Zodpovědný výkon v Kroměříži zaručil dorostu plný počet bodů

HK Kroměříž – HC SPARTAK Uherský Brod  2:3  (1:0, 0:1, 1:2)

Branky a asistence:
38‘  Uhříček (Hendrich)
49‘  Vranec (Uhříček)
50‘  Vranec (Kužílek)
 
HC SPARTAK Uherský Brod:
Vystrčil – Uhříček, Macharáček – Kužílek, Michalec – Kovačičin, Pospíšil – Šmíd, Hendrich, Vranec – Rusler, Bouček, Kočica –  Vaculík, Nezval.
Trenéři: R. Uhříček, F. Vaněk

Hlas trenéra:
Domácí Kroměříž v minulém kole překvapivě porazila lídra soutěže Přerov. Proto nastoupila k zápasu s námi velmi sebevědomě. Vytvořila si sice převahu, ale narážela na dobrou obranu a také na výborně chytajícího Petra Vystrčila v naší bráně. Přesto se však dostala ve 13. min do vedení.

Ve druhé třetině jsme hru srovnali a začali jsme také kousat. V závěru druhé části ve 38. min srovnává Kuba Uhříček střelou od modré po asistenci Filipa Hendricha.

V poslední třetině se už hrál hokej nahoru a dolů. Nejdříve se Kroměříž opět ujala vedení ve 45. min. Poté jsme provedli změny v sestavě, což přineslo oživení naší hry a také zvýšení důrazu. Ve 49. min jsme kontrovali a srovnali stav zásluhou Pepy Vrance po přihrávce Jakuba Uhříčka.  A hned v následující 50. min strháváme vedení na naši stranu, opět skóruje Pepa Vranec, tentokrát po asistenci Martina Kužílka.
Kroměříž na náš rychlý direct už nezareagovala a koncovku zápasu jsme si zkušeně pohlídali.

V nástavbové části jsme tedy Kroměříž porazili již po třetí, i když v základní části soutěže se nám na ně zrovna moc nedařilo. Dobrý zápas našich borců a tak si odvážíme plný počet bodů do Brodu.

Komentujte

  Subscribe  
Upozornit na
error

Staň se naším fanouškem i na sociálních sítích!