Žáci slavili o víkendu jenom jedenkrát

Po minulém volném víkendu hráli tentokrát žáci utkání v sobotu i v neděli. V sobotu na domácím ledě přivítali Uherské Hradiště, v neděli Zlín.

Mladší žáci byli v utkání s Hradištěm dle pozice v tabulce jednoznačným favoritem. V utkání se však opět projevily naše problémy v zakončení. Utkání se malým Spartakovcům podařilo dovést do vítězného konce, v určitých fázích jsme ale v hledišti měli strach o výsledek. V druhém utkání se Zlínem jsme jenom dotahovali, ve vyrovnaném utkání byl však soupeř střelecky lepší.

Starší žáci v utkání s Uherským Hradištěm překvapivě dlouho drželi bojovným výkonem skvělý výsledek, bohužel soupeř nakonec prokázal své kvality a utkání otočil. V neděli se Zlínem se naplno ukázal zmar žáků v koncovce. V opticky vyrovnaném utkání prohráli starší žáci se Zlínem 0:7. Zatímco soupeř, pokud se dostal do vyložené šance, dokázal zakončit, naši budou muset ještě hodně trénovat, aby byli v koncovce na stejné úrovni.

 

Mladší žáci – 10. kolo 24.11.2018

HC Spartak Uherský Brod – HC Uherské Hradiště 4:2 (1:0, 0:1, 3:1)

Sestava: Vrága (Čechman) – Sedláček, Obadal, Horenský T., Brulík, Gábrová, Krupka – Surý, Dubrava, Šimek, Kužela, Šmíd, Plšek, Salinger, Škubal J.

Branky: Šimek (Dubrava), Surý (Dubrava), Plšek, Surý (Dubrava)

 

Mladší žáci – 11. kolo 25.11.2018

HC Spartak Uherský Brod – PSG Berani Zlín 4:7 (0:2, 3:3, 1:2)

Sestava: Vrága – Sedláček, Obadal, Horenský T., Brulík, Gábrová – Surý, Dubrava, Šimek, Kužela, Šmíd, Plšek, Salinger, Škubal J.

Branky: Kužela (Horenský, Plšek), Dubrava, Horenský, Horenský (Dubrava),

 

Starší žáci – 10. kolo 24.11.2018

HC Spartak Uherský Brod – HC Uherské Hradiště 5:8 (0:1, 3:1, 2:6)

Sestava: Popelka – Dlabaja, Martinec, Kopřiva, Konečný – Pešák, Šobáň, Horenský D., Machalík, Gonzalez, Škubal F., Honza

Branky: Dlabaja, Šobáň, Gonzalez (Honza), Horenský (Pešák, Martinec), Škubal (Honza)

 

Starší žáci – 11. kolo 25.11.2018

HC Spartak Uherský Brod – PSG Berani Zlín 0:7 (0:2, 0:2, 0:3)

Sestava: Popelka – Dlabaja, Martinec, Kopřiva, Konečný – Pešák, Šobáň, Horenský D., Machalík, Gonzalez, Škubal F., Honza

 

Komentujte

  Subscribe  
Upozornit na
error

Staň se naším fanouškem i na sociálních sítích!