Muži nestačili na Hodonín

Hosté z Hodonína se rychle dostali do vedení 0:3. Domácí sice zlepšenou hrou dokázali ve druhé třetině srovnat, na další trefu hostů už však odpověď nenašli. K vyrovnání nepomohla ani závěrečná powerplay, která naopak přinesla pojistku Hodonína.

Krajská liga mužů – 5. kolo 6.10.2018

HC Spartak Uherský Brod – SHKM Hodonín 4:7 (2:4,2:1,0:2)

Branky: Hladiš (Vaculín, Klusák), Hladiš (Surý, Buráň), Vaněk, Vaculín (Gureň)

Sestava: Chovanec (Málek) – Vosátko, Gureň, Heča, Uhříček, Buráň, Tomek, Surý – Bařinka, Bujáček, Mikulec, Klusák, Hladiš, Vaněk, Marek, Vaculín, Šiller, Kotek, Pavlůsek

Hlas trenéra: My jsme zaspali první třetinu, což v zápase asi rozhodlo. I když ve druhé třetině jsme srovnali na 4:4, tak jsme v závěru třetiny dostali v oslabení pátý gól a museli jsme zase dotahovat. Hodonín byl asi hokejovější, ale myslím si, že opravdu byla rozhodující první třetina, kdy jsme prohrávali 0:3. Gratuluji soupeři k výhře.