Žáci v Kroměříži úspěšní

Žáci se o víkendu představili v Kroměříži. Mladší žáci v první třetině vsadili na ofenzivní hokej. Bohužel jak je již u nich zvykem, soupeře sice přehrávali, leč góly nestříleli. Domácí navíc skvěle řešili breaky a ve výsledku po první třetině Kroměříž vedla 4:0. Ve druhé třetině malí Spartakovci ještě přidali na tlaku a odměnou jim bylo srovnání skóre. Domácí ale byli nadále v koncovce úspěšní a broďané museli opět dotahovat náskok Kroměříže. To sem jim nakonec povedlo, přežili i infarktový závěr při přesilovce domácích a získali zasloužený bod.

Na starší žáky čekal proti poslednímu domácímu utkání posílený tým Kroměříže o jejich největší hvězdy v daném ročníku. Díky tomu taky šli domácí v utkání do vedení. Kluci ale ještě do přestávky výsledek otočili a z předvedené hry bylo jasné, že na body zde dosáhnout lze. Domácím se sice ve třetí třetině podařilo rychle srovnat, naši borci ale dokázali urvat zasloužené vítězství na svoji stranu.

 

Mladší žáci – 13. kolo 9.12.2018

HK Kroměříž – HC Spartak Uherský Brod 8:8 (4:0, 2:5, 2:3)

Sestava: Vrága, Čechman – Sedláček, Gábrová, Horenský T., Brulík – Surý, Dubrava, Šimek, Kužela, Plšek, Salinger, Škubal J.

Branky: Plšek (Horenský), Šimek (Surý, Brulík), Dubrava (Sedláček), Salinger (Plšek, Sedláček), Dubrava (Surý, Šimek), Šimek (Horenský), Dubrava (Salinger, Gábrová), Dubrava (Horenský)

 

Starší žáci – 13. kolo 9.12.2018

HK Kroměříž – HC Spartak Uherský Brod 4:6 (2:3, 1:1, 1:2)

Sestava: Popelka – Dlabaja, Konečný, Martinec, Kopřiva – Pešák, Šobáň, Machalík, Gonzalez, Horenský D., Škubal F., Honza

Branky: Šobáň (Dlabaja), Gonzalez, Dlabaja (Machalík, Gonzalez), Dlabaja (Šobáň), Dlabaja (Pešák, Kopřiva), Honza (Pešák)

 

Komentujte

  Subscribe  
Upozornit na
error

Staň se naším fanouškem i na sociálních sítích!