Žáci v Hradišti a ve Zlíně

Vzhledem k tomu, že utkání starších žáků v Hradišti bylo odloženo, mohli domácí v kategorii mladších žáků oproti poslednímu vzájemnému měření sil nasadit do zápasu některé z šikovných kluků, kteří již hrávají ve starších. Ti taky domácí tým pozvedli. Naši kluci ale soupeře přehrávali, některé šance proměnili a nakonec i přes velké množství vyloučení vedení udrželi až do závěrečného hvizdu.

Ve Zlíně na mladší žáky ale čekal herně úplně jiný tým. Naši nezačali dobře a po první třetině svítilo na tabuli skóre 3:0. Kluci si ale opět dokázali, že za žádného stavu se nesmí utkání vzdávat. Deset minut před koncem byl již stav vyrovnaný 5:5. Bohužel závěr lépe vyšel lepšímu týmu domácích, kteří zaslouženě zvítězili.

Starší žáci se ve Zlíně po předchozím špatném výkonu v Ostrohu utvrdili v tom, že každé utkání musí odehrát naplno. Ani lepší výkon však na Zlín nestačil.

Mladší žáci – 17. kolo 12.1.2019

HC Uherské Hradiště – HC Spartak Uherský Brod 3:4 (1:2, 1:1, 1:1)

Sestava: Vrága, Čechman – Obadal, Sedláček, Brulík, Horenský T. – Kužela, Dubrava, Šimek, Salinger, Šmíd, Škubal J.

Branky: Šimek (Kužela, Obadal), Šimek (Dubrava), Šimek (Obadal), Dubrava (Šimek, Sedláček)

Mladší žáci – 18. kolo 13.1.2019

HC Berani Zlín – HC Spartak Uherský Brod 9:6 (3:0, 2:2, 4:4)

Sestava: Vrága – Obadal, Sedláček, Brulík, Horenský T. – Kužela, Dubrava, Šimek, Salinger, Šmíd, Škubal J.

Branky: Dubrava, Šimek (Dubrava), Šimek (Sedláček), Šimek (Sedláček), Šimek (Kužela, Obadal), Dubrava (Šimek)