Hodnocení první poloviny souteže pohledem trenéra Kůdeli

Začátek pro nás byl těžký, tím že jsme dávali dohromady nový mančaft. Přišli nový hráči, takže se to mužstvo dávalo dohromady za pochodu. První část poloviny soutěže byla pro nás surovější. V druhé časti jsme náš kádr doplnili o tři hráče, kteří ten tým trošičku pozvedli. Více si sedly všechny formace ,jak útočné, tak i obranné. Takže jsem byl spokojen. S druhou častí poloviny soutěže jsem spokojen, protože jsme posbírali hodně důležitých bodů.

V začátku soutěže jsme prohrávali zápasy těsně, jak s favority soutěže Boskovicemi, Uničovem. V Uh. Ostrohu jsme trošičku vybouchli ,ale myslím si, že od té dobý nám šla hra nahorů a myslím si, že do té druhé poloviny soutěže máme na čem stavět a věřím, že ty výsledky budou lepší, jak byly doposud.

Co se týká brankářů Petra Vystrčila a Dominika Chovance jsem spokojen. Dominik který po zranění Karla Málka zaskočil v bráně. Odchytal většinu zápasů a jeho výkonost šla nahoru. Doufám, že jeho výkonost půjde ještě více nahoru, aby v té bráně zůstával a byli vyrovnanou dvojicí s Karlem. V obranné řadě máme 7 beků, takže neplánujeme žádné doplnění do obranných řad taktéž v útoku. Samozřejmě jsme připraveni na možné zranění našich hráčů, jak v útoku, tak i v obraně a máme pár juniorů, kteří by mohli naskočit za zraněné hráče.

Z mého hlediska naše mužstvo má na to, aby do play-off postoupilo a myslím si, že dokážeme konečně překonat to první kolo v play-off, které je pro nás zakleté poslední dva roky a potěšily fanoušky, kteří nás podporují jak na domácích utkání, ale také i na výjezdech. Tím to bych chtěl pozvat všechny fanoušky do ochozu také zároveň poděkovat za jejich přízeň. 

Komentujte

  Subscribe  
Upozornit na
error

Staň se naším fanouškem i na sociálních sítích!