bednařík, Bachánek, Martinec – Kadlčík, Vaculík, Vranec – Prokeš, Buráň – Macharáček, Pospíšil – Riedl, Michalec

Hlas trenéra Romana Uhříčka: K dnešnímu zápasu jsme nastoupili s cílem bodovat. I když výkon nebyl celkově úplně ideální. Zejména začátek druhé třetiny. Tři oslabení následující ihned po sobě, prověřily naši defenzívu a našeho golmana Vystrčila. I když soupeř snížil v 24 minutě na 2:1, nedali jsme mu šanci na srovnání. Dvě rychlé odpovědi následovali v 31 a 32 minutě z hokejky Tomáše Martince. Pravidelně jsme točili všechny čtyři útoky po celý zápas. Předvedli jsme pár pohledných gólových akcí, dokonce jsme skórovali v dobře sehrané  přesilovce 5:3. Do třetí třetiny jsme šli za stavu 5:1 a kluci podvědomě povolili, třetí třetina z naší strany měla být lepší. V minulém zápase na ledě dnešního soupeře jsme prohráli na nájezdy. Jsme rádi, že jsme jim dnešní výhrou porážku oplatili.