Starší žáci porazili Vsetín!

Žáci odehráli další kolo soutěže na domácím ledě. Soupeř ze Vsetína v posledním měření sil na Lapači s přehledem utkání v obou kategoriích vyhrál.

Mladší žáci tentokrát hráli proti lehčímu soupeři, než na Vsetíně. Hosté přivezli více prvoročáků, přesto měli vsetínští po celé utkání opticky mírně navrch. Naši sice v poslední třetině vypadali, že se po srovnání skóre nadechnou k vítěznému finiši, Vsetín ale dokázal včas zabrat a zaslouženě zvítězil.

Starší žáci vlétli do utkání jako vítr a v šesté minutě už vedli 3:0. Minule tady zazněla kritika na koncovku našich borců, v tomto zápase byli ale jak vyměnění. Šance s přehledem proměňovali a vypracovali si takový náskok, že utkání v klidu dovedli do vítězného konce.

 

Mladší žáci – 12. kolo 1.12.2018

HC Spartak Uherský Brod – Valašský hokejový klub 5:8 (1:2, 2:3, 2:3)

Sestava: Vrága, Čechman – Sedláček, Obadal, Horenský T., Brulík – Surý, Dubrava, Šimek, Kužela, Šmíd, Plšek, Gábrová, Salinger

Branky: Šimek (Dubrava, Horenský), Salinger (Sedláček), Šimek (Surý, Sedláček), Šimek (Surý, Dubrava), Plšek (Šmíd)

 

Starší žáci – 12. kolo 1.12.2018

HC Spartak Uherský Brod – Valašský hokejový klub 12:6 (5:1, 5:2, 2:3)

Sestava: Popelka, Man – Dlabaja, Konečný, Martinec, Kopřiva – Pešák, Šobáň, Machalík, Gonzalez, Horenský D., Škubal F., Honza

Branky: Dlabaja, Horenský (Gonzalez, Konečný), Kopřiva, Machalík (Horenský), Honza (Gonzalez, Horenský), Honza (Šobáň, Pešák), Šobáň, Dlabaja, Dlabaja (Gonzalez), Horenský, Pešák, Šobáň (Pešák, Kopřiva)

 

Komentujte

  Subscribe  
Upozornit na
error

Staň se naším fanouškem i na sociálních sítích!