Obrat přišel 10 minut před dvanáctou a dorost tak doma porazil Kroměříž

HC SPARTAK Uherský Brod – HK Kroměříž  4:2  (1:1, 0:1, 3:0)

HC SPARTAK Uherský Brod:
Vystrčil – Buráň, Macharáček – Michalec, Hendrich – Hrabec – Šmíd, Zalubil, Vranec – Rusler, Bouček, Kubiš –  Kočica, Šašinka, Fuga – Vaculík.
Trenéři: R. Uhříček, F. Vaněk

Hlas trenéra:
V dnešním zápase nám opět nevyšel začátek, inkasovali jsme již v první minutě. Naštěstí se nám podařilo srovnat ještě v první třetině brankou Jakuba Šmída po přihrávce Kuby Zalubila.

Ve druhé třetině jsme získali mírnou převahu, ale jednou jsme zapomněli na zadní vrátka a soupeř šel z brejku opět do vedení.

Do třetí třetiny jsme udělali úpravy v sestavě, přidali jsme na nasazení a důrazu. A to byl ten správný impuls, v rozmezí tří minut jsme otočili průběh zápasu brankami Zalubila, Hendricha a Vrance a stanovili výsledek zápasu na konečných 4:2 pro nás.

Nepředvedli jsme vůbec ideální výkon, ale tři body samozřejmě bereme velmi rádi, navíc kluci už si zasloužili nějaký ten bodový příděl.