Cenný bod z Hodonína

V prvním utkání v novém roce dokázali muži v Hodoníně vybojovat bod. V přestřelce Spartak dokonce v poslední třetině vedl o dvě branky, domácím se však podařilo do konce základní hrací doby rozdíl smazat a v druhé minutě prodloužení rozhodl Hodonín o vítězství.

 

Krajská liga mužů – 18. kolo 6.1.2019

SHKM Hodonín – HC Spartak Uherský Brod 7:6p (2:2, 2:2, 2:2, 1:0)

Branky: 2. Sedlák (Tomi, Jajcay), 14. Venclík (Polák, Sajdl), 23. Rýpar (Tomi), 38. Crlík (Polák, Sajdl), 48. Janás (Lidák, Peš), 52. Janás (Peš, Tomi), 62. Peš (Směřička, Janás) – 6. Pavlůsek (Mojžíš), 18. Mojžíš, 22. Vaněk (Mikulec, Dvořáček), 31. Surý (Vaculín, Klusák), 45. Bujáček (Klusák), 47. Vaculín (TS)

Sestava: Chovanec (Málek) – Vosátko, Gureň, Heča, Kužílek, Mojžíš, Tomek, Surý – Bařinka, Budil, Bujáček, Mikulec, Klusák, Vaněk, Podešva, Dvořáček, Vaculín, Pavlůsek

Hlas trenéra (Zbyněk Kůdela): Viděli jsme kvalitní a vyrovnané utkání, o čemž nakonec vypovídá i konečný výsledek po šedesáti minutách. Je škoda, že jsme v poslední třetině neudrželi vedení 4:6. Bylo tam ale od soupeře spousta šancí a tyček, my jsme v závěru také nastřelili břevno. Ale takový je prostě hokej. V prodloužení bylo od rozhodčího podle mě trochu nefér za takový zákrok vylučovat a to nakonec rozhodlo zápas.

Komentujte

  Subscribe  
Upozornit na
error

Staň se naším fanouškem i na sociálních sítích!