Velice úspěšný víkend juniorů

Regionální liga juniorů

14.12.2018

Ďáblové Jičín – HC Spartak Uherský Brod 2:4 (1:2,1:1,0:1)

Branky a asistence:12. min. Prokeš as.Bachánek, 13. min. Marek as.Liss, 29. min. Marek as. Bachánek, 43. min. Kužílek

Sestava: Vystrčil (30. min. Šarman) – Vranec, Marek, Martinec – Kužílek, Bouček, Liss – Martinec, Bachánek, Vaculík – Prokeš, Rusler – Buráň, Forman – Macharáček, Pospíšil – Riedl, Bednařík – Michalec

Hlas trenéra Romana Uhříčka: Čtvrtý zápas za sebou na venkovním hřišti kluci zvládli s přehledem. K výkonu jsme měli výhrady, nebylo to úplně ono, ale otěže zápasu jsme měli celý zápas pevně pod kontrolou. Plánovaně jsme protočili v půlce brankáře, Vystrčil i Šarman podali solidní výkony, oba dva museli předvést pár těžkých zákroků. I když Ďáblové kousali a byli velice nepříjemným soupeřem, kluci dokázali vždy zabrat a gólově poskočit. Byl to první zápas našeho dvoudenního tripu po severní Moravě, zítra nás čeká nepříjemná Karviná.

 

15.12.2018

HC Karviná – HC Spartak Uherský Brod 2:4 (0,2,1:1,1:1)

Branky a asistence: 3. min.Martinec as.Bachánek, 18. min.Vranec as.Bouček, 40. min. Marek as. Bednařík, 45. min. Marek as. Forman.

Sestava: Šarman (Vystrčil) – Vranec, Marek, Martinec – Kužílek, Bouček, Liss – Martinec, Bachánek, Vaculík – Prokeš, Rusler – Buráň, Forman – Macharáček, Pospíšil – Riedl, Bednařík – Michalec

Hlas trenéra Romana Uhříčka: Po přesunu z Nového Jičína nás čekal zápas v hornické Karviné. Karviná předváděla tvrdý a místy záludný hokej (nedohrál Tomáš Martinec po zákeřném naražení na mantinel). Bylo jasné, že nám chtějí vrátit naši domácí těsnou výhru. Hrálo se na nezvyklém širokém kluzišti, to našim klukům vyhovovalo. Opět jsme měli celý zápas výsledkově pod kontrolou. Trochu jsme chlapcům vytýkali sebeuspokojení, místy si vytvořili drtivý tlak, ale zbytečně složitě zakončovali. I když soupeř před koncem hru stáhl na dvě lajny a přidal na zákeřných zákrocích, kluci zápas zvládli, nenechali se vyprovokovat k oplácení. Stejně jako ve včerejším zápase jsme točili čtyři útoky a dle předzápasové domluvy jsme opět v půli střídali golmany. I dnes oba dva zachytali velmi dobře. Z dvoudenního dvojzápasového tripu jsme dovezli šest bodů, s kolegou Frantou Vaňkem jsme spokojeni.

Komentujte

  Subscribe  
Upozornit na
error

Staň se naším fanouškem i na sociálních sítích!